درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

ماندگاری کاشت ابرو

ماندگاری کاشت ابرو

کمتر کسی وجود دارد که زمانی که به چهره خود نگاه می کند به تاثیر زیبایی ابرو ها در صورت پی ببرد.

در واقع این ابرو ها هستند که چهره ما انسان ها را تعریف می کند.

 

ماندگاری کاشت ابرو

 

دقیقا زمانی متوجه این موضوع خواهیم شد که دیگر اثری از آن ها نیست. درست در زمانی که ابروهای خود را از دست داده اید و به دنبال راه حلی مانند کاشت ابرو برای این مشکل هستید به این موضوع فکر خواهید کرد که ابرو تا چه میزان در زیبایی چهره شما تاثیر داشت.

ممکن است به دلایل مختلفی قسمت هایی از ابرو تراشیده شده یا از بین رود، در نتیجه شما می توانید با استفاده از عمل زیبایی کاشت ابرو نسبت به رفع این مشکل اقدام نمایید، اما در این بین سوالی مطرح می شود و آن سوال این است که آیا عمل زیبایی Eyebrow Transplant دائمی است یا باز هم نیاز به ترمیم ابرو وجود دارد؟

در مورد زمان بندی و دوام نتایج حاصل از عمل زیبایی کاشت ابرو همواره سوالات بسیار زیادی مطرح خواهد شد که در نوع خودش بسیار فراگیر و البته جذاب خواهد بود.

 

نتیجه نهایی کاشت ابرو در چه مدتی مشخص خواهد شد؟

در پروسه و روند عمل زیبایی کاشت ابرو اغلب بین 200 تا 400 فولیکول استخراج شده و برای کاشت آماده می شوند و در ناحیه مورد نظر در زاویه و عمقی خاص قرار خواهند گرفت. البته طول مدت عمل زیبایی Eyebrow Transplant ممکن است با توجه به عوامل مختلفی تعیین شود که یکی از آن ها تعداد فولیکول های پیوند زده شده است.

اما معمولا بین 4 تا 5 ساعت زمان نیاز دارد تا با دقت خاصی تمامی مراحل طی شود.

 

نتیجه نهایی کاشت ابرو در چه مدتی مشخص خواهد شد

 

از آن جا که از ابزار های پیشرفته ای برای عمل زیبایی کاشت ابرو استفاده خواهد شد و امروز پیشرفت چشم گیری در زمینه جراحی زیبایی صورت گرفته است فرد در کمتر از 48 ساعت می تواند به زندگی عادی خود در جامعه بازگردد و هیچ نیازی به بیهوشی، بستری شدن و مراقبت های خاصی نیست.

شما می توانید نتایج اولیه را بلافاصله پس از عمل زیبایی کاشت ابرو مشاهده کنید که در نوع خود بی نظیر خواهد بود.

اما یکی از مهمترین سوالاتی که در رابطه با نتایج عمل زیبایی کاشت ابرو مطرح می شود مربوط به نتایج نهایی این عمل است، زیرا تار ها مو کاشته شده در ابرو پس از چند ماه ریزش خواهند داشت.

مشاهده مطلب
بهترین دکتر کاشت ابرو و ویژگی های آن

این فرآیند کاملا طبیعی بوده و در طی دو ماه با روندی آرام و آهسته رشد مجدد تار های مو در ابرو اتفاق خواهد افتاد.

نتایج نهایی عمل زیبایی کاشت ابرو بین 10 تا 12 ماه از تاریخ Eyebrow Transplant مشاهده خواهد شد و در چنین زمانی می توان شاهد رشد کامل و پوشش متراکم و چگالی مناسب ابرو ها بود.

در این دوران رشد ابرو ها سرعت بیشتری گرفته و باید همواره از آن ها مراقبت کرد تا روند رشد آن ها تثبیت شده و شاهد نتایج خیره کننده ای باشید.

 

آیا نتایج حاصل از کاشت ابرو دائمی است

 

آیا نتایج حاصل از کاشت ابرو دائمی است؟

به زبان ساده و به طور خلاصه می توان گفت که نتایج حاصل از عمل زیبایی کاشت ابرو کاملا دائمی بوده و خیلی راحت می تواند نسبت به رفع مشکل نازکی و باریکی ابرو اقدام نماید.

پس از عمل زیبایی Eyebrow Transplant شما می توانید یک رشد طولانی مدت را در مورد موهای ناحیه ابروی خود تجربه کنید.

فولیکول های کاشته شده و در نتیجه موهایی که در ناحیه ابرو رشد خواهد کرد دقیقا مانند موهای مادرزادی شما خواهد بود و هیچ گاه از بین نخواهد رفت.

البته همان طوری که موهای ابروی شما به دلایل مختلفی از بین رفت، این اتفاق ممکن است برای تارهای موی رشد کرده در ناحیه ابرو پس از عمل زیبایی کاشت ابرو نیز رخ دهد اما با رعایت برخی اصول و نکات مرتبط با نگهداری و مراقبت از کاشت مو می توانید از این اتفاق جلوگیری کنید.

اما شاید برای شما این سوال مطرح شود که دلیل دائمی بودن نتایج حاصل از عمل زیبایی کاشت ابرو چیست؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت که در زمان ریزش یک ابرو در برخی موارد می توان از ابروی دیگر به عنوان بانک و سایت اهدا کننده مو استفاده کرد.

اما به طور معمول از پشت گوش یا گردن به عنوان سایت اهدا کننده در زنان و مردان استفاده خواهد شد.

موهای این منطقه کاملا طبیعی بوده و با توجه به اینکه از جنس موهای خود فرد هستند می تواند ماندگاری بلند مدتی داشته باشد.

البته در ابتدای دوران نقاهت عمل زیبایی کاشت ابرو شاهد ریزش ابرو خواهیم بود که پس از چند ماه اتفاقا خواهد افتاد اما در ادامه مشاهده خواهید کرد که مجددا روند رشد از سر گرفته شده و ابرو هایی پر پشت خواهید داشت.

البته برای پیوند مو می توان از نواحی دیگری کمک گرفت که بیشتر شبیه تار های موی ابرو هستند.

مشاهده مطلب
آیا کاشت ابرو ضرر دارد؟

به دلیل استفاده از فولیکول خود فرد احتمال بروز هرگونه عفونت، ناسازگاری و حساسیت به حداقل خواهد رسید و همین موضوع نیز به طولانی بودن و دائمی بودن نتایج حاصل از عمل زیبایی کاشت ابرو کمک خواهد کرد.

 

نکات مهم و اساسی برای ماندگاری بیشتر نتایج کاشت ابرو

 

نکات مهم و اساسی برای ماندگاری بیشتر نتایج کاشت ابرو

برای حفظ ماندگاری و دوام بیشتر نتایج حاصل از عمل زیبایی Eyebrow Transplant باید به موارد بسیاری توجه شود.

اصلی ترین موضوع این است که باید از دستورالعمل های پزشک متخصص خود به خوبی پیروی کنید.

این دستورالعمل ها به شما کمک خواهد کرد تا به خوبی از عمل زیبایی کاشت ابرو خود محافظت و مراقبت کنید تا بهترین نتایج حاصل شود.

یکی دیگر از مواردی که می تواند در ماندگاری نتایج حاصل از عمل زیبایی کاشت ابرو تاثیر گذار باشد در مورد تکرار مجدد عمل زیبایی کاشت ابرو است.

انجام Eyebrow Transplant در سال دوم پس از اولین جلسه کاشت ابرو می تواند باعث شود تا نتایج طبیعی تر شده و تراکم بسیار نرمالی پدید آید.

این تراکم نه تنها زیبایی بیشتری به چهره شما خواهد بخشید بلکه باعث می شود تا ماندگاری Eyebrow Transplant نیز بیشتر شود.

علاوه بر این موضوعات دقت داشته باشید که عوامل زیادی وجود دارد که می تواند باعث آسیب و از بین رفتن موهای ابرو شود، به عنوان مثال خال کوبی و تتو، سوختگی، برداشتن زیاد تار های ابرو، نازک کردن آن، تراشیدن ابرو و غیره می تواند باعث نابودی و ریزش ابرو شود.

در نتیجه دقت داشته باشید که برای حفظ ابرو های خود و ماندگاری بیشتر نتایج حاصل از عمل زیبایی کاشت ابرو و فولیکول های کاشته شده باید از این تار ها محافظت کنید.

نکته ی دیگری که در این رابطه وجود دارد این است که شما باید از مالش شدید و کشیدن تار های مو ابروی خود خودداری کنید زیرا این عادت های غلط می تواند باعث از بین رفتن ریشه تار های ابرو شده و باعث ریزش آن ها گردد.

پس از عمل زیبایی پیوند ابرو شستشو و تمیز کردن مداوم طبق دستورالعمل های پزشک متخصص می تواند کمک شایانی به حفظ نتایج داشته باشد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

مشاهده مطلب
درمان ریزش ابرو با کاشت ابرو طبیعی
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *