درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

عمل زیبایی لیپووایزر و تفاوت آن با روش های سنتی

تفاوت های عمل زیبایی لیپووایزر با روش های سنتی

عمل زیبایی لیپووایزر در حقیقت همان لیپوساکشن سنتی است که با تکنولوژی های پیشرفته التراسونیک انجام خواهد شد و در این فرآیند چربی ها برای حذف انتخاب شد و برای تغییر شکل اندام ها و طراحی آن ها به شکل دلخواه استفاده خواهد شد.

دستگاهی که توسط آن عمل لیپووایزر انجام می شود در سال 2002 توسط شرکت Sound Surgical Technologies معرفی شد که با استفاده از امواج صوتی که به آرامی حرکت می کنند چربی ها را از بین خواهد برد و در واقع راه حلی پیشرفته برای درمان های حذف چربی از طریق لیپوساکشن محسوب می شود.

 

تفاوت های عمل لیپووایزر با روش های سنتی

 

البته این فرآیند به مراتب سخت تر از روش های سنتی است زیرا با تجهیزات دقیقی این روند انجام خواهد شد اما نتایجی که پس از لیپووایزر حاصل می شود بسیار جذاب تر و مورد قبول تر خواهد بود.

عمل زیبایی لیپووایزر، بروز تر و پیشرفته تر از لیپوساکشن!

برخی از بیماران ممکن است در گذشته عمل لیپوساکشن را انجام داده باشند که دقیقا در این صورت ممکن است کمی دچار شک و تردید شوند که در بین روش های مختلف انجام لیپو یا حذف چربی از بدن کدام یک موثر تر است و باید انتخاب شود؟

قطعا اگر در این زمینه تحقیقات تخصصی داشته باشید به این نکته خواهید رسید که پیشرفته ترین روش های موجود برای حذف چربی ها از بافت های حساس بدن عمل زیبایی لیپووایزر و اسمارت لیپو هستند که هر یک شامل مزایا و اهداف خاصی است که می تواند باعث شود تا تصمیم گیری درستی داشته باشید.

در روش سنتی لیپوساکشن با استفاده از گرما چربی ها با حرکات ارتعاشی قوی سست شده و خارج می شدند در صوتی که در روش پیشرفته عمل زیبایی لیپووایزر با استفاده از انرژی التراسونیک که به صورت امواج صورتی با فرکانس های خیلی کم به سمت ناحیه مورد نظر ارسال خواهد شد سلول های چربی سست شده و یک پروب بسیار باریک وارد بدن شده و چربی ها از طریق آن خارج خواهند شد.

 

لیپووایزر بروزتر و پیشرفته تر از لیپوساکشن

 

درست در نقطه مقابل تکنولوژی اسمارت لیپو نیز با استفاده از گرمای تولید شده توسط لیزر های کوچک برای چسبیدن به چربی ها و از بین بردن آن ها استفاده می کند و سپس فرآیند مایع سازی این چربی ها توسط لیزر های حاوی گرما ایجاد خواهد شد و در نهایت چربی ها توسط ساکشن خارج می شوند.

مشاهده مطلب
دوران نقاهت عمل لیپووایزر

روش های سنتی آسیب بیشتری به بافت های بدن وارد خواهد کرد زیرا از روش های مانند ارتعاشات و گرما برای از بین بردن سلول های چربی و در نهایت خارج کردن آن ها استفاده خواهند کرد که این موضوع تحت هیچ شرایطی قابل قیاس با نتایج حاصل از عمل زیبایی lipo vaser نخواهد بود. در روش سنتی تمامی چربی ها به صورت چشمی استخراج خواهند شد در نتیجه تنها سطحی صاف حاصل می گردد اما در عمل زیبایی لیپووایزر پزشک این امکان را دارد تا با دقت بسیار بالا برخی از عضلات را برجسته تر کرده و حتی ظاهر عضلانی را برای فرد به ارمغان آورد.

اگر امروزه از هرکسی بهترین راه درمانی حذف چربی های اضافی را بپرسید قطعا پاسخ عمل زیبایی لیپووایزر خواهد بود اما شاید باز هم در انتخاب عمل لیپووایزر دچار شک و تردید باشید در نتیجه پیشنهاد می شود تا مطالب زیر را با دقت مطالعه کنید تا بتوانید درست ترین تصمیم را بگیرید.

مزایای عمل زیبایی لیپووایزر چیست؟

یکی از مهم ترین ویژگی های هر عملی این است که بیماران به دنبال مزایای آن هستند تا بتوانند نتیجه گیری درستی در انتخاب این عمل داشته باشند. عمل زیبایی لیپووایزر نیز از این حیث مستثنا نیست در نتیجه همواره بیماران به دنبال مزایای آن خواهند بود.

 

مزایای عمل زیبایی لیپووایزر چیست؟

 

باید بگوییم نتایجی که توسط عمل زیبایی لیپووایزر به دست خواهد آمد بسیار شگفت انگیز بوده و تغییرات قابل توجهی را در بدن بیمار در طی هفته های پس از دوران نقاهت ایجاد خواهد کرد. بدن بیمار به سرعت بهبود پیدا کرده و به سمت نتیجه ایده آل پیشرفت خواهد کرد تا نتایجی بدون استرس و با التهاب و کبودی کمتر بدست آید که در قیاس با لیپوساکشن سنتی کاملا متفاوت تر و ارزشمند تر خواهد بود.

یکی از مهم ترین مزایایی که برای عمل زیبایی lipo vaser مشخص شده است سرعت  و دقت اثربخشی روند ترمیمی همراه با نتیجه مثبت است که در نوع خودش می تواند شگفت انگیز باشد زیرا علاوه بر حذف چربی می تواند ظاهری عضلانی و متناسب را ایجاد نماید. از جمله مزایای دیگر عمل زیبایی لیپووایزر می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. دریافت نتایج مثبت و سازگاری بیشتر در زمان مناسب و کمتر نسبت به روش های سنتی لیپوساکشن
 2. تاثیر گذاری بر ناحیه های بزرگتر و حساس تر بدن با دقت بسیار بالا
 3. حذف چربی های انباشته شده که با ورزش قابل رفع نیستند
 4. عاری از هر گونه آسیب به ساختار بافت های بدنی و رگ های خونی
 5. قابلیت فعالیت همزمان بر روی نواحی مختلف بدن برای سرعت در روند درمان و عمل زیبایی لیپووایزر
 6. یک روش کاملا ایمن، بی خطر و کاملا قابل پیش بینی
 7. دوران نقاهت کوتاه تر و راحت تر نسبت به عمل های جراحی مشابه
 8. عوارض جانبی کمتر و قابل کنترل در مقایسه روش های لیپوساکشن سنتی
 9. عدم نیاز به هیچ گونه بیهوشی عمومی
 10. عدم حذف چربی نقاط حساس بدن برای جلوگیری از ابتلا به بیماری های قلبی، دیابت و سرطان
مشاهده مطلب
دوران نقاهت عمل لیپووایزر

مناسب ترین کاندید برای عمل لیپووایزر چه کسی است؟

 

مناسب ترین کاندید برای انجام عمل زیبایی لیپووایزر چه کسی است؟

هر شخصی که دارای سن قانونی باشد و هدف مشخصی از عمل زیبایی لیپووایزر داشته باشد می توان نسبت به این عمل زیبایی حذف چربی اقدام نماید اما در این بین نکته ای وجود دارد که ذکر آن خالی از لطف نیست زیرا در بین تمامی کسانی که می خواهند نسبت به انجام عمل زیبایی lipo vaser اقدام کنند تنها برخی دارای بهترین شرایطی بدنی و آمادگی جهت عمل هستند که در ادامه ویژگی این دسته از افراد ذکر شده است.

 1. عمل زیبایی لیپووایزر برای هر دو گروه جنسیتی زن و مرد قابل انجام است، برای مردان ظاهری عضلانی و برای زنان اندامی متناسب نتیجه یک عمل زیبایی لیپووایزر ایده آل خواهد بود.
 2. فرد بهتر است دارای یک هدف درست و رسیدن به تعادل وزنی باشد و مسیر زندگی سالمی را در پیش گیرد تا بعد از عمل زیبایی لیپووایزر نیز نتایج دائمی و ثابت باشد در غیر این صورت اگر شیوه سالم زندگی و رژیم غذایی مناسب را رعایت نکند نتایج مطابق میل وی نخواهد بود.
 3. عمل زیبایی lipo vaser به شما هیچ کمکی در کنترل یا کم کردن وزن نخواهد داشت در نتیجه انتظاراتی درست و واقع بینانه داشته باشید.
 4. افراد باید آمادگی داشته باشند تا پس از عمل  لیپووایزر رژیم غذایی درستی را دنبال کرده و شیوه زندگی سالمی را ادامه دهند.
 5. معمولا شرایط بدنی سالم یکی از شرایط مناسب عمل زیبایی لیپووایزر است.
 6. بعد از کاهش وزن حتما پوست های شل شده و افتاده را حذف کنید.
 7. چند هفته قبل و بعد از عمل زیبایی لیپووایزر از استعمال دخانیات و سیگار کشیدن پرهیز کنید.
 8. در صورت مصرف برخی داروهای خاص ضد التهابی و آسپرین مصرف آن را با هماهنگی پزشک متخصص خود کنترل و قطع نمایید.

کلینیک پوست و مو مارال یکی از بهترین مراکز لیپووایزر در غرب تهران آماده ی ارائه تمامی خدمات پوست و مو و زیبایی میباشد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

لیپووایزر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *