کاشت مو اقساطی با شرایط ویژه و استثنائی

کاشت مو اقساط
4.9/5 - (45 امتیاز)

کاشت موی سر یکی از مهم‌ترین متدهای زیبایی است که اگر توسط یک متخصص حرفه‌ای انجام شود قطعاً بعد از اتمام کار شما نتیجه ماندگار، بسیار زیبا و طبیعی را شاهد خواهید بود به گونه‌ای که هیچ‌کس نمی‌تواند متوجه پیوند مو گردد. با توجه به اینکه پیوند موی طبیعی کم‌ترین عارضه را به دنبال داشته و بهترین و ماندگارترین نتیجه را برای شما به ارمغان می‌آورد، به همین دلیل اغلب مردم دوست دارند برای درمان کم‌پشتی یا طاسی سر خود به سراغ ایمپلنت مو بروند اما آنچه باعث می‌شود محدودیتی برای مراجعه‌کنندگان پیش بیاید، مسئله هزینه کاشت مو است.

به هر حال این متد زیبایی قیمت مخصوص خود را داشته و اغلب مردم در شرایط اقتصادی فعلی توان مالی برای پرداختن تمامی هزینه‌ها را ندارند. از سوی دیگر شرکت‌های بیمه هیچ حمایتی از مشتریان خود در این زمینه نمی‌کنند. با این تفاسیر، جایی برای نگرانی نخواهد بود چرا که امکان کاشت مو اقساط توسط برخی از کلینیک‌های معتبر فراهم شده است. در این مقاله که توسط کارشناسان پایگاه مارال سلامت ایرانیان تدوین شده است ما تمامی نکات لازم برای کاشت مو اقساطی را برای شما عزیزان ذکر خواهیم کرد.

عوامل موثر بر هزینه های کاشت مو

قبل از اینکه به بررسی نحوه انجام کاشت مو اقساطی بپردازیم لازم است بدانیم که چه عواملی بر قیمت پیوند طبیعی‌ مو تاثیر می‌گذارند. عوامل زیر تعیین‌کننده قیمت ایمپلنت مو خواهند بود:

 1. الگوی طاسی سر شما به چه صورت بوده و تا چه اندازه پیشروی کرده است؟
 2. برای رسیدن به موی پرپشت و خوش‌حالت به چه تعداد گرافت نیاز خواهد بود؟
 3. دلیل ریزش مو در فرد مراجعه‌کننده چیست؟
 4. متخصص از چه روشی برای کاشت طبیعی مو استفاده می‌کند؟
 5. پزشک انتخابی چند سال در این زمینه فعالیت داشته و چه اندازه شهرت دارد؟
 6. شما به کدام کلینیک برای ایمپلنت مو مراجعه می‌کنید؟ در این مرکز تجهیزات مورد استفاده در چه سطحی بوده و همچنین خدمات کادر درمان با چه کیفیتی ارائه می‌شود؟

کاشت مو با شرایط اقساط

کاشت طبیعی مو یکی از متدهای زیبایی به حساب می‌آید به همین دلیل است که شرکت‌های بیمه برای انجام این متد زیبایی هیچگونه حمایتی از شما نخواهند داشت به این معنا که شما باید تمامی مبالغ کار را به صورت کامل پرداخت نمایید. اما این مسئله برای اغلب متقاضیان پیوند مو نگران‌کننده است چرا که نمی‌توانند هزینه را به صورت یکجا پرداخت کنند. در چنین شرایطی ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که کاشت مو قسطی بدون چک را انجام دهید.

کاشت مو اقساط در تهران

مزیت کاشت مو اقساطی

 1. امکان کاشت مو برای همه افراد
 2. نداشتن محدودیت برای انتخاب روش پیوند مو
 3. افزایش درآمد کلینیک زیبایی پیوند مو

کیفیت کاشت مو اقساطی

در کلینیک‌های معتبر هیچ تفاوتی بین کاشت مو اقساطی و پرداخت یکجای هزینه تزریق وجود ندارد.

پرداخت هزینه توسط بیمه

چون کاشت مو یک تکنیک زیبایی است لذا شرکت بیمه هزینه‌ای به شما پرداخت نمی‌کند.

عوامل موثر بر هزینه

 1. الگوی طاسی سر
 2. میزان نیاز به فولیکول برای رسیدن به تراکم ایداه‌آل مو
 3. روش کاشت مو
 4. هزینه کلینیک و اجرت پزشک

کاشت مو اقساط به چه شکل انجام می ‌شود؟

پیوند مو اقساطی هیچ تفاوتی با کاشت موی معمولی ندارد. به عبارت دیگر از نظر کیفیت نباید هیچ اختلافی بین این دو روش کاشت مو دیده شود بلکه تنها تفاوت‌ها، در نحوه پرداخت هزینه‌ها است.

برخی از مراجعه‌کنندگان نگران این موضوع هستند که با کاشت مو اقساطی کیفیت خدمات افت کرده و این مسئله باعث شود نتوانند به بهترین نتیجه ‌ایده‌آل خود دست پیدا کنند. اگر شما بتوانید بهترین متخصص و کلینیک کاشت مو را پیدا کنید قطعاً در زمان پرداخت هزینه‌ها از شما حمایت شده و از سوی دیگر کاشت مو اقساطی هیچ تاثیری بر عملکرد و کیفیت کاری متخصص نخواهد گذاشت.

کاشت مو قسطی در کلینیک های نامعتبر

متاسفانه در سطح کشور کلینیک‌های غیر معتبر زیادی وجود دارد که تحت نظر متخصصین تازه کار و غیرحرفه‌ای فعالیت می‌کنند. این دسته از مراکز برای اینکه بتوانند تعداد مشتریان خود را افزایش دهند از تبلیغاتی همانند ایمپلنت مو اقساطی استفاده کرده و از این طریق توجه مخاطبین را به خود جلب می‌کنند. اما از سوی دیگر این قبیل کلینیک‌ها هیچ تعهدی نسبت به مراجعه‌کنندگان خود ندارند چرا که آن‌ها تنها به فکر کسب درآمد بوده و در نتیجه کاشت مو اقساطی باعث می‌شود که از نظر ارائه خدمات نیز در سطح پایین‌تری عمل کنند.

بنابراین در زمان انتخاب کلینیک و همچنین متخصص باید مراقب باشید که بحث کاشت موی ارزان یا اقساطی، شما را در دام کلینیک‌های تقلبی گرفتار نکند. در واقع شما باید ابتدا تمرکز خود را بر کیفیت کاری متخصص قرار دهید. زمانی که متوجه شدید سابقه کاری درخشانی در این زمینه دارد، در جلسه مشاوره پیرامون هزینه‌ها با او صحبت نمایید.

مزیت های کاشت مو اقساطی تهران

در سال‌های اخیر اغلب کلینیک‌های معتبر در زمینه پیوند مو برای اینکه بتوانند از مردم به خوبی حمایت کنند، امکان کاشت مو قسطی بدون چک را فراهم کردند و اکنون در چنین شرایطی عمده‌ مردم می‌توانند بدون هیچ دغدغه مالی اقدام به این متد زیبایی کاشت مو نمایند. در نظر گرفتن خدمات کاشت مو اقساطی تهران چند مزیت عمده دارد که در ادامه بیان خواهیم کرد:

کاشت مو اقساطی VIP کلینیک مارال

 1. اولین و مهم‌ترین مزیت کاشت مو اقساطی این است که فرد مراجعه‌کننده نگرانی در مورد تامین هزینه‌ها نداشته و نیازی نیست زمان طولانی را برای جمع کردن پس‌انداز صرف کند بلکه در هر زمانی که اراده نماید می‌تواند ایمپلنت مو را تحت نظر بهترین متخصص کاشت مو انجام دهد.
 2. جالب است بدانید که اغلب کلینیک‌های حرفه‌ای در زمینه پیوند مو، شرایط اقساط را به خواست فرد مراجعه‌کننده تنظیم می‌کنند چرا که توان مالی افراد با هم متفاوت بوده و باید این مسئله در تنظیم قیمت‌ها در نظر گرفته شود.
 3. یکی از مهمترین عوامل موثر در هزینه کاشت طبیعی مو نوع روش انتخابی است. برای مثال شاید شما بخواهید که از جدیدترین روش کاشت مو به نام روش DHI استفاده کنید و متخصص هیچ محدودیتی برای شما لحاظ نکرده است. اما آنچه شما را نگران می‌کند قیمت بسیار زیاد این متد نسبت به روش‌های قبلی است. با کاشت مو اقساطی جایی برای نگرانی نخواهد بود و شما می‌توانید پیوند مو را براساس روش انتخابی خود در بهترین شرایط انجام دهید.
 4. مسئله پیوند طبیعی مو اقساطی به نفع کلینیک‌ها نیز خواهد بود. زمانی که یک کلینیک معتبر و مجهز این قبیل خدمات را برای مردم ارائه می‌کند قطعاً توجه تعداد بیشتری از مشتریان را به خود جلب خواهد کرد و در نتیجه درآمد مرکز نسبت به قبل افزایش چشمگیری خواهد داشت.

انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو اقساطی

همانگونه که در این مقاله ذکر شد برخی از کلینیک‌های تقلبی برای اینکه بتوانند درآمد خود را بیشتر کنند از تبلیغات پیوند مو اقساطی استفاده کرده و مشتریان را به سمت خود جذب خواهند کرد.اما متاسفانه در ازای هزینه پرداختی، خدمات سطح پایین را ارائه می‌کنند. برای اینکه بتوانید کاشت مو اقساطی را تحت مناسب بهترین متخصص و کلینیک پیوند مو انجام دهید باید چند نکته را به خاطر داشته باشید:

 1. در ابتدا لازم است تنها به مراکزی اعتماد کنید که دارای مجوز وزارت بهداشت بوده، از نظر تجهیزات در سطح استاندارد‌های بین‌الملل قرار دارند و همچنین از نظر بهداشتی بهترین شرایط در مرکز فراهم شده است.
 2. بررسی نمایید که متخصصین فعال در کلینیک مربوطه چه رزومه درخشانی دارند.
 3. شما می‌توانید از میزان رضایتمندی مراجعین قبلی برای انتخاب کلینیک و متخصص استفاده کنید چرا که آن‌ها می‌توانند تجربه خود را به شما انتقال داده و در تصمیم‌گیری شما بهترین راهنمایی‌ها را ارائه کنند.
 4. بعد از انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو اقساطی، لازم است بعد از مراجعه به کلینیک و همچنین برگزاری جلسه مشاوره با متخصص، از او بخواهید که نمونه کار‌های خود را به شما نشان دهد. در این صورت یک ذهنیت درستی در مورد عملکرد او خواهید داشت.

آیا بیمه هزینه کاشت مو را پرداخت می‌کند؟

به طور کلی لازم است بدانید که شرکت‌های بیمه هیچگونه تعهدی برای پرداخت هزینه ‌های ایمپلنت طبیعی مو نخواهند داشت چرا که از نظر آن‌ها انجام این کار در دسته متدهای زیبایی قرار دارد.

البته متأسفانه برخی از افراد به دلیل ابتلا به نوعی بیماری برای مثال سرطان، دچار ریزش مو می‌شوند. در چنین شرایطی شاید برخی از شرکت‌های بیمه در پرداخت بخشی از هزینه‌ های کاشت موی طبیعی شما را حمایت نمایند. اما با توجه به اینکه در حالت کلی و در اغلب موارد بیمه‌ها هیچ نقشی در پرداخت مبلغ نهایی کاشت موی طبیعی ندارند، اغلب کلینیک‌های معتبر امکان پیوند مو اقساطی در تهران را برای مراجعه‌کنندگان خود فراهم کرده‌اند تا بدون هیچگونه نگرانی و در بهترین شرایط ممکن بتوانند ایمپلنت مو را انجام داده و از داشتن مو‌های زیبا لذت ببرند.

کیفیت کاشت مو اقساطی

متأسفانه برخی از مراکز تقلبی یا غیر استاندارد با هدف افزایش جذب تعداد مشتریان، خدمات کاشت مو اقساطی را ارائه می‌کنند و کیفیت ‌ایده‌آلی در نحوه اجرای کار نخواهند داشت.

بنابراین برای اینکه مطمئن شوید بهترین شرایط برای پیوند موی شما فراهم شده و متخصصان توانمند این کار را انجام می‌دهند لازم است در اولین قدم بهترین کلینیک پیوند طبیعی مو را پیدا کنید. در چنین شرایطی مطمئن خواهید بود که کیفیت ایمپلنت مو اقساطی با کاشت معمولی مو هیچ تفاوتی نخواهد داشت.

مقاله قبلی
آیا می توان بعد از کاشت مو از کلاه استفاده کرد؟
مقاله بعدی
کاشت مو بدون تراشیدن سر و کچلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پربازدید