درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو چقدر طول می کشد؟

کاشت ابرو چقدر طول می کشد؟

در دنیای امروز، تکنولوژی و فناوری های پزشکی سعی دارند که کوچکترین تا بزرگترین مشکلات انسان ها را پاسخ دهند. با توجه به اینکه اعتماد به نفس و زندگی اجتماعی در بسیاری از افراد تاثیر مستقیمی از چهره آنان می پذیرد، انواع مختلفی از عمل های زیبایی مانند کاشت ابرو توسط جامعه پزشکی به افراد توصیه می شود که بعضی از این عمل ها به دلیل تاثیر گذاری و نتایج بسیار خوب به سرعت محبوب شده اند.

 

کاشت ابرو چقدر طول می کشد؟

 

عمل زیبایی کاشت ابرو یکی از عمل های زیبایی بسیار محبوب است. بالا رفتن سن یا ابتلا به انواعی از بیماری ها، استفاده از بعضی دارو ها و مواد شیمیایی می تواند باعث ریزش و کم پشت شدن ابرو ها شود.

ابرو ها از قسمت هایی از چهره اند که شاید به تنهایی مورد توجه قرار نمی گیرند ولی بر چگونه دیده شدن چهره و بخش های مختلف آن مخصوصا چشم ها تاثیر بزرگی می گذارند.

فرقی نمی کند در اثر بیماری، مو های این قسمت از صورتتان را از دست داده اید، یا افزایش سن و استفاده از مواد شیمیایی باعث ریزش آن ها شده است.

اگر همیشه ابروهای پر پشت تر و متراکم تر خواسته اید، عمل زیبایی کاشت ابرو می تواند پاسخ مشکلتان باشد. transplant eyebrow به شما این امکان را می دهد که ابرو هایی طبیعی و با تراکم دلخواه خودتان داشته باشید.

 

آیا عمل زیبایی کاشت ابرو طولانی است؟

 

آیا عمل زیبایی کاشت ابرو طولانی است؟

به طور کلی و با توجه به اینکه ابرو ها ناحیه ی نسبتا کوچکی از صورت را اشغال می کنند و میزان موهای نسبتا کمی (از صد تا چند صد عدد مو) به این قسمت ها پیوند داده می شوند، عمل زیبایی کاشت ابرو بازه زمانی کمی نیاز خواهد داشت.

البته این بازه زمانی، به روش کاشت مو و تعداد مو های کاشته شده توسط پزشک متخصص وابسته است و در هر بیمار متفاوت خواهد بود.

در عمل زیبایی کاشت ابرو معمولا بیمار بیهوش نخواهد شد و بیدار است و پزشک فقط از بی حسی های موضعی استفاده خواهد کرد. عمل زیبایی transplant eyebrow با برداشته شدن مو های سالم خود بیمار توسط پزشک متخصص شروع می شود.

در روشی دیگر پزشک برای به دست آوردن نتایج طبیعی تر، ممکن است نواری از پوست با موهای سالم را جدا کند.

در عمل زیبایی transplant eyebrow، قبل از اینکه پزشک بتواند موها را پیوند دهد، تکنسین ها مو ها را برای پیوند و پزشک پوست ابرو های شما را آماده می کنند.

مشاهده مطلب
کاشت ابرو در زنان به روش FUE یا FUG کدام بهتر است ؟

اگر تعداد مو های قابل پیوند زیاد باشند فرد یا افرادی از تیم کاشت ابرو به اتاق عمل اضافه شده تا سرعت عمل را بالا ببرند. عمل زیبایی کاشت ابرو بعد از حدکثر چند ساعت کامل شده و پزشک به شما دستور های مراقبتی پس از عمل را می دهد.

بیشتر زمان در اتاق عمل، صرف این میشود که موها با توجه به سن و ویژگی های صورت شما به شکلی طبیعی و در جهت های درست کنار یکدیگر قرار گیرند. این پیچیدگی به مهارت و تجربه و توانایی پزشک متخصص شما وابسته است.

از جایی که نتایج عمل زیبایی کاشت ابرو دائمی است، پزشک متخصص و توانا باید مو ها را جوری کنار هم قرار دهد که برای یک عمر، طبیعی و خوب بنظر برسند.

 

دوران نقاهت و بازیابی کاشت ابرو

عمل زیبایی کاشت ابرو از جمله عمل های زیبایی با دوره ی بازیابی کوتاه محسوب می شود. معمولا این دوره ی نقاهت به اندازه دوره نقاهت بعد از تاتو کردن طول می کشد.

ممکن است بعد از عمل زیبایی transplant eyebrow مقدار کمی کبودی و پوسته پوسته شدن در اطراف ابرو های خود مشاهده کنید. اغلب بیماران بعد از سه روز از این عمل زیبایی، نسبت به ابرو های خود احساس کاملا طبیعی دارند.

از جایی که عمل زیبایی کاشت ابرو به بیهوشی نیازی نداشته و معمولا پزشک متخصص فقط از بی حسی موضعی استفاده می کند، شما می توانید بعد از عمل، خودتان به خانه برگردید و در طی یک تا دو روز فعالیت های روزانه و عادی خود را انجام دهید.

تا بیست و چهار ساعت پس از عمل زیبایی transplant eyebrow در لمس کردن ابرو ها احتیاط به خرج دهید.

ابرو های خود را تا چند روز پس از عمل زیبایی کاشت ابرو، خیس نکنید، همچنین امکان دارد پزشک از شما بخواهد که برای چند روز، آرایش کردن را محدود کنید.

عمل زیبایی transplant eyebrow نسبت به بسیاری روش ها، دوره بهبودی سریع تری دارد. رشد ابرو های پیوند شده تقریبا چهار ماه طول خواهد کشید و بیشترین میزان رشد مو های جدید، تقریبا در پایان سال اول است.

 

نتایج حاصل از کاشت ابرو دائمی است؟

یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت سریع عمل زیبایی کاشت ابرو، نتایج طولانی مدت و دائمی آن است. در transplant eyebrow پزشک و متخصص از فولیکول های سالم خود فرد استفاده می کند تا مناطق کم مو تر را پر کند.

این موهای پیوند شده، در برابر هورمونی که باعث ریزش پیدا کردن مو ها می شود (دی هیدروتسترون یا DHT)، مقاوم هستند.

مشاهده مطلب
میکروپیگمنتیشن ابرو چیست

بنابراین بعد از عمل زیبایی کاشت ابرو، حتی در صورت ریزش پیدا کردن یا نازک و کوچک شدن موهای پیوند نشده در اثر این هورمون، موهایی که پیوند شده اند به رشد خود ادامه می دهند و از بین نمی روند یا نمی ریزند و تحت اثر هورمون دی هیدروتسترون قرار نمی گیرند.

البته عوامل متفاوتی در ماندگاری و رضایت بخشی نتایج حاصل از عمل زیبایی کاشت ابرو، تاثیر گذار هستند.

از جمله مهمترین این عوامل، انتخاب کادر پزشکی و پزشک متخصص و با تجربه و توانا است که تاثیر مستقیم و بسیار بزرگی بر ماندگاری و رضایت بخشیِ نتیجه ی حاصل از عمل زیبایی کاشت ابرو می گذارد.

همان طور که انجام درست عمل زیبایی transplant eyebrow می تواند باعث زیبایی و اعتماد به نفس دوچندان شما شود، اشتباه در انجام آن می تواند نتایج عکس حاصل کند.

دو تا هشت هفته پس از عمل زیبایی کاشت ابرو، موهای پیوند شده می ریزند و این طبیعی است زیرا رشد موها به صورت یک چرخه پی در پی صورت می گیرد و با ریزش مو ها، رشد مو های جدید آغاز می شود و با تکرار این فرآیند سرعت رشد مو ها رفته رفته بیشتر خواهد شد.

همچنین با تکرار چرخه ریزش و رشد دوباره ی مو ها، در اکثر موارد مو های جدیدی که رشد می کنند، از ضخامت بیشتری برخوردارند.

 

نتایج نهایی کاشت ابرو چه زمانی مشخص خواهد شد؟

تا سه ماه پس از transplant eyebrow ممکن است موهایی که رشد می کنند نازک تر از قبل از عمل زیبایی کاشت ابرو باشند که این امری طبیعی است.

با مشورت با پزشک متخصصتان برای به دست آوردن بهترین نتیجه از عمل زیبایی کاشت ابرو، می توانید از انواعی از دارو ها برای درمان ریزش مو و نازک شدن مو استفاده کنید زیرا ریزش و نازک شدن مو ها می توانند تا پس از کاشت مو نیز ادامه داشته باشند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

 

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *