درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو در زنان

کاشت ابرو در زنان

وجود ابرو در زیبایی صورت تاثیر به سزایی دارد به همین دلیل نبود ابرو یا کم شدن حجم ابرو مخصوصا در زنان باعث می شود که که به کاشت ابرو فکر کنند. ریزش ابرو به دلایل مختلفی رخ می دهد که به برخی از این دلایل در پایین پرداخته شده است.

 

کاشت ابرو در زنان

 

 1. وراثت
 2. مشکلات هورمونی
 3. بر اثر بیماری هایی که بر سیستم عصبی و هورمونی بدن تاثیر می گذارند.
 4. عوارض جانبی برخی دارو ها
 5. تروما ناشی از زخم
 6. افزایش سن و پیری
 7. استفاده از مداد و سایه ابرو و محصولات آرایشی زیبایی دیگر به مقدار زیاد
 8. برداشتن بیش از حد ابرو
 9. رژیم غذایی نادرست و عدم پرهیز از مصرف غذا های نامناسب

کاشت ابرو به روش های متفاوتی انجام می شود که عمل زیبایی eyebrow transplant بهترین روش برای رفع مشکل نبودن ابرو است به این دلیل که نتیجه طبیعی تری دارو و می توانید نتیجه آن را به طور دائمی حفظ کنید.

 

فرم دهی و زیبایی چهره با کاشت ابرو زنان

همان طور که گفته شد ابرو تاثیر زیادی زیبایی چهره دارد به همین دلیل در صورتی که بخواهید عمل زیبایی eyebrow transplant را انجام دهید پزشک متخصص کاشت ابرو قبل از انجام عمل زیبایی پیوند ابرو یک جلسه مشاوره ای برای شما میگذارد.

 

فرم دهی و زیبایی چهره با کاشت ابرو زنان

 

در طی جلسه مشاوره پزشک متخصص پیوند ابرو، با توجه به حالت صورت شما مدل های ابرو ی مناسب برای صورت شما را به شما پیشنهاد می دهد تا بتوانید مدل دلخواه خودتان را برای عمل زیبایی کاشت ابرو انتخاب کنید.

در طی بررسی های انجام شده بر بانوانی که عمل زیبایی eyebrow transplant انجام داده اند مشخص شده است که مدل انتخابی آن ها برای عمل زیبایی کاشت ابرو معمولا یکسان و شبیه به هم است. فرم ابرو ی دلخواه آن ها برای انجام عمل زیبایی پیوند ابرو معمولا در جلو ضخیم و در انتها نازک است.

پس از انتخاب شدن مدل ابرو پزشک متخصص کاشت ابروی طبیعی قالب ابروی انتخابی را در ناحیه ابرو می کشد تا طبق قالب انتخابی ابرو عمل زیبایی ایمپلنت ابرو را انجام دهد.

در صورتی که پزشک با تجربه و متخصص کاشت ابروی طبیعی را برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو انتخاب نکرده باشید حتی اگر پزشک انتخابی شما بتواند طبق قالب دلخواه ابرو ی شما پیش رود ولی نتواند در جهت های مناسب ایمپلنت ابرو را انجام دهد، عمل زیبایی eyebrow transplant شما نتیجه خوبی نخواهد داشت.

مشاهده مطلب
ریزش ابرو بعد از کاشت ابرو

در این حالت بعد از اینکه مو های پیوند زده رشد کند به این دلیل که در جهت مناسب رشد نکردند نتیجه عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی و متناسب با فرم ابروی مورد نظر شما نخواهد بود.

 

کاشت ابرو در زنان چگونه انجام می شود؟

عمل زیبایی کاشت ابرو مانند عمل زیبایی کاشت مو به دو روش انجام می شود FUE و FUT انجام می شود. در عمل زیبایی eyebrow transplant با روش FUT در ابتدا پزشک متخصص در ناحیه بانک مو برشی ایجاد می کند.

سپس برای انجام کاشت ابروی طبیعی قسمتی از پوست بانک مو را که معمولا پشت سر است به اندازه تقریبا 6 اینچ جدا می کند و زخم ایجاد شده را بخیه می زند. سپس فولیکول های مو را از پوست جدا شده از بانک مو خارج می کند.

و بعد از خارج کردن فولیکول های مو، در ناحیه ی مورد نظر توسط سوزن کوچک سوراخ هایی طبق قالب ابروی دلخواه شما برای کاشت ابرو ایجاد می کند سپس در انتها فولیکول های مو را در ناحیه سوراخ ها پیوند می زند.

در عمل زیبایی پیوند ابرو به روش FUE فولیکول های مو به طور مستقیم از بانک مو خارج می شود و نیازی به برش و یا بخیه مانند انجام عمل زیبایی کاشت ابروی طبیعی با روش FUT ندارد؛ بنابراین زخمی هم در طی عمل زیبایی eyebrow transplant به روش FUE ایجاد نمی شود.

پس از استخراج فولیکول های مو پزشک متخصص کاشت ابرو مانند عمل زیبایی eyebrow transplant با روش FUT پیش می رود. سوراخ هایی توسط سوزن نوک تیز ایجاد می کند و فولیکول های مو استخراج شده را متناسب با قالب در سوراخ ها پیوند می زند.

 

آیا هزینه های کاشت ابرو در زنان با مردان متفاوت است؟

هزینه مصرفی ناشی از عمل زیبایی کاشت ابرو به عوامل مختلفی بستگی دارد که برخی از آن ها در پایین برای شما نام برده شده است.

 1. هزینه کلینیک یا بیمارستان
 2. هزینه پزشک که با توجه به پزشک انتخابی شما و میزان شهرت و تجربه او متفاوت است.
 3. هزینه تیم پزشکی. عمل زیبایی eyebrow transplant فقط توسط پزشک متخصص انجام نمی شود و تنها قسمتی از آن توسط پزشک متخصص صورت می گیرد مانند بیهوشی قبل از عمل که توسط دکتر بیهوشی انجام می شود.
 4. تعداد پیوند انجام شده در طی عمل زیبایی کاشت ابرو
 5. تحت پوشش بیمه قرار گرفتن

معمولا قالب انتخابی ابرو بانوان برای عمل زیبایی کاشت ابرو همان طور که گفته شده است در جلو ضخیم و در انتها نازک است ولی مردان مدل ابروی ضخیم و پر حجم برای عمل زیبایی eyebrow transplant را می پسندند.

مشاهده مطلب
جدیدترین روش کاشت ابرو

با توجه به نکاتی که گفته شده است می توان نتیجه گرفت که به این دلیل که قالب انتخابی ابرو زنان و مردان برای کاشت ابرو با هم متفاوت است و تعداد پیوند های مو مورد نیاز آن ها متناسب با قالب انتخابی آن ها فرق می کند، هزینه های مصرفی آن ها برای eyebrow transplant هم یکسان نیست.

 

دوران بهبودی کاشت ابرو زنان

در برخی موارد ممکن است دوران نقاهت و بهبودی با کبودی و تورم همراه باشد اما جای نگرانی نیست چون این تورم و کبودی بعد از عمل زیبایی کاشت ابروی طبیعی موقتی است و فقط تا مدتی کوتاه ادامه دارد.

اما شما می توانید با انجام مراقبت هایی بعد از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو زمان بهبودی کبودی و تورم را کاهش دهید. برخی از نکاتی که که می توانید بعد از انجام عمل زیبایی eyebrow transplant رعایت کنید را در پایین برایتان گفته شده است.

 1. از کمپرس سرد یا یخ برای کاهش تورم و کبودی استفاده کنید؛ اما دقت کنید که نباید کمپرس سرد یا یخ را بیشتر از 20 دقیقه در هر بار مصرف در ناحیه مورد نظر قرار دهید
 2. از پزشک متخصص کاشت ارو خود بخواهید که برای تسریع بهبودی تورم داروی ضد تورم تجویز کند در غیر این صورت بدون تجویز پزشک بعد از انجام عمل زیبایی ابرو از هیچ دارویی مصرف نکنید.

معمولا زمان نقاهت بعد از عمل زیبایی کاشت ابرو ممکن است تا 4 ماه طول بکشد تا شما بتوانید مقداری از نتیجه دلخواهتان را از انجام عمل زیبایی eyebrow transplant مشاهده کنید.

ولی رشد کامل و موفق مو های پیوند زده ممکن است تا یک سال طول بکشد به همین دلیل شما بعد از یکسال می توانید نتیجه کامل عمل زیبایی کاشت ابرو را ببینید و از آن لذت ببرید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *