درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

آیا لیپوماتیک نیاز به بیهوشی دارد؟

آیا لیپوماتیک نیاز به بیهوشی دارد؟

اگر در برخی از نواحی بدن خود سلول های چربی زائد دارید و با ورزش و رژیم غذایی نتوانسته اید سلول های چربی زائد را از بین ببرید تا دیگر اندام نا متوازنی نداشته باشید، بهترین راه حل برای شما عمل زیبایی لیپوماتیک است.

 

آیا لیپوماتیک نیاز به بیهوشی دارد

 

با توجه به تصویری که از عمل زیبایی لیپوماتیک بدن توسط رسانه ها در ذهن شما ایجاد شده، ممکن است با این سوال مواجه شود که آیا عمل زیبایی lipomatic درد دارد و نیاز به بیهوشی دارد؟

ابتدا باید بدانید که اگر برای چاقی، اضافه وزن و رفع سلولیت پوست خود می خواهید عمل زیبایی لیپوماتیک بدن را انجام دهید، عمل زیبایی lipomatic بدن نمی تواند راه حل مناسبی برای مشکل شما باشد.

عمل زیبایی لیپوماتیک بدن فقط برای افرادی مناسب است که از وزن مناسبی برخوردار هستند و شاخص بدنی وزن آن ها کمتر از 35 است. همین طور هم فقط می خواهد سلول های چربی زائد برخی از نواحی بدن خود را که اندام آن ها را نا متوازن کرده است، رها شوند.

اگر شما هم می خواهید از سلول های چربی زائد بدن خود خلاص شوید، عمل زیبایی لیپوماتیک بدن می تواند به شما کمک کند تا از سلول های چربی زائد بدن خود راحت شوید و اندام زیبا تری داشته باشید.

 

عمل زیبایی لیپوماتیک چگونه انجام می شود؟

عمل زیبایی لیپوماتیک در جهت رفع سلول های زائد و اصلاح نواحی مختلف بدن مانند شکم، ران، باسن، بوها و غیره انجام می شود. عمل زیبایی lipomatic بدن در مطب یا اتاق جراحی توسط پزشک متخصص این رشته انجام می شود.

 

عمل زیبایی لیپوماتیک چگونه انجام می شود

 

پزشک متخصص قبل از انجام عمل زیبایی با کشید دایره بر نواحی که سلول های زائد وجود دارد، شما را از نواحی که قرار است بر آن عمل زیبایی لیپوماتیک انجام شود تا به اندام دلخواهتان برسید آگاه می کند.

سپس برای انجام عمل زیبایی لیپوماتیک بر نواحی علامت زده برش های کوچی ایجاد می کند. بعد از آن لوله نازک و کوچکی به نام کانول را که تو خالی است، از طریق برش ها به زیر پوست وارد می کند؛ و توسط لوله ی کانول چربی زائد را با مکش خارج می کند.

به این دلیل که در عمل زیبایی لیپوماتیک بدن سلول های چربی زائد را بر خلاف عمل زیبایی لیپوساکشن که سلول های چربی زائد ذوب می شود، خارج می کند می توان از سلول های چربی زائد خارج شده در عمل های زیبایی دیگر استفاده کرد.

مشاهده مطلب
آمادگی های لازم برای عمل لیپوماتیک چیست؟

 

تاثیرات و نتایج لیپوماتیک

با توجه به این که lipomatic نوعی عمل زیبایی است می تواند با کبودی و تورم همراه باشد به همین دلیل نمی توان انتظار داشت که بعد از تمام شدن عمل زیبایی lipomatic بدن نتایج عمل زیبایی لیپوماتیک را مشاهده شود.

معمولا بعد از گذشت چند هفته بعد از عمل زیبایی لیپوماتیک کبودی و تورم ایجاد شده ناحیه تحت درمان عمل زیبایی lipomatic بدن رو به کاهش می گذارد.

بعد از گذشت چند ماه از عمل زیبایی لیپوماتیک بدن می تواند با کم شدن کبودی و تورم نتیجه عمل زیبایی lipomatic بدن را مشاهده کنید.

با توجه به این که در طی عمل زیبایی لیپوماتیک بدن سلول های چربی ائد خارج می شود می توان گفت نتیجه عمل زیبایی lipomatic دائمی است و چربی خارج شده غیر قابل برگشت است.

اما باید توجه کنید که همه ی سلول های ناحیه ی تحت درمان عمل زیبایی لیپوماتیک برداشته نشده است. به همین دلیل در صورتی که وزن خود را افزایش دهید، امکان بزرگ شدن چربی های ناحیه تحت درمان عمل زیبایی lipomatic بدن وجود دارد.

بنابراین در صورتی که از رژیم غذایی مناسب استفاده کنید می توانید نتیجه دلخواه خود را بعد از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک برای همیشه داشته باشید.

 

 آیا لیپوماتیک به بیهوشی نیاز دارد؟

با توجه به اینکه عمل زیبایی lipomatic بدن ممکن است با درد همراه باشد، با صلاح دید پزشک قبل از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک بدن ماده ی بیهوشی به بیمار تزریق می شود.

اگر نواحی که قرار است بر آن ها عمل زیبایی لیپوماتیک انجام شود حجم زیادی از بدن را در بر بگیرد، پزشک متخصص قبل از انجام عمل زیبایی lipomatic بدن، بیهوشی عمومی انجام می دهد تا بیمار درد کمتری را تحمل کند.

اما اگر مناطق تحت درمان عمل زیبایی لیپوماتیک حجم کمی از بدن را در بر بگیرد، پزشک با توجه به خواسته بیمار بیهوشی عمومی یا موضعی را قبل از انجام عمل زیبایی lipomatic بدن انجام می دهد.

معمولا ماده ی بیهوشی که قبل از عمل لیپوماتیک به بدن بیمار تزریق می شود 20 دقیقه طول می کشد تا اثر خود را بر بدن بیمار بگذارد.

در جدید ترین عمل های زیبایی lipomatic بدن انجام گرفته بیشتر پزشکان با کم بودن نواحی تحت درمان عمل زیبایی لیپوماتیک، قبل از انجام عمل زیبایی lipomatic بدن، بیهوشی موضعی انجام می دهد تا بیمار در حین عمل زیبایی lipomatic بدن آگاهی داشته باشد.

عمل زیبایی lipomatic بدن آگاهانه این امکان را به بیمار می دهد که عمل زیبایی لیپوماتیک را مشاهده کند و باعث شود پزشک بخواهد با دقت بیشتری عمل زیبایی lipomatic بدن را انجام دهد. البته اگر شما پزشک متخصص مناسبی را انتخاب کرده باشید، دیگر جای نگرانی برای عمل نخواهید داشت.

مشاهده مطلب
خوابیدن بعد از لیپوماتیک و اهمیت آن

 

عوارض جانبی و خطرات ناشی از لیپوماتیک

عمل زیبایی lipomatic بدن علاوه بر کبودی و تورم ممکن است با عوارض دیگری هم همراه باشد که پیشنهاد می شود حتما قبل از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک درباره ی عوارض و خطرات عمل زیبایی lipomatic بدن آگاهی پیدا کنید. در پایین تعدادی از این عوارض برایتان گفته شده است.

  1. خونریزی
  2. درد
  3. عفونت
  4. واکنش به بیهوشی
  5. ممکن است پوست بدن شما بعد از انجام عمل زیبایی lipomatic بدن نا هموار، برآمده و موج دار به نظر برسد
  6. کاهش خاصیت الاستیکی پوست بدن
  7. ضعیف شدن پوست بدن

همین طور علاوه بر عوارض گفته شده برای عمل لیپوماتیک، در صورتی که پوستی محکم و الاستیک ندارید ممکن است به افتادگی پوست هم دچار شوید. البته جای نگرانی نیست. شما می توانید با انتخاب پزشک متخصص از عوارض احتمالی برای عمل lipomatic جلوگیری کنید.

در این صورت پزشک لباس فشرده سازی را تجویز می کند و توصیه می کند که از لباس فشرده سازی تا چند هفته بعد از عمل زیبایی لیپوماتیک بدن استفاده شود تا هم مشکل شل شدگی پوست بعد از عمل زیبایی lipomatic بدن حل شود و هم از تورم و قرمزی ایجاد شده بعد از عمل کاهش یابد.

 

بهتر است تا چند روز قبل از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک از مصرف الکل خودداری کنید تا بعد از انجام عمل زیبایی دچار عوارض خاصی نشوید. اگر آلرژی دارید و داروی خاصی مصرف می‌کنید حتماً با پزشک متخصص خود درباره این موضوع مشورت کنید.

همین طور بهتر از قبل از عمل زیبایی lipomatic بدن درباره مراقبت های قبل و بعد از عمل زیبایی لیپوماتیک هم با پزشک متخصص خود قبل از انجام عمل زیبایی lipomatic بدن مشورت بگیرید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیپوماتیک خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

لیپوماتیک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *