درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

مراحل رشد ابرو بعد از کاشت ابرو

مراحل رشد ابرو بعد از کاشت ابرو

معمولا همه افراد زمانی که می خواهند عمل جراحی کاشت ابرو زنده را انجام دهند فقط به نتیجه پایانی عمل جراحی eyebrow transplant زنده فکر می کنند و سپس که عمل جراحی پیوند ابرو زنده را انجام می دهد و وقتی بعد از گذشت مدتی نتیجه دلخواه خود را از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو زنده مشاهده نکردند از انجام عمل جراحی پیوند ابرو زنده پشیمان می شوند.

 

مراحل رشد ابرو بعد از کاشت ابرو

 

به همین دلیل بهتر است قبل از انجام عمل جراحی eyebrow transplant زنده درباره مراحل رشد ابرو بعد از انجام عمل جراحی کاشت ابرو طبیعی آگاهی کسب کنید.

 

رشد ابرو بعد از کاشت ابرو چه مراحلی دارد؟

نتیجه حاصل از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو زنده به محض اتمام عمل جراحی eyebrow transplant زنده قابل مشاهده نیست و برای رشد موهای پیوند زده شده در طی انجام عمل جراحی پیوند ابرو طبیعی برای مراحلی طی شود.

اولین مرحله برای مشاهده رشد ابرو بعد از انجام عمل جراحی پیوند ابرو زنده اتمام دوره بهبودی عمل جراحی کاشت ابرو زنده است. در واقع ایجاد برخی عوارض جانبی امری عادی است و بعد از انجام بیشتر عمل جراحی eyebrow transplant زنده رخ می دهد.

از رایج ترین عوارض جانبی عمل جراحی کاشت ابرو طبیعی می توان از تورم و کبودی نام برد که می توان به راحتی با انجام نکاتی بعد از انجام عمل جراحی eyebrow transplant زنده دوره بهبودی کبودی و تورم حاصل از انجام عمل جراحی پیوند ابرو زنده کاهش داد.

 

رشد ابرو بعد از کاشت ابرو چه مراحلی دارد

 

در پایین برخی از نکات مهم و تاثیر گذار در فروکش سریع تر کبودی و کم تر شدن دوره بهبودی عمل زیبایی کاشت ابرو زنده گفته شده است.

  1. بعد از انجام عمل جراحی eyebrow transplant زنده بهتر است هر هفته به پزشک متخصص زیبایی خود مراجعه کنید تا روند بهبودی شما را مشاهده کند و از بی خطر بودن عمل زیبایی پیوند ابرو زنده برای شما اطمینان یابد.
  2. در طی مشاوره هایی که بعد از انجام عمل جراحی کاشت ابرو زنده به پزشک متخصص زیبایی خود مراجعه می کنید از پزشک بخواهید که داروی مناسب برای رفع تورمتان تجویز کند.
  3. اگر از داروهای رقیق کننده خون مصرف می کنید، مصرف آن را تا بهبودی کبودی و تورم کنار بگذارید به این دلیل که رقیق شدن خون باعث افزایش دوره بهبودی کبودی و تورم شم می شود.
  4. اگر از داروی شیمیایی خاصی و یا داروهای گیاهی مصرف می کنید حتما برای مصرف آن ها از پزشک متخصص زیبایی خود مشورت بگیرید و طبق تجویز او از داروها مصرف کنید.
  5. می توانید برای کاهش تورم بر روی ناحیه متورم کیسه یخ بگذارید ولی از فشار آن بر ناحیه متورم و نگه داشتن کیسه یخ بیشتر از 20 دقیقه در ناحیه متورم خودداری کنید.
مشاهده مطلب
ریزش ابرو بعد از کاشت ابرو

در صورتی که پزشک مناسبی را برای انجام عمل زیبایی eyebrow transplant طبیعی انتخاب نکرده باشید ممکن است علاوه برای عوارض موقتی با خطرات جدی هم بعد از انجام عمل جراحی پیوند ابرو زنده مواجه شوید.

بعد از طی شدن مرحله اول عمل جراحی کاشت ابرو زنده که دوره بهبودی است شما ممکن است رشد موهای ابروهای خود را مشاهده کنید. البته رشد کامل موهای شما ممکن است بیشتر از چند ماه طول بکشد.

 

چرخه رشد ابرو ها به چه صورت می باشد؟

بعد از گذشت دوره بهبودی eyebrow transplant زنده دوره رشد مو آغاز می شود.

طبق بررسی ها و تحقیقات انجام شده بر افرادی که تحت درمان پیوند ابرو زنده قرار گرفته اند این اطلاعات بدست آمده که معمولا 4 تا 6 ماه از گذشت انجام عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی موهای ابرو رشد چشمگیری خواهند داشت.

معمولا بعد از گذشت رشد اولیه موهای پیوند زده ابروهای شما شما با یک دوره ریزش مو مواجه می شوید که این اتفاق کاملا عادی است و جز سیکل رشد مو پس از انجام عمل جراحی eyebrow transplant زنده است.

بنابراین لازم نیست وقتی با ریزش موهای ابروهای خود بعد از انجام پیوند ابرو زنده مواجه شدید نگران شوید. معمولا دوره ریزش مو های ابروهای شما 3 تا 5 هفته بعد از انجام عمل جراحی کاشت ابرو زنده دیده می شود که همانطور که گفته جز روند طبیعی رشد مو بعد از انجام eyebrow transplant است.

ریزش موهای ابرو بعد از انجام عمل جراحی کاشت ابرو زنده تا زمانی ادامه می یابد که همه موهای پیوند زده شما در طی انجام عمل زیبایی پیوند ابرو زنده ریزش کند و دیگر موی پیوند زده ای در ناحیه ابروهای شما باقی نماند.

معمولا بعد از گذشت 2 ماه از انجام عمل جراحی کاشت ابرو زنده شما می توانید دوباره رویش موهای ابروهای خود را مشاهده کنید؛ اما رشد کامل موهای شما همانطور که گفته شد بعد از چندین ماه دیده می شود.

طی نتایج بدست آمده در افرادی که عمل جراحی کاشت ابرو زنده را انجام داده اند مشخص شده است که اکثر افراد بعد از گذشت 10 ماه از انجام عمل جراحی eyebrow transplant طبیعی می توانند رشد کامل ابروهایشان را مشاهده کنند.

 

نتیجه نهایی پس از اتمام مراحل رشد ابرو

قبل از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو زنده پزشکان متخصص زیبایی قالب های متناسب با صورت شما را به شما نشان می دهد و شما می توان قالب دلخواهتان را برای ابرو های خود انتخاب کنید؛ بنابراین شما می توانید نتایج حاصل از عمل جراحی پیوند ابرو را خودتان انتخاب کنید.

مشاهده مطلب
کاشت ابرو طبیعی یا میکروبلیدینگ ؟

اما انجام عمل جراحی کاشت ابرو زنده به دقت بسیار بالایی نیاز دارد به این دلیل که موهای ابرو در هر ناحیه از ابرو جهت گیری های مختلفی دارند و در صورتی که عمل جراحی eyebrow transplant زنده با توجه به این جهت گیری ها انجام نشود عمل زیبایی پیوند ابرو زنده نتایج خوبی به دنبال نخواهد داشت.

از این نتایج می توان به رشد موهای ابروی شما در جهات اشتباه بعد از انجام عمل جراحی کاشت ابرو زنده، غیر طبیعی شدن نتیجه عمل زیبایی eyebrow transplant زنده و نرسیدن به نتیجه دلخواه شما طبق قالب انتخابی شما اشاره کرد.

شما می توانید با انتخاب پزشک متخصص زیبایی و با تجربه در انجام عمل جراحی کاشت ابرو زنده از مواجه شدن با این مشکلات بعد از انجام عمل جراحی پیوند ابرو زنده جلوگیری کنید.

در صورتی که پزشک مناسبی را برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو زنده انتخاب نکرده باشید نه تنها ممکن است با مشکلات جدی تر هم مواجه شوید بلکه حتی ممکن است نتواند بانک مو مناسبی را برای عمل زیبایی کاشت ابرو زنده شما انتخاب کنید.

در این صورت بعد از انجام عمل جراحی کاشت ابرو زنده رشد موهای ابروهای خود ممکن است با مشکل هم رنگ نبودن یا یک شکل نبودن موهای پیوند زده در طی عمل جراحی eyebrow transplant زنده و موهای اطراف آن مواجه شوید.

برای طبیعی بودن نتایج حاصل از انجام عمل جراحی کاشت ابرو زنده لازم است موهای پیوند زده در طی عمل جراحی پیوند ابرو زنده با موهای دیگر ابرو های شما از نظر ساختار و رنگ شبیه به هم باشد.

بنابراین تشخیص درست پزشک طبق بررسی هایی که قبل از انتخاب بانک مو انجام می دهد و انتخاب بانک مو مناسب برای ابروهای شما طبق نتایجی که از بررسی ها بدست آورده است به اندازه درست انجام شدن عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی از اهمیت بالایی برخوردار است.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *