درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

بهترین زمان عمل لیپوماتیک

بهترین زمان عمل لیپوماتیک

بررسی انتخاب بهترین زمان ممکن برای انجام عمل زیبایی لیپوماتیک و عوامل و شرایط تاثیر گذار در آن است، رعایت این موضوع به این دلیل به افراد متقاضی عمل توصیه می شود که در برخی مواقع تاثیر زیادی در روند بهبودی پس از عمل و نتایج آن دارد.

 

بهترین زمان عمل لیپوماتیک

 

امروزه با بیشتر شدن تمایل افراد برای انجام عمل های زیبایی مختلف مانند لیپوماتیک، سوالات مختلفی درباره زمان مناسب برای انجام آن و عوامل موثر در انتخاب آن پیش می آید.

بدون شک برنامه ریزی برای انتخاب بهترین زمان ممکن برای انجام یک عمل زیبایی تاثیر زیادی در نتیجه و بهبودی پس از آن خواهد داشت، از این نظر مطالعه برخی نکات و عوامل موثر در انتخاب بهترین زمان برای عمل لیپوماتیک خالی از لطف نخواهد بود.

 

عمل زیبایی لیپوماتیک چیست و چگونه انجام می شود؟

لیپوماتیک یک عمل زیبایی اثربخش در زمینه حذف چربی های اضافی از قسمت های مختلف بدن بیمار است.

عمل زیبایی lipomatic را می توان به راحتی در کلینیک های زیبایی و بدون نیاز به بیهوشی انجام داد، پس از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک بیمار نیازی به بستری شدن نخواهد داشت و می تواند مرخص شود.

 

عمل زیبایی لیپوماتیک چیست و چگونه انجام می شود

 

با استفاده از عمل لیپوماتیک می توان مقدار زیادی از چربی های اضافی را در یک جلسه درمان از بدن بیمار خارج کرد، به همین دلیل در اکثر مواقع این عمل زیبایی در یک جلسه درمان به طور کامل انجام می شود اما در صورت صلاح دید پزشک و نیاز بیمار، باید یک یا چند جلسه اضافی نیز برای خروج چربی ها برگزار شود.

همچنین لازم به ذکر است که عمل زیبایی لیپوماتیک به دلیل عوارض جانبی و خطرات کمتری که نسبت به سایر روش ها دارد، یک راه حل بی خطر برای خلاص شدن از شر چربی های اضافی بدن است.

به همین دلیل استفاده از عمل lipomatic در سال های اخیر رواج داشته و محبوبیت بالایی میان افرادی که به زیبایی ظاهری و اندام های خود اهمیت می دهند پیدا کرده.

در انجام عمل زیبایی lipomatic ابتدا ناحیه مورد نظر از بدن بیمار تحت بی حسی موضعی قرار می گیرد تا هنگام عمل وی درد کمتری را تجربه کند.

سپس یک یا چند سوراخ بسیار کوچک بر روی پوست بیمار ایجاد می شود و لوله های کانولا از طریق سوراخ های ایجاد شده وارد بافت چربی بیمار می شود، این لوله ها به دلیل این که می توانند تولید ارتعاش کنند انجام عمل لیپوماتیک را بدون درد و خطر میسر می سازند.

مشاهده مطلب
بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران

در گام بعدی بر اثر ارتعاش لوله ها بافت چربی قوام خود را از دست داده و تجزیه می شود، سپس یک ماده دارویی به منظور بی حسی و جلوگیری از خونریزی به بدن تزریق می شود.

در آخر چربی های اضافی و ماده تزریق شده به آرامی از بدن بیمار مکش می شوند و عمل زیبایی لیپوماتیک با موفقیت به پایان می رسد.

 

بهترین زمان برای انجام لیپوماتیک چه موقعی است

 

بهترین زمان برای انجام لیپوماتیک چه موقعی است؟

عمل زیبایی لیپوماتیک یک روش درمان برای حذف چربی های موضعی در بدن است و برای چربی های زیاد و افراد چاق که تمام بدنشان با چربی پوشیده شده کاربرد ندارد.

از این رو عمل lipomatic یک عمل سبک و بی خطر بوده که به طور کلی زمان خاصی برای انجام آن در نظر گرفته نمی شود و می توان هر زمانی با مراجعه به یک پزشک متخصص در این زمینه به انجام آن اقدام کرد.

هر چند با توجه به شرایط بیمار برخی از عوامل می توانند هنگام در نظر گرفتن بهترین زمان برای انجام عمل لیپوماتیک دخیل باشند، زمانی که قصد انجام عمل زیبایی lipomatic را دارید باید شرایط مختلف از جمله برنامه کاری، مسافرت و مهمانی خود را با توجه به دوران نقاهت و ریکاوری چند روز تا چند هفته ای پس از عمل در نظر بگیرید و با دقت در انتخاب بهترین زمان برای انجام لیپوماتیک عمل کنید.

یکی دیگر از نکاتی که هنگام اقدام به عمل زیبایی لیپوماتیک باید در نظر داشته باشید تزریق چربی است، عمل زیبایی تزریق چربی به منظور حجم دادن و بهبود زیبایی مناطق مختلف بدن مورد استفاده قرار می گیرد.

در انجام این عمل ابتدا چربی های مورد نیاز از نواحی بدن خود بیمار که از نظر چربی غنی است گرفته شده و سپس به مناطق مورد نظر تزریق می شود.

به دلیل این که چربی های خارج شده از بدن بیمار طی انجام عمل lipomatic سالم مانده و از بین نمی روند، از آن ها می توان در انجام عمل زیبایی تزریق چربی استفاده کرد.

از این رو بهتر است هنگامی که قصد انجام هر دو عمل را دارید به پزشک معالج خود اطلاع دهید تا زمان بندی عمل لیپوماتیک و تزریق چربی را طوری انجام دهد تا بتوان از چربی های استخراج شده در lipomatic استفاده کرد.

 

عوامل تاثیر گذار در زمان عمل لیپوماتیک

 

عوامل تاثیر گذار در زمان عمل لیپوماتیک

عوامل بخصوص دیگری نیز وجود دارند که با توجه به شرایط شخص بیمار می توانند در زمان انجام عمل لیپوماتیک موثر باشند، در نظر گرفتن این عوامل می تواند در نتایج و بهبود عمل زیبایی lipomatic دخیل باشد، از این رو توصیه می شود تا این موارد را مطالعه کرده و هنگام انتخاب بهترین زمان برای انجام عمل خود آن ها را در نظر بگیرید:

  1. دوران نقاهت یا ریکاوری: یکی از مهمترین عواملی که باید در انتخاب زمان مناسب برای عمل لیپوماتیک در نظر بگیرید زمان بازیابی یا ریکاوری پس از عمل است، توصیه می شود در این باره با پزشک خود مشورت کنید تا وقت کافی برای آن اختصاص داده شود، در نظر داشته باشید که زمانی که برای دوران نقاهت گفته می شود تقریبی بوده و می توان چند روز کمتر یا بیشتر باشد.
  2. کمک و رسیدگی به بیمار : در مدتی که در حال بهبود هستید ممکن است نیاز به نظارت و رسیدگی داشته باشید، به همین دلیل بهتر است وقت انجام عمل لیپوماتیک خود را به گونه ای تنظیم کنید تا بتوانید از یک نفر از اعضای خانواده یا آشنایان برای رسیدگی و نظارت کمک بخواهید.
  3. برنامه کاری : هنگام تنظیم وقت عمل lipomatic لازم است برنامه کاری خود را نیز در نظر بگیرید، به عنوان مثال اگر شغل شما تدریس است بهترین وقت برای انجام عمل لیپوماتیک تابستان است چرا که وقت شما آزاد بوده و بدون استرس و خلل در روند بهبودی می توانید به انجام آن اقدام کرده و دوران نقاهت خود را پشت سر بگذارید.
  4. آب و هوا : آب و هوای زمان خاصی از سال ممکن است موجب رنجش و ناراحتی شما شود، توصیه می شود اگر به شرایط آب و هوایی خاصی حساس هستید زمان عمل لیپوماتیک خود را در نظر گرفتن آن تنظیم کنید، به عنوان مثال اگر گرما شما را اذیت می کند بهتر است از انجام عمل زیبایی lipomatic در روز های گرم تابستان اجتناب کنید.
  5. پیش آمد های خاص : وجود برخی پیشامد ها ممکن است باعث به وجود آمدن خلل در روند بهبودی پس از عمل شما شوند، به عنوان مثال اگر عروسی یکی از آشنایان تان نزدیک است توصیه می شود زمان انجام عمل لیپوماتیک خود را به گونه ای تنظیم کنید تا با آن تداخل نداشته باشد.
مشاهده مطلب
لیپوماتیک ران و چگونگی انجام آن

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیپوماتیک خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

لیپوماتیک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *