درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو بدون جراحی به چه صورت می باشد؟

کاشت ابرو بدون جراحی 

امروزه با مد شدن ابروهای کلفت، بیشتر مردم دنبال داشتن ابرویی پر حجم و کلفت هستند و اگر بر اثر هر عاملی ابروی نازکی دارا باشند ممکن است به انجام عمل زیبایی کاشت ابرو فکر کنند اما آیا عمل زیبایی eyebrow transplant تنها راه برای کاشت ابرو است؟ و به چه صورتی میتوان eyebrow transplant بدون انجام جراحی داشت؟

 

کاشت ابرو بدون جراحی 

 

معمولا ریزش ابرو نازک شدن دائمی ابرو که باعث می شود مردم به عمل زیبایی کاشت ابرو رو بیاورند به دلیل یکی از عوامل زیر اتفاق می افتد:

 1. برداشتن بیش از حد ابرو با روش هایی مثل اپیلاسیون و بند انداختن و غیره
 2. عوامل ژنتیکی
 3. بیماری هایی که بر سیستم بدن تاثیر می گذارند مانند سرطان
 4. شیمی درمانی
 5. بالا رفتن سن
 6. سوختگی
 7. تیروئید
 8. زخم های طبیعی

به جز عمل زیبایی کاشت ابرو که دائمی است روش های موقتی هم وجود دارد که می توانید از آن ها هم برای رفع نازکی ابرو هایتان استفاده کنید مانند استفاده از مداد و سایه ابرو

اما نتیجه هیچ یک از روش های موقتی به اندازه نتیجه ی عمل زیبایی کاشت ابرو طبیعی نیست و حتی باعث ریزش موی بیشتر ابروهایتان هم می شود.

 

تاثیرات و نتایج ناشی از کاشت ابرو

 

تاثیرات و نتایج ناشی از کاشت ابرو

بعد از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو ممکن است با توجه به جراحی انجام شده در ناحیه ابروهایتان کمی تورم وجود داشته باشد اما این تورم موقتی است.

با انجام عمل زیبایی کاشت ابرو هم مانند روش های موقتی می توانید مدل ابرو هایتان را خودتان انتخاب کنید.

به همین دلیل قبل از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو پزشک متخصص eyebrow transplant در طی یک جلسه مشاوره مدل های مختلف ابرو را که متناسب با صورتتان است به شما پیشنهاد می دهد تا شما بتوانید با اطمینان بیشتری مدل ابرو دلخواهتان را انتخاب کنید.

بعد از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو مدتی طول می کشد تا رشد فولیکول های جدید موهای ابرویتان رشد خود را آغاز کند.

در طی 4 تا 6 ماه بعد از انجام عمل زیبایی eyebrow transplant روند کامل شدن ابروهایتان را می توانید مشاهده کنید و بعد از 10 ماه از گذشت عمل زیبایی کاشت ابرو می توانید به طور کامل نتیجه عمل زیبایی eyebrow transplant را ببینید.

 

آیا کاشت ابرو با جراحی همراه است؟

انجام عمل زیبایی کاشت ابرو توسط صلا دید پزشک به یکی از روش های FUE و FUT انجام می شود. به توضیح مختصری از هر کدام از روش ها عمل زیبایی eyebrow transplant با FUE و FUT در پایین پرداخته شده است.

مشاهده مطلب
بهترین دکتر کاشت ابرو و ویژگی های آن

در روش قدیمی عمل زیبایی کاشت ابرو از طریق FUT پزشک در ابتدا در قسمت پشت سر مقداری از پوست را بر می دارد و جای آن را بخیه می زند.

سپس فولیکول های مو را که توسط پوست برداشته شده برای عمل زیبایی کاشت ابرو بدست آورده با برش های کوچکی که از طریق سوزن ریزی ایجاد شده با توجه به مدل دلخواه شما پیوند می زند.

اما در روش عمل زیبایی eyebrow transplant از طریق FUE دیگر زخمی مانند روش قدیمی عمل زیبایی کاشت ابرو از طریق FUT ایجاد نمی شود.

پزشک متخصص کاشت مو در روش عمل زیبایی کاشت ابرو از طریق FUE فولیکول های مو را از قسمت پشت سر استخراج می کند و در انتها مانند روش عمل زیبایی eyebrow transplant از طریق FUT فولیکول های مو استخراج شده را به ناحیه مورد نظر با توجه به جهت گیری مناسب پیوند می زند.

 

عوارض و خطرات ناشی از کاشت ابرو بدون جراحی

به غیر از روش های عمل های زیبایی eyebrow transplant موجود روش های دیگری هم برای کاشت ابرو وجود دارد که به جراحی لازم ندارد.

از روش های eyebrow transplant بدون جراحی میتوان موارد زیر را نام برد.

 1. رشد ابرو توسط روغن های موجود در بازار
 2. تاتو کردن ابرو
 3. استفاده از داروهایی که باعث افزایش رشد مو می شوند.
 4. انجام میکروبلاست

اکثر روش های غیر جراحی کاشت ابرو از جمله موارد گفته شده مورد تایید پزشکان نیستند و با عوارض و خطرات زیادی همراه هستند. حتی برخی از این روش های eyebrow transplant بدوم جراحی ممکن است باعث ریزش بیشتر موهایتان شود.

میکروبلاست از روش های پرطرفدار کاشت ابرو بدون جراحی است که مانند تاتو کردن انجام می شود و متخصص این کار موادی رنگدانه داری را توسط دستگاه مخصوص میکروبلاست در نواحی خالی ابرو تزریق می کند.

اما روش میکروبلاست برا خلاف عمل زیبایی کاشت ابرو غیر دائمی است و فقط تا 6 ماه ماندگار است و شخصی که میکروبلاست انجام می دهد می تواند با خطراتی مانند عفونت و حساسیت به مواد میکروبلاست مواجه شود.

 

مراقبت ها و دوران نقاهت بعد از عمل زیبایی کاشت ابرو

بعد از انجام عمل زیبایی eyebrow transplant ممکن است در ناحیه که عمل زیبایی کاشت ابرو شده دچار کمی تورم و درد بشوید که البته رخ دادن این اتفاق عادی است. برای جلوگیری از عوارض و خطرات بعد از عمل زیبایی eyebrow transplant بهتر از مراقبت های زیر را انجام دهید.

 1. می توانید برای بهبودی زودتر درد و تورم ناشی از انجام عمل زیبایی eyebrow transplant با پزشک خود مشورت کنید تا داروهایی برای رفع تورم و درد تجویز کند.
 2. تا یه هفته بعد از انجام عمل زیبایی eyebrow transplant از آرایش کردن خودداری کنید.
 3. تا یک هفته از آب زدن و شستن ابروهایتان پرهیز کنید.
 4. به مکان های آلوده نروید.
 5. تا چند روز در مکان های سرد قرار نگیرید.
مشاهده مطلب
کاشت ابرو در زنان به روش FUE یا FUG کدام بهتر است ؟

ممکن است تا مدتی با ریزش مو مواجه شوید اما اصلا جای نگرانی نیست معمولا این اتفاق بعد از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو رخ می دهد اما در صورتی که مدت آن طولانی شد حتما به پزشک متخصص کاشت مو خود مراجعه کنید.

بعد از انجام مراقبت های لازم همانطور که گفته شد شما می توانید بعد از گذشت حداکثر 10 از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو نتیجه دلخواهتان را مشاهده کنید و از آن لذت ببرید به این دلیل که این نتیجه دائمی است.

 

هزینه های ناشی از کاشت ابرو

هزینه عمل زیبایی eyebrow transplant به عوامل مختلفی وابسته است. هزینه های پزشک متخصص کاشت ابرو، بیمارستان، بیهوشی جز عواملی است که هزینه اصلی عمل زیبایی eyebrow transplant را تشکیل می دهد.

و همینطور این که عمل زیبایی کاشت ابرو به کدام یک از روش های FUE و FUT انجام شود هم در هزینه ناشی از عمل زیبایی eyebrow transplant دخیل است.

اگر عمل زیبایی eyebrow transplant تحت پوشش بیمه قرار بگیرد می تواند مقداری از هزینه های مصرفی شما بکاهد؛ اما عمل زیبایی کاشت ابرو به این دلیل که نوعی جراحی زیبایی به حساب می آید معمولا تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد.

به جزء مواردی استثناء مانند اینکه بر اثر بیماری و جراحت عمل زیبایی eyebrow transplant توسط پزشک ضروری اعلام شود و موارد دیگر. شما می توانید موارد استثنائی که برای عمل زیبایی کاشت ابرو وجود دارد را از طریق سایت شرکت بیمه خودتان با خبر شوید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *