درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو

کاشت مو یک عمل زیبایی محسوب می شود. افراد خواه یا ناخواه به طریقی موهای خود را ممکن است از دست بدهند و مجبور شوند عمل زیبایی hair transplant انجام دهند. می دانید که تمامی عمل های زیبایی به نوبه ی خود مستلزم پرداخت هزینه هایی هستند تا به نتیجه ی دلخواه برسید.

 

هزینه کاشت مو

 

بهتر است بدانید به دلیل اینکه کاشت مو یک عمل زیبایی محسوب می شود بیمه این عمل زیبایی را تحت پوشش خود قرار نمی دهد و شما مجبور هستید تمامی هزینه های پیوند مو را خودتان به تنهایی پرداخت کنید.

کاشت مو یکی از روش های دائمی برای برگرداندن موهای از دست رفته ی شما می باشد. متخصصان با تجربه کشور با ایجاد روشهای پیشرفته سعی در این دارند که شما در کمترین زمان بتوانید به بهترین نتیجه برسید اما مستلزم هزینه هایی می باشد که باید توسط خودتان پرداخت شود.

 

هزینه های ناشی از کاشت مو

 کاشت مو امروزه به عنوان یک عمل زیبایی شناخته شده است. تمامی عمل های زیبایی با توجه به اینکه نوعی در ظاهر و زیبایی افراد تاثیر دارند اما بسیار پرهزینه و گران هستند.

عمل زیبایی hair transplant یکی از عمل های زیبایی است که اگر برای انجام کاشت مو نزد یک پزشک متخصص با تجربه بروید با این روش تا آخر عمر از موهای کاشت شده ی خود لذت می برید.

 

هزینه های ناشی از کاشت مو

 

همانطور که گفته شد هزینه های عمل زیبایی hair transplant نیز مانند سایر روش ها کمی زیاد است. اگر شما در حین انتخاب پزشک متخصص پیوند مو دقت نکنید ممکن است هزینه هایی که بابت کاشت مو می پردازید کاملا بی فایده باشد و به نوعی باعث می شود شما با از دست دادن هزینه های بسیار از نتیجه ی کار خود نیز ناراضی باشید.

هزینه های ناشی از کاشت مو می تواند کاملا متفاوت باشد دلایل بسیاری وجود دارد که می تواند هزینه های کاشت مو را رقم بزند. یکی از دلایلی که هزینه های کاشت مو را تغییر می دهد روش های کاشت مو می باشد.

همانطور که می دانید با پیشرفت علم وتکنولوژی روش های کاشت مو نیز تغییر کرده اند. همچنین پیوند مو با توجه به شرایط فرد و همچنین میزان موهای فرد و یا طاسی سر فرد نیز می تواند در تغییر قیمت تاثیر گذار باشد.

 

آیا روش های کاشت مو در هزینه تاثیر گذار است؟

همانطور که می دانید کاشت مو نیز با پیشرفت علم و تکنولوژی از گذشته تا به اکنون پیشرفت کرده است.

مشاهده مطلب
مراحل کاشت مو به چه صورت می باشد

در روش های اولیه برای انجام عمل زیبایی hair transplant از دست و ابزار های بسیار ابتدایی و ساده استفاده می شد و سر بیمار تا هفته ها زخم می شد و انجام کاشت مو تا چندین جلسه طول می کشد و در عوض بالا بودن تعداد جلسات نوعی هزینه تراشی بود.

با گذشت زمان از روش های ابتدایی گذر کردند و به روش های پیشرفته تری دست یافتند که در یک جلسه حدود 14000 گرافت مو پیوند می دهند و تمامی مراحل عمل زیبایی hair transplant کاملا توسط دستگاه انجام می گیرد.

سوال برخی از افراد این است که آیا روش های کاشت مو هزینه های متفاوتی دارد؟ پاسخ این سوال مثبت است.

با پیشرفت روش های کاشت مو تعداد تار موهای کاشت شده در یک جلسه افزایش می یابد به همین دلیل با تغییر روش های انجام کاشت مو هزینه های آن نیز متغیر می شود و همچنین دستمزد پزشک متخصص پیوند مو نیز افزایش می یابد.

با این حساب بهتر است بدانید که انتخاب روش مناسب می تواند در نتیجه ی کار شما نیز تاثیر بگذارد. هرچند متخصص با ایجاد جلسات مشاوره و بررسی شرایط شما یک روش مناسب را برای شما انتخاب می کند تا از نتیجه کار راضی باشید و از ظاهر زیبای خود لذت ببرید.

 

عوامل موثر و تاثیر گذار در هزینه کاشت مو

عمل زیبایی hair transplant یک روش دائمی برای بازگرداندن موهای شما برای همیشه می باشد. کاشت مو هزینه های متفاوتی دارد که با توجه به شرایط افراد و انتخاب متخصص پیوند مو صورت می گیرد.

گاها ممکن است فردی قبل از انجام کاشت مو با در نظر گرفتن یک هزینه ی پایین نزد متخصص عمل زیبایی hair transplant برود.

بهتر است بدانید هزینه ی کاشت مو به هیچ وجه ثابت نیست و اگر دو فرد همزمان این عمل زیبایی را انجام دهند ممکن است هزینه ها بسیار متفاوت باشد.

شرایطی که در متغیر بودن هزینه ی کاشت مو دخیل است عبارتند از:

  1. شرایط بانک موی موجود بر روی سر افراد
  2. میزان طاسی و یا کم پشتی موی سر فردی که برای پیوند مو مراجعه کرده است.
  3. دستمزد پزشک متخصص کاشت مو
  4. منطقه ی مرکز کاشت مو
  5. روش های مختلف کاشت مو
  6. انتظارات فرد مراجعه کننده به متخصص کاشت مو
  7. میزان تارمو و گرافت هایی که پیوند زده شده است.
  8. داروهای تجویز شده برای استفاده در دوران نقاهت.
  9. هزینهی ویزیت مراجعه به پزشک متخصص برای بررسی روند بهبود رشد موها
مشاهده مطلب
استفاده از کلاه بعد از کاشت مو

تمامی این موارد به نوبه ی خود در ایجاد هزینه های متفاوت برای کاشت مو سهیم هستند و متفاوت بودن هر یک از این شرایط می تواند در هزینه های شما تاثیر بگذارد.

 

آیا هزینه کاشت مو می تواند یک معیار برای انتخاب پزشک باشد؟

عمل زیبایی hair transplant در واقع یک روش بسیار تاثیر گذار در قیافه و سن و سال افراد می باشد و در واقع به نوعی داشتن موهای ضخیم و یکدست و زیبا اعتماد به نفس افراد را بالا می برد.

همانطور که می دانید کاشت مو در ایران بسیار رایج است چرا که به دلیل رعایت نکردن برخی موارد ویا به صورت ارثی اکثرا افراد موهای کم پشت دارند و یا طاس هستند.

اکثر خانم ها نیز به دلیل استفاده مداوم از رنگ های شیمیایی و دکلره موهای پرپشت و یک دست خود را از دست می دهند و در عوض با موهایی کم پشت مواجه می شوند.

بهتر است دیگر نگران این ریزش موها و یا طاسی سر خود نباشید زیرا متخصصان عمل زیبایی hair transplant با ایجاد مراکز مختلف در سراسر جهان به کمک شما آمده اند و دیگر مجبور نیستید که برای کاشت مو به نقاط دور سفر کنید.

اگر دقت کرده باشید به این نتیجه می رسید که هزینه های کاشت مو در یک شهر بسیار متفاوت است.

گاهی ممکن است یک پزشک با توجه به اینکه باتجربه و کاردان است اما با قیمت کاملا مناسبی برای افراد کاشت مو انجام می دهد در حالیکه یک پزشک دیگر در کلینیک کاشت مو با توجه به اینکه کارکرد مناسبی ندارد قیمت پیوند مو را بسیار گران تر انجام می دهد که تنها دلیل آن بالا بودن اجاره ی مطب می باشد.

تمامی این مطالب برای شما گفته شد تا با این موضوع آشنا شوید که هزینه نمی تواند دلیل مناسبی برای انتخاب پزشک باشد.

کاشت مو با هزاران دلیل مختلف می تواند در قیمت متفاوت باشد بهترین روش برای انتخاب یک پزشک مناسب در پیوند مو این است که نمونه کار های این متخصص بررسی شود و همچنین با تجربه بودن در کاشت مو یکی دیگر از توانایی های آن باشد.

 

آیا هزینه کاشت مو توسط بیمه پرداخت می شود؟

کاشت مو یک روش فوق العاده برای بازگرداندن دوباره ی موهای شما به حالت اولیه است. کاشت مو در واقع به نوعی روحیه شما را باز می گرداند.

بهتر است بدانید که ریزش مو گاها به خواست افراد نیست و بعضا به دلیل استفاده از داروهای ضروری یا انجام شیمی درمانی بخش عظیمی از موهای فرد دچار ریزش شدید می شود وکنترل این نوع ریزش مو ها بر عهده  فرد نیست و به هیچ وجه نمی تواند از ریزش موها جلوگیری کند.

مشاهده مطلب
رابطه زناشویی بعد از کاشت مو طبیعی

در این شرایط فرد برای بازگرداندن موهای خود به اجبار تن به کاشت مو می دهد تا بتواند زیبایی خود را دوباره به دست بیاورد؛ اما بهتر است بدانید پیوند مو شامل موارد بیمه نمی باشد و افرادی که کاشت مو انجام داده اند نمی توانند هزینه ی آن را از بیمه دریافت کنند.

بهتر است با عملکرد بیمه آشنا شوید در واقع بیمه به نوعیی خدمات درمانی و عمل های جراحی ضروری و اورژانسی را حمایت می کنند.

سازمان بیمه با دریافت وجه به صورت ماهانه افراد را در مقابل حوادث ضروری و اورژانسی بیمه می کند که افراد در این صورت می توانند از دفترچه بیمه ی خود و یا سایر خدمات بیمه به صورت رایگان ویا با پرداخت هزینه ی کم استفاده کنند.

بیمه هیچ یک از عمل های زیبایی را تحت پوشش خود قرار نمی دهد از آنجایی که پیوند مو نیز با نام عمل زیبایی hair transplant شناخته شده است بیمه هیچ ضمانتی برای پرداخت هزینه ی عمل زیبایی hair transplant شما نمی دهد.

اما سازمان بیمه بهتر است با توجه به وجود بیماری های خاص تحت شرایطی اینگونه افراد را تحت پوشش خود قرار دهد چون هیچ یک از این افراد به خواست خود موهای زیبای خود را از دست نداده اند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت مو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت مو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *