کاشت مو
موضوعات داغ

لیست معتبر بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در تهران + اطلاعات تماس

()

آیا ریزش مو به حدی پیش رفته است که تراکم مو به شدت کم شده و به طاسی گرفتار شده اید؟ آیا علی رغم درمان هایی که انجام داده اید هنوز هم نتوانسته اید طاسی سر را درمان کنید؟ به عنوان راهکار آخر که البته تاثیرگذاری بسیار چشمگیری داشته و کمک می کند موی سر پرپشت شده و تراکم ایده آلی داشته باشد، کاشت مو را به شما پیشنهاد می کنیم. خوشبختانه امروزه در اغلب کلینیک های زیبایی کشور، پیوند طبیعی مو توسط متخصصین و با استفاده از تجهیزات مدرن انجام می شود. اما قطعا شما نیز به دنبال بهترین دکتر کاشت مو در تهران و ایران هستید. به هر حال به ازای هزینه ای که پرداخت می کنید، می خواهید بهترین نتیجه را نیز به دست بیاورید. از طرفی ایمپلنت مو فرآیندی بسیار حساس است و اگر با دقت صورت نگیرد، احتمال از دست رفتن بانک مو وجود دارد. لذا عاقلانه ترین کار این است که کمی تحقیق کرده و بهترین پزشک پیوند مو در تهران و ایران را پیدا کنید. پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان در راستای ارائه خدمات استاندارد به مراجعه کنندگان عزیز و کسب اعتبار، با تیمی از بهترین پزشکان همکاری داشته و شما می توانید با خیال آسوده، کاشت طبیعی مو را به متخصصین ما بسپارید.

بهترین دکتر کاشت مو در تهران
لیست معتبر بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در تهران + اطلاعات تماس – مارال سلامت ایرانیان
نام کلینیکنام پزشکتوضیحاتآدرسشماره تماس
کلینیک زیبایی رزدکتر رضا روحانیاین مجموعه تحت نظارت دکتر رضا روحانی، به همراه تیم متخصص و با تجربه پیوند موی طبیعی را ارائه می دهد. مشاورین 24 ساعته زیباجویان را راهنمایی می کنند .تهران – ضلع شمالی مترو صادقیه – خیابان ولیعصر- خیابان طاهریان – پلاک5802148679
کلینیک کاشت موی هلیادکتر حمیدرضا خراسانیکلینیک زیبایی هلیا دارای سابقه چندین ساله و تحت نظارت دکتر حمیدرضا خراسانی بهترین کاشت مو با بالاترین کیفیت را انجام می دهد. این مجموعه دارای FDA آمریکا و تاییده وزارت بهداشت و درمان می باشد.تهران – خیابان کامرانیه شمالی- خیابان تاجیکی – پلاک یک02122810089
کلینیک خانه سفید-مجموعه کاشت مو خانه سفید با برترین تجهیزات و پزشکان و متخصصین مجرب و کارآمد با بیش از 15 سال سابقه و تاییدیه وزارت بهداشت خدمات زیبایی و پیوند مو را ارائه می دهند.تهران – بلوارآفریقا – خیابان دستگردی غربی- پلاک32102154503
کلینیک مدرن-مجموعه مدرن در زمینه کاشت مو با به روز ترین و پیشرفته ترین دستگاه ها به همراه تکنسین و پزشکان مجرب آماده خدمت رسانی به زیبا جویان پیوند مو می باشد.شهر تهران – سعادت آباد – بلوار دریا – بین خیابان گلها و رامشه – پلاک 70 – طبقه سوم02187700000
کلینیک زیبایی رنسانس-کلینیک فوق تخصصی کاشت مو رنسانس با بیش از 18 سال سابقه در زمینه خدمات زیبایی و پیوند مو، با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان بالاترین کیفیت کاشت مو را ارائه می دهد.تهران – سعادت آباد – میدان فرهنگ – بلوار24 متری – نبش سوم شرقی – پلاک3502122088210
کلینیک ستاره ایران نوین-کلینیک تخصصی کاشت مو و جوانسازی ستاره ایران نوین ، با دارا بودن پزشکان و متخصصین مجرب و مشاورین یکی از بهترین مجموعه های زیبایی در شهر تهران می باشد که در زمینه ی انواع خدمات زیبایی و پیوند کاشت مو و ابرو ، با به روز ترین تجهیزات و امکانات خدمات زیبایی فعالیت دارد.تهران – سعادت آباد- بالاتر از چهارراه سرو- جنب آسمان چهارم – کوچه شکرایی – پلاک2 – کلینیک ستاره ایران نوین02175064000

ویژگی های بهترین دکتر کاشت مو در تهران و ایران

حتما این سوال برای شما پیش خواهد آمد که برای انتخاب بهترین دکتر پیوند طبیعی مو در تهران و ایران چه فاکتورهایی را باید مد نظر قرار داد؟ در این مقاله چند مورد را بیان خواهیم کرد که در حین تحقیقات، باید به بررسی آن ها بپردازید :

در مورد سابقه کاری متخصص تحقیق کنید.

در اولین قدم لازم است بررسی کنید دکتر چند سال است که فعالیت خود را در کاشت مو شروع کرده و بیشتر کدام یک از روش های پیوند مو را اجرا کرده است. همانگونه که می دانید ایمپلنت مو به کمک متدهای متنوعی انجام می شود که هر کدام به مهارت بسیار زیادی نیاز دارد. شاید متخصص تنها یکسال است که آغاز به کار کرده است اما بسیار ماهر و زبردست بوده و بدون عارضه جانبی، کاشت طبیعی مو را انجام می دهد. برعکس چنین حالتی نیز وجود دارد به این معنا که علی رغم فعالیت دیرینه در این زمینه، باز هم عملکرد خوبی ندارد. بنابراین توصیه می کنیم از مراجعه کنندگان قبلی سوال کنید. زمانی که به کلینیک مورد نظر خود مراجعه می کنید، قطعا افراد زیادی را مشاهده خواهید کرد که برای مراقبت بعد از کاشت و ترمیم، در کلینیک حضور دارند. از آن ها پرس و جو کنید تا بتوانید از نظرات آن ها استفاده کرده و به درستی تصمیم بگیرید.

ویژگی های بهترین دکتر کاشت مو در تهران و ایران

کاشت مو قرار است به چه روشی انجام شود؟

مورد بسیار مهم در انتخاب بهترین دکتر پیوند مو در تهران و ایران، تسلط به روش های کاشت مو است. با توجه به تعدد متدهای موجود، باید بررسی شود هر متخصص بر کدام روش ها تسلط بیشتری دارد. در صورتی که مراجعه کننده ای در کلینیک از پزشک خود اعلام رضایت می کند، دقت کنید آیا او همان روشی که شما در نظر دارید را انجام داده است یا خیر. موفقیت متخصص در برخی از روش ها، به معنی تسلط او بر همه روش های ایمپلنت مو نخواهد بود.

آیا پزشک از بیماران خود حمایت می کند؟

کاشت مو روشی است که بعد از جلسه درمانی، نزدیک به یکسال زمان می برد تا به رشد زیاد و طبیعی مو برسید. در این مدت لازم است در زمان های مشخصی به دکتر مراجعه کنید تا معاینات لازم انجام گرفته و در صورتی که مشکلی وجود دارد، رفع شود. متاسفانه در میان متخصصین، افرادی وجود دارند که صبر و حوصله کافی نداشته و از طرفی خوش برخورد نیستند. همین باعث می شود افراد با اکراه، درمان های بعد از پیوند مو را انجام دهند. بنابراین معیار دیگر در انتخاب بهترین دکتر پیوند مو، با اخلاق بودن او و حمایت از مراجعه کنندگان است. عزیزان در همان جلسه مشاوره با متخصص متوجه خواهید شد که پزشک چه اخلاقی دارد.

بهترین کلینیک کاشت مو در تهران
ویژگی های بهترین کلینیک کاشت مو در تهران و ایران

ویژگی های بهترین کلینیک کاشت مو در تهران و ایران

اما علاوه بر تحقیق در مورد متخصص، لازم است کیفیت کار کلینیک ها را نیز بررسی کنید. درست است که مراکز متعددی در کشور در زمینه پیوند مو فعالیت می کنند اما این بدان معنا نیست که همه آن ها صلاحیت ارائه خدمات به مراجعه کنندگان را دارند. چند فاکتور زیر را در انتخاب بهترین مرکز ایمپلنت مو مد نظر داشته باشید:

داشتن مجوز رسمی وزارت بهداشت

اولین و مهمترین فاکتور در انتخاب کلینیک کاشت مو، داشتن مجوز کار است. متاسفانه تعداد زیادی از کلینیک های کاشت موی غیرمجاز در ایران و تهران وجود دارد که از اعتماد مراجعه کنندگان سو استفاده کرده و افراد بدون توجه به مجوز، به این مراکز اعتماد می کنند. در واقع وضعیت کلینیک ها، فاکتور دیگری در انتخاب بهترین دکتر کاشت مو در تهران و ایران خواهد بود. متخصصین زبردست و حرفه ای، در کلینیک های غیر رسمی کار نمی کنند.

تجهیزات کلینیک کاشت مو

تجهیزات و امکانات موجود در کلینیک

بررسی کنید در کلینیک مربوطه، چه روش هایی از کاشت مو اجرا شده و از نظر امکانات، در چه سطحی به سر می برد. هر اندازه کلینیک مجهز بوده و بهترین و جدیدترین روش های کاشت مو را با استفاده از تجهیزات مدرن انجام دهد، نشانه ای از کیفیت کار این مرکز خواهد بود. در این مراکز قطعا متخصصین ماهر و حرفه ای با پیشینه علمی و سابقه کاری قوی فعالیت می کنند.

ارائه خدمات درمانی متنوع

مرحله انتخاب بهترین پزشک و مرکز کاشت مو، حساس ترین مرحله برای پیوند مو است چون موفقیت این کار، به صورت عمده به مهارت متخصص بستگی دارد. تمامی جوانب را در نظر گرفته و سپس تصمیم خود را نهایی کنید. کافی است به کلینیک مد نظر خود مراجعه کنید و در مورد امکانات، دستگاه های مورد استفاده، خدمات درمانی و حمایت از مراجعه کنندگان بعد از اتمام کار، تحقیق کنید. این مسئله به خوبی می تواند شما را در انتخاب مرکز پیوند مو و پزشک، هدایت کند.

هزینه های درمانی

اشتباهی که اغلب افراد مرتکب می شوند این است که برای انتخاب بهترین دکتر کاشت مو در تهران و ایران، در ابتدا به سراغ تعرفه های کاشت مو می روند. برخی از افراد، کمترین قیمت را معیار قرار داده و برخی دیگر فکر می کنند اگر کلینیک هزینه بالایی بگیرد، به این معنا است که اعتبار زیادی داشته و کیفیت کار بالایی دارد. به شما توصیه می کنیم در مرحله آخر، به سراغ بررسی هزینه ها روید.

کادر درمانی و تکنسین مرکز کاشت موی طبیعی

در نهایت حتما وضعیت کادر درمانی کلینیک را بررسی کنید. فراموش نکنید که یک کلینیک مجهز و متشکل از تیم کارشناسان و کادر درمانی مجرب و با اخلاق، نشان دهنده کیفیت کار مرکز بوده و معیار بسیار خوبی در انتخاب بهترین دکتر پیوند مو در تهران و ایران خواهد بود. متخصصین ماهر در مراکزی فعالیت می کنند که کادر درمانی حرفه ای داشته و در حین کار بتوانند به آن ها کمک کنند.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating / 5. Vote count:

No votes so far! Be the first to rate this post.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا