درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

عوارض کاشت ابرو در خانم ها

عوارض کاشت ابرو در خانم ها

راز زیبایی در تقارن است. کاشت ابرو برای رسیدن به تقارن در صورت نیز به زیبایی ظاهری می انجامد. خانم ها از طرفداران عمل زیبایی پیوند ابرو هستند.

 

عوارض کاشت ابرو در خانم ها

 

در واقع مجموعه چشم و ابرو بخش عمده صورت را تشکیل می دهند. در صورت نقص در یکی از آنها جذابیت ظاهری به کلی تحت تأثیر قرار می گیرد. ابروهای خوش حالت، پرپشت و متوازن بر گیرایی چشم ها نیز تا حد زیادی کمک می کنند.

گاهی ممکن است به دلایل گوناگون ابروها دچار ریزش شوند و نیاز کاشت ابروی طبیعی باشد. این عمل زیبایی به دلیل طبیعی بودن و نتایج شگفت انگیزی که به دنبال دارد بسیار متداول شده است.

چه بهتر که اگر شما هم تصمیم به eyebrow transplant گرفته اید کلینیک مناسب و پزشک متخصص در این کار را با توجه به تجربیات افرادی که به آنجا مراجعه کرده اند و در رزومه کاری اغلب کلینک ها موجود است انتخاب کنید.

شک نکنید که کاشت ابرو طبیعی به دلیل نتایج مثبت از یک سو و از سمت دیگر عوارض کم شما را در رسیدن به جذابیت صورت و همان مدل ابرویی که در نظر دارید بسیار کمک خواهد کرد.

در مورد این عمل زیبایی در ادامه توضیحاتی داده خواهد شد که به شفاف شدن نحوه عملکرد پیوند ابرو و راهنمایی شما می انجامد.

 

آیا کاشت ابرو برای خانم ها عوارض دارد؟

عوارض جانبی کاشت ابرو برای خانم ها بسیار اندک است. برای آشنایی با این عمل زیبایی بهتر است شیوه انجام آن را بدانید تا مطمئن شوید که کمترین عوارض بعد از کاشت ابرو طبیعی در انتظار شماست.

به طور خلاصه و مختصر و مفید باید گفت که عوامل متعدد باعث ریزش مو در این ناحیه می شوند. در پی ریزش ابرو یکی از طبیعی ترین و کم ضررترین انواع عمل زیبایی،

eyebrow transplant است. در پیوند مو دهنده و گیرنده شما هستید برای همین عوارضی چون انتقال بیماری و عفونت غیر ممکن خواهد شد.

 

آیا کاشت ابرو برای خانم ها عوارض دارد

 

FUT یا همون پیوند مو تکنیکی است که در واقع در کاشت ابرو طبیعی صورت می‌گیرد و با پیوند واحدهای فولیکولی مو انجام می گردد.

فولیکول های مو از یک نوار که اکثراً پشت سر شماست و زیاد در چشم هم نیست برداشته و بعد eyebrow transplant انجام می شود.

در واقع با استفاده از یک سوزن موها ره ابروی شما منتقل می شوند اندازه سوزن ها ریز بوده و برای همین از عوارضی مثل درد زیاد یا خونریزی نیز در امان هستید.

مشاهده مطلب
مراحل رشد ابرو بعد از کاشت ابرو و نتیجه نهایی آن

همانطور که می بینید کاشت ابرو طبیعی به خاطر نوع روش انجام آن دارای کمترین و خفیف ترین عوارض در میان شیوه های مختلف عمل زیبایی است. نتیجه نیز طبیعی ترین و زیباترین حالت ممکن را به ارمغان خواهد آورد.

 

عوارض جانبی کاشت ابرو برای خانم ها

وقتی گاهی خوردن یک غذا یا داروی ساده عوارض به همراه دارد نمی توان منکر عارضه جانبی پیوند ابرو شد. کاشت ابرو طبیعی نیز عوارضی وجود دارد اما دلیل استقبال بانوان از eyebrow transplant به دلیل عوارض کم آن است.

تجربه افرادی که برای کاشت ابرو مراجعه کرده اند نشان می دهد که با دقت در انتخاب پزشک و اطمینان از مهارت و مجوز لازم برای این عمل زیبایی تا حد زیادی عوارض نیز کاهش پیدا می کنند. پس شرط اول دقت در انتخاب است.

گذشته از این موضوع این عمل زیبایی چون در واقع پیوند ابرو هست عوارض زیر را نیز به دنبال دارد که با مراقبت قابل حل هستند:

درد خفیف که در صورت طولانی شدن می توان با توصیه پزشک مسکن مصرف کرد.

عفونت که با پانسمان اصولی و آنتی بیوتیک ها به وجود نمی آید.

خارش، کبودی و التهاب بعد از کاشت ابرو هم خفیف هستند و تا مدت کوتاهی از بین می روند.

ورم در اطراف چشم که این مورد هم از عوارض گذرای کاشت ابرو محسوب می شود و بعد از گذراندن دوره نقاهت به کلی محو خواهد.

همین عوارض کم و کوتاه مدت در واقع مزیت بزرگ کاشت ابرو طبیعی هستند و دلیل اینکه افرادی بسیار برای انجام آن تمایل دارند.

 

برای چه افرادی کاشت ابرو عوارض جانبی جدی به همراه دارد؟

کاشت ابرو باید برای فردی که کاندید و گزینه مناسب این کار است انجام شود تا نتیجه مطلوب با عوارض کم داشته باشد. همانطور که گفته شد ریزش مو در ناحیه ابرو به دلایل متعدد رخ می دهد.

رژیم غذایی، حوادث چون بریدگی و شکستگی و سوختگی، بیماری ها و اثرات دارو ها باعث این مشکل و نیاز فرد به پیوند ابرو می شود.

در بین این علت ها بهترین گزینه برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی افرادی با مشکل ژنتیکی، افرادی که با رژیم نامناسب ابروهای خود را از دست داده اند و افراد آسیب دیده در سانحه هستند.

در مقابل گروه های دیگر هستند که پیوند مو آنچنان برای آنها رضایت بخش نبوده و حتی ممکن است عوارضی را نیز به همراه داشته باشد از جمله:

1- مصرف برخی داروها به ویژه داروهای شیمی درمانی باعث ریزش مو در ناحیه ابرو می شود و مادامی که مصرف می شوند این عارضه نیز وجود دارد. کاشت ابرو طبیعی در این افراد علاوه بر نتیجه ندادن ممکن است عوارضی را نیز به همراه داشته باشد.

مشاهده مطلب
بهترین دکتر کاشت ابرو و ویژگی های آن

2- استرس و برخی اختلالات روحی باعث می شود فرد به کندن ابرو دست بزند که بهتر است درمان شود و حتی اگر عمل زیبایی eyebrow transplant نیز به روی این افراد انجام شود این کار را ادامه داده و ممکن است آسیب جدی به خود بزنند.

3- برخی نیز حساسیت بی مورد نسبت به ابروها دارند و قبل از انجام پیوند ابرو مشاوره در انتخاب راه درست به آنها کمک خواهد کرد.

4- افرادی که اعتیاد طولانی مدت به دخانیات و مشروبات الکلی دارند، همچنین داروهای رقیق کننده خون مثل آسپرین مصرف می کنند ممکن است اگر بدون شرح سابقه خود به پزشک دست به کاشت ابرو بزنند عوارض جدی را پیش رو داشته باشند.

 

مراقبت های بعد از کاشت ابرو جهت جلوگیری از بروز عوارض

نتیجه گرفتن در هر کاری به خصوص اگر عمل زیبایی باشد فقط بستگی به شیوه و روش اتخاذی ندارد در مورد پیوند ابرو هم همین طور است.

انتخاب کلینیک معتبر و پزشک دارای مهارت یک سمت ماجرا است و در دیگر سمت شما قرار دارید که باید برای گرفتن نتایج بهتر به خود کمک کنید.

در واقع مراقبت های بعد از کاشت ابرو طبیعی یک عمل مهم و بزرگ در اثر بخشی eyebrow transplant است. فاکتور بزرگی که با نادیده گرفتن آن ممکن است به عوارض ذکر شده دامن بزنید و نتیجه مدنظرتان را از کاشت ابرو نبینید بنابراین بهتر است که موارد زیر را با دقت رعایت کنید:

  1. اگر بعد از کاشت ابرو درد دارید زیر نظر پزشک دست به مصرف آنتی بیوتیک یا مسکن بزنید، گاهی استفاده از آنتی بیوتیک‌ ها به صورت موضعی نیز برای جلوگیری از عفونت توصیه می شود.
  2. بستگی به توصیه جراح شما در پیوند ابرو، بین 3 تا 5 روز باید ابروها را کاملاً خشک نگه دارید تا زاویه رشد موی شما تحت تأثیر قرار نگیرد.
  3. بعد از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی عموماً توصیه می گردد که استفاده از لوازم آرایشی به ویژه برای ابروها را حداقل تا یک هفته کنار بگذارید تا عفونت و التهاب را تجربه نکنید.
  4. فعالیت شدید ورزشی و کاری نیز تا دو روز بعد از کاشت ابرو ممنوع است زیرا گردش خون را سریع تر کرده و ممکن است التهاب و تورم به وجود بیاورد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

مشاهده مطلب
چگونگی اصلاح ابرو بعد از کاشت ابرو

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *