درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربی برای زیر پلک 

تزریق چربی برای زیر پلک 

عمل زیبایی تزریق چربی یکی از عمل های بسیار حساس و با ظرافت است که باید به درستی و دقت بالایی انجام شود زیرا به دلیل این که پلک ها بسیار نزدیک و همچنین ارتباط زیادی به چشم ها دارند باید با دقت و همچنین بدون نقص انجام شوند تا پس از fat injection، چشم ها دچار آسیب دیدگی نشوند.

 

تزریق چربی به زیر پلک

 

از تزریق چربی به زیر پلک برای چه مواردی استفاده می شود؟

عمل زیبایی تزریق چربی یکی از پر طرفدار ترین عمل های زیبایی در جهان است که علاوه بر داشتن عوارض کم و جزئی، بسیار طبیعی و سالم می باشد و از توسط پزشکان و دانشمندان زیادی از لحاظ ایمنی و سالم بودن تایید شده است.

عمل زیبایی fat injection بسیار پر کاربرد است و از آن برای اهداف و نتایج مختلفی استفاده می کنند و تقریبا می توان آن را به تمامی نواحی و مناطق مختلف بدن تزریق کرد. انتقال چربی کاربرد های درمانی و زیبایی فراوانی دارد که از مهم ترین آن ها می توان به تزریق چربی به زیر پلک ها اشاره کرد.

 

از تزریق چربی به زیر پلک برای چه مواردی استفاده می شود

 

مهم ترین و پر استفاده ترین کاربرد عمل زیبایی تزریق چربی عمدتا به دلیل وجود گودی های زیر چشم و همچنین سیاهی و کبودی هایی است که در زیر چشم ها به دلیل بی خوابی ها طولانی مدت یا کمبود ویتامین و موارد معنی و همچنین قرار گرفتن طولانی مدت در زیر نور مستقیم آفتاب که همگی منجر به نازک شدن و از بین رفتن کلاژن ها می انجامد.

افراد بسیاری زیادی در دنیا هستند که در ناحیه زیر چشم خود دارای گودی و سیاهی هایی هستند که علاوه بر این که باعث زشتی آن می شود، باعث پیر شدن چهره نیز می شوند و چهره شخص را پیر تر از سن خود نشان می دهند.

برای این دسته از افراد fat injection به زیر پلک گزینه بسیار مناسبی می باشد که باعث جوان سازی پوست نیز می شود.

 

تزریق چربی به زیر پلک چگونه انجام می شود؟

انجام عمل زیبایی تزریق چربی دارای سه مرحله کلی برداشت چربی، آماده سازی چربی های برداشت شده و در نهایت fat injection ها به زیر پلک ها می باشد. انجام انتقال چربی نیازمند دانش و مهارت و تبحر در زمینه تزریق چربی می باشد و باید بدون نقص و کاستی انجام شود تا شخص به نتایج خوبی دست یابد.

مشاهده مطلب
تزریق چربی به واژن

در مرحله اول که برداشت چربی می باشد، پزشک در ابتدا با تشخیص و تعیین ناحیه مناسب که دارای چربی های باکیفیت می باشد و آن ناحیه را با تزریق دارو بی حس کننده موضعی، بی حس می کند تا شخص در حین انجام برداشت چربی دچار احساس ناراحتی و درد نشود.

سپس پزشک متخصص با استفاده از یکی روش های برداشت چربی مانند لیپوماتیک، به مقدار مورد نیاز چربی را برای تزریق چربی برداشت می کند.

در مرحله دوم عمل زیبایی تزریق چربی، پزشک چربی های برداشت شده را طی فرایندی آماده انتقال چربی می کند. در این مرحله پزشک چربی ها را در دستگاه های سانتری فیوز ها قرار می دهند تا چربی باکیفیت و خالص بدست آید؛ و در نهایت نیز آن چربی ها را جدا کرده و آماده fat injection خواهد کرد.

در نهایت برای تکمیل عمل زیبایی تزریق چربی، پزشک ناحیه زیر پلک را با بی حس کننده موضعی، بی حس می کند و تا بیمار دردی را متحمل نشود. سرانجام پزشک چربی ها را با استفاده از سرنگ به صورت دقیق و هدفمند در ناحیه زیر پلک تزریق می کند تا پوست پلک ها به طور هموار و یکنواختی حجم بگیرند.

 

نتایج حاصل از تزریق چربی به زیر پلک

البته نمی توان به طور صریح و مستقیم نتایج و تاثیرات عمل زیبایی fat injection را بسته به یک عامل دانست. برای اینکه نتایج حاصل از انتقال چربی مطلوب و خوب باشد نیاز است تا معیار ها و عوامل مختلفی دست به دست هم دهند. به عنوان مثال کیفیت نحوه تزریق چربی توسط پزشک یکی از عوامل مهم می باشد که باید به طور صحیح انجام شود.

پس از تکمیل فرایند تزریق چربی به ناحیه زیر پلک ها، چربی های تزریق شده باعث تحریک پوست پلک ها در جهت تولید بیشتر کلاژن می شوند و در نهایت با افزایش کلاژن های پوست، میزان آب رسانی به ناحیه زیر پلک ها به طور قابل توجهی افزایش می یابد.

همین عامل سبب می شود که ناحیه زیر پلک و زیر چشم ها حجم بیشتری بگیرند و گودی های موجود در این ناحیه ها با انتقال چربی از بین بروند. علاوه بر به دلیل افزایش آب رسانی و افزایش کلاژن های پوست زیر پلک و چشم، ناحیه زیر چشم تیرگی و سیاهی خود را از دست می دهد و رنگ روشن تری نسبت به قبل از fat injection به خود می گیرد.

از دیگر نتایج عمل زیبایی تزریق چربی به زیر پلک ها می توان بر جوان سازی و زیبایی چشم ها نیز اشاره کرد. قطعا افراد زیادی دوست دارند که با انجام اقداماتی چشم هایی زیبا تر و چهره ای جوان تر داشته باشند، انتقال چربی می تواند گزینه مناسبی برای این دسته از افراد باشد.

مشاهده مطلب
تزریق چربی به روش بادی جت

با تزریق چربی به ناحیه زیر پلک ها، با از بین رفتن گودی و سیاهی دور چشم، زیبایی و جذابیت چشم ها به طور چشمگیری افزایش می یابند و همچنین چهره ای جوان تر و شاداب تر نیز به شخص می دهد.

 

خطرات و عوارض تزریق چربی به زیر پلک

تزریق چربی به زیر چشم ها نیز مانند سایر روش ها و اقدامات زیبایی دارای عوارض و خطراتی می باشد که باید حتما از آن ها آگاهی یابید.

  1. پس از انجام انتقال چربی در ناحیه زیر پلک، تورم و کبودی خفیفی در ناحیه زیر چشم به وجود می آید که معمولا بعد از گذشت دو هفته پس از تزریق چربی به طور خود به خود از بین می روند.
  2. پس از انجام عمل زیبایی تزریق چربی، در ناحیه زیر چشم کمی قرمزی و سرخ شدگی به وجود می آید که کاملا طبیعی است و بعد از یک هفته به طور خود به خود از بین می روند.
  3. در برخی از افراد ممکن است پس از انتقال چربی به زیر پلک های خود کمی احساس درد بکنند که این عامل به دلیل افزایش حجم زیر چشم و کشیده شدن پوست این ناحیه می باشد و بعد از چند روز به طور خود به خود از بین می رود.
  4. یکی دیگر از عوارض که به دلیل اشتباه پزشکی در حین fat injection ممکن است روی دهد، عدم تقارن و مساوی بودن حجم زیر چشم و پلک ها می باشد.
  5. در ناحیه ای که چربی از آن برداشت می شود ممکن است برای مدت کوتاهی پس از تزریق چربی ورم و کبودی داشته باشد که جای نگرانی ندارد و از بین خواهد رفت.

ممکن است پزشک دارای مهارت و دانش ناکافی در زمینه تزریق چربی باشد و انتقال چربی را با تکنیک و روش درستی انجام ندهند و باعث بروز مشکلاتی در ظاهر چشم ها و یا قدرت بینایی شخص شود.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

تزریق چربی به صورت چیست
مشاهده مطلب

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *