درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران

بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران

امروزه عمل جراحی زیبایی لیپوماتیک به عوان راهی ایمن برای حذف سلول های چربی زائد و فرم دهی به اندام شناخته شده است اما عمل زیبایی lipomatic در صورتی ایمن و بدون خطر است که در یک کلینیک مناسب و توسط پزشک متخصص انجام شود برای این که بدانید بهترین مرکز عمل جراحی زیبایی پیکرتراشی در تهران برای شما کجا است باید مواردی را در هنگام انتخاب کلینیک در نظر بگیرید.

 

بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران

 

ویژگی های مرکز کلینیک خوب برای لیپوماتیک

ابتدا لازم است چگونگی انجام درست عمل جراحی زیبایی لیپوماتیک را بدانید تا بتوانید بر اساس آن ویژگی های لازم برای این که یک کلینیک زیبایی به عنوان بهترین کلینیک زیبایی برای شما باشد را تشخیص دهید.

عمل جراحی زیبایی لیپوماتیک نوعی عمل جراحی زیبایی تهاجمی برای حذف سلول های چربی زائد است که در کلینیک زیبایی یا بیمارستان ها توسط پزشک متخصص انجام می گیرد.

 

ویژگی های مرکز کلینیک خوب برای لیپوماتیک

 

پزشک متخصص زیبایی قبل از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک طی یک جلسه مشاوره بررسی های بر روی بدن شما و سابقه پزشکی شما انجام می دهد تا اطمینان یابد شما فرد مناسبی برای انجام عمل جراحی زیبایی lipomatic هستید.

سپس نواحی از بدن شما که دارای سلول های چربی زائد است و نیاز به انجام عمل زیبایی لیپوماتیک دارد را با علامت دایره مشخص می کند و با توجه به تعداد نواحی و مقدار مساحت نواحی مورد نیاز به عمل جراحی زیبایی پیکرتراشی بیهوشی موضعی یا عمومی را انجام می دهد.

عمل جراحی زیبایی لیپوماتیک با یک لوله نازک و کوچک به نام کانول انجام می شود. پزشک متخصص زیبایی لوله کانول را به زیر پوست ناحیه علامت زده وارد می کند. با تکان ها و فشاری که توسط لوله کانول به سلول های چربی زائد از بدن جدا می شوند.

سپس سلول های چربی زائد جدا شده توسط مکشی که در لوله ی خالی کانول وجود دارد از بدن خارج می شوند. سلول های چربی زائد خارج شده از بدن توسط عمل جراحی زیبایی لیپوماتیک دیگر به بدن بازگرداننده نمی شوند.

معمولا عمل زیبایی lipomatic توسط تیم پزشکی انجام می شود و یک پزشک متخصص به تنهایی عمل زیبایی لیپوماتیک را انجام نمی دهد؛ بنابراین یکی از ویژگی های مهم کلینیک زیبایی خوب برای درست پیش رفتن عمل جراحی زیبایی پیکرتراشی دارا بودن یک تیم پزشکی متخصص و حرفه ای است.

ویژگی های مهم دیگری هم برای انتخاب یک کلینیک زیبایی خوب وجود دارد که باید هنگام انتخاب کلینیک مناسب برای انجام عمل زیبایی لیپوماتیک به این ویژگی ها دقت شود. در پایین به برخی از ویژگی های مهم یک کلینیک زیبایی خوب اشاره شده است.

 1. حتما دقت کنید که نکات بهداشتی در کلینیک رعایت می شود یا خیر. در صورتی که کلینیک زیبایی انتخابی شما نکات بهداشتی را رعایت نکند احتمال بروز عفونت برای شما وجود دارد بنابراین چنین کلینیکی نمی تواند بهترین کلینیک برای شما باشد.
 2. دقت کنید که از مواد بیهوشی با اصالتی برای بیهوشی قبل از انجام عمل جراحی زیبایی شما استفاده کند.
 3. حتما نتیجه عمل های جراحی زیبایی قبلی که کلینیک مورد نظر شما انجام داده است را بررسی کنید.
مشاهده مطلب
مراقبت های بعد از لیپوماتیک

 

مزایای انجام لیپوماتیک در بهترین مرکز کلینیک

زمانی که شما تمام موارد برای انتخاب یک کلینیک زیبایی خوب را در نظر می گیرید و بهترین کلینیک زیبایی را برای انجام عمل جراحی زیبایی lipomatic انتخاب می کنید می توانید بدون نگرانی به انجام عمل جراحی زیبایی لیپوماتیک اقدام کنید.

به این دلیل که احتمال بروز عوارض جانبی و خطرات احتمالی بعد از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک در صورتی که تیم پزشکی حرفه ای عمل پیکرتراشی انجام دهد تا حد زیادی کاهش می یابد و دیگر به عوارضی مانند عوارض پایین بعد از انجام عمل جراحی زیبایی lipomatic گرفتار نمی شوید.

 1. خونریزی
 2. درد
 3. تورم
 4. التهاب
 5. قرمزی
 6. کبودی
 7. عفونت
 8. ضعیف شدن پوست
 9. حساسیت به ماده ی بیهوشی که پزشک قبل از انجام عمل جراحی زیبایی برای کاهش درد بیمار تزریق می کند.
 10. آمبولی شدن چربی: گیر افتادن تکه های چربی شل شده در رگ ها
 11. شل شدگی پوست

همانطور که گفته از مزایای انتخاب بهترین کلینیک زیبایی برای انجام عمل جراحی زیبایی لیپوماتیک این است که با انتخاب بهترین کلینیک زیبایی از ایجاد شدن هر یک از عوارض گفته شده بعد از انجام جراحی عمل زیبایی پیکرتراشی جلوگیری می کنید.

در این صورت با داشتن عمل جراحی زیبایی لیپوماتیک بی خطر و امن می توانید بهترین نتیجه را بدون ایجاد هیچ مشکلی از انجام عمل جراحی زیبایی پیکرتراشی بگیرید و از نتیجه بدست آمده از نتیجه عمل جراحی زیبایی lipomatic لذت ببرید.

 

نتایج بدست آمده از لیپوماتیک در بهترین کلینیک

انجام لیپوماتیک برای افرادی که پوست الاستیک و محکمی ندارند ممکن است با شل شدگی پوست همراه باشد اما اگر کلینیک مناسبی را برای انجام lipomatic که دارای پزشکان متخصص زیبایی است انتخاب کرده باشید، در این صورت پزشک متخصص زیبایی با توجه به نوع پوست شما چربی کمتری را برای جلوگیری از این عارضه خارج می کند.

معمولا دوران نقاهت و بهبودی عمل زیبایی لیپوماتیک در صورتی که به درستی انجام شود حدود دو هفته است در غیر این صورت در زمانی که عمل جراحی زیبایی پیکرتراشی شما در کلینیک خوبی و توسط پزشک متخصص زیبایی انجام نشود ممکن است با مشکل مواجه شود و زمان بهبودی افزایش یابد.

به این دلیل که با درست انجام نشدن عمل زیبایی لیپوماتیک ممکن است شما با عوارض جانبی و خطرات احتمالی عمل جراحی زیبایی مواجه شوید که در این صورت ممکن است عوارض باعث افزایش دوره بهبودی بعد از انجام lipomatic شود و یا غیر قابل درمان باشند.

در این صورت علاوه بر این که به دلیل بروز عوارض دوره بهبودی افزایش می یابد حتی ممکن است نتیجه انجام عمل جراحی زیبایی لیپوماتیک هم تغییر کند و شما نتیجه خوبی از انجام عمل جراحی زیبایی پیکرتراشی بدست نیاورید.

مشاهده مطلب
تفاوت لیپوماتیک و بادی جت در چیست

 

هزینه های لیپوماتیک در بهترین کلینیک

هزینه های مصرفی عمل جراحی زیبایی لیپوماتیک به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مثال هزینه انجام یک عمل جراحی زیبایی لیپوماتیک lipomatic جمع هزینه های مصرفی گفته شده در موارد پایین است.

 1. مشاوره
 2. عمل جراحی
 3. بیهوشی
 4. هزینه اتاق عمل جراحی زیبایی
 5. هزینه تیم پزشکی
 6. درمان پس از عمل جراحی زیبایی
 7. حذف بخیه
 8. عمل پس از پزشکی
 9. ماساژ

با توجه به این که این هزینه ها در هر کلینیکی متفاوت است نمی تواند عدد دقیقی برای هزینه های مصرفی لیپوماتیک تخمین زد اما باید دقت داشته باشید که هزینه های مصرفی عمل lipomatic نباید تاثیر زیادی روی انتخاب کلینیک برای انجام عمل زیبایی پیکرتراشی بگذارد.

به این دلیل که ممکن است شما کلینیکی را پیدا کنید که هزینه های مصرفی کلینیک زیبایی پایین تر از بقیه کلینیک های زیبایی باشد ولی خدماتی که کلینیک مورد نظر برای انجام عمل جراحی زیبایی لیپوماتیک ارائه می دهد بسیار پایین تر و کمتر از بقیه کلینیک ها باشد.

بنابراین برای انتخاب بهترین کلینیک برای انجام عمل زیبایی پیکرتراشی باید دقت داشته باشید که در کنار داشتن هزینه مناسب عمل جراحی زیبایی لیپوماتیک، خدمات مناسب و تیم پزشکی متخصص برای انجام عمل جراحی زیبایی lipomatic داشته باشد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیپوماتیک خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

لیپوماتیک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *