درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)

کاشت مو به روش FUE و هزینه ی آن

کاشت مو به روش FUE

امروزه یکی از مشکلاتی که اکثر مردم و به خصوص مردان با آن روبرو هستن، کاهش تراکم مو و ریزش مو می باشد، همواره از تارهای مو و فرم مو به عنوان یکی از معیار های زیبایی نام برده می شود.

اما شخصی که به دلایل مختلفی از داشتن این نعمت محروم شده می تواند با استفاده از روش های نوینی مانند عمل زیبایی کاشت مو نسبت به حل این موضوع اقدام نماید.

 

کاشت مو به روش FUE

 

عمل زیبایی کاشت مو یکی از روش های جایگزینی است که به جای روش های موقتی درمان طاسی به وجود آمده و می تواند نتایج دائمی ای را برای شما به ارمغان آورد تا بتوانید از ظاهر جدید خود لذت ببرید.

 

عمل زیبایی کاشت مو به روش FUE چیست و چگونه انجام خواهد شد؟

عمل زیبایی کاشت مو به روش FUE یکی از روش های Hair Transplant می باشد که در مقایسه با روش های سنتی مانند FUT دیگر پزشک نیازی به استخراج واحد های فولیکولی مو به صورت یک نوار را ندارد و تنها با استفاده از تکنولوژی یا یک سوزن باریک فولیکول های مورد نیاز برای کاشت مو به صورت جداگانه و تکی استخراج خواهد شد تا برای و عمل زیبایی Hair Transplant در ناحیه مورد نظر مورد استفاده قرار گیرد.

 

عمل زیبایی کاشت مو به روش FUE چیست و چگونه انجام خواهد شد

 

در عمل زیبایی کاشت مو به روش FUE دیگر نیازی وجود ندارد کع جراح متخصص زیبایی یک برش افقی در پوست سر شما ایجاد کرده و تعداد زیادی فولیکول را استخراج نماید.

در چنین حالی جراح متخصص تنها یک واحد فولیکولار را که شامل یک تا 4 تار مو خواهد شد را به تنهایی جدا کرده و برای عمل زیبایی Hair Transplant مورد استفاده قرار خواهد داد.

انجام عمل زیبایی کاشت مو به روش FUE می تواند برای کسانی مناسب باشد که در گذشته نسبت به انجام عمل زیبایی Hair Transplant به روش های دیگر اقدام کرده اند اما نتوانستند نتایج باب میل خود را دریافت کنند.

در زمان انجام عمل زیبایی کاشت مو به روش FUE هیچ جای زخمی باقی نخواهد ماند و استخراج واحد های فولیکول ا فاصله انجام خواهد شد در نتیجه هیچ اثری از زخم، باقی نخواهد ماند.

پزشک متخصص زیبایی برای عمل زیبایی کاشت مو به روش FUE در ابتدا باید فولیکول های مورد نیاز را برای Hair Transplant استخراج نموده و سپس از آن ها برای عمل زیبایی کاشت مو در محل مورد نظر استفاده نماید در نتیجه یک پزشک متخصص برای تکمیل روند عمل زیبایی Hair Transplant باید مراحل زیر را طی نماید.

 1. در اولین مرحله پزشک متخصص باید برای برداشت و استخراج فولیکول محل مورد نظر را به بی حسی موضعی آغشته نماید تا بیمار هیچ دردی را حس نکند.
 2. سپس برای اینکه یک فولیکول از محل مورد نظر استخراج شود و برای عمل زیبایی کاشت مو مورد استفاده قرار گیرد پزشک متخصص از یک میکرو ابزار کوچک استفاده خواهد کرد و دایره ای را به طور واحد فولیکولی ایجاد می نماید تا بتواند آن را به راحتی و بدون دردسر جدا نماید.
 3. سپس پزشک متخصص با استفاده ابزاری شبیه به پنس می تواند واحد های فولیکول را به راحتی از سوراخ و دایره ایجاد شده جدا نماید تا بتوان از آن برای عمل زیبایی Hair Transplant استفاده کرد.
 4. در محلی که قرار است عمل زیبایی کاشت مو در آن انجام شود پیش از استخراج واحد های فولیکول سوراخ ها و حفره هایی ایجاد می گردد تا برای عمل زیبایی Hair Transplant مورد استفاده قرار گیرد.
 5. برای اینکه رشد مو پس از عمل زیبایی کاشت مو به درستی انجام شود پزشک متخصص فولیکول های مو را در زاویه و عمق مناسبی قرار خواهد داد تا در جای درست و جدید خود بتوانند رشد کنند و باعث بهبود وضعیت طاسی سر شوند.
 6. پس از اتمام روند عمل زیبایی Hair Transplant پزشک متخصص از یک ضدعفونی کننده برای شستشوی ناحیه عمل زیبایی کاشت مو و استخراج فولیکول ها استفاده خواهد کرد.
مشاهده مطلب
بهترین قرص بعد از کاشت مو

یکی از مهمترین نکاتی که پزشک پس از انجام عمل زیبایی کاشت مو بر آن تاکید دارد این است که محل انجام عمل زیبایی کاشت مو باید به مدت چند هفته توسط بانداژ محافظت شود تا از عفونت و یا ایجاد تماس های پوستی جلوگیری به عمل آید.

 

عوارض و خطرات احتمالی ناشی از عمل زیبایی کاشت مو به روش FUE

 

عوارض و خطرات احتمالی ناشی از عمل زیبایی کاشت مو به روش FUE

هر عمل زیبایی یا درمانی پس از انجام می تواند شامل عوارض و خطرات احتمالی باشد که فرد بیمار را درگیر خواهد کرد، عمل زیبایی کاشت مو نیز از این حیث مستثنی نخواهد بود در نتیجه تمامی کسانی که نسبت به انجام عمل زیبایی Hair Transplant اقدام خواهند رد در مواردی ممکن است با عوارض جانبی و خطراتی روبرو شوند.

البته این عوارض احتمالی به ندرت اتفاق افتاده و می توانید با استفاده از انتخاب درست یک کادر پزشکی و مجرب برای انجام عمل زیبایی کاشت مو از تمامی عوارض جانبی پیش گیری نمایید.

البته برخی از عوارض جانبی و خطرات ناشی از عمل زیبایی کاشت مو نیز ممکن است تحت شرایطی رخ دهد که بهتر است در چنین مواقعی حتما با پزشک متخصص خود تماس گرفته و از دستورالعمل های ارائه شده توسط وی برای بهبود شرایط پیش آمده استفاده نمایید.

 1. به دلیل استخراج فولیکول ها به وجود آمدن زخم های کوچک بر روی ناحیه اهدا کننده طبیعی است.
 2. ایجاد تورم، خارش، سوزش و اسکار های در ناحیه کاشت مو و همچنین سایت اهدا کننده مو ممکن است رخ دهد که با رعایت نکات ذکر شده توسط پزشک متخصص قابل کنترل است.
 3. در صورتی که از دستورالعمل های پزشک متخصص خود در مورد عدم استعمال دخانیات، سیگار کشیدن، مصرف داروهای ضد انعقاد خون مانند وافارین و آسپرین و همچنین مکمل های گیاهی پیروی نکنید ممکن است به عوارضی مانند خون ریزی و عفونت دچار شوید.
 4. ریزش مو در ماه های ابتدایی پس از انجام عمل زیبایی کاشت مو طبیعی بوده و به زودی سیکل رشد تار های موی جدید آغاز خواهد شد.

 

مراقبت های بعد از عمل زیبایی کاشت مو به روش FUE

 

مراقبت های بعد از عمل زیبایی کاشت مو به روش FUE

مانند تمامی عمل های جراحی یا زیبایی دیگری که روزانه انجام خواهد شد، عمل زیبایی کاشت مو نیز دارای نکات و مراقبت هایی است که پس از انجام Hair Transplant رعایت آن ها ضروری خواهد بود.

در بیشتر مواقع پزشک متخصص یا کادر پزشکی تمامی این موارد را به شما گوش زد خواهند کرد تا از بروز عوارض جانبی و خطرات احتمالی جلوگیری به عمل آید.

 1. در صورتی که می خواهید پس از انجام عمل زیبایی کاشت مو استراحت کنید بهتر است تا چند ساعتی زیر سر خود را در ارتفاع بالاتری از سطح بدن خود قرار دهید تا از تماس قسمت های Hair Transplant با زمین یا بالش اجتناب شود.
 2. در طول دوران نقاهت پس از عمل زیبایی کاشت مو از مالش، خارش و لمس کردن ناحیه ای که عمل زیبایی Hair Transplant در آن انجام شده جدا خودداری کنید.
 3. برای شستشوی موهای سر خود در هفته های ابتدایی معمولا شامپوهای مخصوص یا لوسیون مو پیشنهاد می شود که بهتر است برای انجام این کار ابتدا با پزشک متخصص خود مشورت کنید.
 4. سعی کنید تا تمامی داروهای تجویز شده توسط پزشک متخصص خود را به طور مرتب مصرف کنید.
 5. از مصرف داروهای ضد التهابی، مکمل های گیاهی، داروهای ضد انعقاد خون، آسپرین و وافارین برای جلوگیری از عفونت و خون ریزی خودداری نمایید، همچنین مصرف دخانیات و سیگار کشیدن می تواند باعث ایجاد کندی در روند بهبودی شما پس از عمل زیبایی کاشت مو شود.
 6. در هفته های نخست پس از عمل زیبایی کاشت مو از تابش مستقیم نور خورشید و گرما به ناحیه Hair Transplant خودداری نموده و برای چند هفته از انجام فعالیت های سنگین مانند ورزش های حرفه ای خودداری کنید.
مشاهده مطلب
عمل زیبایی کاشت مو بدون جراحی

 

هزینه و نتایج عمل زیبایی کاشت مو به روش FUE

 

هزینه و نتایج عمل زیبایی عمل زیبایی کاشت مو به روش FUE

هزینه یکی از مهمترین معیار هایی است که هر شخصی آن را پیش از انجام امور خود در نظر خواهد گرفت، یکی از معیار های مهم افراد برای انجام عمل زیبایی کاشت مو هزینه و قیمت آن می باشد.

هیچگاه نمی توان برای انجام عمل زیبایی Hair Transplant هزینه ای ثابت و مشخص تعیین کرد زیرا هزینه های ناشی از عمل زیبایی کاشت مو به موارد مختلفی از جمله تعداد فولیکول های کاشته شده، داروهای تجویز شده، دستمزد و تجربه پزشک متخصص و حتی هزینه های بی حسی موضعی بستگی خواهد داشت.

دقت داشته باشید که هیچگاه نباید هزینه را به عنوان معیار اصلی در نظر بگیرید، زیرا ممکن است بسیاری از کلینیک های زیبایی با هزینه های ناچیز نسبت به انجام عمل زیبایی کاشت مو اقدام نمایند که این روند قطعا کیفیت لازم را دارا نخواهد بود.

سعی کنید تا کلینیک و پزشک متخصصی را انتخاب کنید که علاوه بر هزینه های منصفانه بتواند کیفیت خوبی را برای عمل زیبایی Hair Transplant ایجاد نماید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت مو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)

کاشت مو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *