درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

جوانسازی صورت با تزریق بوتاکس و تاثیرات آن

جوانسازی صورت با تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس یکی از روش های جوانسازی و زیباسازی پوست صورت می باشد با استفاده از روش Botox injection تمامی چین و چروک های پوست صورت از بین می رود و همچنین می توان با این روش های لب های خود را برجسته تر و بدون چروک کرد.

 

جوان سازی صورت با تزریق بوتاکس

 

امروزه داشتن صورت زیبا و بدون چین و چروک دیگر رویا نیست و همه ی افراد در هر سنی می تواند صورتی زیبا داشته باشند.

تزریق بوتاکس از 50 سال پیش در علم پزشکی مورد استفاده قرار می گرفته است. با انجام تزریق بوتاکس فرد به چهره ای بدون چین و چروک می رسد. بسیاری از افراد علاوه بر رفع چین و چروک برای پرکردن لب ها و برجسته کردن گونه ها نیز از Botox injection استفاده می کنند.

بوتاکس در واقع مارک های معتبری دارد که برای قسمت های مختلف صورت مورد استفاده قرار می گیرد اما گاها برخی از مارک های بوتاکس ممکن است حساسیت زا باشد و یا عوارض زیان باری برای شما به بار بیاورد.

 

کاندیدهای مناسب تزریق بوتاکس جهت برای جوان سازی صورت

تزریق بوتاکس یک روش جوانسازی پوست می باشد. برای اینکه شما بتوانید Botox injection انجام دهید باید کاندید مناسبی برای این کار باشید.

قبل از انجام تزریق بوتاکس پزشک متخصص از شما می خواهد که اگر مبتلا به بیماری خاصی هستید و یا نسبت به مواد تزریق بوتاکس حساسیت دارید بهتر است این تزریق را انجام ندهید. هرچند بهتر است قبل از تزریق بوتاکس در مورد مارک های بوتاکس به خوبی تحقیق کنید تا پوست شما دچار التهاب و عوارض نشود.

 

کاندید های مناسب تزریق بوتاکس برای جوان سازی صورت

 

بهتر است بدانید چه کسانی کاندید مناسب برای Botox injection نمی باشند:

 1. به هرگونه ترکیبات موجود در لوازم آرایشی و بهداشتی بوتاکس یا بوتاکس حساسیت دارند.
 2. به یک مارک دیگر سم بوتولین (مانند Myobloc، Xeomin یا Dysport) حساسیت دارند یا در گذشته عوارض جانبی از این محصولات داشتند.
 3. در ناحیه Botox injection عفونت پوستی یا شرایط دیگری ایجاد شود
 4. ALS (بیماری لوجریگ) داشته باشند
 5. میاستنی گراویس
 6. سندرم لامبرت-ایتون
 7. یا بیماری دیگری که بر روی عضلات یا اعصاب تاثیر می گذارد
 8. مشکلات تنفسی مانند آسم
 9. در بلع مشکل دارند
 10. مشکلات خونریزی دارند
 11. برنامه ریزی برای انجام عمل جراحی در صورت
 12. در گذشته جراحی صورت داشته اند
 13. در عضلات پیشانی ضعف داشته باشند
 14. افرادی که برخی از داروهای خاص، ویتامین ها یا مکمل ها را مصرف کرده یا اخیراً مصرف کرده اند
 15. افراد باردار
مشاهده مطلب
تزریق بوتاکس لب

تزریق بوتاکس برای اینگونه افراد توصیه نمی شود و کسانی که هیچ یک از این شرایط ویا بیماری ها را ندارند کاندید مناسبی برای تزریق بوتاکس هستند.

 

تاثیرات تزریق بوتاکس بر روی جوان سازی پوست صورت

همانطور که می دانید افراد جوان دارای این ویژگی می باشند، پوستی شاداب و بدون چین و چروک، لب ها و گونه های برجسته و خوش فرم. مهم نیست این ویژگی ها را در چه سنی دارید مهم این است که افراد دارای این ویژگی از نظر ظاهری جوان به حساب می آیند.

تزریق بوتاکس یکی از بهترین روش ها برای رسیدن به ظاهری زیبا می باشد. حال برای برخی از افراد سوال است که Botox injection چگونه باعث جوان سازی پوست می شود؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال بهتر است مطالب زیر را مطالعه کنید.

تزریق بوتاکس در واقع به نحوی زیر پوست های چروکیده را حجم می دهد و همچنین قسمت هایی از صورت را که خط افتاده اند را از بین می برد. در واقع Botox injection برای برجسته کردن گونه ها ولب ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد. تزریق بوتاکس برای لب ها باعث می شود خط های لب که به نوعی باعث خالی دیده شدن لب ها می شود از بین برود.

برای گونه نیز بسیاری از افراد صورتی بدون زاویه دارند واین باعث می شود صورت به شکل نافرم و یا بزرگ دیده شود با تزریق بوتاکس گونه های فرد تا حدی که شکل صورت زیبا شود ادامه می یابد و در نهایت فرد گونه هایی برجسته و زیبا دارد.

تزریق بوتاکس با ایجاد حجم در صورت و لب ها و گونه باعث از بین رفتن تمامی چین و چروک ها و برجسته شدن لب و گونه ها می شود و به همین دلیل است که Botox injection به عنوان روش جوانسازی صورت در نظر گرفته می شود.

 

 عوارض جانبی و خطرات تزریق بوتاکس بر صورت

Botox injection یکی از روش های رسیدن به صورتی زیبا و شاداب می باشد در واقع Botox injection یک روش زیبایی می باشد و تمامی روش های زیبایی به نوبه ی خود علاوه بر اینکه در چهره ی شما تاثیر مثبت دارند و باعث شادابی و جوان به نظر رسیدن شما می شوند اما گاهی ممکن است عوارض و یا خطراتی نیز به دنبال داشته باشد.

انجام تزریق بوتاکس توسط یک پزشک با تجربه نسبتاً بی خطر است اما ممکن است بعد از تزریق بوتاکس در پوست و یا صورت شما عوارضی ایجاد شود عوارض جانبی و عوارض احتمالی آن عبارتند از:

 1. درد، تورم یا کبودی در محل تزریق بوتاکس
 2. سردرد یا علائم آنفلوانزا
 3. افتادگی پلک یا ابروهای مدل خروسی
 4. لبخند کج و کوله به دلیل اشتباه در تزریق بوتاکس
 5. از بین رفتن حالات صورت به دلیل تزریق بوتاکس بیش از اندازه
مشاهده مطلب
شستشوی بعد از تزریق بوتاکس

 

Botox injection در واقع باید توسط یک پزشک ماهر در یک مرکز معتبر صورت بگیرد چرا که بسیاری از مارک های مواد بوتاکس بسیار حساسیت زا بوده و عوارض بسیار بدی برای صورت و پوست شما دارند.

در واقع مراجعه به یک پزشک ماهر که نمونه کار های آن را مشاهده کرده اید یک اطمینان خاطر به شما می دهد که بعد از بوتاکس درصد ایجاد این عوارض و خطرات در شما بسیار کم خواهد بود. هرچند جلسه ی مشاوره قبل از تزریق بوتاکس نیز بسیار حائز اهمیت است.

 

هزینه های ناشی از تزریق بوتاکس صورت

در تزریق بوتاکس افراد قبل از مراجعه به سایت های اینترنتی مراجعه می کنند تا بتوانند در مورد هزینه های ناشی از Botox injection اطلاعاتی به دست بیاورند. این نکته قابل ذکر است که هزینه های تزریق بوتاکس به شرایط مختلفی بستگی دارند که در افراد مختلف متفاوت است. هزینه های تزریق بوتاکس می تواند به شرایط زیر بستگی داشته باشد:

 1. سن
 2. تعداد سرنگ های تزریق شده
 3. مارک های متفاوت مواد Botox injection
 4. میزان چین و چروک های صورت
 5. درصد تزریق بوتاکس به لب ها و گونه ها
 6. انتظارات فرد مراجعه کننده
 7. دستمزد پزشک متخصص
 8. لوکیشن مطب متخصص Botox injection

تا به اینجای مطالب و با توجه به شرایط ذکر شده می توانید به این نتیجه برسید که تزریق بوتاکس با توجه به شرایط فوق می تواند متغیر باشد. تزریق بوتاکس در افراد پیر نسبت به افراد جوان بسیار پرهزینه تر است چرا که میزان چین و چروک در پوست های پیر بیشتر است.

گاهی ممکن است هدف افراد داشتن لب هایی بسیار برجسته و بزرگ باشد اما برخی از افراد به قصد پرکردن لب های خالی تزریق بوتاکس لب انجام می دهند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق بوتاکس خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق بوتاکس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *