درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربی برای پاها و کاربردهای آن

تزریق چربی برای پاها و کاربردهای آن

تزریق چربی یکی از روش های رسیدن به اندام زیبا می باشد. عمل زیبایی fat injection در واقع یک روش کم خطر و عالی می باشد از این روش برای پرکردن چربی زیر کف پا استفاده می شود.

 

تزریق چربی برای پاها

 

بسیاری از افراد از درد زیرپاهای خود به دلیل از دست دادن چربی زیر پا رنج می برند که با انتقال چربی به پا این مشکل حل می شود.

تزریق چربی به پا یک عمل زیبایی محسوب می شود. عمل زیبایی fat injection به پا در واقع یک روش بدون خطر و کم تهاجم می باشد در واقع انتقال چربی به کف پا به نوبه ی خود هم باعث کاهش دردهای مزمن می شود و هم چین و چروک های زیر پا و پاشنه را از بین می برد.

همچنین تزریق چربی می تواند به روی پا انجام بگیرد. این انتقال چربی نیز به منظور حفظ زیبایی پا و جلوگیری از نمایان شدن رگ ها و تاندون های پا می باشدونمایان شدن رگ ها و تاندون های پا به نوعی باعث زشت دیده شدن پاهای شما می باشد.

 

تزریق چربی به پاها چه کاربرد هایی دارد؟

تزریق چربی یکی از عمل های زیبایی می باشد که امروزه بسیار از طرف مردم مورد حمایت قرار گرفته است. عمل زیبایی fat injection یک روش بسیار پیشرفته و مدرن می باشد تزریق چربی می تواند برای بسیاری از قسمت های بدن مورد استفاده قرار بگیرد.

 

تزریق چربی به پاها چه کاربردی دارد

 

تزریق چربی به پا یکی از موارد می باشد. امروزه افراد میانسال و یا سن گذشته به دلایل پا درد های شدید و مزمن از انجام کار های زیاد درمانده شده اند و به نوعی پاهای آنها توان خود را از دست داده است.

تزریق چربی برای پا، یکی از پیشرفته ترین و نوآورانه ترین روش در انتقال چربی می باشد و در واقع به نوعی در افرادی عمل زیبایی fat injection انجام می گیرد که از درد مزمن پاهای خود رنج می برند. برخی از افراد به دلیل از دست دادن چربی کف پاهای خود و مواجه شدن با یک بیماری به نام آتروفی پد پدال پا از ناحیه کف پا دچار مشکل می شوند.

چربی های پد پا به نوعی ضربه گیر هستند و در صورت برخورد کف پا با اشیا و یا وارد شدن فشار ها حالتی فنری ایجاد می کنند و از وارد شدن فشار به پاها جلوگیری می کنند. افراد با از دست دادن این پدهای ضربه گیر به نحوی دچار درد های مزمن در ناحیه ی پای خود می شوند و این درد ها به نوعی فرد را از انجام فعالیت ها باز می دارد.

مشاهده مطلب
تزریق چربی برای پاهای پرانتزی و تاثیرات آن

امروزه عمل زیبایی fat injection به طوری پیشرفت کرده است که برای ایجاد پد پاهای از دست رفته نیز با انتقال چربی از قسمت های اهداکننده و تزریق چربی به کف پا می توان انتقال چربی به پا انجام داد فرد را از درد های مزمن نجات داد.

 

 نحوه تزریق چربی به پاها

پاهای شما هر روز در معرض نیروهای تکراری قابل توجهی قرار دارند. خوشبختانه، شما یک کمک فنر داخلی به شکل لنتهای چربی (“لنتهای چربی پدالی”) در کف پاهای خود دارید که یک بالشتک نرم بین استخوان ها و سایر ساختارهای مهم پا و زمین را ارائه می دهد.

به دلایل مختلف، از سن تا ژنتیک و برخی از شرایط سلامتی، این لنتهای چربی ممکن است به مرور زمان کوچک شوند، یا “آتروفی” کنند. این از دست رفتن بالشتک می تواند هنگام راه رفتن یا پوشیدن کفش پاشنه بلند باعث درد شدید شود. درست همانطور که چربی های موجود در لنت های چربی پدال می توانند حجم خود را با گذشت زمان از دست بدهند، چربی در جاهای دیگر پا نیز می تواند آتروفی کند.

هنگامی که چربی را در بالای پای خود از دست می دهید، ساختار هایی مانند تاندون ها و رگ های خونی از طریق پوست قابل مشاهده تر می شوند و باعث پیری می شوند.

در این مواقع عمل زیبایی fat injection به کمک این افراد می رسد در واقع روش انجام انتقال چربی به روی پا و یا زیر پا بدین صورت است:

 1. ابتدا پاهای شما تحت نظر پزشک متخصص عمل زیبایی fat injection کاملا مورد بررسی قرار می گیرد.
 2. برای تزریق چربی به پاها ابتدا از محل اهداکننده که شامل شکم، ران و باسن می باشد چربی ها از طریق لیپوساکشن خارج می شوند.
 3. در سانتریفیوژهای مخصوص برای تزریق چربی، چربی را خاص سازی می کنند.
 4. سپس با استفاده از سرنگ های مخصوص تزریق چربی به روی پاها برای زیبایی ویا به کف پاها برای بهبود عملکرد پا صورت می گیرد.

 

تزریق چربی در واقع نجات بخش افرادی است که از درد کف پاهای خود نمی توانستند کاری انجام دهند ویا برای حفظ زیبایی نمی توانستند از کفش پاشنه بلند استفاده کنند. تزریق چربی همچنین بر روی پا نیز انجام می گیرد که هدف از انتقال چربی بر روی پا ایجاد زیباییی ظاهری در پاها می باشد.

بهتر است عمل زیبایی fat injection توسط یک متخصص انتقال چربی صورت بگیرد تا مشکل و یا خطری شما را تهدید نکند.

 

مشاهده مطلب
تزریق چربی به ساق پا

نتایج حاصل از تزریق چربی به پاها

بیماری آتروفی پدال پا حدود 30% از افراد بالای 60 سال را در بر می گیرد. این بیماری به نوعی افراد را با درد رنج می دهد. عمل زیبایی fat injection به پاها در واقع هم اثر درمانی دارد و هم اثر زیبایی. بسیاری از افراد برای اینکه بتوانند از درد زیر پاهای خود خلاص شوند و یا دیگر از درد پاشنه رنج نبرند به متخصصان عمل زیبایی fat injection مراجعه می کنند.

همانطور که می دانید برای از بین بردن این درد ها متخصصان عمل زیبایی fat injection، انتقال چربی به زیر پاهای فرد انجام می دهند در واقع این روش نوعی ستون برای پاها محسوب می شود. در تزریق چربی، چربی ها مابین پوست و زمین و استخوان قرار می گیرند و در واقع حالت فنری به زیر پاها می بخشند.

تزریق چربی به زیر پا باعث از بین رفتن درد ها به طور کامل کی شود و همچنین انتقال چربی به روی پاها رگ های نمایان و تاندون ها را زیر چربی ها مخفی می کند و باعث زیبایی پاهای شما می شود. بهتر است بدانید در عمل زیبایی fat injection در 1 ساعت وبا بیهوشی مختصر انجام می گیرد و حجم چربی زیر پاها را افزایش می دهد.

این افزایش حجم با تزریق چربی حدود 1 سال دوام دارد، تزریق چربی تا 2 سال شما را از شر درد ها خلاص می کند. در تزریق چربی به پا چون از چربی خود بدن فرد استفاده می شود هیچگونه عوارض و یا خطری بیمار را بعد از انتقال چربی تهدید نمی کند.

 

مراقبت های بعد از تزریق چربی به پاها

بعد از عمل زیبایی fat injection افراد باید مراقبت های ویژه ای را انجام دهند تا انتقال چربی به نتیجه برسد و برای شما مشکلی به بار نیاورد این مراقبت ها شامل موارد زیر است:

 1. بعد از تزریق چربی برای رفتن از مرکز عمل زیبایی fat injection به خانه فردی را همراه خود داشته باشید.
 2. محل برداشت چربی را بعد از انتقال چربی باید با باند و یا گن مخصوص سفت ببندید.
 3. از تحت فشار قرار دادن محل تزریق چربی برای چند روز با توجه به تجویز پزشک بپرهیزید.
 4. به طور ناگهانی پای خود را بعد از تزریق چربی به جاهای سفت نکوبید.
 5. داروهای تجویز شده بعد از تزریق چربی را به خوبی مصرف کنید.
 6. بهتر است از دوش آب گرم و یا سونای بخار و خشک تا 2 هفته استفاده نشود.
 7. با مشاهده ی کبودی و یا خون مردگی به صورت غیر عادی هرچه سریعتر به مراکز عمل زیبایی fat injection مراجعه کنید.
مشاهده مطلب
دوره نقاهت تزریق چربی به صورت

رعایت تمامی این مراقبت ها به گونه ای باعث تسریع روند بهبود تزریق چربی می باشد. در واقع هرچه بیشتر مراقب رفتار های حرکتی پای خود باشید طول عمر انتقال چربی شما افزایش می یابد به نحوی تا طولانی مدت از درد رنج نمی برید.

عمل زیبایی fat injection یک روش عالی و موثر برای رفع چین و چروک زیر پا، کاهش درد های پا و همچنین زیبایی روی پاهای شما می باشد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *