کاشت مو
موضوعات داغ

کاشت مو اقساط در تهران با شرایط VIP

کاشت موی سر یکی از مهم‌ترین عمل‌های زیبایی است که اگر توسط یک متخصص حرفه‌ای انجام شود قطعاً بعد از اتمام کار شما نتیجه ماندگار، بسیار زیبا و طبیعی را شاهد خواهید بود به گونه‌ای که هیچ‌کس نمی‌تواند متوجه پیوند مو گردد. با توجه به اینکه پیوند موی طبیعی کم‌ترین عارضه را به دنبال داشته و بهترین و ماندگارترین نتیجه را برای شما به ارمغان می‌آورد، به همین دلیل اغلب مردم دوست دارند برای درمان کم‌پشتی یا طاسی سر خود به سراغ ایمپلنت مو بروند اما آنچه باعث می‌شود محدودیتی برای مراجعه‌کنندگان پیش بیاید، مسئله هزینه کاشت مو است.

فرم مشاوره رایگان

به هر حال این عمل زیبایی قیمت مخصوص خود را داشته و اغلب مردم در شرایط اقتصادی فعلی توان مالی برای پرداختن تمامی هزینه‌ها را ندارند. از سوی دیگر شرکت‌های بیمه هیچ حمایتی از مشتریان خود در این زمینه نمی‌کنند. با این تفاسیر، جایی برای نگرانی نخواهد بود چرا که امکان کاشت مو اقساط توسط برخی از کلینیک‌های معتبر فراهم شده است. در این مقاله که توسط کارشناسان پایگاه مارال سلامت ایرانیان تدوین شده است ما تمامی نکات لازم برای کاشت مو اقساطی را برای شما عزیزان ذکر خواهیم کرد.

عوامل موثر بر هزینه های کاشت مو

قبل از اینکه به بررسی نحوه انجام کاشت مو اقساطی بپردازیم لازم است بدانیم که چه عواملی بر قیمت پیوند طبیعی‌ مو تاثیر می‌گذارند. به طور کلی مبلغ این کار برای هر فرد کاملاً منحصر به فرد خواهد بود چرا که شرایط مراجعه‌کنندگان با هم تفاوت داشته و همین مسئله تاثیر چشمگیری بر هزینه کار خواهد داشت. عوامل زیر تعیین‌کننده قیمت ایمپلنت مو خواهند بود:

 1. الگوی طاسی سر شما به چه صورت بوده و تا چه اندازه پیشروی کرده است؟
 2. برای رسیدن به موی پرپشت و خوش‌حالت به چه تعداد گرافت نیاز خواهد بود؟
 3. دلیل ریزش مو در فرد مراجعه‌کننده چیست؟
 4. متخصص از چه روشی برای کاشت طبیعی مو استفاده می‌کند؟
 5. پزشک انتخابی چند سال در این زمینه فعالیت داشته و چه اندازه شهرت دارد؟
 6. شما به کدام کلینیک برای ایمپلنت مو مراجعه می‌کنید؟ در این مرکز تجهیزات مورد استفاده در چه سطحی بوده و همچنین خدمات کادر درمان با چه کیفیتی ارائه می‌شود؟

مشاهده این مطلب: عوارض و خطرات کاشت مو چیست؟

کاشت مو با شرایط اقساط

کاشت طبیعی موی یکی از عمل‌های زیبایی به حساب می‌آید به همین دلیل است که شرکت‌های بیمه برای انجام این عمل هیچگونه حمایتی از شما نخواهند داشت به این معنا که شما باید تمامی مبالغ کار را به صورت کامل پرداخت نمایید. اما این مسئله برای اغلب متقاضیان پیوند مو نگران‌کننده است چرا که نمی‌توانند هزینه را به صورت یکجا پرداخت کنند. در چنین شرایطی ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که کاشت مو اقساطی را انجام دهید.

کاشت مو اقساط به چه شکل انجام می ‌شود؟

عمل کاشت طبیعی موی یکی از حساس‌ترین عمل‌های زیبایی به حساب می‌آید. علی‌رغم اینکه مدت زمان آن کوتاه است ولی متخصص باید در تشخیص روش کاشت و همچنین استفاده از تجهیزات، توانایی بسیار بالایی داشته باشد تا بدون هیچگونه عارضه و آسیبی به فولیکول‌ها بتواند پیوند را با موفقیت به اتمام برساند. پیوند مو اقساطی هیچ تفاوتی با کاشت موی معمولی ندارد. به عبارت دیگر از نظر کیفیت نباید هیچ اختلافی بین این دو روش کاشت مو دیده شود بلکه تنها تفاوت‌ها، در نحوه پرداخت هزینه‌ها است.

برخی از مراجعه‌کنندگان نگران این موضوع هستند که با کاشت مو اقساطی کیفیت خدمات افت کرده و این مسئله باعث شود نتوانند به بهترین نتیجه ‌ایده‌آل خود دست پیدا کنند. اگر شما بتوانید بهترین متخصص و کلینیک کاشت مو را پیدا کنید قطعاً در زمان پرداخت هزینه‌ها از شما حمایت شده و از سوی دیگر کاشت مو اقساطی هیچ تاثیری بر عملکرد و کیفیت کاری متخصص نخواهد گذاشت.

مشاهده این مطلب: کاشت مو روش میکروگرافت چگونه انجام می‌شود؟

متاسفانه در سطح کشور کلینیک‌های غیر معتبر زیادی وجود دارد که تحت نظر متخصصین تازه کار و غیرحرفه‌ای فعالیت می‌کنند. این دسته از مراکز برای اینکه بتوانند تعداد مشتریان خود را افزایش دهند از تبلیغاتی همانند ایمپلنت مو اقساطی استفاده کرده و از این طریق توجه مخاطبین را به خود جلب می‌کنند. اما از سوی دیگر این قبیل کلینیک‌ها هیچ تعهدی نسبت به مراجعه‌کنندگان خود ندارند چرا که آن‌ها تنها به فکر کسب درآمد بوده و در نتیجه کاشت مو اقساطی باعث می‌شود که از نظر ارائه خدمات نیز در سطح پایین‌تری عمل کنند.

بنابراین در زمان انتخاب کلینیک و همچنین متخصص باید مراقب باشید که بحث کاشت موی ارزان یا اقساطی، شما را در دام کلینیک‌های تقلبی گرفتار نکند. در واقع شما باید ابتدا تمرکز خود را بر کیفیت کاری متخصص قرار دهید. زمانی که متوجه شدید سابقه کاری درخشانی در این زمینه دارد، در جلسه مشاوره پیرامون هزینه‌ها با او صحبت نمایید.

مزیت های کاشت مو اقساطی

در سال‌های اخیر اغلب کلینیک‌های معتبر در زمینه پیوند مو برای اینکه بتوانند از مردم به خوبی حمایت کنند، امکان کاشت مو اقساطی را فراهم کردند و اکنون در چنین شرایطی عمده‌ مردم می‌توانند بدون هیچ دغدغه مالی اقدام به این عمل زیبایی کاشت مو نمایند. در نظر گرفتن خدمات پیوند مو اقساطی چند مزیت عمده دارد که در ادامه بیان خواهیم کرد:

کاشت مو اقساطی VIP کلینیک مارال

 1. اولین و مهم‌ترین مزیت کاشت مو اقساطی این است که فرد مراجعه‌کننده نگرانی در مورد تامین هزینه‌ها نداشته و نیازی نیست زمان طولانی را برای جمع کردن پس‌انداز صرف کند بلکه در هر زمانی که اراده نماید می‌تواند ایمپلنت مو را تحت نظر بهترین متخصص کاشت مو انجام دهد.
 2. جالب است بدانید که اغلب کلینیک‌های حرفه‌ای در زمینه پیوند مو، شرایط اقساط را به خواست فرد مراجعه‌کننده تنظیم می‌کنند چرا که توان مالی افراد با هم متفاوت بوده و باید این مسئله در تنظیم قیمت‌ها در نظر گرفته شود.
 3. یکی از مهمترین عوامل موثر در هزینه کاشت طبیعی مو نوع روش انتخابی است. برای مثال شاید شما بخواهید که از جدیدترین روش کاشت مو به نام روش DHI استفاده کنید و متخصص هیچ محدودیتی برای شما لحاظ نکرده است. اما آنچه شما را نگران می‌کند قیمت بسیار زیاد این متد نسبت به روش‌های قبلی است. با کاشت مو اقساطی جایی برای نگرانی نخواهد بود و شما می‌توانید پیوند مو را براساس روش انتخابی خود در بهترین شرایط انجام دهید.
 4. مسئله پیوند طبیعی مو اقساطی به نفع کلینیک‌ها نیز خواهد بود. زمانی که یک کلینیک معتبر و مجهز این قبیل خدمات را برای مردم ارائه می‌کند قطعاً توجه تعداد بیشتری از مشتریان را به خود جلب خواهد کرد و در نتیجه درآمد مرکز نسبت به قبل افزایش چشمگیری خواهد داشت.

مشاهده این مطلب : آشنایی با کاشت مو به روش SUT

انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو اقساطی

همانگونه که در این مقاله ذکر شد برخی از کلینیک‌های تقلبی برای اینکه بتوانند درآمد خود را بیشتر کنند از تبلیغات پیوند مو اقساطی استفاده کرده و مشتریان را به سمت خود جذب خواهند کرد.اما متاسفانه در ازای هزینه پرداختی، خدمات سطح پایین را ارائه می‌کنند. برای اینکه بتوانید کاشت مو اقساطی را تحت مناسب بهترین متخصص و کلینیک پیوند مو انجام دهید باید چند نکته را به خاطر داشته باشید:

 1. در ابتدا لازم است تنها به مراکزی اعتماد کنید که دارای مجوز وزارت بهداشت بوده، از نظر تجهیزات در سطح استاندارد‌های بین‌الملل قرار دارند و همچنین از نظر بهداشتی بهترین شرایط در مرکز فراهم شده است.
 2. بررسی نمایید که متخصصین فعال در کلینیک مربوطه چه رزومه درخشانی دارند.
 3. شما می‌توانید از میزان رضایتمندی مراجعین قبلی برای انتخاب کلینیک و متخصص استفاده کنید چرا که آن‌ها می‌توانند تجربه خود را به شما انتقال داده و در تصمیم‌گیری شما بهترین راهنمایی‌ها را ارائه کنند.
 4. بعد از انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو اقساطی، لازم است بعد از مراجعه به کلینیک و همچنین برگزاری جلسه مشاوره با متخصص، از او بخواهید که نمونه کار‌های خود را به شما نشان دهد. در این صورت یک ذهنیت درستی در مورد عملکرد او خواهید داشت.

maralsalamatiranian

یک تیم پزشکی سخت کوش و خبره که یک هدف مشترک دارند! دسترسی سریع و آسان کاربران به مطالب معتبر روز دنیا در حوزه زیبایی و سلامت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا