درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو به روش FIT

کاشت ابرو به روش FIT

ابرو ها با این که اعضایی کوچک به شمار می آیند، اما تاثیر انکار ناپذیری در زیبایی صورت شما خواهند داشت. اگر باور نمیکنید، بهتر است به افرادی که از این نعمت برخوردار نیستند، دقت کنید. کاشت ابرو به روش FIT از جمله راه هایی است که میتواند این نعمت را برگرداند.

 

کاشت ابرو به روش FIT

 

افراد در گذر عمر و در مواجهه با عوامل مختلف، دچار استرس های شدید می شوند که این استرس تاثیرات منفی بر سلامت جسم و از همه مهمتر، زیبایی شما خواهد داشت. برخورد با استرس که جزء انکار ناپذیر و جدانشدنی از زندگی امروز است، موجب برهم خوردن فیزیولوژی بدن انسان می شود.

برهم خوردن تعادلات هورمونی، سوء تغذیه، سوء جذب، ابتلا به بیماری های عفونی به دلیل افت عملکرد سیستم ایمنی، همگی از عواملی هستند که عمدتا از طریق استرس ایجاد می شوند و تاثیر بسزایی بر سلامت اعضای بدن شما به خصوص فولیکول های مو شما می گذارند.

فولیکول های مو شما به شدت حساس هستند و در اثر موارد گفته شده، سریعا تضعیف می شوند که نتیجه آن ریزش مو می باشد؛ اما برای هر دردی، دوایی هم وجود دارد. روش های جدید کاشت مو و کاشت ابرو به کمک ما آمده اند که بزرگترین کمک کننده در این بین، روش FIT بوده است.

 

کاشت ابرو به روش FIT، راه حلی مناسب برای درمان ریزش ابرو

برای شروع باید اول بدانیم که کاشت ابرو یا مو به روش FIT چیست و چگونه انجام می شود. برای کاشت ابرو یا مو روش های متعدد و جدیدی به بازار ارائه شده اند که در این بین، روش FIT از محبوبیت خاصی میان متقاضیان عمل زیبایی کاشت مو و کاشت ابرو دارد.

 

کاشت ابرو به روش FIT راه حلی مناسب برای درمان ریزش ابرو

 

در این میان روش های دیگری مثل SUT یا FUT نیز هستند که مبنایشان یکسان است و فقط در جزئیات و کارکرد با یکدیگر تفاوت های اندک دارند. اینکه کدام عمل زیبایی کاشت مو برای شما مناسب است در گرو نتیجه آزمایشات و نظر تیم پزشکی شما دارد تا بهترین گزینه برای شما انتخاب شود.

اگر در انتخاب کادر پزشکی عمل زیبایی خود دقت کافی را داشته باشید، عمل کاشت ابرو و کاشت مو به روش FIT بسیار ساده خواهد بود و دردسر چندانی برای شما نخواهد داشت. پس از تصمیم گیری نهایی و تایید این موضوع که روش FIT برای شما مناسب است، در طی یک عمل سرپایی، کار شما به اتمام میرسد.

مشاهده مطلب
کاشت ابرو به روش نیوگرافت

در این روش، پزشک متخصص فولیکول های مو را از بانک خارج میکند تا بتواند آنها را به قسمت هایی که دچار ریزش شده اند و طاس یا کم پشت اند پیوند بزند.

برای این کار، پزشک متخصص با استفاده از میکروسکوپ مخصوص، فولیکول های مو را از بانک مو با استفاده از وسیله ای شبیه موچین به صورت تک تک جدا میکند و آنان را وارد مرحله آماده سازی کاشت مو یا کاشت ابرو میکند.

سپس با استفاده از دستگاهی مخصوص، در نواحی مورد نظر برای کاشت ابرو یا کاشت مو، برشی کوچک به اندازه یک میلی متر ایجاد خواهد کرد و فولیکول مو را به آن ناحیه پیوند خواهد زد. این جراحات آنقدر ریز هستند که نیاز به بخیه یا بانداژ ندارند.

کاشت ابرو به روش FIT نتایج دائمی به همراه خواهد داشت و اگر به پزشک متخصص و باتجربه ای مراجعه کنید، نیاز مجدد به انجام عمل زیبایی کاشت ابرو یا مو نخواهید داشت.

خوبی این روش این است که دکتر می تواند به شما اجازه دهد تا خودتان ناحیه بانک مو را انتخاب کنید چرا که در این روش سخت گیری چندانی در این مورد وجود ندارد.

عمل کاشت ابرو به روش FIT بدون درد و خونریزی است و چون فولیکول های مو به صورت دانه دانه از بانک مو جدا میشوند، همواره شاهد یکنواخت باقی ماندن تراکم مو در این نواحی خواهیم بود و آسیبی به تراکم مو در این نواحی وارد نخواهد شد.

عمل FIT، عملی وقت گیر است و در هر جلسه حدود 800 الی 1000 فولیکول مو جداسازی میشوند. با انتخاب کادر پزشکی متخصص و زبده میتوانید این عدد را به 1500 فولیکول در هر جلسه برسانید که حداکثر میزان پیوند فولیکول در روش FIT به منظور کاشت ابرو یا مو است.

 

مزایای کاشت ابرو به روش FIT

  1. این روش برخلاف روش های دیگر مثل FUT از تهاجم کمتری برخوردار است و سرعت بهبودی و اثربخشی آن نیز سریع تر خواهد بود. به همین دلیل کاشت ابرو یا مو به روش FIT جزء روش های ترجیحی برای عمل زیبایی پیوند مو محسوب میشود.
  2. کاشت ابرو یا مو به روش FIT برای کسانی که ترجیح آنان به داشتن موهای کوتاه است، بسیار مناسب است. چرا که در این روش، در نهایت طول موهای رشد کرده کوتاه است و برای افرادی که خواهان مدل موهای کوتاه هستند ایده آل است.
  3. چون برداشت مو در روش FIT به صورت نواری نیست، خونریزی و درد بسیار کمتری دارد و جای زخم آن هم برخلاف روش هایی مثل FUT بسیار ناچیز محسوب می شود و محو تر است.
  4. چون کاشت ابرو یا مو در روش FIT با ظرافت خاصی انجام می شود، نتیجه نهایی آن هم به سختی قابل تشخیص است و درست مانند موی طبیعی رشد خواهد کرد و زیبایی و جذابیت را به شما دوباره بازمی گرداند.
مشاهده مطلب
بعد از کاشت ابرو چه باید کرد ؟

 

نکاتی درباره زمان نقاهت عمل زیبایی کاشت ابرو به روش FIT

عمل کاشت ابرو یا مو به روش FIT درست همانند سایر عمل های زیبایی دیگر نیازمند یک سری قواعد و نیازمندی ها و همچنین مراقبت های پس از عمل است که باید توسط شخص رعایت شوند:

  1. در انتها اگر احساس درد کردید، با پزشک متخصص خود در میان بگذارید. این درد به خاطر شدت و طول عمل حس میشود و با مسکن های معمولی به راحتی برطرف می شود.
  2. اگر پزشک متخصص شما، برای پوشش نواحی ای که پیوند ابرو یا مو داشته اند، از بانداژ استفاده کرده باشد، معمولا یک روز بعد این بانداژ ها قابل برداشتن هستند.
  3. بعد از عمل شما برای شستن سر، باید بسیار ملایم با سر خود برخورد کنید تا آسیبی به فولیکول های پیوند داده شده، وارد نکنید.
  4. دستور معمول پزشک بر این است که به مدت یک هفته الی ده روز از انجام هرگونه فعالیت های بدنی و ورزش های سنگین و شدید پرهیز کنید.
  5. به منظور اطمینان از موفقیت آمیز بودن عمل زیبایی کاشت ابرو یا مو، باید در طی یک ماه، چندین بار به پزشک خود سر بزنید و معاینات کامل را انجام دهید.
  6. احتمال بروز کبودی و ورم در پیوند ابرو یا مو به روش FIT بسیار پایین است اما در صورت مشاهده حتما با پزشک خود در میان بگذارید

7 و در نهایت، به منظور محافظت از فولیکول های پیوند زده شده تا چند روز از برخورد مستقیم پوست سر خود با اشعه آفتاب جلوگیری کنید و برای این کار از کلاه های مناسب میتوانید استفاده کنید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *