درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت مو در مردان

کاشت مو در مردان

یکی از بزرگترین معضلاتی که مردان این روز ها با آن روبرو هستند مشکلات مرتبط با ریزش مو است که به نوعی یک امر ذاتی و ژنتیکی محسوب خواهد شد و به مرور زمان پس از گذشت چند ساعت ریزش مو در مردان آغاز خواهد شد.

 

کاشت مو در مردان

 

البته زنان نیز با مشکلاتی در مورد ریزش مو مواجه هستند اما این آمار در بین مردان بیشتر به چشم خواهد خورد، یکی از قطعی ترین درمان هایی که برای این مشکلات پیشنهاد شده است کاشت مو می باشد.

عمل زیبایی کاشت مو به راحتی این قابلیت را ایجاد خواهد کرد تا ظاهر خود را به صورت کامل دگرگون کنید و بتوانید اعتماد به نفس از دست رفته خود را مجددا بازگردانید تا بتوانید در جوامع عمومی حضور موثر تر و قوی تری داشته باشید.

 

در مردان از کاشت مو در چه مواردی استفاده می شود؟

عمل زیبایی کاشت مو می تواند با توجه به اهداف مختلفی انجام شود زیرا برخی از مردان تنها با مشکل کم پشت بودن مو مواجه هستند و یا برخی به صورت کامل طاس می باشند.

 

در مردان از کاشت مو در چه مواردی استفاده می شود

 

عمل زیبایی hair transplant در تمامی این موارد می تواند مشکل افراد را برطرف نماید کافی است تا با یک پزشک متخصص صحبت کنید تا به راحتی شما را در مورد عمل زیبایی کاشت مو راهنمایی کند و تمامی اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهد.

کاملا واضح و مبرهن است که عمل زیبایی hair transplant برای جلوگیری از ادامه روند ریزش مو و زیبایی سر و چهره استفاده خواهد شد که در واقع پوشش دهنده عیب ها و نقص هایی است که به واسطه ریزش مو به وجود آمده است.

ریزش مو نیز دلایل بسیار متعددی دارد و در نتیجه اگر ریزش مو با توجه به هر دلیلی رخ دهد عمل زیبایی کاشت مو می تواند یک راه حل مناسب برای رفع مشکلات باشد.

عمل زیبایی کاشت مو در مواقعی به جهت ترمیم و یا پوشاندن زخم و اسکار استفاده خواهد شد به نوعی که در قسمتی از سر یک فرد زخمی به وجود آمده و به واسطه یک ضربه نه تنها زیبایی چهره تز بین رفته بلکه نقص کاملا نمایان شده و موهای آن ناحیه نیز از بین رفته اند در نتیجه در چنین مواقعی یکی از بهترین راه حل های موجود عمل زیبایی hair transplant می باشد.

عمل زیبایی کاشت مو در ناحیه ذکر شده به راحتی می تواند باعث پوشاندن اسکار و زخم شده و اعتماد به نفس را به فرد بازگرداند. هم چنین در برخی موارد کچلی و طاسی و ریزش مو می تواند دلایل ژنتیکی یا ارثی داشته باشد که باز هم عمل زیبایی پیوند مو در این موارد موثر خواهد بود.

مشاهده مطلب
کاشت مو برای موهای کم پشت

برخی افراد هم برای پر پشت شدن موهای سر خود نسبت به انجام عمل زیبایی hair transplant اقدام خواهند کرد و همچنین در مواردی مشاهده شده است که عمل زیبایی کاشت مو برای بیمارانی انجام شده که بر اثر بیماری و یا راه های درمانی مختلف موهای سر خود را از دست داده اند و یا موهای سر آن ها کم پشت شده است.

 

محدودیت های کاشت مو در مردان

علاوه بر تمامی مواردی که به نوعی یکی از مهمترین دلایل انجام عمل زیبایی کاشت مو محسوب می شود، موارد و نکاتی نیز وجود دارد که باعث خواهد شد شما را از انجام عمل زیبایی hair transplant منع کند و یا باعث شود تا پزشک متخصصی که عمل زیبایی پیوند مو را انجام خواهد داد دقت بیشتری به ورند درمانی شما داشته باشد.

مهم ترین موضوعی که برای عمل زیبایی کاشت مو مطرح خواهد شد این است که شما باید از نظر یک پزشک متخصص زیبایی یک کاندید مناسب برای عمل زیبایی hair transplant باشید.

یک کاندید مناسب برای عمل زیبایی پیوند مو کسی است که بیماری خاصی نداشته و خط رویش موهای سر وی مشخص شده باشد یعنی تا پایان زمان ریزش معمولا از انجام عمل زیبایی کاشت مو جلوگیری خواهد شد.

افرادی که اعتیاد داشته و یا سیگار می کشند بهتر از عمل زیبایی hair transplant انجام ندهند و یا اینکه قبول کنند برای مدتی باید از استعمال دخانیات پرهیز نمایند زیرا این کار باعث کندی در روند بهبود و دوران نقاهت خواهد شد و در برخی موارد می تواند باعث ایجاد عفونت نیز شود.

فراموش نکنید شما برای عمل زیبایی کاشت مو نیاز به بانک مو دارید در نتیجه بهترین افراد برای عمل زیبایی کاشت مو کسانی هستند که بانک موی مناسبی برای عمل زیبایی hair transplant دارند و پزشک نیازی به استفاده از موهای نواحی دیگر بدن ندارد.

یکی دیگر از موضوعات مهم مطرح شده در هنگام عمل زیبایی پیوند مو این است که بهتر است بیمار به سن قانونی یا 18 سال رسیده باشد زیرا در این سن سیکل ریزش مو به نوعی مشخص خواهد شد و می توان امیدوار بود تا عمل زیبایی hair transplant با موفقیت انجام شود.

در حالت کلی عمل زیبایی کاشت مو در سنین زیر 18 سال تاثیر چندانی ندارد زیرا هنوز روند ریزش مو آغاز نشده و یا تکمیل نخواهد شد.

 

نحوه انجام کاشت مو در مردان

روند انجام عمل زیبایی کاشت مو بر روی کاغذ شاید ساده به نظر برسد اما دقت داشته باشید که برای انجام عمل زیبایی hair transplant باید حتما از یک پزشک متخصص و ماهر این درخواست را داشته باشید و انجام عمل زیبایی کاشت مو توسط پزشکان بی تجربه می تواند عوارض جانبی و خطراتی را برای شما به همراه داشته باشد که گاها کمی آزار دهنده است.

مشاهده مطلب
کاشت مو به روش ترکیبی

پزشک متخصص و ماهر قبل از انجام عمل زیبایی کاشت مو تمامی آزمایشات و سوابق پزشکی شما را کنترل خواهد کرد تا بهترین تصمیمات را در حین عمل زیبایی hair transplant اتخاذ نماید. سپس روش مناسب عمل زیبایی کاشت مو برای شما انتخاب خواهد شد.

با توجه به روش انتخاب شده فولیکول های مورد نیاز برای عمل زیبایی پیوند مو از بانک موی سر استخراج خواهد شد در نتیجه پزشک شما قادر خواهد بود تا بدون هیچ مشکلی روند عمل زیبایی hair transplant را انجام دهد. فولیکول های استخراج شده قبل از کاشت مو آماده سازی خواهند شد و سپس در حین عمل زیبایی پیوند مو هر یک در جای درست خود که از پیش تعیین شده است قرار خواهند گرفت.

 

تاثیرات و نتایج مثبت کاشت مو در مردان

هیچ کسی نمی تواند از نتایج و تاثیرات چشم گیر عمل زیبایی کاشت مو غافل شود زیرا طاسی و کچلی مشکلی است که هر کسی با آن روبرو شده و یا حداقل آشنایی دارد.

کچلی و طاسی می تواند در زندگی اجتماعی فرد نیز تاثیراتی را داشته باشد در صورتی که پس از انجام عمل زیبایی hair transplant فرد به راحتی به زندگی خود ادامه داده و حتی نیازی به بستری شدن نیز ندارد.

موهای جدید کاشته شده پس از مدتی روند رشد طبیعی خود را به دست خواهند آورد و اینگونه می توان شاهد بود که فرد زیبایی و اعتماد به نفس خود را به دست آورده و اکنون احساس بهتری نسبت به چهره خود دارد.

با توجه به اینکه فولیکول های مورد نیاز برای عمل زیبایی پیوند مو توسط پزشک متخصص و تیم حرفه ای از بدن خود بیمار استخراج خواهد شد در نتیجه نتایج و تاثیرات به دست آمده کاملا طبیعی بوده و بیمار می تواند شاهد یک خط رویش طبیعی بر روی سر خود باشد.

تارهای موی رشد کرده پس از عمل زیبایی کاشت مو هیچ تفاوتی با تارهای موی کناری نخواهد داشت زیرا پزشک متخصص نزدیک ترین فولیکول ها را از نوع رنگ و جنس انتخاب خواهد کرد و این موضوع تا حد زیادی بر نتایج به دست آمده تاثیر خواهد داشت.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت مو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

مشاهده مطلب
جوش بعد از کاشت مو
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت مو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *