درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

روش لاغری لیپووایزر و تفاوت آن با روش های قدیمی

تفاوت های روش لاغری لیپووایزر با روش های قدیمی

روش لاغری لیپووایزر در حقیقت همان لیپوساکشن است که با تکنولوژی پیشرفته التراسونیک انجام می شود و از این فرآیند برای حذف چربی های حجیم شده ، تغییر شکل اندام ها و طراحی آن ها به شکل دلخواه استفاده می شود.

دستگاهی که توسط آن لیپووایزر انجام می شود در سال 2002 میلادی توسط کمپانی Sound Surgical Technologies رونمایی و معرفی شد. که با استفاده از امواج صوتی بافت چربی را تخریب و ازبین می برد. در واقع لیپووایزر راه حلی پیشرفته برای درمان و حذف چربی از طریق لیپوساکشن می باشد.

 

تفاوت های عمل لیپووایزر با روش های سنتی

شما کاربران گرامی می توانید این مقاله را به صورت فایل صوتی گوش نمایید

 

البته این فرآیند به مراتب بهتر و متفاوت تر از روش های قدیمی است زیرا با تجهیزات پیشرفته و دقیق تری این روش انجام خواهد شد اما نتایجی که پس از لیپووایزر حاصل می شود بسیار جذاب تر و مورد قبول تر از روش های منسوخ شده قدیمی خواهد بود.

لیپووایزر، بروز تر و پیشرفته تر از لیپوساکشن!

برخی از افراد ممکن است در گذشته روش لیپوساکشن را انجام داده باشند که دقیقا در این صورت ممکن است کمی دچار شک و تردید شوند که در بین روش های مختلف انجام لیپو یا حذف چربی از بدن کدام یک موثر تر است و باید انتخاب شود؟

قطعا اگر در این زمینه تحقیقات تخصصی داشته باشید به این نکته خواهید رسید که پیشرفته ترین روش های موجود برای حذف چربی ها از بافت های حساس بدن روش لیپووایزر می باشد که شامل مزایا و اهداف خاصی است که می تواند باعث شود تا تصمیم گیری درستی داشته باشید.

 

 

در روش سنتی لیپوساکشن با استفاده از گرما و حرکات ارتعاشی قوی چربی ها سست و خارج می شدند در صوتی که در روش پیشرفته لیپووایزر با استفاده از انرژی التراسونیک امواج صوتی با فرکانس های کنترل شده به سمت ناحیه مورد نظر ارسال شده سلول های چربی سست شده و از طریق روزنه ورودی التراسنیک چربی ها خارج خواهند شد.

 

لیپووایزر بروزتر و پیشرفته تر از لیپوساکشن

 

در تکنولوژی لیپووایزر نیز با استفاده از گرمای تولید شده توسط لیزر های کوچک برای از بین بردن چربی ها استفاده می شود و فرآیند مایع سازی چربی ها انجام خواهد شد و در نهایت چربی ها خارج می شوند.

استفاده از روش های قدیمی برای از بین بردن چربی ها آسیب بیشتری به بافت های بدن وارد می کند زیرا از روش هایی مانند ارتعاشات قوی و گرما برای از بین بردن سلول های چربی و در نهایت خارج کردن آن ها استفاده خواهند کرد که این موضوع تحت هیچ شرایطی قابل قیاس با نتایج حاصل از روش lipo vaser نخواهد بود. در روش های قدیمی تمامی چربی ها به صورت چشمی استخراج می شدند در نتیجه تنها سطحی صاف حاصل می شود اما در روش لیپووایزر پزشک این امکان را دارد تا با دقت بسیار بالا برخی از عضلات را برجسته تر کرده و حتی اندامی عضلانی را برای فرد به ارمغان آورد.

مشاهده مطلب
دوران نقاهت لیپووایزر

اگر امروزه از هرکسی بهترین راه درمانی حذف چربی های اضافی را بپرسید قطعا پاسخ روش لیپووایزر خواهد بود. اما شاید باز هم در انتخاب روش لیپووایزر دچار شک و تردید باشید در نتیجه پیشنهاد می شود تا مطالب زیر را با دقت مطالعه کنید تا بتوانید درست ترین تصمیم را بگیرید.

مزایای روش لیپووایزر چیست؟

یکی از مهم ترین ویژگی های هر عملی این است که بیماران به دنبال مزایای آن هستند تا بتوانند نتیجه گیری درستی در انتخاب این عمل داشته باشند. روش لاغری لیپووایزر نیز از این حیث مستثنا نیست در نتیجه همواره مراجعین به دنبال مزایای آن خواهند بود.

 

مزایای عمل زیبایی لیپووایزر چیست؟

 

باید بگوییم نتایجی که توسط روش لیپووایزر به دست خواهد آمد بسیار شگفت انگیز بوده و تغییرات قابل توجهی را در بدن مراجعه کننده در طی هفته های پس از دوران نقاهت ایجاد خواهد کرد. بدن فرد به سرعت بهبود پیدا کرده و به سمت نتیجه ایده آل پیشرفت خواهد کرد تا نتایجی بدون استرس و با التهاب و کبودی کمتر بدست آید که در قیاس با لیپوساکشن کاملا متفاوت تر و ارزشمند تر خواهد بود.

یکی از مهم ترین مزایایی که برای روش لاغری lipo vaser مشخص شده است سرعت  و دقت اثربخشی در روند ترمیمی همراه با نتیجه مثبت است که در نوع خودش می تواند شگفت انگیز باشد زیرا علاوه بر حذف چربی می تواند اندامی عضلانی و متناسب را ایجاد نماید. از جمله مزایای دیگر روش لیپووایزر می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. دریافت نتایج فوق العاده شگفت انگیز در زمان کمتر نسبت به روش قدیمی لیپوساکشن
 2. تاثیر گذاری بر ناحیه های حجیم و حساس بدن با دقت بسیار بالا
 3. حذف چربی های انباشته شده که با ورزش قابل رفع نیستند
 4. عاری از هر گونه آسیب به ساختار بافت های بدنی و رگ های خونی
 5. قابلیت فعالیت همزمان بر روی نواحی مختلف بدن برای سرعت در روند درمان
 6. یک روش کاملا ایمن، بی خطر و کاملا قابل پیش بینی
 7. دوران نقاهت کوتاه تر و راحت تر نسبت به روش های مشابه
 8. عوارض جانبی کمتر و قابل کنترل در مقایسه با روش لیپوساکشن
 9. عدم حذف چربی نقاط حساس بدن برای جلوگیری از ابتلا به بیماری های قلبی، دیابت و سرطان

مناسب ترین کاندید برای عمل لیپووایزر چه کسی است؟

 

مناسب ترین کاندید برای انجام روش لاغری لیپووایزر چه کسی است؟

هر شخصی که دارای سن قانونی باشد و هدف مشخصی از انجام روش لیپووایزر داشته باشد می تواند نسبت به این روش حذف چربی اقدام نماید. اما در این بین نکته ای وجود دارد که ذکر آن خالی از لطف نیست زیرا در بین تمامی کسانی که می خواهند نسبت به انجام lipo vaser اقدام کنند تنها برخی از افراد بهترین شرایطی بدنی و آمادگی جهت انجام این کار را دارند که در ادامه ویژگی این دسته از افراد ذکر شده است.

 1. انجام لیپووایزر برای هر دو گروه جنسیتی زن و مرد قابل انجام است، برای مردان ظاهری عضلانی و برای زنان اندامی متناسب و ایده آل به وجود خواهد آورد.
 2. فرد بهتر است دارای یک هدف درست و رسیدن به تعادل وزنی باشد و مسیر زندگی سالمی را در پیش گیرد تا بعد از انجام لیپووایزر نیز نتایج دائمی و ثابت باشد در غیر این صورت اگر شیوه سالم زندگی و رژیم غذایی مناسب را رعایت نکند نتایج مطابق میل وی نخواهد بود.
 3. lipo vaser به شما هیچ کمکی در کنترل یا کم کردن وزن نخواهد داشت در نتیجه انتظاراتی درست و واقع بینانه داشته باشید.
 4. افراد باید آمادگی داشته باشند تا پس از انجام لیپووایزر رژیم غذایی درستی را دنبال کرده و شیوه زندگی سالمی را ادامه دهند.
 5. معمولا شرایط بدنی سالم یکی از شرایط مهم و اولویت در انجام لیپووایزر است.
 6. چند هفته قبل و بعد از لیپووایزر از استعمال دخانیات و سیگار کشیدن و نوشیدن مشروبات الکی پرهیز کنید.
 7. در صورت مصرف برخی داروهای خاص ضد التهابی و آسپرین مصرف این دسته از دارو ها را با هماهنگی پزشک متخصص خود کنترل و قطع نمایید.
مشاهده مطلب
دوران نقاهت لیپووایزر

کلینیک پوست و مو مارال یکی از بهترین مراکز لیپووایزر در غرب تهران آماده ی ارائه تمامی خدمات پوست و مو و زیبایی میباشد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

لیپووایزر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *