لیپوماتیک
موضوعات داغ

بهترین دکتر و مرکز جراحی لیپوماتیک در تهران

شاید تا به حال چندین بار تصمیم گرفته اید با یک رژیم غذایی درست و برنامه ورزشی منظم، از چاقی خلاص شده و به تناسب اندام برسید. اما تمام تلاش های شما بی نتیجه بوده یا اینکه بعد از اتمام دوره، باز هم قسمت هایی از بدن همانند پهلوها یا ران، چاق هستند. در اینجا است که جراحی لیپوماتیک اهمیت خود را نشان می دهد. منظور از پیکرتراشی، حذف چربی های اضافی بدن به صورت فیزیکی است بدون اینکه به بافت های بدن آسیب وارد شده و تاثیر منفی بر متابولیسم داشته باشد. در این روش، متخصص از یک دستگاه مجهز به لوله کانولا استفاده می کند. ابتدا سوراخی در بافت چربی ایجاد شده و سپس لوله وارد آن می شود. حرکت ارتعاشی کانولا و افزایش دما، هر دو با هم باعث خرد شدن چربی به ذرات بسیار ریز می شود و در نهایت چربی ها از بدن خارج خواهند شد. اما با توجه به حساسیتی که جراحی لاغری دارد، باید قبل از هر چیز بهترین دکتر و مرکز جراحی لیپوماتیک در تهران و ایران را پیدا کنید چرا که در این صورت هم به تناسب اندام رسیده و هم سلامتی حفظ می شود. از جمله خدماتی که توسط متخصصین حرفه ای پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان ارائه می گردد، جراحی لیپوماتیک است که تحت شرایط استاندارد و با استفاده از دستگاه های پیشرفته انجام می شود.

فرم مشاوره رایگان

برترین پزشک و مرکز جراحی لیپوماتیک در تهران

بهترین پزشک عمل لیپوماتیک در تهران و ایران

با توضیح مختصری که در ابتدای مقاله در مورد پیکرتراشی ارائه شد، متوجه شدید که این کار چه اندازه حساس بوده و به ظرافت عمل بسیار زیادی نیاز دارد. انتخاب پزشک و در نتیجه موفقیت نهایی جراحی، بر عهده شما مراجعه کنندگان عزیز است. برای انتخاب بهترین دکتر جراحی لیپوماتیک در تهران و ایران باید چند معیار زیر را مد نظر قرار دهید:

داشتن گواهی معتبر برای جراحی لاغری

جراحی لیپوماتیک یک عمل زیبایی کاملا تخصصی است و پزشکان باید دوره های آموزشی آن را به طور کامل سپری کرده و گواهی معتبر داشته باشند. بنابراین در اولین قدم باید مطمئن شوید آیا پزشک، گواهی رسمی دارد یا خیر. در غیر این صورت به هیچ عنوان به او اعتماد نکنید.

برگزاری جلسه مشاوره برای مراجعه کننده

یک متخصص حرفه ای می داند که قبل از هر چیز لازم است اطلاعات مورد نیاز را در اختیار مراجعه کننده قرار دهد تا با جراحی پیکرتراشی، سختی های آن، عوارض احتمالی و نتیجه نهایی به خوبی آشنا شود. در این صورت فرد با قبول تمامی شرایط، تصمیم خود را نهایی می کند. از طرفی چون آگاهی لازم را کسب نموده، نسبت به توصیه های پزشک، تعهد بیشتری خواهد داشت.

 

مشاهده این مطلب : لیپوماتیک خانم ها

 

سابقه کاری بالا

به هر حال هر اندازه سابقه کاری متخصص در این جراحی بیشتر باشد، به معنی تجربه بیشتر او خواهد بود. چنین فردی معتمدتر از یک پزشک تازه کار است. البته خطای پزشکی ممکن است در هر زمان رخ بدهد اما یک دکتر تازه کار، چون هنوز مهارت عمل کافی ندارد ممکن است در کوچکترین امور نیز دچار اشتباه شود.

برترین مرکز جراحی لاغری در تهران و ایران

مهارت و تسلط بر کار

قرار است شما بعد از جراحی لاغری به تناسب اندام ایده آل خود برسید. بنابراین این مسئله بسیار مهم است که متخصص با چه ظرافتی، حذف چربی های اضافی بدن را پیش ببرد. متاسفانه در برخی موارد دیده شده است که پزشک نتوانسته این کار را با دقت بالا انجام دهد و بدن فرد تقارن لازم را ندارد. این مسئله در برخی از قسمت های بدن همانند سینه یا پهلوها، بیشتر به چشم می آید. از سویی دیگر متخصص باید به اندازه حرفه ای و باتجربه باشد که فقط بافت چربی را مورد هدف قرار دهد. آیا می دانید اگر لوله کانولا در عمقی بیشتر از بافت چربی نفوذ کند، احتمال آسیب به بافت های بدن و سوختگی وجود دارد؟ در این صورت نه تنها زیبایی اندام خود را به دست نیاورده بلکه دچار عوارض خطرناکی نیز خواهید شد.

حمایت از مراجعه کننده

بعد از اینکه جراحی لیپوماتیک به پایان رسید، اکنون دوره درمانی بعد از جراحی آغاز می گردد. شما باید تمام داروهایی که متخصص تجویز نموده است را به طور کامل مصرف کنید و طبق برنامه ای که مشخص می کند، به پزشک مراجعه کنید. برخی از پزشکان اهمیت زیادی به این مسائل نمی دهند و حتی اگر فرد دچار عوارضی شود، با دقت و حوصله، از مراجعه کننده حمایت نمی کنند. این یک فاکتور منفی است که باید در زمان انتخاب دکتر، به آن توجه داشته باشید.

 

مشاهده این مطلب : لیپوماتیک شکم

 

مهارت و تسلط در عمل لیپوماتیک

بهترین کلینیک جراحی لاغری در تهران و ایران

همان اندازه که انتخاب بهترین دکتر جراحی لیپوماتیک در تهران و ایران اهمیت بسیار زیادی دارد، در انتخاب مرکز جراحی نیز باید وسواس به خرج دهید. همه کلینیک ها کیفیت کاری مناسبی ندارند و در این میان، مناسب نبودن وضعیت کلینیک ها به ضرر مراجعه کنندگان تمام خواهد شد. این حق شما است که در بهترین شرایط، پیکرتراشی را انجام دهید تا خطری سلامتی بدن را تهدید نکند. بنابراین چند معیار زیر را برای انتخاب بهترین مرکز جراحی لاغری در تهران و ایران در نظر داشته باشید:

مجوز رسمی وزارت بهداشت

در ابتدا این نکته را متذکر می شویم که در حال حاضر در کشور کلینیک های غیر قانونی زیادی وجود دارد که مراجعه کنندگان بدون توجه به این مسئله، عمل لیپوماتیک را در این مراکز انجام می دهند. شاید شما نیز تا به حال به این مسئله توجه نکرده اید که آیا کلینیک ها چنین مجوزی دارند یا خیر. از این به بعد این مورد را همیشه در ذهن خود داشته باشید.

مجهز بودن به دستگاه های پیشرفته

اگر از بهترین دستگاه ها و امکانات برای کلینیک استفاده شود به این معنا است که کیفیت کاری این مرکز بالا است. بنابراین این موضوع می تواند یک فاکتور مناسبی برای انتخاب کلینیک باشد.

کلینیک مجهز و پیشرفته جراحی لیپوماتیک

وجود متخصصین باتجربه در مرکز

یک کلینیک مجهز و پیشرفته قطعا از متخصصین حرفه ای و توانمند برای عمل لیپوماتیک کمک خواهد گرفت. به عبارت دیگر اگر شما بتوانید پزشکان باتجربه و با سابقه کاری درخشان را پیدا کنید، حتما به بهترین کلینیک ها نیز دسترسی پیدا خواهید کرد چون این دسته از پزشکان در مراکز معتبر فعالیت می کنند.

کادر درمانی حرفه ای

تیم درمانی حاضر در کلینیک از یک سو به متخصص در زمان جراحی کمک کرده و از سویی دیگر از مراجعه کنندگان در زمان جراحی لاغری و بعد از آن حمایت خواهند کرد. متخصصین مجرب با تیمی از افراد حرفه ای کار می کنند، بنابراین حضور این دسته از پزشکان در مرکز، نشان دهنده کیفیت کاری کادر درمانی نیز خواهد بود.

 

مشاهده این مطلب : هزینه عمل لیپوماتیک

 

هزینه مناسب برای جراحی لاغری

شاید این تصور در ذهن شما نیز وجود داشته باشد که بهترین دکتر و مرکز جراحی لیپوماتیک در تهران و ایران باید هزینه های بالایی را برای پیکرتراشی دریافت نمایند. این باور کاملا غلط است. به هیچ عنوان کیفیت کاری متخصص و خدمات یک کلینیک را با هزینه ها قضاوت نکنید.

maralsalamatiranian

یک تیم پزشکی سخت کوش و خبره که یک هدف مشترک دارند! دسترسی سریع و آسان کاربران به مطالب معتبر روز دنیا در حوزه زیبایی و سلامت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا