کاشت مو به روش FIT

مشاوره رایگان حضوری و تلفنی: 44152069-021 | 44158441-021

روش FIT روش غیر جراحی کاشت مو است که جزء مزیت های این روش بشمار می رود. در این روش موها با دستگاه ظریفی بصورت تک تک از بانک مو فرد برداشته می شوند . سپس در منطقه طاس جلو یا وسط سر که کاملاً بی حس شده است شکاف های بسیار ظریف و باریک ایجاد شده و موهای برداشته شده در آن شکاف ها کاشته می شوند. پس از اتمام کار سر بیمار پانسان می شود تا از بروز آسیب های احتمالی به سر جلوگیری شود.


این روش زمانی انجام میگیرد که :

1.تراکم موهای بانک موی سر فرد کم باشد یا به عبارتی بانک مو کم پشت باشد.
2.میزان کشش پوستی سر کم باشد و نتوان از روش FUT استفاده کرد.
3.تمایل شخصی بیمار به انجام این روش باشد.


برای انجام روش پیوند مو FIT توسط تیم کاشت مو باید به نکات ظریف و بسیار تأثیر گذار زیر دقت شود:


برداشت موها باید بصورت پراکنده و طبیعی از بانک موی فرد انجام شود تا پس از انجام کاشت مو و بلند شدن موهای بانک مو تراکم بانک مو در مناطق مختلف آن کاملاً طبیعی و یکنواخت به نظر آید. دقت در محل ایجاد شکاف ها ، زاویه و عمق آنها برای کاشت موها بسیار مهم است و دقت در این مرحله نتیجه کاشت مو را مشخص می نماید. این شکاف ها بایستی متناسب با جهت طبیعی رویش مو و زاویه رویش مو زده شود و بصورت معمول جهت شکاف ها موازی جهت رویش موهای موجود در سر و یا از جهت موهای قبلی سر در همان منطقه در نظر گرفته میشود.

گرافت های تک مویی بایستی در قسمت خط رویش مو و جلو سر کاشته شوند و گرافت های دو تایی و سه تایی در قسمت پشت خط رویش و وسط سر کاشته می شوند و در صورت وجود گرافت های 4-5 تار مویی در قسمت ورتکس کاشته می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.