درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

ریزش ابرو بعد از کاشت ابرو

ریزش ابرو بعد از کاشت ابرو

شما شاید نتوانسته اید ابروهای خود را حفظ کنید، اما اگر می خواهید ظاهر زیبا و جوانی داشته باشید، ابروهای شما می توانند یک نشانگر دقیق از سن واقعی شما باشند.

ابروها یکی از مهمترین اجزای صورت است که در زیبایی چهره بسیار تاثیرگذار است و نازیبا بودن این جزء از صورت برای بسیاری از افراد یک مشکل بزرگ است.

 

ریزش ابرو بعد از کاشت ابرو

 

به همین دلیل افراد زیادی برای از بین رفتن کم پشتی، خالی بودن و ریزش ابروهایشان به دنبال درمان های مختلفی مانند کاشت ابرو می روند.

یکی از این راه های درمان ریزش ابرو، کاشت ابرو با استفاده از موی بدن است که افراد با استفاده از این روش می توانند به زیبایی هرچه بیشتری در چهره خود دست پیدا کنند.

کاشت ابرو برای تعداد زیادی از افراد مسئله ای مبهم است که چگونه این کار انجام می شود و پس از انجامش چگونه ابرو می تواند رشد پیدا کند.

 

مراحل انجام کاشت ابرو

 

مراحل انجام کاشت ابرو

به پیوند قسمتی از موهای زنده بدن به بخش های متفاوت ابرو و جاهای مشخص شده کاشت ابرو می گویند.

این عمل زیبایی به این صورت است که ابتدا از قسمتی که موهای با ضخامت، مقاوم و سالمی دارند به عنوان بانک مو استفاده می شود و آن موها برداشته می شود و به قسمت های خالی یا دچار ریزش شده پیوند زده می شود که باعث به وجود آمدن شکل و ظاهری طبیعی در ابروها می شود.

برای به دست آوردن یک ابرو طبیعی و سالم، به طور متوسط بین 250 تا 400 موهای فرد مورد نیاز است. بسته به اندازه و ظاهر ابرو فعلی و همچنین ظاهری که شما می خواهید داشته باشید، این تعداد می تواند متفاوت باشد.

هر مو باید در جهت رشد طبیعی سایر موهای ابرو پیوند زده شود تا مطمئن شوید که مخالف جهت ابرو قرار نخواهد گرفت. برای رسیدن به ظاهری یکنواخت و کامل ابرو، موها نیز باید خیلی محکم در کنار هم قرار گیرند.

برای اطمینان از ایجاد نشدن جای زخم در محل کاشت ابرو از سوزن های کوچک برای گرفتن فولیکول های مو استفاده می شود. به طور معمول، فولیکول های مو اهدا کننده از ناحیه پشت گوش خارج می شوند. سپس از سوزن های کوچک به قطر چند میلی متر برای کاشت موها استفاده می شود.

لازم به ذکر است که قبل از عمل eyebrow transplant، بیهوشی موضعی انجام می شود تا بیمار قادر به استراحت باشد و پس از آن هیچ نیازی به ماندن در کلینیک وجود ندارد. بیمار می تواند به خانه بازگردد تا بهبود یابد.

مشاهده مطلب
دکتر خوب برای کاشت ابرو طبیعی

 

بهبودی و رشد تار های موی بارو بعد از کاشت ابرو

کاشت ابرو بدون نیاز به ماندن طولانی مدت در بیمارستان و فقط با بیهوشی موضعی، یک روند نسبتاً ساده است که برای رسیدن به نتایج مطلوب، جراح باید با دقت بالایی این کار انجام دهد.

کاشت ابرو یا eyebrow transplant عمل زیبایی است برای دست یابی به ابروهایی زیبا که برای این کار بین 100 تا 200 مو نیاز است و برای رسیدن به ابرو کامل، پیوند 200-400 مو مورد نیاز است.

برخی از بیماران برای مدت زمانی کوتاه مقدار کمی کبودی و تورم را تجربه می کنند. با این حال، دوره بهبودی برای پیوند، نسبتاً سریع و بدون درد است.

لازم به ذکر است که مدت زمان مشخصی باید بگذرد تا اثرات کامل کاشت ابرو قابل مشاهده باشد اما این نتایج دائمی خواهد بود، پس عجله نکنید!

اگرچه زمان بهبودی و ریکاوری در عمل زیبایی eyebrow transplant بسیار سریع است، اما انتخاب جراحانی که در جراحی پیوند ابرو تجربه بالایی داشته باشند ضروری است تا از دستیابی به بهترین نتیجه اطمینان حاصل کنید.

شما می توانید با استفاده از متخصصانی که آخرین فن آوری ها را به منظور تولید طبیعی ترین نتایج استفاده می کنند و از تجربیات کامل و جزئی جراحی کاشت ابرو برخوردار هستند استفاده می کنید.

 

آیا تارهای کاشته شده پس از کاشت ابرو ریزش پیدا خواهد کرد؟

اما این روش درمانی مثل بسیاری از درمان های دیگر با مجموعه ای از مشکلات همراه است که از میان مشکلات می توان ریز ابرو پس از کاشت را نام برد. ریزش ابرو پس از کاشت ابرو مسئله ای است که بسیاری از افرادی که این عمل زیبایی را انجام دادند برایشان مهم است که آیا امری طبیعی است یا خیر.

به طور طبیعی دو هفته پس از کاشت ابرو ریزش آن شروع می شود و باید گفت این مسئله امری طبیعی است و به هیچ وجه جای نگرانی ندارد چرا که صرفا ساقه ابرو دچار ریزش می شود و ریشه آن همچنان باقی می ماند و بعد از آن شروع به رشد می کند.

اگر مشاهده کردید مدتی بعد از eyebrow transplant شروع به ریزش کرد وحشت نکنید چرا که ریختن ابرو بخشی طبیعی از پروسه کاشت ابرو است و بخشی از روند بهبود شما محسوب می شود چرا که موهای قبلی باید ریخته شود تا موهای جدید به رشد خود ادامه دهد.

شایان ذکر است که حتی می تواند یک سال طول بکشد تا نتایج کامل کاشت ابرو دیده شود.

مشاهده مطلب
چگونگی اصلاح ابرو بعد از کاشت ابرو

موهای کاشته شده در طی زمان به رشد خود ادامه می دهند و در این مرحله لازم است شما به طور منظم آنها را از هم جدا کنید. در صورت عدم کنترل، موهای پیوند زده شده به رشد خود ادامه می دهند و بی شک شکل نازیبایی را به وجود خواهند آورد. پس بنابراین اجرای یک روال نگهداری منظم، بسیار مهم است.

در ادامه باید گفت پس از eyebrow transplant هیچ راه حل سریع برای رشد ابروها وجود ندارد. سن، ژنتیک و هورمون های شما عواملی هستند که بر سرعت رشد ابروهای شما تأثیر می گذارد.

بسته به علت ریزش مو، ممکن است لازم باشد با پزشک در مورد درمان هرگونه بیماری اساسی پزشکی که به ریزش مو شما کمک کرده است صحبت کنید.

 

رشد مجدد تارهای ابرو پس از کاشت

در این مرحله باید بدانید که مراقبت از ابروهای کاشته شده بسیار لازم و ضروری است و اگر این کار کامل و درست انجام نشود نتیجه دلخواه و مورد نظرتان را نخواهید دید.

زمانی که ابروهای کاشته شده رویش کردند شما باید از هرگونه فشار آوردن به آنها و دستکار آن بپرهیزید. در یک کلام باید تا می توانید از تکان دادن آن و یا حتی خاراندن خودداری کنید.

علاوه بر اینها باید نظافت فولیکول های کاشته شده را هم در نظر بگیرید و از آلود شدن آن و در معرض گرد و غبار قرار گرفتن بپرهیزید. پس از کاشت ابرو تا زمان معینی از آرایش کردن ابرو و رنگ کردن آن دست نگه دارید و روغن های گیاهی که برای رشد مو و ابرو مناسب است مانند روغن زیتون و روغن لیمو استفاده کنید.

سعی کنید برای رشد ابروهای کاشته شده مراقب میزان آهن خون خود باشید تا به کمبود آن دچار نشوید چرا که میزان آهن در رشد مو و ابرو بسیار مهم و تاثیرگذار است به علاوه به مصرف ویتامین ها هم توجه جدی داشته باشید تا ابروهای کاشته شده به خوبی رشد کنند.

در نهایت باید گفت تصمیم به انجام eyebrow transplant می تواند یک تصمیم شخصی باشد و به این معنی نیست که شما به ابروهای خیلی پهن یا بزرگ دست خواهید یافت بلکه می توانید نتیجه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

معنی آن این است که ابروهایی خواهید داشت که ظاهر زیبایی دارند و یکنواخت، ضخیم و براق هستند و می توانند چهره شما را جوان تر نشان دهند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

مشاهده مطلب
ماندگاری کاشت ابرو

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *