درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

رفع جای جوش با تزریق چربی

رفع جای جوش با تزریق چربی

این روز ها شاهد ابن موضوع هستیم که عمل های زیبایی جایگاه خاصی در بین افراد پیدا کرده است، برخی از مردم بر این باور هستند که عمل های زیبایی صرفا به جهت بهبود وضعیت زیبایی صورت و چهره است اما این موضوع کاملا اشتباه است.

گاهی عمل های زیبایی مختلفی مانند تزریق چربی به جهت بهبود وضعیت درمانی جوش یا زخم به کار می روند و علاوه بر کاربرد های زیبایی، باعث درمان و ترمیم نیز خواهند شد.

 

رفع جای جوش با تزریق چربی

 

عمل زیبایی تزریق چربی یکی از روش های ترمیمی است که می توان از آن برای درمان و ترمیم جای زخم و اسکار روی صورت و بدن استفاده نمود.

معمولا جای زخم، اسکار و جوش بر روی صورت و یا اعضای بدن باعث خواهد شد تا یک گودی کوچک در نواحی مورد نظر به وجود آید. به راحتی می توان این مشکل را با استفاده از عمل زیبایی تزریق چربی برطرف کرد.

 

چگونگی انجام تزریق چربی

 

چگونگی انجام تزریق چربی

عمل زیبایی fat injection در واقع یکی از روش های بروز تناسب اندام و فرم دهی بدن محسوب می شود، در عمل زیبایی تزریق چربی پزشک متخصص در ابتدا سلول های چربی مورد نیاز را برای پیوند استخراج خواهد کرد.

استخراج سلول های چربی از بدن خود بیمار باعث خواهد شد تا عوارض جانبی و خطرات احتمالی بسیار کاهش یابند.

با استفاده از روش های نوین پزشکی و خارج کردن سلول های چربی مانند لیپوماتیک یا لیپولیز پزشک متخصص می تواند بدون وارد کردن آسیب به اندام ها و یا سلول های چربی آن را از بدن بیمار استخراج نماید و به دلیل اینکه در این فرایند هیچ آسیبی به سلول های چربی وارد نمی شود به راحتی می توان از آن ها برای عمل زیبایی تزریق چربی استفاده کرد.

البته سلول های چربی استخراج شده به خودی خود قابل استفاده برای عمل زیبایی fat injection نیستند و در ابتدا باید توسط دستگاه های مخصوصی تصفیه شوند، پس از خارج کردن مواد زائد و خونابه از سلول های چربی، از آن ها برای عمل زیبایی تزریق چربی استفاده خواهد شد.

سلول های چربی استخراج شده که در عمل زیبایی تزریق چربی مورد استفاده قرار خواهند گرفت می تواند به دلایل مختلفی به کار برده شود، یکی از این موارد زیبایی می باشد اما دلایل دیگری مانند ترمیم بافت های آسیب دیده یا چین و چروک ها و زخم ها نیز از موارد استفاده عمل زیبایی fat injection محسوب خواهند شد.

مشاهده مطلب
تزریق چربی در دست ها

 

آیا در جای جوش می توان تزریق چربی انجام داد؟

یکی از متداول ترین سوالاتی که بیماران پیش از انجام عمل زیبایی تزریق چربی می پرسند این است که آیا می توان در جایی از بدن یا صورت که قبلا جای جوش و زخم بوده fat injection انجام داد.

دلیل این سوال این است که افراد می خواهند بدانند آیا ی توانند از اثرات ترمیمی و درمانی عمل زیبایی تزریق چربی نیز استفاده کنند تا جای جوش و اسکار های زخم آن ها از بین رود و یا مخفی شود؟

پاسخ این سوال قطعا مثبت خواهد بود، با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی امروزه می توان در تمامی گودی ها و جاهایی از پوست ک به دلیل جوش و یا زخم فرم اولیه خود را از دست داده اند با استفاده از عمل زیبایی تزریق چربی زیبایی آن ها برگرداند.

جای جوش و زخم همواره باعث اختلال در زیبایی پوست و یکنواختی آن خواهد شد و همین موضوع می تواند فرد را تحت تاثیر قرار دهد.

در نتیجه در چنین مواقعی برای اینکه یکنواختی پوست را برگرداند می توان از عمل زیبایی تزریق چربی استفاده کرد تا با استفاده از سلول های چربی تزریق شده در زیر پوست نواحی مورد نظر به نوعی پر شده و دیگر توخالی بودن و جای زخم و جوش مشخص نباشند.

یکی از متداول ترین دلیل هایی که افراد نسبت به انجام عمل زیبایی تزریق چربی اقدام می کنند فارغ از زیبایی و تناسب اندام، ترمیم بافت ها و عیب هایی است که در پوست و اندام های آنان وجود دارد در نتیجه هیچ منعی برای استفاده از عمل زیبایی fat injection و سلول های چربی وجود ندارد و چه بسا می تواند باعث پوشیده شدن تمامی این عیب ها و نقص ها شود.

 

نتایج و تاثیرات تزریق چربی به جای جوش

سال هاست که تزریق چربی بر روی زخم و جای جوش به عنوان یکی از اصلی ترین روش ها و متد های عمل زیبایی fat injection محسوب می شود و جایگاه ویژه ای پیدا کرده است.

گاها در بین پزشکان و متخصصان زیبایی از این روش خاص و مخصوص که بر مبنای عمل زیبایی تزریق چربی انجام خواهد شد با عنوان میکرولیپوژنیک یا تزریق چربی اتولوگ یاد می شود.

سلول های چربی استفاده شده برای عمل زیبایی fat injection در چنین مواقعی اکثرا از ران یا باسن توسط لیپوماتیک استخراج خواهد شدو پس از فراوری و تصفیه توسط سانتریفیوژ برای عمل زیبایی تزریق چربی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

مشاهده مطلب
ماندگاری تزریق چربی به صورت

عمل زیبایی تزریق چربی جای جوش و زخم یا همان میکرولیپوژنیک در درمان نقایص و عیب های عمیقی که در پوست وجود دارد مورد استفاده قرار خواهد گرفت و عموما جنبه کانتورینگ دارد، زخم هایی که از آکنه های شدید و جوش ها و توده های بزرگ باقی خواهد ماند می تواند تا حد زیادی زیبایی افراد را تحت تاثیر خود قرار دهد ولی با استفاده از عمل زیبایی تزریق چربی به راحتی این مسائل قابل حل هستند.

یکی از مهم ترین نکاتی که در رابطه با عمل زیبایی fat injection برای رفع زخم و جای جوش وجود دارد این است که به دلیل حساسیت بالای این روند درمانی باید حتما در بلند مدت انجام شود.

در نتیجه عمل زیبایی تزریق چربی برای اینکه به نتایج درستی ختم شود حتما باید در طول یک ماه به صورت مداوم در جلسات معین و مشخصی انجام شود.

 

درمان جای جوش و زخم با تزریق چربی

با توجه به اینکه در هر مرحله از عمل زیبایی تزریق چربی چربی های تزریق شده به پوست بدن بیمار جذب خواهند شد و از آن جایی که چربی های تزریق شده برای درمان جوش و زخم بسیار محدود هستند و حجم کمی دارند انتظار می رود تا در طول دوران درمان این سلول های چربی در چند مرحله جذب بدن بیمار شود و همین موضوع ایجاب خواهد کرد تا فرد این روند درمانی عمل زیبایی fat injection را در طی یک ماه انجام دهد تا نتایج به دست آمده قابل قبول باشند.

از آن جایی که سلول های چربی تزریق شده در عمل زیبایی تزریق چربی از بدن خود بیمار استخراج می شوند و در نهایت پس از فرآوری به بدن خود فرد نیز تزریق خواهد شد می توان انتظار داشت تا عوارض جانبی و خطرات ناشی از آن تا حد زیادی کاسته شود.

پس از انجام عمل زیبایی تزریق چربی بر روی جوش و زخم به راحتی می توان شاهد نتایج حاصل شده از آن بود زیرا نتایج در لحظه مشخص خواهد شد اما در حالت کلی به دلیل اینکه نیاز است از نتایج ماندگاری داشته باشند شاهد این موضوع هستیم که در چند مرحله انجام خواهد شد.

بیشتر بیماران بلافاصله پس از عمل زیبایی fat injection می توانند حتی به محل کار خود بازگردند زیرا هیچ خطر و عوارضی آن ها را تهدید نخواهد کرد و تنها نیاز است کمی رعایت کنند و برای مدتی از وارد کردن فشار مستقیم بر روی ناحیه ای که عمل زیبایی تزریق چربی انجام شده خودداری نمایند.

مشاهده مطلب
فاصله بین جلسات تزریق چربی

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *