مشاوره کاشت ابرو تلفنی و آنلاین (5 سوالی باید بپرسید)

جلسه مشاوره با دکتر کاشت ابرو
5/5 - (1 امتیاز)

در گذشته اگر خانم‌ها دچار ریزش ابروی می‌شدند و یا اگر از فرم ابروی خود راضی نبودند باید به سراغ روش‌های آرایشی همانند تاتو، میکروبلیدینگ و روش‌های دیگر می‌رفتند. مسلماً عمده روش‌های آرایشی نتیجه طبیعی را برای ما به ارمغان نمی‌آورند. یعنی اگر کسی ابروهای ما را ببیند متوجه می‌شود که این ابروها واقعی نیست و دستکاری شده است. اما اکنون به لطف پیشرفت علم و تکنولوژی، می‌توان روش‌های کاشت مو را برای پیوند طبیعی ابرو نیز مورد استفاده قرار داد.

پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان مفتخر است به شما عزیزان اعلام کند که در کنار تمامی متدهای زیبایی که در این مرکز انجام می‌شود، فرآیند پیوند ابروی طبیعی نیز تحت نظر متخصصان حرفه‌ای با ظرافت بسیار بالا برای شما اجرا خواهد شد. قبل از اینکه به گفته اطرافیان خود توجه کنید پیشنهاد می‌کنیم از خدمات مشاوره برای کاشت ابرو در پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان بهره‌مند شوید.

مشاوره تخصصی کاشت ابرو | مارال سلامت ایرانیان

اهمیت مشاوره قبل از کاشت ابرو

مهمترین دلیل اینکه اکیداً توصیه می‌کنیم قبل از کاشت ابرو حتماً در جلسات مشاوره شرکت نمایید این است که تمامی ابهامات و سؤالاتی که در ذهن شما وجود دارد به بهترین شکل ممکن و به صورت علمی پاسخ داده شود. مسلماً اگر شما بخواهید تنها با خواندن چند کامنت در وبلاگ‌های مربوط به کاشت ابرو و یا اینکه با اکتفا به صحبت‌های دوستان و آشنایان که این متد زیبایی را انجام داده‌اند تصمیم‌گیری کنید اشتباه محض را انجام داده و در واقع ممکن است فرصت را برای همیشه از دست بدهید. فراموش نکنید که وضعیت افراد با یکدیگر متفاوت است.

مشورت با جراح کاشت ابرو

شاید شما دچار ریزش موی شدید در ابرو شده‌اید ولی فرد دیگری چنین تجربه‌ای را نداشته و تنها می‌خواهد کمی حالت ابرو‌های خود را تغییر دهد. شاید شما بانک موی مناسب و کافی ندارید که بتوانید ایمپلنت ابروی موفقیت‌آمیز انجام دهید و در نتیجه کاندید مناسبی نیستید. پس اگر این موضوع را ندانید، هزینه بی‌جا را برای کاشت طبیعی ابرو صرف کرده‌اید. به همین دلایل لازم است شما مشاوره قبل از کاشت ابرو را انجام دهید.

نحوه دریافت مشاوره برای کاشت ابرو

برای تمامی متقاضیان کاشت ابروی طبیعی که می‌خواهند خدمات مشاوره برای پیوند ابرو را از پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان دریافت کنند، دو راه ارتباطی در نظر گرفته‌ایم که شما براساس درخواست خود می‌توانید از یکی از این راه‌ها استفاده کنید:

خدمات مشاوره قبل از پیوند ابرو

نحوه مشاوره کاشت ابرو به صورت تلفنی

اگر تنها چند تا سوال در مورد روند انجام پیوند ابرو، هزینه‌ها، شرایط مناسب فرد متقاضی برای رسیدن به نتیجه ‌ایده‌آل، سابقه متخصصان حاضر در کلینیک و سؤالاتی از این قبیل دارید، می‌توانید از مشاوره کاشت ابرو به صورت تلفنی بهره‌مند شوید. گروهی از کارشناسان حرفه‌ای ما آماده پاسخگویی به سوالات شما به صورت تلفنی هستند که این قبیل خدمات کامل رایگان انجام گرفته و این کارشناسان موظف هستند با صبوری، حوصله و برخورد بسیار عالی، تمامی سوالات شما را پاسخگو باشند.

مشاوره حضوری قبل از کاشت ابرو

نحوه مشاوره کاشت ابرو به صورت آنلاین

اما شاید شما می‌خواهید مدل فعلی ابروی خود را به متخصص نشان دهید و توضیح دهید که دوست دارید بعد از ایمپلنت ابرو مدل ابرو‌ها به چه صورت تغییر کنند. در این صورت است که حتماً باید مشاوره کاشت ابرو به صورت آنلاین برای شما انجام ‌گیرد. شاید هنوز هم در کلینیک‌های زیادی در کشور ایران برای بررسی این قبیل درخواست‌های فرد متقاضی، تنها مشاوره حضوری را در نظر بگیرند.

ولی پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان برای اینکه بتواند به مشتریان خود بهترین خدمات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه کرده و حداقل سؤالات ابتدایی آن‌ها را بدون نیاز به مراجعه حضوری پاسخگو باشد، خدمات مشاوره‌ پیوند ابرو به صورت آنلاین را در نظر گرفته است.

مشاوره آنلاین قبل از کاشت ابرو

کافی است از ابرو‌های خود عکس بگیرید و این عکس کیفیت بالایی داشته باشند. در جایی بایستید که روشنایی مناسب است و فلش دوربین را خاموش کنید تا عکس‌ها واضح باشند. عکس‌ها را برای کارشناسان ما در پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان ارسال کنید تا در صورت مناسب بودن کیفیت عکس‌ها، متخصص بررسی‌های لازم را انجام داده و کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و توضیح دهند که بنا بر نظر پزشک معالج، که آیا مدل درخواستی برای شما قابل اجرا است یا خیر.

سوالات مهم در جلسه مشاوره پیوند ابرو

سوالاتی که باید در وقت مشاوره از پزشک خود بپرسید

آیا پیوند ابرو نتیجه همیشگی دارد؟

در جریان پیوند ابرو ما باید فولیکول‌های مو از بانک مو را به ناحیه کم پشت ابرو انتقال دهیم. ابرو‌های پیوندی نیز همانند ابرو‌های طبیعی رشد می‌کنند و حتی وارد فاز استراحت می‌شوند. پس ریزش ابرو وجود دارد. به هیچ عنوان نمی‌توانیم بگوییم که نتیجه کاشت ابرو دائمی است. اما اگر شما به سراغ لوازم آرایشی زیاد و رنگ کردن مداوم ابرو بروید و یا دچار بیماری شدید و حتی تغذیه مناسب نداشته باشید، ریزش ابروی با سرعت بیشتری پیش می‌رود.

آیا می‌توان ابرو‌های پیوندی را رنگ کرد؟

بله هیچ محدودیتی از این نظر وجود ندارد ولی باید اجازه دهید بازه زمانی بعد از کاشت ابرو سپری شود. متخصص از شما می‌خواهد حداقل به مدت یک سال صبر کرده و بعد از آن برای رنگ کردن ابرو به سراغ افرادی بروید که با ظرافت بسیار زیادی فرآیند رنگ کردن ابرو را انجام داده و از رنگ‌های باکیفیت استفاده می‌کنند تا فولیکول‌ها آسیب نبیند.

هزینه پیوند ابرو چقدر می‌شود؟

دغدغه تمامی متقاضیانی که به پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان مراجعه می‌کنند این است که باید چه مبلغی را برای کاشت ابرو پرداخت نمایند؟ تا زمانی که ابروهای شما را بررسی نکنیم و متوجه نشویم که چه مدل ابرو مد نظر دارید و در نتیجه چه تعداد فولیکول مورد نیاز است، نمی‌توانیم در مورد هزینه صحبت کنیم. اما مسلماً هزینه کاشت ابرو نسبت به کاشت مو بیشتر است چون به ظرافت عمل بیشتری نیاز خواهد داشت.

آیا مشاوره کاشت ابرو رایگان است

اگر فکر می‌کنید برای دریافت مشاوره پیوند ابرو باید هزینه زیادی پرداخت نمایید و به همین دلیل هنوز هم برای رفتن به سراغ این متد زیبایی مردد هستید باید بگویم که با وجود پایگاه علمی پزشکی مارال سلامت ایرانیان، سخت در اشتباه هستید و می‌توانید تحت نظر کادر درمانی، از مشاوره کاشت ابرو رایگان بهره‌مند شوید.

بنابراین بهتر است اکنون که مشاوره رایگان برای شما ارائه می‌شود، اولین قدم را بردارید تا حداقل اطلاعات کاملی را در مورد این متد زیبایی، نتیجه نهایی آن و میزان ماندگاری نتیجه به دست بیاورید و اکنون بتوانید با یک ذهنیت کاملاً درست در مورد فرآیند پیوند ابرو و دوره نقاهت آن، برای انجام یا عدم انجام این متد زیبایی تصمیم مناسبی اتخاذ کنید.

مقاله قبلی
معرفی مدل ها و روش های کاشت ابروی طبیعی
مقاله بعدی
کاشت ابرو روی تاتو امکان پذیر است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پربازدید