درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (2 رای)

بهترین نقاط برای تزریق بوتاکس

بهترین نقاط برای تزریق بوتاکس

عمل زیبایی تزریق بوتاکس یکی از راه های درمانی و ترمیمی است که برای کاهش چین و چروک های نواحی مختلف صورت مورد استفاده قرار می گیرد، اکثر ما بر روی صورت خود چین و چروک هایی را در بازه ای از زمان و با افزایش سن و سال یا بیماری ملاحظه کرده ایم حال فرض کنید که این چین و چروک ها ممکن است بر روی عضلاتی خاصی در صورت باشد.

 

بهترین نقاط برای تزریق بوتاکس

 

آیا انجام عمل زیبایی botox injection در هر نقطه ای از صورت امکان پذیر است؟

این سوالی است که شاید برای بیشتر افرادی که می خواهند نسبت به عمل زیبایی تزریق بوتاکس اقدام کنند رخ خواهد داد.

بیشتر افراد در چنین شرایطی ممکن است بخواهند تا در نواحی لپ، گونه، لب، پیشانی یا غیره عمل زیبایی botox injection را انجام دهند اما نکته این جاست که هر نقطه ای بر روی صورت امکان انجام عمل زیبایی تزریق بوتاکس برای آن وجود نخواهد داشت.

 

آیا مهم است تزریق بوتاکس چگونه و در چه نقطه ای انجام شود؟

پاسخ این سوال کاملا مشخص است زیرا با توجه به نوع عملکرد تزریق بوتاکس و روند درمان عمل زیبایی botox injection می توان به این موضوع پی برد که تزریق بوتاکس تنها در نواحی از صورت که عضلاتی در آن وجود داشته باشد قابل استفاده خواهد بود.

روند درمانی و ترمیمی که توسط بوتاکس انجام خواهد شد به این صورت است که با تزریق نوعی سم خفیف و البته طبیعی بر روی عضله مد نظر، انقباض ها و تحریک های این عضله برای مدتی به صورت موقتی فلج خواهد شد.

 

آیا مهم است تزریق بوتاکس چگونه و در چه نقطه ای انجام شود

 

در نتیجه اگر عمل زیبایی تزریق بوتاکس در ناحیه های اشتباه که در آن جا عضله ای وجود ندارد انجام شود می تواند بسیار خطرناک بوده و عوارض جانبی ای را به همراه داشته باشد.

به عنوان مثال هیچ گاه شما نمی تواند تزریق بوتاکس را بر روی پلک یا دور چشم انجام دهید زیرا احتمال بروز عوارض و خطرات ناشی از آن بسیار بالا بوده و ممکن است به چشم و بینایی شما آسیب جدی ای را وارد نماید.

همین موارد گفته شده کافی است تا این موضوع اثبات شود که عمل زیبایی botox injection باید حتما در جای درست انجام شود و باید دقیقا عضلات خاصی مورد هدف قرار گیرند تا بتوان شاهد نتایجی ایده آل بود.

انتخاب  درست محل عمل زیبایی تزریق بوتاکس نه تنها می تواند باعث دست یابی به بهترین نتایج و رضایت بخش ترین حالت ممکن شود، بلکه در صورت عدم انتخاب درست آن شما ممکن است دچار مشکل شوید، پس عمل زیبایی تزریق بوتاکس باید به بهترین نحو ممکن توسط پزشکان متخصص و ماهر و در نقطه ای درست انجام گیرد.

مشاهده مطلب
آیا آرایش پس از تزریق بوتاکس مجاز می باشد؟

 

معمولا بوتاکس در چه نقاطی تزریق خواهد شد؟

معمولا در بین تمامی پزشکان و مراجعینی که نسبت به انجام عمل زیبایی تزریق بوتاکس اقدام خواهند کرد، botox injection در ناحیه بین ابرو ها متداول تری می باشد.

 

معمولا بوتاکس در چه نقاطی تزریق خواهد شد

 

تزریق بوتاکس در ناحیه بین دو ابرو می تواند نتایج دلپذیری را برای فرد رقم بزند و این گونه افراد می توانند مطمئن شوند که به نتایج باب میل خود دست یافته اند و توانسته اند از شر چین و چروک های اضافی پوست خود خلاص شوند.

ناحیه بین دو ابروی انسان در اصطلاح پزشکی و متخصصان زیبایی گابله یا گلابلا گفته می شود، عضلاتی که در ناحیه بین دو ابروی فرد قرار دارد می تواند باعث شود تا خطوط اخم و چین و چروک های شدیدی در این ناحیه ایجاد شود.

در صورتی که شما تا کنون نسبت به انجام عمل زیبایی تزریق بوتاکس اقدام نکرده باشید و هم اکنون در آستانه ی وارد شدن به پیری هستید باید دیر یا زود منتظر چین و چروک های زائد این ناحیه باشید.

یکی از متداول ترین راه های رفع چین و چروک در عضلات بین دو ابرو عمل زیبایی تزریق بوتاکس می باشد که قطعا می تواند نتایج باب میل فرد را حاصل نماید و اینگونه می توانید انتظار داشته باشید که دیگر خبری از چین و چروک ها نخواهد بود.

همچنین عمل زیبایی botox injection می تواند برای چین و چروک های ناحیه پیشانی و خطوط افقی پیشانی مورد استفاده قرار گیرد، در واقع این محل نیز یکی از متداول ترین نقاطی از صورت است که پزشکان عمل تزریق بوتاکس را در آن انجام خواهند داد.

در صورتی که فرد راضی به انجام عمل زیبایی تزریق بوتاکس در این نواحی که متداول ترین نقاط برای انجام عمل زیبایی botox injection هستند نشود باید منتظر بماند تا چین و چروک ها تشدید پیدا کرده و ظاهر ناخوشایندی را برای وی به ارمغان آورد.

در برخی موارد نیز شاهد این موضوع هستیم که عمل زیبایی تزریق بوتاکس بر روی نواحی زیر چشم و خطوط پا کلاغی انجام خواهد شد.

 

آیا تزریق اشتباه بوتاکس باعث پیری زودرس می شود

 

آیا تزریق اشتباه بوتاکس باعث پیری زودرس می شود؟

هیچ شکی در این موضوع وجود ندارد که کسانی که  نسبت به انجام عمل زیبایی تزریق بوتاکس اقدام می کنند می توانند تفاوت های چشم گیر و باور نکردنی ای را در کاهش خطوط و چین و چروک های صورت خود مشاهده نمایند.

عمل زیبایی تزریق بوتاکس در عضلات می تواند باعث بهبود وضعیت پوست و جوانسازی آن شود.

مشاهده مطلب
تزریق بوتاکس زیر بغل

اما شاید شما تمامی نکات مرتبط با عمل زیبایی botox injection را ندانید زیرا برخی از پزشکان معتقد هستند که استفاده اشتباه از عمل زیبایی تزریق بوتاکس می تواند نتیجه های منفی ای را به همراه داشته باشد و باعث پیری پوست شود.

از آن جایی که عمل زیبایی تزریق بوتاکس باعث فلجی موقت و خفیف عضلات خواهد شد باعث می گردد تا این عضلات به صورت موقتی بی حرکت بمانند.

اگر استفاده از عمل زیبایی botox injection دائمی شود و عضلات صورت و یک ناحیه از آن برای مدت طولانی ای بدون حرکت باقی بماند ممکن است به صورت کلی فلج شده و پوست آن ناحیه شل شود، شل شدن پوست ناحیه ای از صورت می تواند منجر به افتادگی و سپس پیری پوست گردد.

در نتیجه نکته ای که باید به آن توجه شود این است که برای انجام عمل زیبایی تزریق بوتاکس حتما از یک پزشک متخصص استفاده کنید و از وی مشورت بگیرید  زیرا انجام اشتباه این روند عوارض ترسناکی را به همراه خواهد داشت.

 

تمامی عضلاتی که می تواند مورد تزریق بوتاکس واقع شود

 

تمامی عضلاتی که می تواند مورد تزریق بوتاکس واقع شود

در برخی موارد علاوه بر متداول ترین نقاط و عضلاتی از صورت که عمل زیبایی تزریق بوتاکس بر روی آن ها انجام خواهد شد شاهد این موضوع هستیم که برخی جراحان و متخصصان زیبایی جسور و شجاع نسبت به انجام عمل زیبایی botox injection بر روی نواحی اطراف لب و دهان کرده اند.

این عمل زیبایی تزریق بوتاکس ممکن است تا حد زیادی خطرات و عوارضی احتمالی را نیز به همراه داشته باشد اما خب برخی از پزشکان و بیماران این عوارض را به جان می خرند تا شاهد نتایج خیره کننده عمل زیبایی botox injection باشند.

تزریق بیش از حد بوتاکس در برخی عضلات حساس و نواحی خاص مانند لب و اطراف دهان می تواند عوارض زیان باری را به همراه داشته باشد پس بهتر است با دقت نسبت به انجام عمل زیبایی تزریق بوتاکس در این نواحی اقدام نمایید.

در حالت کلی عمل زیبایی تزریق بوتاکس می تواند در نواحی مختلف صورت که در زیر به آن ها اشاره شده است استفاده شود و برای بهبود وضعیت چین و چروک این عضلات مورد استفاده قرار گیرد.

  1. عضلات و خطوط افقی پیشانی و خط ابرو
  2. عضلات بین ابرو که عموما با نام گلابلا از آن یاد می شود.
  3. خطوط پا کلاغی زیر چشم و اطراف بینی
  4. خطوط خرگوشی گونه و نواحی پایین بینی
  5. خطوط اطراف دهان و خط لبخند
  6. چین و چروک ها و عضلات ناحیه چانه و فک
  7. استفاده برای بالا کشیدن و لیفت ابرو
مشاهده مطلب
ورزش بعد از تزریق بوتاکس

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق بوتاکس خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (2 رای)

تزریق بوتاکس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *