لیست بهترین پزشکان و کلینیک های تزریق ژل در تهران 1402

بهترین دکتر و کلینیک تزریق ژل در تهران
4/5 - (1 امتیاز)

اگر در جست و جوی پزشک خوب برای تزریق ژل و یا بهترین کلینیک برای انجام تزریق ژل صورت هستید، این مطلب می‌توانید راهنمای مناسبی برای شما باشد. پوست انسان همواره در معرض عوامل محیطی شامل آلاینده ها، میکروب ها و اشعه های مضر خورشید قرار دارد که این عوامل، منجر به چروکیدگی و تیرگی پوست خواهند شد.

از سویی دیگر ما با رفتارهای نادرست مثل تغذیه ناسالم، استفاده از مواد مخدر، استرس و … سرعت پیری پوست را بیشتر می کنیم. به طور کلی اگر مراقب سلامتی پوست و روح خود نباشیم، در اوج جوانی، علائم پیری رویت خواهند شد.

اما اگر در حال حاضر پوست افتاده و چروکیده دارید، جایی برای نگرانی نیست چرا که روش های مختلف همانند تزریق ژل به کمک شما می آیند تا پوستی جوان و شاداب داشته باشید. در حال حاضر اغلب کلینیک های زیبایی در کشور، تزریق فیلر را انجام می دهند اما آیا اطمینان دارید که همه آن ها از صلاحیت کافی برای این متد زیبایی برخوردار هستند یا خیر؟

در صورتی که می خواهید تزریق را در تهران انجام داده و قطعا نتیجه کار برای شما بسیار اهمیت دارد، باید به دنبال بهترین دکتر و کلینیک تزریق ژل در تهران باشید. پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان از جمله مراکزی است که با تیمی از متخصصین حرفه ای، با استفاده از فیلرهای اصل و با کیفیت و تحت شرایط استاندارد، تزریق فیلر را برای شما عزیزان انجام خواهد داد. حتما این سوال در ذهن شما است که چگونه می توان بهترین دکتر و کلینیک تزریق فیلر در تهران را پیدا کرد؟ پاسخ سوال خود را در این مقاله پیدا کنید.

بررسی بهترین دکتر متخصص تزریق فیلر در تهران

ویژگی های بهترین دکتر تزریق فیلر در تهران

در حال حاضر پزشکان زیادی در زمینه تزریق ژل فعالیت می کنند اما تحقیقات نشان داده است آمار خطای پزشکی و شکست تزریق فیلر در کشور بالا است. این حقیقت حاکی از آن است که همه متخصصین از صلاحیت کافی در این زمینه برخوردار نیستند. چند فاکتور به شما معرفی می کنیم که کمک می کند بتوانید بهترین دکتر را پیدا کرده و زیبایی و سلامت خود را به او بسپارید:

مشاهده این مطلب :  تزریق فیلر خط اخم

بهترین دکتر تزریق فیلر در تهران

سابقه کاری متخصص

اولین فاکتور، بررسی سابقه کاری متخصص در امر تزریق فیلر است. به نظر شما آیا می توان به پزشکان تازه کار در امر تزریق اعتماد کرد؟ از طرفی دیگر اگر پزشک چندین سال است که تزریق فیلر را انجام می دهد به معنی حرفه ای بودن او خواهد بود؟

جواب هر دو سوال منفی است. بهترین کار برای بررسی سابقه کاری متخصص، مراجعه به کلینیک ها و یا مطب متخصص و درخواست ارائه نمونه کار است. برای مثال اگر می خواهید تزریق فیلر لب را انجام دهید، با توجه به اینکه این کار بسیار حساس است، از پزشک بخواهید چند نمونه از تزریق های موفق را به شما نشان دهد. سپس تصمیم خود را نهایی کنید.

استفاده از برند اصل ژل

استفاده از فیلر اصل

یک متخصص حرفه ای به هیچ عنوان به سراغ ژل های تقلبی موجود در بازار نمی رود. حقیقت تلخ این است که افراد سودجو به فکر سلامتی افراد نبوده و تنها به منافع خود فکر می کنند. در میان پزشکان نیز افرادی وجود دارند که تعهد اخلاقی نداشته و فقط می خواهند با کمترین هزینه، بیشترین درآمد را داشته باشند. کافی است از متخصص در مورد ژل مورد استفاده سوال کرده و بررسی کنید آیا برند مربوطه اصل است یا خیر.

تسلط پزشک به تزریق ژل

تسلط به تزریق ژل

تزریق فیلر نه تنها برای صورت بلکه برای سایر قسمت های بدن نیز انجام می گیرد. متخصص باید مهارت بالایی در این زمینه داشته باشد. برای مثال اگر می خواهید تزریق ژل گونه ها را انجام دهید، کمی خطا از جانب پزشک کافی است تا تقارن گونه ها بهم بخورد. در واقع نهایتا تقارن چهره از دست خواهد رفت. از سویی دیگر در صورتی که پزشک در زمان تزریق، ظرافت عمل نداشته باشد احتمال پارگی عروق خونی وجود دارد.

حمایت از مراجعه کننده

زمانی که در مورد حمایت از مراجعه کننده صحبت می  کنیم منظور ما این است که متخصص وقت کافی برای فرد گذاشته و در جلسه مشاوره تزریق ژل، تمامی اطلاعات لازم را در اختیار او قرار دهد. از سویی دیر اگر بعد از تزریق دچار عوارضی شد، به رفع آن عوارض کمک نماید. به طور کلی متخصص حرفه ای، فردی بااخلاق است که خود را متعهد می داند نسبت به مراجعه کنندگان، از هیچ خدمتی کوتاهی نکند.

مشاهده این مطلب :  تزریق فیلر صورت

بهترین کلینیک تزریق ژل در پایتخت

بهترین کلینیک تزریق ژل در تهران

متاسفانه در حال حاضر آرایشگران نیز در سالن های زیبایی خود اقدام به تزریق ژل کرده و  خانم های زیادی به آن ها اعتماد می کنند. در حالی که این متد زیبایی، کاملاً تخصصی بوده و باید توسط پزشک و در مراکز معتبر انجام شود. آیا آرایشگر می داند سوزن را تا چه عمقی فرو ببرد که منجر به آسیب بافتی نشود؟ آیا می دانید آرایشگران از ژل های تقلبی و نامرغوب استفاده می کنند؟ حتما برای شما مهم است که تزریق ژل منجر به عارضه و لطمه ای به سلامتی نشود. پس بهتر است بررسی کرده و براساس فاکتورهای زیر، بهترین کلینیک تزریق ژل در تهران را پیدا کنید:

برخورداری از مجوز رسمی وزارت بهداشت

در صورتی که به یک کلینیک مراجعه کردید اما مجوز رسمی وزارت بهداشت را نداشت، به این معنا است که افراد مشغول در این مرکز در حال فعالیت غیر قانونی هستند. به نظر شما کسانی که قانون را زیر پا می گذارند، آیا نسبت به مراجعه کنندگان خود احساس مسئولیت کرده و از ژل های اصل و باکیفیت استفاده می کنند؟ تنها شما مسئول حفظ سلامتی خود هستید و نباید به راحتی به هر دکتر و کلینیک اعتماد کنید.

کادر درمان حرفه ای

در یک کلینیک کاملا تخصصی و استاندارد، تیمی از افراد مشغول به کار هستند که هر کدام، به خوبی از عهده امور مربوط به خود برمی آیند و بهترین خدمات را برای مراجعه کنندگان ارائه می کنند. فراموش نکنید که متخصصین حرفه ایی دارای کادر درمانی مجرب و زبردست هستند و همین موضوع معیار خوبی برای انتخاب دکتر و کلینیک خواهد بود.

استفاده از ژل های باکیفیت برای تزریق لب

استفاده از ژل های باکیفیت

معیار دیگر برای انتخاب بهترین دکتر و کلینیک تزریق ژل در تهران، بررسی فیلرهای مورد استفاده در این مرکز است. اگر ردی از مواد تقلبی در کلینیک مشاهده شد، بهتر است این مرکز را کنار بگذارید چرا که این نشان می دهد کادر درمان و مسئولین آن، اخلاق حرفه ای را رعایت نکرده اند.

مشاهده این مطلب :  تزریق ژل لب

عوامل موثر بر هزینه تزریق فیلر

عوامل موثر بر هزینه تزریق فیلر

در انتخاب بهترین دکتر و کلینیک تزریق فیلر در تهران نباید هزینه ها را اولویت قرار دهید. اشتباهی که گروهی از افراد مرتکب می شوند این است که به دنبال کمترین هنزیه تزریق فیلر بوده و همین مسئله باعث می شود حتی به متخصصین غیر حرفه ای اعتماد کنند.

اما بحث ما، زیبایی و سلامتی شما است. پس عاقلانه ترین کار این است که ابتدا بهترین پزشک و کلینیک را پیدا کنید. سپس در جلسه مشاوره با متخصص در مورد هزینه تزریق ژل صحبت داشته باشید. نمی توان با قطعیت در این مورد صحبت کرد چرا که عوامل مختلفی همانند برند ژل مورد استفاده، میزان نیاز به ژل، اندام هدف مورد نظر و … بر قیمت نهایی تاثیر خواهند گذاشت.

مقاله قبلی
تزریق ژل چانه – عکس قبل و بعد، مدت زمان ماندگاری آن
مقاله بعدی
هزینه تزریق ژل در هر ناحیه چقدر است؟ (متوسط قیمت 1402)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پربازدید