درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت مو چقدر زمان می برد

کاشت مو چقدر زمان می برد ؟

وقت طلاست و در برخی از موارد حتی از طلا هم با ارزش تر است؛ بنابراین استفاده از تجربه دیگران می ‌تواند بهترین کار ممکن باشد. به همین جهت بیمارانی که می خواهند از شر ریزش مو و طاسی سر خود رهایی یابند بهتر است از تجربه آن دسته از بیمارانی که توانسته اند با موفقیت این مشکل را حل کنند بهره بگیرند.

 

کاشت مو چقدر زمان می برد

 

جالب است بدانید که اکثر بیمارانی که با موفقیت طاسی سر راه حل کرده‌ اند عمل زیبایی کاشت مو را تجربه کرده اند.

چرا که بیمارانی که می خواهند طاسی موجود در نواحی مختلف سر خود را رفع کنند روشی را که از مدت زمان کمتری جهت بهبود این وضعیت دارد نسبت به یک روش دیگر که به مدت زمان بیشتری برای دادن نتایج لازم و مناسب احتیاج دارد ترجیح می دهند و می خواهند که هر چه زودتر این مشکل ناراحت کننده و عذاب آور را حل کنند.

از این رو عمل زیبایی کاشت مو می‌تواند این مزیت را برای بیماران فراهم سازد.

 

عوامل و معیار های تاثیر گذار در زمان لازم برای کاشت مو

عمل زیبایی hair transplant علاوه بر اینکه تاثیرات و نتایج خوب و قابل قبولی برای بیمار در اختیار می ‌گذارد به مدت زمان بسیار کمتری نسبت به سایر روش های درمانی در زمینه خود جهت تاثیر گذاری نیاز خواهد داشت که این می‌ تواند یک امتیاز بسیار مهم برای عمل زیبای کاشت مو باشد.

 

عوامل و معیار های تاثیر گذار در زمان لازم برای کاشت مو

 

اما چه ویژگی هایی باعث شده است تا عمل زیبای کاشت مو با سرعت بیشتری انجام گیرد و چه عواملی در مدت زمان انجام عمل زیبایی hair transplant موثر خواهند بود؟

جواب این سوال می تواند پاسخ های فراوانی داشته باشد چرا که انجام عمل زیبایی پیوند مو به خودی خود انجام نمی‌ شود و به بسیاری از عوامل دخیل بستگی دارد بنابر این هر یک از این عوامل نیز می ‌توانند در مدت زمان انجام عمل زیبایی hair transplant تاثیر گذار باشند. از جمله عوامل موثر در مدت زمان انجام عمل زیبایی کاشت مو عبارتند از:

1- پزشک متخصص کاشت مو : پزشک متخصص پیوند مویی که قرار است از عمل زیبایی hair transplant را انجام دهد به شدت می تواند در سرعت انجام روند زیبای کاشت مو تاثیر گذار باشد.

بنابر این کاملا واضح است که یک پزشک متخصص پیوند موی خوب و با تجربه، از یک پزشک متخصص کاشت موی کم تر مهارت و تازه وارد سرعت بیشتری در انجام عمل زیبایی hair transplant خواهد داشت.

مشاهده مطلب
کاشت مو به روش SUT و هزینه آن

2- تعداد گراف های مو جهت انجام کاشت مو : یکی دیگر از عوامل مهم تاثیر گذار در مدت زمان انجام عمل زیبایی پیوند مو تعداد گراف هایی است که قرار است از ناحیه بانک موی بیمار برداشته شده و در نواحی کم مو و بی مو کاشت شوند.

طبق این گفته کاملا بدیهی است که هر چقدر تعداد گراف هایی که قرار است در ناحیه تحت درمان کاشته شوند بیشتر باشد مدت زمان بیشتری جهت انجام عمل زیبایی کاشت مو نیاز خواهد بود.

3- روش مورد استفاده قرار گرفته در روند زیبایی پیوند مو: روشی که قرار است در انجام عمل زیبایی hair transplant مورد استفاده قرار گیرد نیز می تواند زمان انجام عمل زیبایی کاشت مو را تحت تاثیر خود قرار دهد. به عنوان مثال بهره گیری از روش FUT سریع تر از روش FUE خواهد بود.

4- تجهیزات مورد استفاده قرار گرفته در روند زیبا سازی کاشت مو: پزشکان متخصص همواره از تجهیزاتی که از کیفیت بالایی برخوردار هستند بهتر و سریع تر می توانند از لوازم و تجهیزات نا مرغوب استفاده نمایند.

 

تاثیرات تعداد گرافت ها بر زمان انجام کاشت مو

شاید عده ای از بیمارانی که می خواهند عمل زیبایی پیوند مو انجام دهند و زمان برای آن ها مهم است این گونه تصور کنند که تعداد گرافت هایی که جهت hair transplant از ناحیه بانک مو برداشته می شود و در ناحیه تحت درمان کاشته می شوند هیچ گونه تاثیری در زمان عمل زیبایی کاشت مو نخواهد داشت. چرا که پزشک متخصص همین کار را چه با تعداد گرافت هایی کمتر و چه با تعداد گرافت های بیشتر انجام می ‌دهد.

اما باید خاطر نشان کرد که این تصور یک تصور کاملا اشتباه می باشد. چرا که برداشت هر یک از این گرافت های مو از ناحیه بانک مو جهت انجام عمل زیبایی کاشت موی با دقت بسیار زیادی انجام می ‌گیرد تا صدمه ای به پوست بیمار و گرافت های مو وارد نشود.

پزشک متخصص hair transplant بعد از برداشت این گرافت های مو از بانک مو با استفاده از شیوه های مختلف کاشت مو با حوصله بسیار فراوانی به انجام کاشت این گرافت های برداشت شده می پردازد.

انجام کاشت مو نیز با حوصله و دقت بسیار ضروری می باشد پس پزشک متخصص hair transplant باید این کار را با دقت انجام دهد تا گرافت های برداشته شده متناسب با رویش موی سر بیمار و سن و جنسیت او در ناحیه تحت درمان کاشته شوند و هیچ گونه آسیبی به گرافت های مو وارد نشود.

مشاهده مطلب
کاشت مو در مردان

هر چه تعداد گرافت هایی که قرار است حین انجام عمل زیبایی کاشت مو در ناحیه تحت درمان کاشته شوند بیشتر باشد مدت زمان لازم برای انجام این کار بیشتر خواهد بود؛ بنابراین کاملا بدیهی است که تعداد گرافت های hair transplant در مدت زمان انجام پیوند مو تاثیر مستقیم خواهند داشت.

 

آیا کاشت مو دائمی بوده و نتایج حاصل از کاشت مو چقدر طول خواهد کشید؟

به طور یقین همه ی افرادی که می خواهند از شر مشکل طاسی سر خود رهایی یابند دوست دارند تا از روشی استفاده کنند که به صورت دائمی بتواند این مشکل را حل کرده و موقتی نباشد و با انجام یک باره آن بتوان برای همیشه از این مشکل عذاب آور و نا خوشایند خلاص شد؛

بنابراین بسیاری از بیمارانی که خواستار انجام عمل زیبایی کاشت مو بوده و از مزایای آن کاملاً با خبر هستند سوالی در ذهنشان خطور می کند.

آیا عمل زیبایی کاشت مو یک روش دائمی محسوب می شود؟ خوشبختانه جواب این سوال مهم و کلیدی کاملاً مثبت خواهد بود و عمل زیبایی hair transplant یکی از معدود عمل های زیبایی در زمینه خود به شمار می رود که کاملاً دائمی بوده و بیمار تنها با یک بار استفاده از عمل زیبایی پیوند مو می‌ تواند به مشکلات خود پایان دهد.

اما علاوه بر دائمی بودن یک روش زیبایی مدت زمان ماندگاری نتایج به دست آمده از آن هم برای بیماران بسیار حائز اهمیت خواهد بود بنابراین سوال دیگر در این موضوع پیش می ‌آید و این سوال این است که نتایج بدست آمده از عمل زیبایی کاشت مو به چه مدت ماندگاری و دوام خواهد داشت؟

با توجه به اینکه عمل زیبایی hair transplant یک روش دائمی محسوب می شود بنابر این نتایج به دست آمده از عمل زیبایی کاشت مو نیز می تواند دائمی باشد تنها به شرطی که بیمار بتواند به خوبی از مو های کاشته شده توسط روش زیبایی پیوند مو مراقبت کند.

همان طور که شما هم می دانید عمل زیبایی کاشت مو یک روش کاملا طبیعی محسوب می شود به این معنی که در انجام روند زیبا سازی پیوند مو از هیچ ‌گونه موی مصنوعی استفاده نمی ‌شود و همه مو های کاشته شده از بدن خود بیمار که توسط پزشک متخصص hair transplant از بانک مو برداشته شده اند کاشته شده است.

بنابراین پس از انجام روند زیبا سازی کاشت مو مو های کاشته شده به صورت طبیعی و دائمی به رشد خود ادامه خواهند داد و هرگز رشد این مو های کاشته شده متوقف نخواهد شد؛

مشاهده مطلب
کاشت مو بدون درد

بنابراین نتایجی که از عمل زیبایی hair transplant به دست می‌آید کاملاً دائمی خواهد بود و محدودیت زمانی نخواهد داشت.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال  و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت مو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت مو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *