درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق ژل برای صورت های لاغر

تزریق ژل برای صورت های لاغر

هر زمانی که در مورد عمل زیبایی تزریق ژل سخنی به میان می آید در مورد موارد مختلفی از قبیل رفع کننده ی چین و چروک، برطرف کننده پیری، پر کردن صورت، حجم دادن المان ها و عناصر صورت و همچنین جوان سازی پوست صحبت خواهد داشت.

این موضوع کاملا بدیهی است که عمل زیبایی تزریق ژل می تواند باعث جوان سازی پوست اگر اما تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که بیماران و افرادی که از لاغری مفرط رنج می برند برای فرار از پیری و استخوانی بودن صورت خود باید چه کاری انجام دهند؟

 

آیا تزریق ژل به صورت های لاغر انجام می شود

 

در بسیاری از موارد شاهد این موضوع خواهیم بود که بیماران زیادی از عمل جراحی تزریق چربی استفاده خواهند کرد اما افرادی که بسیار لاغر هستند حتی ممکن است چربی لازم را نیز برای تزریق چربی نداشته باشند.

در چنین مواقعی عمل زیبایی تزریق ژل می تواند به عنوان یک راه حل و راهکار مناسب برای افراد لاغر در نظر گرفته شود.

افرادی با صورت های لاغر خیلی راحت می توانند با استفاده از عمل زیبایی تزریق ژل نسبت به رفع نقص های چهره خود اقدام نمایند.

به عنوان مثال اگر شما فردی لاغر هستید و صورت استخوانی دارید با تزریق کمی ژل و پر کننده می تواند اطراف بینی، زیر چشم و تمامی خطوط لبخند و اخم خود را اصلاح نمایید.

این نکات به راحتی می تواند اثبات کند که شما اگر فردی با صورت لاغر هستید بدون نیاز به تزریق چربی نیز می تواند حجم مناسبی برای صورت خود ایجاد نمایید، به این صورت که تنها کافی است با یک پزشک متخصص صحبت کنید تا بهترین راهکار ها و حجم مناسب را برای شما مشخص نماید.

 

آیا تزریق ژل به صورت های لاغر انجام می شود؟

همان طوری که گفته شد علیرغم باور عموم، می توان به راحتی از عمل زیبایی تزریق ژل برای صورت های لاغر استفاده کرد، صورت های تو پر تر ممکن است در زمان استفاده از فیلر و  انجام عمل زیبایی filler injection واکنش هایی از خود نشان دهند در صورتی که این موارد در مورد صورت های لاغر وجود ندارد.

فردی که صورت لاغری دارد می تواند تمام کل صورت خود را با ژل های پر کننده و فیلر تحت درمان و ترمیم قرار دهد.

ترمیم بافت صورت و درمان استخوانی بودن آن در صورت های لاغیر به نسبت دیگر بیماران شاید حتی آسان تر باشد زیرا جراح متخصص می داند که تمامی ناحیه مورد نظر باید مورد درمان و ترمیم قرار گیرد.

مشاهده مطلب
تزریق ژل به چانه و مزایای آن

البته برخی از پزشکان و متخصصان زیبایی بر این باور هستند که انجام عمل زیبایی تزریق ژل در صورت های لاغر می تواند مشکلاتی را نیز به همراه داشته باشد.

ممکن است صورت و پوست افراد به دلیل تزریق این حجم بالا از ژل های پر کننده واکنش هایی از خود نشان دهد.

این واکنش ها  همچنین باعث بروز مشکلاتی خواهد شد و ممکن است حتی به عوارض احتمالی نیز منجر شود.

 

تاثیرات تزریق ژل در صورت های لاغر

 

تاثیرات تزریق ژل در صورت های لاغر

فردی با صورت لاغر که نسبت به انجام عمل زیبایی تزریق ژل اقدام می کند نباید انتظارات بسیار خاصی داشته باشد اما می تواند منتظر باشد که نتایجی که کسب می نماید بسیار واضح تر و قابل قبول خواهد بود.

نتایجی که پس از عمل زیبایی filler injection در صورت های لاغر به دست خواهد آمد بسیار مشهود هستند.

این حد از وضوح در نتایج عمل زیبایی تزریق ژل به دلیل لاغری صورت فرد است.

عمل زیبایی تزریق ژل در صورت های لاغر می تواند باعث شود که به صورت کلی ساختار صورت تغییر کرده و تمامی چین و چروک های صورت، افتادگی ها، خطوط اخم و لبخند غیر متقارن و غیره رفع گردد و فرد صورتی جوان را مشاهده نماید.

عمل زیبایی filler injection در صورت های لاغر هم چنین می تواند بسیار حساس باشد و در برخی مواقع نیاز به مراقبت های بسیار خاصی خواهد داشت.

دلیل استفاده و حساسیت این عمل میزان ژل و پر کننده ای می باشد که در آن استفاده شده است.

افرادی که به طور عادی نسبت به عمل زیبایی تزریق ژل اقدام می کنند می دانند که هیچ مشکل خاصی در صورت بررسی تمامی جوانب آن ها را تهدید نخواهد کرد ولی نتایجی که حاصل خواهد شد کمی نامشهود است و دلیل آن پر بودن نسبی صورتشان می باشد اما افراد لاغر نتایج را به صورت شگفت انگیزی مشاهده خواهند کرد که این موضوع به دلیل لاغری صورت و خالی بودن بافت های زیر پوست از چربی است.

 

مراقبت های قبل و بعد از تزریق ژل به صورت های لاغر

 

مراقبت های قبل و بعد از تزریق ژل به صورت های لاغر

هر عمل زیبایی نیاز به مراقبت هایی دارد و این موارد در مورد عمل زیبایی تزریق ژل نیز وجود خواهد داشت.

قبل و بعد از انجام عمل زیبایی تزریق ژل نکات و دستورالعمل هایی وجود دارد که می تواند شما را در رسیدن به نتیجه های مطلوب یاری نماید اما در مورد عمل زیبایی filler injection در صورت های لاغر این مراقبت ها از حساسیت بیشتری برخوردار خواهد بود.

مشاهده مطلب
تزریق ژل برای شقیقه ها

دلیل این حساسیت ها در حین انجام عمل زیبایی تزریق ژل برای صورت های لاغر میزان استفاده شده از فیلر می باشد.

در افراد عادی با صورت هایی نرمال تنها عمل زیبایی filler injection برای رفع چین و چروک و اصلاح خطوط استفاده می شود و می تواند برخی کبودی ها و تورم را برای مدت کوتاه تری به همراه داشته باشد اما در صورت های لاغر میزان تزریق بیشتر بوده و همین موضوع می تواند باعث بروز کبودی ها و تورم های بیشتری شود.

این حجم از تورم و کبودی نیاز به مراقبت های ویژه ای دارد.

اگر شما یک فرد با صورت لاغر هستید و می خواهید نسبت به انجام عمل زیبایی تزریق ژل اقدام نمایید بهتر است قبل از هر موضوعی بدانید و آگاه باشید که باید با دقت بالایی از تمامی دستورالعمل ها پیروی نمایید.

دستورالعمل هایی برای عمل زیبایی تزریق ژل افراد عادی اجرا می شود در مورد عمل زیبایی filler injection صورت های لاغر نیز صدق خواهد کرد با این تفسیر که تنها به رسیدگی بیشتر نیاز است.

پیش از انجام عمل زیبایی تزریق ژل از مصرف دخانیات، مکمل های گیاهی، قرص های ضد انعقاد خون و مشروبات الکلی خود داری نمایید زیرا باعث ایجاد عفونت و افزایش احتمال خون ریزی و کبودی خواهد شد.

برای کاهش تورم و کبودی پس از عمل زیبایی تزریق ژل صورت های لاغر می توانید از کمپرس یخ به صورت مداوم استفاده کنید و زمانی که می خواهید بخوابید حتما به جای یک بالش از چند بالش استفاده کنید تا سر شما در ارتفاع بالاتری نسبت به بدنتان قرار گیرد.

شما باید مصرف داروهای مکمل گیاهی، قرص های خاص، داروهای ضد انعقاد خون و مصرف دخانیات را تا چندین هفته پس از عمل زیبایی filler injection نیز کنترل نمایید زیرا اکیدا ممنوع می باشد و می تواند سلامتی شما را به خطر بیاندازد.

در صورت بروز هر گونه مشکل و دائمی بودن درد ها و کبودی ها بلافاصله با پزشک متخصص خود مشورت کنید تا راهنمایی های لازم را در خصوص حل مشکلات پیش رو به شما منتقل نماید.

نتایجی که پس از عمل زیبایی تزریق ژل صورت های لاغر به دست خواهد آمد می تواند بسته به کیفیت عمل زیبایی تزریق ژل و مواد استفاده شده و همچنین شرایط بیمار بین 6 تا 24 ماه ماندگاری داشته باشد که برای دوام بیشتر آن این مراحل را تکرار نمایید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

مشاهده مطلب
بهترین کلینیک تزریق ژل در تهران

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق ژل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *