درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

جلسات لیزر موهای زائد چه تعداد می باشد

جلسات لیزر موهای زائد

انجام درمان زیبایی لیزر موهای زائد بدن روشی برای رفع موهای زائد بدن است. معمولا افراد زیادی برای رهایی دائمی از موهای زائد بدن خود که ظاهری زشت و ناپسند دارند به انجام درمان زیبایی laser hair removal بدن روی می آورند اما آیا انجام درمان زیبایی لیزر موهای زاید بدن واقعا روشی دائمی برای خلاصی از موهای زائد بدن است؟ یا به انجام مکرر در طی چند جلسات متعدد نیاز دارد؟

 

جلسات لیزر موهای زائد

 

چرا لیزر موهای زائد در چندین جلسه انجام می شود؟

درمان زیبایی لیزر موهای زائد بدن توسط پزشک متخصص زیبایی در کلینیک انجام می شود. پزشک متخصص برای انجام درمان زیبایی laser hair removal بدن از دستگاه مخصوص درمان زیبایی لیزر موهای زاید بدن استفاده می کند.

دستگاه مخصوص درمان زیبایی لیزر موهای زائد بدن با تولید پالس هایی را تولید می کنند. پالس های تولیدی بر اساس طول موج آن تنظیم می شوند. دستگاه مخصوص درمان زیبایی laser hair removal بدن، روی ریشه های موهای زائد شما را تاثیر می گذارند.

و با ایجاد گرما فولیکول های موهای زائد شما را به صورت غیر فعال در می آورد و از رشد آن ها جلوگیری می کند اما غیر فعال شدن فولیکول های موهای زائد بدن شما در طی انجام درمان زیبایی لیزر موهای زائد بدن همیشگی نیست.

 

تعداد جلسات لیزر موهای زائد به چه معیار هایی بستگی دارد

 

و بعد گذشت مدتی از انجام لیزر موهای زائد بدن، فولیکول های موهای زائد بدن شما شروع به رشد مجدد می کنند. ممکن است فکر کنید چرا با رویش مجدد موهای زائد بدن شما پس از انجام لیزر موهای زاید بدن، به درمان laser hair removal بدن روشی دائمی برای رفع موهای زائد می گویند؟

به این دلیل که ممکن است شما بعد از انجام درمان لیزر موهای زائد بدن رویش مجدد موهای زائد بدن خود را مشاهده کنید اما زمان رویش مجدد موهای زائد بدن بعد از انجام laser hair removal بدن طولانی تر از زمان رویش مجدد موهای زائد با روش های موقتی مانند شیو کردن است.

اما این طور نیست که لیزر موهای زائد بدن اصلا روی رشد موهای زائد بدن شما تاثیر نگذارد بلکه بعد از رشد مجدد موهای زائد بدن شما بعد از انجام لیزر موهای زاید بدن می توانید مشاهده کنید که بعضی از موهای زائد بدن در حال رشد هستند و بقیه فولیکول ها قادر به رشد مجدد نیستند.

اما با انجام لیزر موهای زائد در چند جلسه می توان نتیجه بیشتر از انجام درمان زیبایی لیزر موهای زاید بدن بدست آورد و تعداد فولیکول هایی که بعد از مدتی از گذشت انجام laser hair removal قادر به رشد می شوند را به حداقل رساند.

مشاهده مطلب
لیزر موهای زائد روی تاتو

 

تعداد جلسات لیزر موهای زائد به چه معیار هایی بستگی دارد؟

تاثیرات حاصل از انجام درمان زیبایی لیزر موهای زائد بدن بر روی هر فردی متفاوت است و به ویژگی های مختلفی بستگی دارد. از ویژگی های مهم تاثیر گذار بر نتایج انجام درمان زیبایی لیزر موهای زاید بدن، نوع، رنگ و ضخامت پوست و موهای زائد است.

برای مثال انجام درمان زیبایی لیزر موهای زائد بدن روی افرادی که که دارای موهای روشن، بلوند، قرمز و یا مایل به خاکستری هستند تاثیر کمتری نسبت به زمانی دارد که دارای موهای تیره و ضخیم تر هستند.

البته نتایج درمان زیبایی laser hair removal به عوامل دیگری هم به غیر از ویژگی های فردی بستگی دارد از مهم ترین عامل در تاثیر گذاری درمان زیبایی لیزر موهای زائد بدن طول موج پالس های تولیدی توسط دستگاه درمان زیبایی لیزر موهای زاید بدن است.

پزشک متخصص باید در هر جلسه ی درمان زیبایی لیزر موهای زائد بدن دستگاه درمان زیبایی laser hair removal بدن را متناسب با نوع پوست و نوع و ضخامت موها زائد بدن در ناحیه ای قرار است درمان زیبایی لیزر موهای زاید بدن انجام شود، تنظیم کند.

به این دلیل که نوع و ضخامت و پوست و موهای زائد بدن در هر ناحیه از بدن و در هر شخص متفاوت است و در صورتی که فرد مناسبی را برای انجام درمان زیبایی لیزر موهای زائد بدن خود انتخاب نکرده باشید ممکن است نتواند به خوبی این کار را انجام دهد.

در نتیجه شما نتوانید نتیجه خوبی از انجام درمان زیبایی لیزر موهای زائد بدن بگیرید و حتی دچار عوارض و مشکلات جدی بعد از انجام درمان زیبایی لیزر موهای زاید بدن شوید.

تعداد جلسات درمان زیبایی لیزر موهای زائد بدن با توجه به نکات گفته شده در هر فرد متفاوت است و بستگی به میزان نتیجه گیری شما در هر جلسه از درمان زیبایی laser hair removal بدن باشد.

اما طبق بررسی های انجام شده بر افراد مختلفی که تحت درمان درمان زیبایی لیزر موهای زائد بدن انجام گرفته اند مشخص شده است که معمولا تعداد جلسات درمان زیبایی لیزر موهای زاید بدن انجام گرفته برای هر فرد بین 6 تا 8 جلسه است.

 

فاصله زمانی بین هر جلسه و زمان لازم برای هر جلسه لیزر موهای زائد

فاصله زمانی بین جلسات در هر دوره از انجام درمان زیبایی لیزر موهای زائد بدن بستگی به زمانی دارد که تاثیرات انجام درمان زیبایی laser hair removal بدن رو به کاهش می گذارد و شما با رویش مجدد موهای زائد بدن خود مواجه می شوید.

مشاهده مطلب
آیا لیزر موهای زائد درد دارد ؟

معمولا بعد از گذشت 2 تا 3 هفته از انجام درمان زیبایی لیزر موهای زائد موهای زائد بدن در ناحیه ای که درمان زیبایی laser hair removal بدن انجام گرفته است فولیکول های موهای زائد شروع به رشد می کنند اما با رشد موهای زائد همزمان ریزش موهای زائد هم آغاز می شود.

ریزش موهای زائد بدن شما تا زمانی ادامه می یابد که دیگر در ناحیه ای تحت درمان زیبایی لیزر موهای زائد قرار گرفته شده است هیچ موی زائدی دیده نشود.

سپس پس از ریزش موهای زائد بدن تا مدتی هیچ رشدی در ناحیه ای تحت درمان زیبایی لیزر موهای زائد بدن انجام گرفته است دیده نمی شود اما بعد از گذشت چند ماه شما مجددا رویش مجدد فولیکول های موهای زائد بدنتان را مشاهده می کنید.

بعد از شروع رویش مجدد موهای زائد زمان انجام مجدد جلسه درمان زیبایی لیزر موهای زائد بدن شما فرا می رسد. با انجام مجدد درمان زیبایی لیزر موهای زاید بدن همین دوره ادامه می یابد تا همانطور که گفته شد رویش مجدد موهای زائد بدن شما ب حداقل برسد.

معمولا زمان هر دوره در هر جلسه از درمان زیبایی لیزر موهای زائد بدن نسبت به دوره قبلی انجام درمان زیبایی laser hair removal بدن طولانی تر است.

انجام درمان زیبایی لیزر موهای زائد بدن در هر قسمت از بدن به زمان های متفاوتی نیاز دارد تا انجام شود برای مثال انجام درمان زیبایی لیزر موهای زاید بدن در ناحیه پا که سطح بزرگتری از ناحیه زیر بغل است به زمان بیشتری نیاز دارد.

زمان انجام درمان زیبایی لیزر موهای زائد برای موارد دیگری مانند تعداد نواحی که قرار است بر آن نوحا درمان زیبایی لیزر موهای زاید هم انجام شود هم بستگی دارد؛ بنابراین نمی توان زمان دقیقی برای انجام درمان زیبایی laser hair removal بدن در نظر گرفت.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیزر موهای زائد خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

لیزر موهای زائد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *