درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق بوتاکس برای لیفت ابرو

تزریق بوتاکس برای لیفت ابرو

درمان زیبایی تزریق بوتاکس برای موارد مختلفی استفاده می شود یکی از کاربرد های شایع انجام درمان زیبایی Botox injection، استفاده از درمان زیبایی Botox injection در رفع چین و چروک و لیفت صورت است.

 

تزریق بوتاکس برای لیفت ابرو

 

اما انجام درمان زیبایی تزریق بوتاکس محدودیت هایی دارد و روی همه نوع چین و چروک ها و لیفت اعضای صورت جواب نمی دهد. آیا درمان زیبایی Botox injection بر روی لیفت ابرو تاثیر گذار است؟

 

آیا از تزریق بوتاکس می توان برای لیفت ابرو استفاده کرد؟

همانطور که گفته شد درمان زیبایی تزریق بوتاکس برای موارد مختلفی استفاده می شود اما برای این که بدانید از درمان زیبایی Botox injection برای لیفت صورت هم می تواند استفاده شود یا خیر بهتر است از نوع تاثیر گذاری و عملکرد درمان زیبایی تزریق بوتاکس مطلع شوید.

بعد از انجام درمان زیبایی تزریق بوتاکس، بوتاکس تزریق شده بر اعصاب ناحیه ای که تزریق شده تاثیر می گذارد و فعالیت آن ها را مختل می کند. در صورتی که شما درمان زیبایی بوتاکس برای رفع چین و چروک انجام داده باشید، بوتاکس بر عملکرد اعصاب اطراف چین و چروک تاثیر می گذارد.

با تاثیر گذاری بوتاکس تزریق شده در درمان زیبایی تزریق بوتاکس و با مختل شدن اعصاب دیگر پیامی مبنی بر انقباض عضلات صورت به عضلات صورت فرستاده نمی شود و عضلات منقبض صورت به حالت استراحت در می آیند.

 

آیا از تزریق بوتاکس می توان برای لیفت ابرو استفاده کرد

 

درواقع درمان زیبایی تزریق بوتاکس فقط بر چین و چروکی تاثیر می گذارند که بر اثر انقباض عضلات حاصل شده باشند. با این وجود می توان گفت درمان زیبایی Botox injection در لیفت ابرو هم می تواند تاثیر گذار باشد.

در لیفت ابرو با درمان زیبایی تزریق بوتاکس صورت، بوتاکس تزریق شده با تاثیر بر اعصاب و به استراحت در آوردن عضلات، باعث بالا رفتن عضلات و ابرو می شود که در این صورت می تواند باعث لیفت ابروهای شما شود.

 

کاندید های مناسب برای تزریق بوتاکس به ابرو

اما انجام درمان زیبایی Botox injection هر چند که می تواند برای لیفت صورت هم استفاده شود ولی همه افراد نمی توانند از درمان زیبایی تزریق بوتاکس استفاده کنند.

در صورتی که فرد مناسبی برای انجام درمان زیبایی تزریق بوتاکس نباشید و درمان زیبایی تزریق بوتاکس را انجام دهید ممکن است با خطرات احتمالی و عوارض جانبی درمان زیبایی تزریق بوتاکس بعد از انجام درمان زیبایی بوتاکس مواجه شوید.

مشاهده مطلب
تزریق بوتاکس به بینی

بنابراین قبل از اقدام به انجام درمان زیبایی تزریق بوتاکس بهتر است در ابتدا دریابید که آیا می توانید درمان زیبایی Botox injection را انجام دهید و انجام درمان زیبایی تزریق بوتاکس برای شما خطری نداشته باشد.

در پایین برای این که متوجه شوید که آیا فرد مناسبی برای انجام درمان زیبایی تزریق بوتاکس هستید یا خیر، به مواردی که باعث می شود شما کاندید مناسبی برای انجام درمان زیبایی تزریق بوتاکس باشید اشاره شده است.

 1. انجام درمان زیبایی فقط برای افراد 18 سال به بالا توصیه می شود. انجام درمان زیبایی Botox injection صورت در افراد زیر 18 سال ممکن است خطرناک باشد و یا ممکن است نتایج حاصل از انجام درمان زیبایی تغییر کند.
 2. لیفت ابرو با بوتاکس برای کسانی که دارای پوست های آویز قابل رفع با بوتاکس هستند مناسب است.
 3. در صورت بارداری یا شیردهی، ممکن است شما کاندید خوبی برای Botox injection نباشید. به این دلیل که سموم مورد استفاده در درمان زیبایی تزریق بوتاکس می توانند به نوزادان و جنین های متولد نشده آسیب برساند.

بهتر است برای اطمینان بیشتر از این که انجام لیفت ابرو با درمان زیبایی تزریق بوتاکس صورت برای شما مناسب است یا خیر به پزشک متخصص زیبایی هم مراجعه کنید و از پزشک متخصص زیبایی در این باره مشورت بگیرید.

 

نحوه تزریق بوتاکس در ابرو جهت لیفت ابرو

انجام لیفت ابرو با درمان زیبایی Botox injection صورت به صورت سرپایی توسط پزشک متخصص زیبایی در مطب پزشک یا در کلینیک زیبایی انجام می شود. معمولا انجام لیفت ابرو با درمان زیبایی تزریق بوتاکس صورت با ناراحتی یا درد خاصی همراه نیست.

اما معمولا پزشکان متخصص زیبایی برای آن که لیفت ابرو با درمان زیبایی بوتاکس صورت با دردی همراه نباشد و از احتمال بروز درد را کاهش دهند قبل از انجام لیفت ابرو با درمان زیبایی تزریق بوتاکس صورت مقداری ماده بی حسی به ناحیه ابروهای شما تزریق می کنند.

انجام لیفت ابرو با درمان زیبایی Botox injection صورت به زمان زیادی نیاز ندارد اما با دقت بسیار زیادی همراه است. اگر شما پزشکی را برای انجام لیفت ابرو با درمان زیبایی تزریق بوتاکس صورت خود انتخاب کنید که دقت کافی در انجام لیفت ابرو انجام ندهد، ممکن است با خطرات جدی مواجه شوید.

بنابراین انتخاب پزشک مناسب در انجام لیفت ابرو با درمان زیبایی تزریق بوتاکس صورت بسیار اهمیت دارد. در صورتی که فرد انتخابی شما نتواند تشخیص درستی در مقدار تزریقی بوتاکس برای لیفت ابرو ندهد ممکن است نتوانید نتیجه خوبی از انجام Botox injection بگیرید.

مشاهده مطلب
ورم چشم بعد از تزریق بوتاکس

برای مثال ممکن است مقدار نادرست بوتاکس تزریق شده باعث شود بوتاکس تزریقی در لیفت ابرو با درمان زیبایی تزریق بوتاکس صورت در زیر پوست صورت حرکت کند و بر روی چشم تاثیر بگذارد و باعث نابینایی شود.

 

مراقبت های پس از تزریق بوتاکس به ابرو ها

انجام لیفت ابرو با درمان زیبایی تزریق بوتاکس صورت یکی از حساس ترین درمان های زیبایی به دلیل نزدیکی به ناحیه چشم است.

تنها انتخاب پزشک مناسب و درست انجام شدن لیفت ابرو با درمان زیبایی تزریق بوتاکس صورت نمی تواند باعث داشتن نتایج خوب بعد از انجام عمل شود بلکه رعایت نکات مراقبتی هم در نتایج حاصل از انجام لیفت ابرو با درمان زیبایی Botox injection صورت تاثیر گذار است.

 

در پایین به برخی از نکات مراقبتی مهم درباره لیفت ابرو با درمان زیبایی تزریق بوتاکس صورت که باید بعد از انجام لیفت ابرو با درمان زیبایی Botox injection صورت آن ها را رعایت کنید اشاره شده است.

 1. در صورتی که بعد از انجام درمان زیبایی با تورم و کبودی مواجه شدید می توانید برای کاهش تورم و کبودی بعد از انجام لیفت ابرو از کمپرس سرد یا تکه ای یخ استفاده کنید.
 2. با توجه به تجویز پزشک متخصص زیبایی خود می توانید از داروهای ضد تورم برای کاهش تورم خود استفاده کنید.
 3. برای کاهش کبودی در ناحیه ابرو هم می توانید از کرم های ضد کبودی و ویتامین k استفاده کنید.
 4. از مالش دادن و لمس کردن ناحیه ابرو بپرهیزید و به آن ناحیه فشاری وارد نکنید.
 5. تا چند روز از خوردن مواد دارای الکل خودداری کنید. به این دلیل که الکل احتمال خونریزی بعد از انجام لیفت ابرو را افزایش می دهد.
 6. از خوردن داروهای مسکن و گیاهی پرهیز کنید.
 7. از انجام فعالیت های شدید و ورزش های سنگین که جریان و فشار خون شما را بالا می برد تا چند روز بعد از انجام لیفت ابرو اجتناب کنید.
 8. بدون تجویز پزشک متخصص زیبایی هیچ دارویی مصرف نکنید و حتما قبل از مصرف هر نوع دارویی از پزشک متخصص زیبایی خود مشورت بگیرید و طبق تجویز پزشک متخصص از داروها مصرف کنید.
 9. از مصرف دارو های رقیق کننده خون، شل کننده عضلانی، جنسینگ، ایبوبروفن، آسپرین پرهیز کنید. به این دلیل که احتمال و میزان کبودی و تورم بعد از انجام لیفت صورت را افزایش می دهد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق بوتاکس خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

مشاهده مطلب
تزریق بوتاکس برای نواحی چشم چه کاربردی دارد

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق بوتاکس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *