درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

بهترین متخصص لیپوماتیک در تهران

بهترین متخصص لیپوماتیک در تهران

لیپوماتیک با نام عمل زیبایی lipomatic شناخته شده است و همانطور که می بینید یک عمل زیبایی محسوب می شود. پیکرتراشی با  لیپوماتیک یکی از بهترین راه ها برای افرادی است که از چاقی موضعی رنج می برند.

 

بهترین متخصص لیپوماتیک

 

در واقع افراد چاق با انجام ورزش های سنگین باید سال های زیادی تلاش کنند تا به لاغری برسند که بعد از آن هم با شل شدن پوست مواجه می شوند و این امر باعث می شود دوباره اندامی بدترکیب و زشت داشته باشند.

بهترین توصیه برای افرادی که می خواهند عمل زیبایی لیپوماتیک انجام دهند این است، در انتخاب پزشک با تجربه در امر پیکر تراشی دقت کنید و به مراکز معتبر مراجعه کنید.

 

ویژگی های متخصص خوب برای انجام لیپوماتیک

لیپوماتیک  یک عمل زیبایی برای انجام پیکرتراشی می باشد در واقه افراد برای اینکه بتوانند از شر چربی های شکم و پهلو و یا چربی هایی که باعث زشتی اندام آنها شده است خلاص شوند به عمل زیبایی  lipomatic روی می آورند.

همانطور که می دانید در عمل های زیبایی همیشه ریسک های زیادی وجود دارد و همچنین عوارض و خطراتی شما را تهدید می کند.

لیپوماتیک نیز یک عمل زیبایی است و همراه با ریسک و خطر است. مهمترین چیزی که قبل از عمل زیبایی lipomatic باید به آن دقت شود انتخاب یک مرکز معتبر با پزشک متخصص با تجربه در پیکرتراشی می باشد.

 

ویزگی های متخصص خوب برای انجام لیپوماتیک

 

حین مراجعه به پزشک متخصص لیپوماتیک بهتر در انتخاب پزشک دقت کنید و موارد زیر را در انتخاب در اولویت قرار دهید:

1- صلاحیت و گواهینامه پزشک لیپوماتیک

صلاحیت های جراحی را که می خواهید برای انجام پیکرتراشی انتخاب کنید، بررسی کنید. وی باید جراح پلاستیکی مناسب و دارای مجوز برای انجام این فعالیت ها باشد. صدور گواهینامه یا صلاحیت به تنهایی خوب بودن پزشک را تضمین نمی کند، اما مطمئناً این احتمال را افزایش می دهد.

2- بررسی و بازخورد

جستجوی خود را در رابطه با پزشک lipomatic  با یک فهرست آنلاین و وب سایت کلینیک شروع کنید. از طریق خدمات و کارکنان اطلاعاتی را بدست بیاورید.

همچنین بررسی ها و بازخورد بیماران موجود را بررسی کنید. افرادی که قبلاً درمان را تجربه کرده اند بهترین افرادی هستند که در مورد جراحی و رویه آن برای شما تعریف می کنند.

3- برسی تجربه کامل با مشاهده ی کار های انجام شده

تجربه و تمرین منظم باعث می شود تا فرد در حوزه خاص مهارت کافی به دست بیاورد.

مشاهده مطلب
تاثیر بارداری بعد از لیپوماتیک

4- کیفیت و ایمنی را بیش از هزینه انتخاب کنید

بسیاری از افراد وسوسه می شوند با توجه به هزینه و پیشنهادهایی که ارائه می دهند جراح lipomatic را انتخاب کنند اما این راه درستی نیست دلایل زیادی می تواند وجود داشته باشد که برخی از جراحان قیمت کم داشته باشند، می تواند جذب مشتری یا پنهان کردن خطاهای  دریافت شده در سوابق باشد.

اگر شما در عمل زیبایی لیپوماتیک انتخاب بدی داشته باشید در دراز مدت ممکن است هزینه های بیشتری را پرداخت کنید. مطمئناً بدن شما و سلامتی  از پول مهمتر است، بنابراین همیشه امنیت و کیفیت را در وهله اول کار خود قرار دهید.

 

مزیت مراجعه به بهترین متخصص برای لیپوماتیک

در سبک زندگی امروز، چاقی برای هر مرد و زن به یک مسئله مهم تبدیل شده است و برخورد با آن به آسانی نیست. بسیاری از زنان و مردان به دلیل نداشتن اندام متناسب عزت نفس و اعتماد به نفس خود را از دست می دهند.

مطمئنا راه های زیادی برای کاهش وزن وجود دارد، اما گاهی اوقات رژیم غذایی و روال ورزشی که دنبال می کنند به یک مصیبت تبدیل می شود.

لیپوماتیک یک راه حل ایده آل برای رسیدن به اندام ایده آل است. عمل زیبایی lipomatic یک روش ایمن می باشد و به بسیاری از افراد کمک کرده است تا اندام خود را بهبود بخشند.

حال در انتخاب پزشک برای انجام پیکرتراشی باید بیشتر دقت کرد. همانطور که می دانید اگر در انتخاب متخصص عمل زیبایی lipomatic دقت نکنید ممکن است مشکلات زیادی شما را تهدید کند.

مزیت مراجعه به بهترین متخصص عمل زیبایی lipomatic می تواند شامل موارد زیر باشد:

 1. داشتن اندام زیبا بعد از لیپوماتیک
 2. بروز کمترین عوارض بعد از پیکرتراشی
 3. داشتن اطمینان خاطر حین انجام لیپوماتیک
 4. استفاده از بهترین و استرلیزه ترین دستگاه ها در انجام پیکرتراشی
 5. رسیدن به نتیجه ی دلخواه با پرداخت یک بار هزینه برای لیپوماتیک

همانطور که می دانید مراجعه به یک مرکز معتبر و پزشک ماهر نوعی به افراد اطمینان خاطر می بخشد و همچنین متخصص لیپوماتیک به شما اطمینان خاطر می بخشد که شما به اندام ایده آل و مورد نظر خود خواهید رسید و این عمل زیبایی برای شما هیچ خطری ندارد.

 

نتایج و تاثیرات حاصل از لیپوماتیک توسط بهترین متخصص

لیپوماتیک یک عمل جراحی زیبایی برای خلاص شدن از شر چربی اضافی بدن است. این جراحی زیبایی می تواند در کلینیک سرپایی انجام شود و معمولاً نیازی به بیهوشی ندارد.

مشاهده مطلب
لیپوماتیک شکم چیست و چه فوایدی دارد

در طی یک جلسه مقدار زیادی چربی از بدن خارج می شود با استفاده از عمل زیبایی  lipomatic فرد به اندامی ایده آل بدون پوست شل و آویزان می رسد. لیپوماتیک بدن را نیز تقویت می کند.

لازم به ذکر است که کاهش اندازه بعد از عمل زیبایی  lipomatic برای مدت طولانی ادامه دارد و همچنین می تواند سلولیت پوست را از بین ببرد.

در انجام پیکرتراشی با حرکات لرزشی چربی ها آزاد می شود و این چربی ها بدون درد و خونریزی از بدن خارج می شوند. هدف از این عمل جراحی تغییر اندازه و شکل بدن است. بهبودی این جراحی بین 3 تا 7 روز است.

 

لیپوماتیک نیز مانند سایر عمل های زیبایی دارای مزیت هایی می باشد:

 1. یکنواختی چربی در زیر پوست به صورت یکسان باقی می ماند.
 2. دوران نقاهت لیپوماتیک به مدت 2 هفته ادامه دارد.
 3. جمع کردن پوست و شکل دادن به پوست در لیپوماتیک به مراتب بهتر از سایر جراحی هاست.
 4. در این عمل زیبایی لیپوماتیک از بی حسی موضعی استفاده می شود.
 5. تورم و ترشحات در لیپوماتیک بسیار کم است.
 6. احتمال عفونت در پیکرتراشی بسیار کم است.
 7. آمبولی چربی کم بوده و تاکنون هیچ موردی گزارش نشده است.
 8. بعد از پیکرتراشی نیازی به بستری شدن ندارد و فرد بعد از معالجه مرخص می شود.
 9. خستگی و آسیب دیدگی بدن در این عمل جراحی کمتر است بنابراین نسبت به سایر جراحی ها راحت تر است

 

هزینه های لیپوماتیک در بهترین متخصص لیپوماتیک

لیپوماتیک یک عمل زیبایی می باشد. خودتان بهتر می دانید که تمامی عمل های زیبایی هزینه های زیادی را با خود به همراه دارند که بیمه های درمانی هیچ یک از این هزینه ها را پرداخت نمی کند.

امروزه به دلیل اینکه اکثر کارها به صورت کامپیوتری و یا نشسته انجام می شود افراد به دلیل کم تحرکی از چاقی های موضعی رنج می برند و این چاقی های موضعی با انجام ورزش های طولانی مدت از بین می رود که افراد وقت و حوصله ی آن را ندارند.

عمل زیبایی lipomatic در کمترین زمان برای افراد پیکرتراشی انجام می دهد و در بیشتر موارد از چربی های خود بدن افراد برای آنها سیکس پک یا عضله ایجاد می کند.

لیپوماتیک در واقع نجات بخش افرادی است که از چاقی موضعی خود رنج می برند. هزینه های عمل زیبایی lipomatic نیز بسته به شرایط مختلفی که افراد دارند می تواند متفاوت باشد:

 1. دستمزد پزشک متخصص لیپوماتیک
 2. محلی که پیکر تراشی انجام می شود
 3. انتظارات فرد مراجعه کننده برای عمل زیبایی lipomatic
 4. میزان چربی های خارج شده
 5. مدت زمان انجام پیکرتراشی
مشاهده مطلب
آیا عفونت در لیپوماتیک ممکن است

لیپوماتیک یک عمل زیبایی حساس می باشد که اگر در آن دچار انتخاب اشتباه شوید ویا گول هزینه های کم سایر مراکز لیپوماتیک را بخورید ممکن است با عوارضی رو به رو شوید که مجبور شوید دو برابر هزینه ی لیپوماتیک را پرداخت کنید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیپوماتیک خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

لیپوماتیک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *