درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو به روش نیوگرافت

کاشت ابرو به روش نیوگرافت

ابرو یکی از اجزاء مهم صورت است که نبود آن تاثیر زیادی بر زیبایی و اعتماد به نفس فرد می گذارد که منجر می شود به دنبال راهی برای کاشت ابرو روی آورده شود. ریزش مو های ابرو به دلایل مختلفی رخ می دهد مانند مواردی که در پایین ذکر شده است.

 

کاشت ابرو به روش نیوگرافت

 

 1. عوامل وراثتی
 2. عوارض جانبی برخی دارو ها
 3. بیماری هایی که بر سیستم عصبی و یا هورمونی بدن تاثیر می گذارند.
 4. عدم تعادل هورمونی
 5. تروما ناشی از زخم
 6. بالا رفتن سن
 7. استفاده از مداد و سایه ابرو و لوازم آرایشی دیگر به مقدار زیاد
 8. برداشت بیش از حد ابرو
 9. رژیم غذایی نامناسب

و غیره. روش های متنوعی برای رفع مشکل نبودن ابرو وجود دارد که برخی از این روش ها مانند تتو و مداد ابرو به صورت دو بعدی و موقتی اند اما روش های دائمی هم برای کاشت ابرو وجود دارد.

عمل زیبایی کاشت ابروی طبیعی روشی دائمی است که نسبت به روش های دیگر نتیجه طبیعی تری در بر دارد.

عمل زیبایی کاشت به روش های متفاوتی انجام می شود. یکی از رایج ترین روش های عمل زیبایی eyebrow transplant، عمل زیبایی کاشت ابرو به روش نیوگرافت است. پیشنهاد می شود قبل از انجام عمل زیبایی پیوند ابرو ابتدا با همه ی روش های آن آشنا شوید.

 

کاشت ابرو به چه روش هایی انجام می شود

 

کاشت ابرو به چه روش هایی انجام می شود؟

برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو با هر کدام از روش ها ابتدا پزشک طی یک جلسه مشاوره از مدل ابروی دلخواه شما مطلع می شود. مدل ابرو ی دلخواه شما برای eyebrow transplant می تواند مدلی ضخیم یا نازک باشد.

طبق بررسی های انجام شده مشخص شده است که معمولا مدل ابروی دلخواه آقایون برای کاشت ابرو ضخیم و پر پشت و مدل ابروی دلخواه بانوان برای eyebrow transplant در جلو ضخیم و در انتها نازک است.

سپس پزشک متخصص قبل از انجام عمل زیبایی پیوند ابرو مدل دلخواهی ابرو شما را در ناحیه مورد نظر می کشد تا طبق همان عمل زیبایی کاشت ابرو را انجام بدهد. سپس با بررسی هایی که بر قالب دلخواهی شما انجام می دهد روش مناسب برای انجام عمل زیبایی eyebrow transplant را مشخص می کند.

عمل زیبایی کاشت ابرو به دو روش انجام می شود یک روش قدیمی تر است و روش دیگر جدیدتر است که روش نیوگرفت نام دارد.

پزشک متخصص eyebrow transplant بعد از انتخاب روش مناسب قبل از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو ماده بیهوشی را به بدن بیمار تزریق می کند و سپس بعد از بیهوشی بیمار عمل زیبایی پیوند ابرو را آغاز می کند.

مشاهده مطلب
کاشت ابرو زنده و روش های آن

اگر تشخیص پزشک انجام عمل زیبایی پیوند ابرو به روش قدیمی باشد که قسمتی از بانک مو را که می تواند ناحیه پشت سر، گردن و پا باشد برش کوچکی می دهد و در حد 6 اینچ مقداری از پوست آن قسمت را برمی دارد.

سپس ناحیه ای که مقداری از پوست آن را برای کاشت ابرو برداشته است بخیه می زند و فولیکول های مو را از پوست بریده شده خارج می کند. در پایان عمل زیبایی eyebrow transplant با ایجاد سوراخ هایی توسط سوزن ریز و کوچکی فولیکول های مو را به قسمت مورد نظر پیوند می زند.

 

کاشت ابرو به روش نیوگرافت چیست؟

در صورتی که پزشک متخصص eyebrow transplant عمل زیبایی کاشت ابرو به روش نیوگرافت را روش مناسب برای شما تشخیص دهد بعد از تزریق ماده بیهوشی فولیکول های مو را از بانک مو برای پیوند ابرو استخراج می کند.

در عمل زیبایی کاشت ابرو به روش نیوگرافت دیگر مانند روش قدیمی زخمی ایجاد نمی شود و برای انجام عمل زیبایی eyebrow transplant به روش نیوگرافت پوستی جدا نخواهد شد بلکه به طور مستقیم فولیکول های مو به تعداد مورد نیاز برای رسیدن به مدل ابرویی دلخواه شما از بانک مو استخراج می شود.

و سپس پزشک متخصص پیوند ابرو مانند روش قدیم برای پیوند مو ابتدا با سوزن سوراخ هایی را ایجاد می کند و فولیکول های مو را طبق مدل ابروی دلخواه برا eyebrow transplant شما پیوند می زند.

 

آیا کاشت ابرو به روش نیوگرافت مفید است؟

عمل زیبایی کاشت ابرو نسبت به روش های موقتی عوارض کمتری را به دنبال دارد و بین عمل های زیبایی eyebrow transplant به دو روش گفته شده عمل زیبایی پیوند ابرو به روش نیوگرافت روش ایمن تری نسبت به عمل زیبایی eyebrow transplant به روش قدیمی است.

به این دلیل که در عمل زیبایی پیوند ابرو به روش نیوگرافت دیگر خبری از زخم و بخیه نیست بنابراین مانند عمل زیبایی eyebrow transplant به روش قدیمی دیگر با خونریزی، به جای ماندن زخم و عفونت به همراه نیست.

به همین دلیل امروزه پزشکان معمولا عمل زیبایی کاشت ابروی طبیعی به کسانی که از ریزش ابرو رنج می برند پیشنهاد می کنند چون علاوه بر ایمن بودن نسبت به روش های دیگر پیوند ابرو نتیجه طبیع تری هم دارا است.

البته برای این که نتیجه خوبی از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو بگیرید باید در انتخاب پزشک دقت کنید. به این دلیل که اگر پزشک متخصص eyebrow transplant و با تجربه ای را انتخاب نکرده باشید نمی تواند به خوبی پیوند ابرو را متناسب با جهت گیری های ابرو ی شما انجام دهد.

مشاهده مطلب
کاشت ابرو بدون جراحی به چه صورت می باشد؟

اگر کاشت ابرو متناسب با جهت گیری مدل ابرو انجام نگیرد پس از رشد مو های پیوند زده با مدل ابرویی دلخواهتان مواجه نمی شوید و همینطور عمل زیبایی eyebrow transplant انجام شده نتیجه طبیعیی به دنبال نخواهد داشت.

 

عوارض جانبی کاشت ابرو نیوگرافت

همان طور که در قبل گفته شد انجام عمل زیبایی کاشت ابرو به روش نیوگرافت مانند عمل زیبایی eyebrow transplant به روش قدیمی عوارض جانبی مانند عفونت و خونریزی را به دنبال ندارد.

در واقع عمل زیبایی پیوند ابرو به روش نیوگرافت روشی ایمن است که خطر و عوارض جانبی خاصی به دنبال ندارد و فقط در صورتی با عوارض و خطراتی مواجه می شوید که پزشک نامناسبی را برای انجام عمل زیبایی پیوند ابرو انتخاب کرده باشید.

در این صورت ممکن است بعد از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو به روش نیوگرافت با برخی از عوارض نام برده شده مواجه شوید.

 1. درد و تورم جزئی
 2. التهاب و کبودی خفیف
 3. خارش
 4. سوزش
 5. ایجاد کیست در ناحیه ای که پیوند مو انجام شده

اما همان طور که گفته شد جای نگرانی نیست. می توانید با انتخاب پزشک متخصص کاشت ابرو و با تجربه از رخ دادن عوارض احتمالی بعد از انجام عمل زیبایی eyebrow transplant جلوگیری کنید.

 

هزینه های ناشی از کاشت ابرو نیوگرافت

هزینه های ناشی از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو به روش نیوگرافت به موارد مختلفی بستگی دارد. به برخی از مواردی که بیشترین تاثیر را در هزینه های مصرفی عمل زیبایی eyebrow transplant می گذارند در پایین پرداخته شده است.

 1. هزینه بیمارستان یا کلینیک
 2. هزینه پزشک متخصص eyebrow transplant
 3. تحت پوشش بیمه قرار گرفتن
 4. هزینه بیهوشی

معمولا عمل زیبایی پیوند ابرو به دلیل این که نوعی عمل زیبایی است تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد اما در مواردی استثناء می توان عمل زیبایی پیوند ابرو تحت پوشش بیمه قرار داد.

برای اطلاع از موارد استثنائی که باعث می شود عمل زیبایی eyebrow transplant تحت پوشش بیمه قرار گیرد می توانید به سایت بیمه مراجعه کنید.

با توجه به نکات گفته شده هزینه های ناشی از عمل زیبایی کاشت ابرو متغیر است و نمی توان مقدار دقیقی را به عنوان هزینه عمل زیبایی eyebrow transplant در نظر گرفت.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

مشاهده مطلب
شستشوی بعد از کاشت ابرو
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *