درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

لیپوماتیک باسن

لیپوماتیک باسن

امروزه زیبایی یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مردم شده است. داشتن اندام متناسب و متوازن از مواردی است که تأثیر زیادی بر زیبایی ظاهری می‌گذارد. عمل زیبایی لیپوماتیک یکی از انواع عمل‌های زیبایی است که در جهت داشتن اندام زیباتر رواج پیداکرده است.

 

لیپوماتیک باسن

 

عمل زیبایی لیپوماتیک بر نواحی مختلف بدن مانند شکم، ران، بازوها و باسن انجام می‌شود اما عمل زیبایی lipomatic باسن بیشتر از نواحی دیگر مورد استقبال مردم قرارگرفته است.

عمل زیبایی لیپوماتیک باسن می‌تواند با ایجاد اندام زیباتر تأثیر زیادی هم در زندگی داشته باشد. به این دلیل که با رسیدن فرد به اندامی زیباتر اعتمادبه‌نفس فرد هم افزایش می‌یابد و کیفیت زندگی فرد تغییر می‌کند.

 

تأثیرات و نتایج لیپوماتیک باسن

بعد از عمل زیبایی لیپوماتیک کمی تورم و کبودی عادی است؛ اما کبودی تورم ایجادشده باعث می‌شود دیدن نتیجه لذت‌بخش شما از عمل زیبایی lipomatic باسن چند هفته طول بکشد.

کبودی و تورم ایجادشده باعث می‌شود ناحیه‌ای که در آن عمل زیبایی لیپوماتیک باسن حجیم‌تر از حالت عادی به نظر برسد؛ اما این کبودی و تورم بعد از گذشت چند هفته از عمل زیبایی lipomatic باسن فروکش می‌کند.

 

تاثیرات و نتایج لیپوماتیک باسن

 

نتایج حاصل از عمل زیبایی لیپوماتیک باسن دائمی است. به این دلیل که سلول‌های چربی زائد برداشته شده در طی عمل زیبایی lipomatic باسن، از دوباره به باسن بازگشت داده نمی‌شود و سلول‌های چربی دیگری در آن ناحیه تولید نمی‌شود.

مگر اینکه با رعایت نکردن رژیم غذایی مناسب و ورزش نکردن از عمل لیپوماتیک سلول‌های دیگر چربی آن ناحیه با افزایش وزن بزرگ شوند.

در صورتی که پوست الاستیک و محکمی دارید بعد از عمل زیبایی لیپوماتیک باسن پوست صافی خواهید داشت. در غیر این صورت ممکن است بعد از عمل زیبایی lipomatic باسن دچار شل شدگی پوست شوید.

اگر پزشک متخصصی را برای انجام عمل زیبایی لیپوماتیک باسن انتخاب کرده باشید در صورت تشخیص الاستیکی نبودن پوست بدن شما بعد از عمل زیبایی lipomatic باسن، برای شما لباس فشرده سازی را تجویز می‌کند.

 

عوارض و خطرات ناشی از لیپوماتیک باسن

عمل lipomatic باسن هم مانند دیگر عمل‌های زیبایی ممکن است با عوارض جانبی و خطراتی مواجه شود. برای جلوگیری از این خطرات و عوارض احتمالی ابتدا باید آن ها بشناسید و سپس به فکر روشی برای جلوگیری از ایجاد آن ها بعد از عمل لیپوماتیک باشید.

از عوارض و خطرات احتمالی بعد از عمل زیبایی lipomatic باسن می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. خونریزی
 2. عفونت
 3. ضعیف شدن پوست
 4. واکنش به بیهوشی
 5. آمبولی چربی که در واقع به گیر افتادن تکه های چربی شل شده در رگ گفته می‌شود
 6. در صورتی که پزشک متخصص و با تجربه ای را برای عمل زیبایی lipomatic باسن انتخاب نکرده باشید. ممکن است پزشک نامناسب می‌تواند با انجام عمل اشتباه باعث نا متوازنی در اندام بدن شما شود.
مشاهده مطلب
لیپوماتیک سینه در زنان

اگر پزشک جراح روی ناحیه ی بزرگتری در بدن و یا هم زمان چند عمل زیبایی را بر بدن شما علاوه بر عمل زیبایی لیپوماتیک باسن انجام دهد، عوارض احتمالی افزایش می‌یابد.

اما شما می توانید با انتخاب پزشک متخصص و حاذق از بروز خطرات و عوارض احتمالی عمل زیبایی لیپوماتیک باسن جلوگیری کنید.

با توجه به اینکه عمل زیبایی lipomatic باسن ممکن است با درد همراه باشد، پزشک متخصص قبل از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک مقداری بیهوشی به بدن بیمار تزریق می‌کند؛ که این بیهوشی به صلاح دید پزشک می‌تواند موضعی یا عمومی باشد.

اگر پزشک متخصص قبل از عمل زیبایی lipomatic باسن بیهوشی موضعی انجام دهد چند ساعتی بعد از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک باسن طول می کشد تا اثرات آن از بین رود. پیشنهاد می‌شود قبل از انجام عمل حتما از پزشک خود در درباره عوارض های آن مشورت بگیرید.

معمولا چند تا از نکاتی که پزشک در حین مشاوره قبل از انجام عمل زیبایی lipomatic باسن توصیه می کنند را برایتان ذکر شده است.

 1. در صورتی که رقیق کننده ی خون مصرف می کنید، چند هفته قبل از انجام عمل زیبایی lipomatic باسن از مصرف آن خودداری کنید.
 2. از مصرف الکل چند روز قبل از عمل زیبایی lipomatic باسن بپرهیزید.

 

مراقبت های بعد از لیپوماتیک باسن

بعد از عمل زیبایی lipomatic باسن مانند عمل‌های زیبایی دیگر لیپوماتیک باید نکاتی را رعایت کنید تا از رخ دادن عوارض جانبی و احتمالی بعد از عمل زیبایی lipomatic باسن جلوگیری کنید. در پایین برخی از این نکات را ذکر شده است.

 1. با توجه به اینکه پزشک قبل از انجام عمل زیبایی lipomatic باسن مواد بیهوشی به بدن بیمار تزریق می‌کند، بهتر است در روزی که قرار است عمل انجام شود شخصی همراه بیمار باشد تا بیمار مجبور به رانندگی نشود.
 2. در صورتی که همراه با عمل زیبایی باسن عمل زیبایی دیگری انجام شود، بهتر است بیمار حداقل یک شب در بیمارستان بستری شود.
 3. بهتر است بعد از عمل lipomatic وزن خود را پایدار نگه داشته شود تا نتایج عمل زیبایی را به طور دائمی حفظ شود.
 4. حتما بعد از انجام عمل lipomatic شماره اضطراری پزشک متخصص تهیه شود تا در صورت بروز مشکلی، زود به پزشک متخصص دسترسی پیدا کنید.
 5. بهتر است قبل از عمل زیبایی درباره مراقبت هایی که قبل و بعد از عمل lipomatic باید انجام شود با پزشک متخصص مشورت شود.

 

دوران نقاهت لیپوماتیک باسن

همانطور که گفته شد انجام عمل زیبایی لیپوماتیک باسن با تورم و کبودی همراه است به همین دلیل پزشک متخصص برای بیمار لباس الاستیک و فشرده کنندگی که برای کاهش تورم رفع شل شدگی پوست بعد از عمل زیبایی lipomatic است تجویز می‌کند.

مشاهده مطلب
خوابیدن بعد از لیپوماتیک و اهمیت آن

معمولا بیمار به توصیه پزشک متخصص لباس مخصوص بعد از عمل زیبایی لیپوماتیک را می‌تواند 10 تا 20 روز استفاده کند.

استفاده از دارو های ضد التهابی یکی دیگر از مواردی است که پزشک متخصص مصرف آن را در دوره بهبودی عمل زیبایی لیپوماتیک باسن توصیه می‌کند.

فردی که عمل زیبایی لیپوماتیک باسن انجام داده بلافاصله بعد از عمل زیبایی lipomatic باسن می‌تواند فعالیت های عادی روزانه خود را انجام دهد.

اما نتیجه عمل زیبایی لیپوماتیک باسن بعد از گذشت چند هفته مشخص می‌شود که این زمان بستگی به اندازه ناحیه که عمل زیبایی lipomatic باسن گرفته دارد.

 

هزینه لیپوماتیک باسن

هزینه های عمل زیبایی lipomatic به موارد مختلفی وابسته است که به همین دلیل نمی توان مقدار هزینه پرداخت شده را به طور دقیق تخمین زد. در نتیجه باید به مسائل و مواردی پرداخت که به روش هایی می‌تواند در هزینه های تمام شده ناشی از لیپوماتیک باسن تأثیر گذار باشد.

 1. تجربه و شهرت پزشک متخصص
 2. حجم نواحی تحت درمان lipomatic
 3. تعداد نواحی تحت درمان لیپوماتیک
 4. میزان مواد دارویی و بی حسی موضعی استفاده شده
 5. دستمزد تیم پزشکی و هزینه های کلینیک
 6. تحت پوشش بیمه بودن یا نبودن فرد و اینکه آیا عمل lipomatic باسن جنبه درمانی دارد یا خیر!

و همین طور اگر همزمان با عمل زیبایی لیپوماتیک عمل زیبایی دیگر هم انجام شود در مقدار هزینه آن موثر است. از مهم‌ترین موارد گفته شده در بالا این است که آیا عمل زیبایی lipomatic تحت پوشش بیمه قرار می گیرد؟

معمولا به این دلیل که عمل لیپوماتیک نوعی عمل زیبایی است، تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد اما در موارد استثنائی می توان آن را تحت پوشش بیمه قرار داد. در پایین برخی از این موارد استثناء گفته شده است.

 1. در صورتی که این کار برای از بین بردن رشد چربی ها در نتیجه درمان استروئید انجام شود.
 2. در صورتی که چربی های زائد بیش از حد باعث ایجاد نوعی سندروم شود.

برای مشاهده کامل موارد استثناء که باعث می‌شود عمل لیپوماتیک تحت پوشش بیمه قرار بگیرید به سایت بیمه خدمات درمانی خود مراجعه کنید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیپوماتیک خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

لیپوماتیک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *