تزریق چربی
موضوعات داغ

لیست بهترین دکتر و کلینیک تزریق چربی در تهران

برخی از افراد صورت بسیار لاغری دارند در حالی که سایر قسمت های بدن شامل پهلوها، شکم، ران، باسن و حتی بازوها، چاق هستند. اگر بخواهید رژیم بگیرید که همه بدن متناسب با هم لاغر شوند، قطعا چهره از اندازه فعلی نیز کوچکتر خواهد شد. اما ما به شما یک راهکار دیگری پیشنهاد می کنیم. چرا از چربی های اضافی بدن برای فرم دادن به چهره و رفع لاغری و افتادگی پوست استفاده نمی کنید؟ تزریق چربی از جمله روش هایی است که کمک می کند تا از شر چربی های اضافی بدن خلاص شده و همین چربی ها، برای رفع چین و چروک ها و افتادگی پوست چهره مورد استفاده قرار گیرد. ترانسفر چربی به عنوان یکی از بهترین روش های زیباسازی چهره به حساب می آید چون از چربی طبیعی بدن برای این منظور استفاده می شود. در حال حاضر اغلب کلینیک های زیبایی کشور این تزریق را انجام می دهند اما در صورتی که می خواهید انتقال چربی حتما در تهران انجام شود، باید بهترین دکتر و کلینیک تزریق چربی در تهران را پیدا کنید. به خاطر داشته باشید که انتخاب شما در این مرحله، موفقیت نهایی کار را تعیین می کند چرا که مهارت متخصص، سهم بسیار زیادی در نتیجه تزریق دارد. پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان، به عنوان یک مرکز معتبر با بهترین متخصصین، در خدمت شما عزیزان است تا تحت شرایط ایده آل تزریق چربی را انجام داده و از زیبایی و شادابی چهره خود لذت ببرید.

فرم مشاوره رایگان

بهترین دکتر و کلینیک تزریق چربی
لیست بهترین پزشکان تزریق چربی در تهران و ایران

ویژگی های بهترین دکتر تزریق چربی در تهران

قطعا پیدا کردن بهترین دکتر جهت ترانسفر چربی، نیاز به تخصص دارد و مردم عادی از این تخصص بی بهره هستند. به همین دلیل ما چند فاکتور را در انتخاب پزشک معرفی می کنیم تا با اطمینان خاطر سلامتی و زیبایی خود را به دستان افراد متخصص بسپارید:

 

مشاهده این مطلب : تزریق چربی گونه

 

1- در درجه اول باید مطمئن شوید که متخصص، گواهی معتبر برای تزریق چربی دارد. متاسفانه در همه امور، افراد متقلب و سودجو وجود دارند و علم پزشکی نیز از این قاعده مستثنی نیست. برخی از پزشکان به صورت خصوصی، ترانسفر چربی را انجام می دهند بی آن که گواهی این کار را داشته باشند. آیا می دانید نتیجه اعتماد به چنین افرادی چه خواهد بود؟ در این میان، تنها مراجعه کننده ضرر می کند چون وقتی پزشک دوره های تخصصی انتقال چربی را سپری نکرده باشد، مهارت لازم را کسب نکرده و ممکن است منجر به آسیب هایی در شما شود که غیر قابل جبران هستند.

2- بعد از اینکه مطمئن شدید متخصص دارای گواهی است، سابقه کاری او را بررسی کنید. افراد تازه کار، خطای بیشتری در حین کار خواهند داشت چون تجربه کمتری دارند. البته در مواردی نیز شاهد اشتباه پزشکان با سابقه بوده ایم اما احتمال خطا در یک پزشک مجرب، کمتر از دکتر تازه کار است. پیشنهاد ما این است که حتما به کلینیک های معتبر بروید و از مراجعه کنندگان در مورد کیفیت کاری متخصصین سوال کنید.

3- پزشک باید تسلط کافی بر کار داشته و بداند برای انتقال چربی، باید به سراغ کدام یک از اندام های بدن برود. برای مثال ممکن است شما با چربی اضافی در ناحیه شکم، باسن و پهلوها روبرو باشید. این مهارت متخصص را مشخص می کند که کدام اندام را انتخاب نماید تا هم تزریق چربی در صورت انجام گرفته و هم به تناسب اندام نزدیک شوید. ممکن است تنها کمی استخراج چربی از ران کافی باشد تا بدن یکدست شده و شکل بهتری داشته باشد.

4- همانگونه که در مقالات دیگر سایت بیان کردیم، روش های مختلفی برای تزریق چربی وجود دارد که براساس شرایط فرد، نوع چاقی، میزان نیاز به تزریق چربی و… بهترین روش انتخاب خواهد شد. متخصص باید از دانش کافی برخوردار باشد تا بتواند روش مناسب شما را درست تشخیص دهد. این مسئله بسیار مهم است چرا که تعیین کننده نتیجه کار و حفظ سلامت شما خواهد بود.

5- قبل از اینکه تزریق چربی انجام شود، پزشک باید سلامت عمومی شما را بررسی کند تا مشخص گردد آیا کاندید مناسبی برای این عمل زیبایی هستید یا خیر. بنابراین یک پزشک حرفه ای و مجرب، در ابتدا برای شما جلسه مشاوره برگزار می کند و ترانسفر چربی را از همه زوایا بررسی خواهد کرد تا شما با داشتن اطلاعات کافی بتوانید تصمیم درست را اتخاذ کنید.

6- یکی از مهمترین فاکتورها در انتخاب متخصص، ظرافت عمل پزشک مربوطه است. همانگونه که گفته شد، تزریق چربی یک عمل زیبایی است. یعنی متخصص علاوه بر داشتن دانش کافی، باید ذوق هنری بسیار خوبی نیز داشته باشد و محل تزریق چربی در هر کدام از قسمت های صورت را به درستی انتخاب کند تا نهایتا فرم ایده آل چهره به دست آید.

7- پزشک باتجربه و حرفه ای، در جلسه مشاوره به شما چند نمونه کار نشان خواهد داد تا اعتماد شما را به عملکرد خود جلب کند.

بهترین پزشک برای تزریق چربی

بهترین کلینیک تزریق چربی در تهران

درست است که کلینیک های متعددی در کشور، تزریق چربی را انجام می دهند اما نمی توان به همه آن ها اعتماد کرد. ترانسفر چربی یک عمل زیبایی بسیار حساس است. از زمان که چربی در حال استخراج است تا زمانی که به پوست تزریق می شود، یک خطا می تواند عوارض بدی را به همراه داشته باشد. لذا شما باید براساس چند فاکتور که در ادامه ذکر می گردد، بهترین کلینیک ترانسفر چربی در تهران را پیدا کرده و سپس اقدامات بعدی را انجام دهید:

1- مطمئن شوید کلینیک دارای مجوز رسمی وزارت بهداشت است.

حتما به این امر آگاه هستید که کلینیک های غیر مجاز زیادی در سطح کشور وجود دارد که اغلب مراجعه کنندگان از فعالیت غیر قانونی آن ها بی خبر هستند. وقتی وارد یک مرکز می شوید، در صورتی که مجوز داشته باشد باید تابلوی مربوط به آن را به دیوار کلینیک مشاهده کنید.

2- در مورد متخصصین کلینیک جویا شوید.

کیفیت کاری هر کلینیک را مهارت متخصصین آن تعیین می کنند. پیدا کردن پزشکان حرفه ای کمک می کند تا بتوانید کلینیک های معتبر را نیز پیدا کنید.

بهترین کلینیک تزریق چربی کجاست؟

3- کادر درمانی کلینیک را فراموش نکنید.

از دیگر مواردی که در بررسی کیفیت کاری یک کلینیک باید مد نظر قرار داد، کادر درمانی مرکز است. وجود تیم قوی در کنار متخصصین توانمند، باعث ارتقا سطحی کیفی خدمات شده و رضایتمندی مراجعه کنندگان را به همراه خواهد داشت.

4- هزینه ها را بررسی کنید.

برخی از افراد تصور می کنند برای پیدا کردن بهترین دکتر و کلینیک انتقال چربی در تهران باید فقط به هزینه ها فکر کرد. به این معنا که هر چه یک مرکز، وجه بیشتری دریافت کند، خدمات مناسب تری داشته و متخصصین آن از مهارت بسیار بالایی برخوردار هستند. این معیار قضاوت کاملا غلط است. شما باید ابتدا بهترین دکتر را یافته و سپس در جلسه مشاوره از او در مورد هزینه ها سوال کنید.

maralsalamatiranian

یک تیم پزشکی سخت کوش و خبره که یک هدف مشترک دارند! دسترسی سریع و آسان کاربران به مطالب معتبر روز دنیا در حوزه زیبایی و سلامت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا