درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربی در پیشانی و جزئیات آن

تزریق چربی در پیشانی

یکی از متداول ترین و کم عارضه ترین راهکار هایی که برای رفع چین و چروک های پیشانی و صورت مورد استفاده قرار خواهد گرفت عمل زیبایی تزریق چربی است. با توجه به روش ها و تکنیک های استفاده شده حین عمل زیبایی fat injection پزشک متخصص می تواند به راحتی مشکلات مرتبط با چین و چروک های پیشانی را برطرف نماید.

 

 

تزریق چربی در پیشانی

 

از آنجایی که چین و چروک ها در صورت در ابتدا بر روی پیشانی به صورت خطوط اخم مشخص خواهند شد در نتیجه شاهد این موضوع هستیم که زیبایی صورت فرد تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

در جنین شرایطی می توان با استفاده از متد های زیبایی و ترمیمی مانند عمل زیبایی تزریق چربی این آثار را از بین برد و پوستی جوان را برای خود به ارمغان آورد.

سلول های زائد چربی که برای تناسب اندام با استفاده از روش های نوین مکش مانند لیپوماتیک توسط پزشک متخصص استخراج خواهند شد پس از تصفیه شدن در دستگاه های فرآوری و سانتریفیوژ برای عمل زیبایی تزریق چربی قابل استفاده خواهد بود.

این سلول های چربی معمولا از نواحی ران، اطراف ناف و یا باسن استخراج خواهند شد و در عمل زیبایی fat injection مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

پس از اتمام مراحل استخراج و تصفیه سلول های چربی پس از عمل زیبایی تزریق چربی پزشک متخصص با استفاده از یک سرنگ بسیار نازک سلول های چربی پاکسازی شده را در مناطق مورد نظر زیر پوست پیشانی تزریق خواهد کرد و با استفاده از حرکات و فشار های یکنواخت دست و سرنگ این سلول های چربی را به صورت یکنواختی در نواحی مختلف پیشانی پخش خواهد کرد تا بتوان شاهد نتایج مطلوب بود.

البته این سلول های چربی نیاز دارند تا مدتی در ناحیه ای ثابت باقی بمانند تا پس از خون رسانی و تغذیه بتواننند به حیات خود ادامه داده و باعث زیبای بافت های پیشانی و جوانسازی پوست شود.

 

 

عوارض و خطرات تزریق چربی

هر عمل زیبایی یا درمانی می تواند باعث ایجاد برخی عوارض و خطراتی شود، بر هیچ کسی پوشیده نیست که تزریق چربی نیز به نوعی یک عمل زیبایی یا درمانی محسوب خواهد شد در نتیجه باید آمادگی لازم را برای کنترل و مقابله با عوارض احتمالی آن ایجاد کرد.

نکته ی ویژه ای که در رابطه با عمل های زیبایی و به خصوص عمل زیبایی تزریق چربی وجود دارد این است که پزشک متخصص و کادر پزشکی نقش بسیار مهمی در ایجاد و بروز این عوارض دارند، به طوری که به راحتی می توان شاهد این موضوع بود که اگر عمل زیبایی تزریق چربی توسط یک تیم معتبر و مطمئن انجام شود احتمال بروز هر گونه آسیب یا عوارضی به حداقل و نزدیک به صفر خواهد رسید.

  1. خطر واکنش های آلرژیک و میکرو پیگمنتیشن که البته در حالت عادی نیز بسیار پایین خواهد بود.
  2. خون ریزی در محل تزریق چربی که با استفاده از کنترل مصرف آسپرین و داروهای ضد انعقاد خون قابل جلوگیری و اجتناب است.
  3. تورم و کبودی ناشی از عمل زیبایی fat injection که می توان با عدم مصرف دخانیات و یا مالش شدید محل تزریق چربی از آن جلوگیری کرد.
  4. قرمزی و حساسیت پوست نسبت به عمل زیبایی fat injection که تا حد زیادی به تجربه پزشک بستگی دارد و متخصص می تواند این موضوع را کنترل کند.
مشاهده مطلب
تزریق چربی به ساق پا

 

موارد استفاده از تزریق چربی در پیشانی

معمولا شخصی که نسبت به انجام عمل زیبایی تزریق چربی اقدام خواهد کرد از این کار اهداف خاصی داشته و روند مورد قبول خود را طی خواهد کرد در نتیجه باید گفت هر شخصی انتظارات متفاوتی از عمل زیبایی fat injection خواهد داشت، اما نتیجه کلی و جواب کلی این پرسش چیز دیگری خواهد بود!

عمده ویژگی و نکته ای که در پیشانی هر فردی وجود دارد چین و چروک و خطوط اخم و ابرو است که به مرور زمان و افزایش سن شدت یافته و زیبایی چهره فرد را دچار تغییراتی خواهد کرد، در این مورد می توان گفت که استفاده از عمل زیبایی تزریق چربی یکی از بهترین راه حل های موجود محسوب خواهد شد.

یک فرد پیش از انجام عمل زیبایی fat injection در ابتدا باید روند درمانی و هدف خود را مشخص کند که به صورت کلی اهداف حاصل شده از عمل زیبایی تزریق چربی در یکی از دسته های زیر قرار خواهد گرفت و می توان انتظار داشت که fat injection و یا عمل زیبایی تزریق چربی مشکلات زیر را در چهره افراد برطرف نماید.

  1. رفع چین و چروک های ناشی از پیری، افزایش سن، اعصاب، مسائل ژنتیکی
  2. رفع صافی یا استخوانی بودن پیشانی با استفاده از عمل زیبایی تزریق چربی
  3. برطرف کردن یکنواختی و نامناسب بودن فرم پیشانی
  4. پر کرده حفره های کوتاه و غیر عمیق ناشی از آسیب های جزئی یا زخم
  5. پر کردن آسیب ها و حفره های جدی که بر اثر شکستگی یا موارد دیگر رخ داده است.
  6. برطرف کردن مشکلات ناهمواری پیشانی که به صورت مادر زادی در فرد وجود دارد.

 

آیا تزریق چربی در پیشانی تاثیر مثبتی دارد؟

دلایل مختلفی وجود دارد که یک بیمار نسبت به انجام عمل زیبایی تزریق چربی برای رفع چین و چروک های پوست خود اقدام خواهد کرد، دلیل این موضوع تنها این است که بیماران قبلی و عمده افراد نتایج مطلوبی را از عمل زیبایی fat injection کسب کرده اند که باعث زیبایی و جوانسازی پوست آن ها شده است.

فارغ از این محبوبیت تاثیرات مثبت و دلایل عمده ای وجود دارد که باعث شده همه ی افراد به نوعی به عنوان یک راه حل کارساز به عمل زیبایی تزریق چربی فکر کنند.

fat injection در پیشانی باعث خواهد شد تا بلافاصله تمامی چین و چروک های ناشی از افزایش سن و یا عوامل ژنتیکی و عصبی نامرئی شده و دیگر نمایان نباشند، شما می توانید در کسری از زمان شاهد جوان شدن پوست خود پس از عمل زیبایی تزریق چربی باشید.

مشاهده مطلب
تزریق چربی به خط اخم

علاوه بر نکته ی مهمی که ذکر شد تاثیرات و نتایج ویژه ای نیز وجود دارد که می توان به آن ها اشاره نمود، تمامی این موارد ذیل در کنار اصلی ترین تاثیر عمل زیبایی fat injection یعنی رفع چین و چروک های پیشانی باعث شده تا افراد زیادی به سمت عمل زیبایی تزریق چربی روی آورند.

1- از آنجایی که تمامی سلول های چربی و یا به نوعی پر کننده ها از بدن خود بیمار گرفته شده است احتمال بروز هرگونه ناسازگاری و آلرژی تا حد زیادی کاهش یافته است و تقریبا تمامی نتایج مثبت حاصل از عمل زیبایی fat injection به تجربه و مهارت پزشک متخصص و کادر پزشکی بستگی دارد.

2- نتایج به دست آمده از عمل زیبایی تزریق چربی تا چند سال ماندگاری خواهد داشت و دلیل این امر استفاده از فیلر های طبیعی یا همان سلول های چربی در هنگام تزریق است، این سلول های چربی در ناحیه ی جدید بدن یعنی پیشانی به حیات خود ادامه خواهند داد و به همین دلیل نتایج ماندگاری خوبی خواهد داشت.

3- نتایج به دست آمده از عمل زیبایی تزریق چربی برای رفع چین و چروک های پیشانی کاملا طبیعی بوده و بافتی نرم و ارتجاعی خواهند داشت که هیچ تفاوتی با پوست بدن و بافت های نرم انسان نخواهد داشت و همین موضوع تمایزی بین زیبای و تاثیرات عمل زیبایی fat injection با نمونه ها و روش های مشابه ایجاد کرده است.

روش و راهکار عمل زیبایی تزریق چربی به راحتی می تواند در کنار روش های دیگری مانند لیفت ابرو و پیشانی مورد استفاده قرار گیرد تا پس از انجام فرآیند کلی شاهد نتایج خیره کننده ای باشید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *