درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربی در باسن

تزریق چربی در باسن

این روز ها داشتن یک باسن خوش فرم و جذاب برای بانوان زیادی امری مطلوب تلقی می شود. یکی از آسان ترین و کم خطرترین راه های رفع ایرادات و فرم دهی به باسن تزریق چربی می باشد که برای افزایش زیبایی و زنانگی به کار می رود.

 

تزریق چربی در باسن

 

fat injection یکی از روش های بسیار کم خطر است که با بیهوشی عمومی انجام می شود.

 

فرم دهی و تناسب اندام با تزریق چربی در باسن

 

فرم دهی و تناسب اندام با تزریق چربی در باسن

در صورتی که علاقه مند به فرم دهی و تناسب اندام خود با تزریق چربی هستید، برای برنامه ریزی عمل زیبایی خود باید با جراح متخصص و مجرب مشورت کنید. در ابتدا اهداف خود را برای جراحی شرح دهید و تعیین کنید که آیا این اهداف با fat injection یا یک روش دیگر قابل دستیابی هستند.

پزشکان متخصص به شما کمک می کنند تصمیم بگیرید که آیا تزریق چربی یا روش دیگری نتایج مورد نظر را به شما ارائه می دهد.

شیوه های جدید فرم دهی و تناسب اندام معمولا رفع اشکال شده روش های سنتی هستند و با کاهش عوارض و کاربردی تر شدن و بهتر شدن نتایج حاصل همراه هستند. دوران نقاهت در این روش ها کاهش یافته است و روش مناسبی برای فرم دهی و افزایش زیبایی در ناحیه باسن می باشند.

به صورت کلی فرم دهی باسن با 2 روش انجام می شود.

  1. روش تزریق چربی
  2. روش طبیعی پروتز باسن

تزریق چربی با استفاده از چربی های اضافی خود بیمار که در بعضی نواحی بدن آن ها وجود دارد انجام می شود.

در روش تزریق چربی به باسن افراد چربی های شکم پهلو و پشت، پشت ران با استفاده از لیپوساکشن به وسیله یک کانولای باریک برداشته می شوند، سپس بعد از پروسه سانتریفیوژ که بر روی این چربی ها انجام می شود به باسن تزریق می شوند.

یکی از مزیت های مثبت تزریق چربی به باسن این است که بدون برش انجام می شود و چربی های استفاده شده چربی های خود بدن افراد است، در نتیجه هیچ جسم خارجی وارد بدن افراد نمی شود.

میزان ماندگاری این چربی ها بین 50 تا 70 درصد چربی های تزریق شده است؛ به عبارت دیگر بعد از گذشت 2 ماه که چربی ها تثبیت شده اند 30 تا 50 درصد آن ها جذب می شوند و مابقی چربی ها تا پایان عمر برای فرد باقی می مانند.

مشاهده مطلب
مرحله دوم تزریق چربی چیست

تزریق چربی به باسن محدودیت سنی خاصی ندارد و بعد از دوران بلوغ قابل انجام است. هنگامی که fat injection به باسن توسط یک جراح پلاستیک با تجربه و مجرب انجام شود، نتایج حاصل می تواند طبیعی به نظر برسد و به طور بالقوه می تواند یک عمر دوام آورد.

 

تزریق چربی در باسن چه کاربردی دارد؟

تزریق چربی در باسن طی سال های اخیر به طور فزاینده ای رایج شده است. با انجام fat injection به طور همزمان دو کار انجام می دهید. برداشتن چربی های اضافی و موضعی در بعضی نواحی بدن و تزریق آن ها به باسن باعث افزایش زیبایی و زنانگی فرد می شود.

در حال حاضر گلد استاندارد بزرگ سازی باسن تزریق چربی می باشد. اگر بیمار به اندازه چربی در نواحی شکم و پهلو و پشت ران ها داشته باشد، این چربی ها اگر پیکر تراشی شوند و همزمان در باسن تزریق شوند نتایج حاصل بهتر هستند.

انتخاب یک جراح متخصص و مجرب برای عمل زیبایی تزریق چربی شانس شما را برای این که به بیش از یک بار تزریق نیاز داشته باشید، کم می کند.

تزریق چربی به باسن در کنار عوارض جانبی آن که شامل تورم و کبودی پس از عمل می باشد و پس از گذشت چند هفته از بین می روند روش مناسبی برای فرم دهی و افزایش زیبایی باسن محسوب می شود.

به خاطر داشته باشید که حتما باید به پزشک متخصص پوست و مو و یا حراج پلاستیک مراجعه کنید که صلاحیت علمی و پزشکی دارند تا شرایط و آناتومی بدن فرد بیمار را مورد بررسی قرار دهند، زیرا با کوچک ترین اشتباه پزشکی و تکنیک نادرست تزریق چربی در سایر نقاط عوارض نامطلوبی را به همراه خواهد داشت.

 

دوران نقاهت تزریق چربی به باسن

تزریق چربی به باسن مانند هر عمل زیبایی دیگری علاوه بر مزایا و نکات مثبتی که به همراه دارد، عوارض جانبی مختلفی نیز ممکن است داشته باشد اما در صورتی که fat injection توسط پزشک متخصص و مجرب انجام شود عوارض آن به حداقل ممکن می رسد.

به طور کلی توصیه می شود پس از تزریق چربی به باسن 24 ساعته اول از فعالیت بدنی شدید خودداری کنید تا تورم و کبودی به حداقل برسد. قبل از انجام سایر فعالیت های خود حتماً در مورد برنامه خاص روند بهبودی با پزشک معالج خود مشورت کنید.

پس از عمل زیبایی تزریق چربی به باسن باید مراقبت های ویژه ای انجام دهید. به مدت 2 هفته پس از تزریق نمی توانید بر روی باسن خود بنشینید و تا زمانی که منطقه به طور کامل بهبود نیابد، باید روی پهلو خود بخوابید.

مشاهده مطلب
تزریق چربی در لب و مزایای آن

در طول روند بهبودی از عمل زیبایی fat injection به باسن، ممکن است باسن شما چندین هفته متورم شود. در کل، اثرات تزریق چربی به باسن چندین هفته بیشتر طول نمی کشد.

پس از انجام تزریق چربی به باسن، در مناطقی از بدن بیمار که برای برداشت سلول های چربی استفاده شده، کبودی و تورم مشاهده می شود. درد پس از عمل زیبایی تزریق چربی را با دارو می توان تسکین بخشید.

با توجه به اینکه روند بهبودی بیماران پس از تزریق ژل با یکدیگر متفاوت می باشد اما بیشتر اوقات می توان انتظار داشت که یک یا دو روز بعد از عمل پیاده روی کنند و به فعالیت های عادی روزانه خود برگردند.

در ابتدا ممکن است به بیش از یک بار تزریق چربی نیاز داشته باشید تا به نتایج دقیق مورد نظر خود برسید. همچنین می تواند شش ماه طول بکشد تا نتیجه کامل را از اولین تزریق اولیه مشاهده کنید. با اطمینان از اینکه وزن شما در نوسان نیست، می توانید سریع تر به نتیجه مثبت برسید.

بعد از تزریق چربی به باسن، جراح پلاستیک یک گن مخصوص در دسترس بیمار قرار می دهد تا در مناطقی که لیپوساکشن انجام شده استفاده شود. توصیه می شود بیمار به مدت هشت هفته این گن را بپوشد تا اطمینان حاصل شود که مناطقی که چربی جمع شده است به درستی بهبود یابد.

استفاده از گن پس از تزریق چربی همچنین به حداقل رساندن تورم و کاهش ناراحتی کمک می کند.

یكی از مهمترین نكات بهبودی در مورد عمل زیبایی تزریق چربی به باسن این است كه حداقل چند هفته ی اول پس از انجام عمل، مستقیماً روی باسن خود ننشینند. اغلب به بیماران توصیه می شود که روی شکم یا پهلوهای خود بخوابند و اگر کاملاً مجبور به نشستن هستند، توصیه می شود از بالش دونات یا بالش تورم استفاده کنند.

قرار دادن بالش در پشت پاهای شما برای جلوگیری از فشار آوردن به پیوند چربی با بالا بردن باسن مفید می باشد.

انجام دادن تمام نکات برای دستیابی به نتایج طولانی مدت بسیار مهم است، زیرا نشستن مستقیم بر روی باسن می تواند بر گردش خون در منطقه تأثیر بگذارد. کاهش گردش خون می تواند سلول های چربی منتقل شده به باسن را از بین ببرد.

البته باید توجه داشت که تا 40٪ از چربی منتقل شده، بدون در نظر گرفتن اینکه بیمار مستقیما بر روی باسن نشسته است، زنده نمی مانند و از بین می روند.

بعد از هشت هفته اول بهبود، مهم است که هنوز هنگام نشستن از کوسن استفاده کنید و از نشستن برای مدت طولانی جلوگیری کنید و از خوابیدن روی کمر خودداری کنید.

مشاهده مطلب
تزریق چربی شکم به صورت

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *