درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق بوتاکس کف دست

تزریق بوتاکس کف دست

اگر از تعریق بیش از حد کف دست های خود ناراحت هستید و به دنبال راهی برای کمتر کردن مقدار تعریق آن ها هستید تزریق بوتاکس به کف دست می تواند راه حل مناسبی برای کم کردن میزان تعریق کف دست هایتان باشد. Botox injection برای موارد مختلفی مانند موارد گفته شده در ذیل استفاده می شود؛ که از یکی از رایج ترین آن ها تزریق بوتاکس برای رفع تعریق بیش از حد زیر بغل و کف دست است.

 

تزریق بوتاکس کف دست

 

 1. تعریق بیش از حد
 2. میگرن
 3. رفع چین و چروک صورت
 4. اسپاسم های عضلانی

با توجه به تحقیقات انجام گرفته بر افرادی که برای تعریق بیش از حد کف دست و زیر بغل تزریق بوتاکس انجام داده اند، تقریبا در 90 درصد آن ها Botox injection زیر بغل و کف دست نتیجه بخش بوده است.

به همین دلیل حتی پزشکان هم بهترین راه حل پیشنهادی برای رفع تعریق بیش از حد کف دست و زیر بغل ها را انجام تزریق بوتاکس می دانند.

تزریق بوتاکس به کف دست در صورتی برای شما مناسب است که مطمئن شده باشید روش های تجربی و استفاده از دارو ها برای رفع تعریق بیش از حد کف دست هایتان بی تاثیر است و تنها روش برای رفع تعریق بیش از حد کف دست هایتان Botox injection باشد

برای این که مطمئن شوید کاندید مناسبی برای انجام تزریق بوتاکس به کف دست هایتان هستید، حتما قبل از انجام تزریق به کف دست هایتان از پزشک متخصص Botox injection در این باره مشورت بگیرید.

 

تزریق بوتاکس به کف دست چیست؟

ابتدا لازم است به توضیح مختصری درباره ی بوتاکس که در تزریق بوتاکس استفاده می شود، پرداخته شود. بوتاکس نوعی سم باکتریایی است. نام این باکتری بوتولونیم است که با ترشح سم خود در مواد غذایی باعث ایجاد مسمومیت غذایی برای مصرف کننده می شود.

 

تزریق بوتاکس به کف دست چیست

 

اما در صورتی که از آن به درستی استفاده شود نمی تواند خطری برای بدن ایجاد کند. امروزه از تزریق بوتاکس به بدن به عنوان یک درمان زیبایی و آرایشی استفاده می کنند.

همانطور که گفته شد از تزریق بوتاکس برای موارد مختلفی استفاده می شود که در واقع بوتاکس با فلج کردن ماهیچه یا عصب بر روی بدن تاثیر می گذارد.

با تزریق بوتاکس تاثیر آن بر ماهیچه و فلج کردن ماهیچه می توان چین و چروک حاصل از منقبض شدن ماهیچه ها مانند خطوط پیشانی را رفع کرد.

مشاهده مطلب
بهترین مارک های بوتاکس کدامند؟

و همینطور با تزریق بوتاکس و تاثیر آن بر اعصاب می توان مانع پیام دادن اعصاب آن ها به غدد تعریق شد و از تعریق بیش از حد جلوگیری کرد.

در واقع برخی از اعصاب بدن در هنگام گرما دستور تعریق را به غدد برای خنک کردن بدن می دهند اما این اعصاب به افرادی که مبتلا به تعریق بیش از حد هستند به صورت بیش فعال کار می کنند به همین دلیل با تزریق بوتاکس و غیر فعال کردن این اعصاب می توان مانع تعریق بیش از حد بدن شد.

 

عوارض جانبی و خطرات ناشی از تزریق بوتاکس به کف دست

بررسی های زیادی برای شناختن عوارض جانبی و خطرات احتمالی Botox injection انجام شده اما مشخص شده تزریق بوتاکس در صورتی که توسط پزشک متخصص و با تجربه انجام شود خطر جدی را در پیش ندارد و نمی تواند مشکل خاصی برای فرد ایجاد کند.

پس از انجام تزریق بوتاکس ممکن است با برخی عوارض جزئی و موقتی مواجه شوید که در پایین برخی از عوارض جانبی بوتاکس را برایتان گفته شده است.

 1. درد
 2. کبودی
 3. سر درد
 4. افتادگی پلک
 5. علائم آنفلوانزا
 6. خشکی یا پارگی چشم

اما بیشتر عوارض گفته شده مربوط به تزریق بوتاکس به صورت می باشد و Botox injection برای کف دست و زیر بغل عوارض جانبی زیادی به دنبال نخواهد داشت.

همانطور که گفته شد در صورتی که پزشک مناسبی را برای انجام تزریق بوتاکس خود انتخاب نکرده باشید ممکن است با تزریق بوتاکس با خطرات جدی مواجه شوید مانند خطراتی که در پایین برایتان ذکر شده است.

 1. ضعف عضلانی در کل بدن
 2. دید مشکل
 3. تنفس مشکل
 4. از دست دادن کنترل مثانه

بنابراین یکی از مواردی که لازم است قبل از انجام Botox injection به آن توجه زیادی شود انتخاب فردی مناسب برای انجام تزریق بوتاکس است که باید پزشکی متخصص زیبایی و با تجربه در Botox injection باشد.

 

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس کف دست

برای اینکه تزریق بوتاکس کف دست نتیجه خوبی به دنبال داشته باشد و در تعریق بیش از حد کف دست هایتان اثر بخش باشد لازم است مواردی را بعد ار انجام Botox injection به کف دست هایتان رعایت کنید. برخی از این موارد در پایین ذکر شده است.

 1. دست هایتان را تمیز نگه دارید.
 2. برای چند روز به جاهای خیلی گرم که باعث تعریق زیاد بدنتان شود نروید.
 3. از انجام دادن ورزش و فعالیت های شدید خودداری کنید.
 4. بعد از انجام Botox injection از دارو های ضد تعریق طبق تجویز پزشک متخصص Botox injection استفاده کنید.
 5. تا چند ساعت از مصرف ویتامین E پرهیز کنید.
 6. شماره کلینیک و پزشک متخصص Botox injection خود را داشته باشید تا اگر با خطر جدی مواجه شدید سریع به پزشک متخصص خود دسترسی پیدا کنید.
مشاهده مطلب
بهترین سن برای تزریق بوتاکس چه زمانی است؟

بهتر است برای اطمینان بیشتر از اثر بخش بودن Botox injection کف دست قبل از انجام تزریق بوتاکس به کف دست هایتان نکات مراقبتی که باید بعد از انجام Botox injection رعایت کنید را از پزشک متخصص Botox injection خود بگیرید.

 

مزیت های تزریق بوتاکس به کف دست

علاوه بر موارد گفته شده در Botox injection به کف دست برخلاف درمان های زیبایی دیگر شما می توانید به محض تمام شدن تزریق بوتاکس به فعالیت های روزمره خود بپردازید.

معمولا انجام تزریق بوتاکس به کف دست زمان زیادی طول نمی کشد و تنها در 15 دقیقه می تواند توسط پزشک متخصص Botox injection انجام شود.

معمولا بعد از انجام تزریق بوتاکس کف دست برخی افراد با کبودی و تورم مواجه می شوند که تا زمان فروکش نکردن کبودی و تورم نتوان نتیجه ی Botox injection را بطور کامل مشاهده کرد.

اما تورم و کبودی حاصل از انجام Botox injection تنها بعد از یک هفته یا زود تر فروکش می کند که زمان آن تا حدی به شما بستگی دارد که تا چه حد نکات مراقبتی بعد از انجام تزریق بوتاکس را رعایت کنید.

بعد از فروکش کردن تورم و کبودی می تواند نتیجه کامل تزریق بوتاکس به کف دست را مشاهده کنید و از نتیجه آن لذت ببرید.

در بررسی های انجام شده پزشکان متخصص Botox injection بر افرادی که تزریق بوتاکس به کف دست هایشان را برای تعریق بیش از حد انجام داده اند مشخص شده که نتیجه ی Botox injection به کف دست برای جلوگیری از تعریق بیش از حد می تواند 9 تا 12 ماه ماندگار بماند.

اگر در فواصل زمانیی که آثار Botox injection به کف دست کاهش می یابد به طور مکرر تزریق بوتاکس به کف دست انجام دهید پس از هر بار انجام زمانی که طول می کشد تا آثار Botox injection به کف دست از بین برود را افزایش می دهید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق بوتاکس خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق بوتاکس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *