درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

چگونگی اصلاح ابرو بعد از کاشت ابرو

چگونگی اصلاح ابرو بعد از کاشت ابرو

کاشت ابرو یکی از روش های دائمی برای بازگرداندن تارموهای ابرو های شما می باشد. پیوند ابرو در واقع بدین صورت است که موهای پشت سر و یا کنار گوش، با توجه به نزدیک بودن جنس موها، به ابروی شما پیوند داده می شود.

 

چگونه ابرو را بعد از کاشت ابرو اصلاح کنیم

 

بعد از کاشت ابرو نیاز است بعد از مدت مشخصی اصلاح ابرو صورت بگیرد تا ابرو ها م

نظم به نظر برسند.

کاشت ابرو نیز یک عمل زیبایی است و در این عمل زیبایی ابرو های از دست رفته  ی افراد به صورت دائمی بر می گردد.

پیوند ابرو بعد از طی زمان مشخصی نوعی ابروی خودتان می باشد و به اصلاح نیاز دارد اما در نظر داشته باشید که اصلاح ابرو باید به گونه ای باشد که به فولیکول های موهای کاشت شده آسیبی نرساند.

اصلاح ابرو بعد از عمل زیبایی eyebrow transplant باید تحت شرایطی و زیر نظر پزشک متخصص باشد و باید بعد از طی یک دوره ی خاص صورت بگیرد. انتخاب روش مناسب در اصلاح ابرو نیز بسیار حائز اهمیت است و به نوبه ی خود در زیباتر دیده شدن نتیجه بسیار تاثیر گذار است.

 

 زمان مناسب برای اصلاح ابروها بعد از کاشت ابرو

کاشت ابرو یکی از روش هایی است که امروزه اکثر خانم ها و دختران جوان از آن استقبال می کنند. عمل زیبایی eyebrow transplant همانند سایر عمل های زیبایی در چهره ی افراد تاثیر بسیاری دارد.

 

 

 زمان مناسب برای اصلاح ابروها بعد از کاشت ابرو

 

بسیاری از خانم ها و دختران جوان و یا تا حدودی آقایان بنا به دلایلی ابروهای پرپشت و زیبای خود را ار دست می دهند و همواره برای از دست دادن ابروهای خوش فرم خود ناراحت هستند این دلایل می تواند:

 1. افزایش سن
 2. استفاده از لوازم آرایشی نامرغوب
 3. بیماری سرطان
 4. اسکار یا جراحات در آن ناحیه

امروزه با ایجاد مراکز عمل زیبایی eyebrow transplant افرادی که ابروهای خود را بنا به دلایلی از دست داده اند برای آنها کاشت ابرو صورت می گیرد و این کاشت ابرو طبیعی است و شاید کمتر کسی متوجه شود که شما پیوند ابرو داشته اید.

بعد از پیوند ابرو برای مدتی طولانی حتی تا 1 سال ممکن است روند رشد ابرو های شما به صورتی باشد که نباید به ابروهای خود دست بزنید.

همانطور که می دانید برای کاشت ابرو از موهای پشت سر شما استفاده می شود و به نوعی خواب کاشت موی ابروی شما باید به صورتی باشد که حین رشد از سایر موهای ابروی شما مشخص نشود.

مشاهده مطلب
شستشوی بعد از کاشت ابرو

موهای ابروی شما بعد از عمل زیبایی eyebrow transplant یک دوره به طور کامل می ریزد و بعد از چند ماه به طور طبیعی رشد می کند.

این رشد طبیعی تا 1 سال بعد از کاشت ابرو به طول می انجامد و شما بعد از کاشت ابرو نباید با ابروهای خود زیاد ور بروید و در آن تغییرات ایجاد کنید اما در شرایطی که ابروی شما چند ماه بعد از پیوند ابرو بلند شد می توانید با مشورت پزشک عمل زیبایی eyebrow transplant به کوتاه کردن ابروی خود با قیچی بپردازید.

در صورت مراجعه به یک پزشک متخصص با تجربه، در نتیجه کاشت ابرو طبیعی خواهد بود و کاشت ابرو طبیعی باشد شما از ظاهر خود راضی خواهید بود.

 

شیوه درست اصلاح ابرو بعد از کاشت ابرو

همانطور که می دانید کاشت ابرو یک عمل زیبایی بسیار حساس است که در ظاهر و سن شما بسیار تاثیر گذار است.

افراد با از دست دادن ابروی خود و یا بد فرم شدن ابرو به پیوند ابرو روی می آورند و هدف از اینکه عمل زیبایی eyebrow transplant انجام می دهند این است که به فرم دلخواه در ابرو های خود برسند.

حال اگر افراد بعد از کاشت ابرو، ابرو های خود را به روش صحیح اصلاح نکنند و یا در زمان مشخص آنها را کوتاه نکنند کاشت ابرو طبیعی دیده نمی شود و افراد از نتیجه ی کار راضی نخواهند بود.

برای اینکه کاشت ابرو طبیعی به نظر برسد باید شیوه درست اصلاح ابرو بعد از کاشت ابرو رعایت شود.

شما می توانید با استفاده از روش های زیر فرم ابروی دلخواه خودتان را پس پیوند ابرو با مشورت با پزشک به شکل دلخواهتان تغییر دهید:

 1. استفاده از موچین برای از بین بردن موهای ابرو بعد از پیوند ابرو، البته باید دقت داشته باشید که موچین ممکن است موهای شما را به صورت نامنظم از ابرو اصلاح کند بنابراین در اصلاح ابرو بعد از کاشت ابرو بهتر است با دقت رفتار کنید.
 2. استفاده از قیچی اصلاح ابرو برای کوتاه کردن موهای ابرو، ممکن است ابروهایی که به روش پیوند ابرو به ابروی شما پیوند زده شده اند به دلیل اینکه از موهای پشت سرتان می باشد کمی بلند شوند، این موها را بهتر است با قیچی کوتاه کنید تا کاشت ابرو طبیعی به نظر برسد.
 3. استفاده از وکس ابرو، یک روش مناسب برای اصلاح ابرو هایی که عمل زیبایی eyebrow transplant انجام داده اند چرا که موهای اطراف را به صورت مرتب و یکدست اصلاح می کند.
 4. استفاده از بند ابرو، این روش نیز روش مناسبی برای از بین بردن موهای ابرو می باشد.
 5. استفاده از برس ابرو برای مرتب کردن و شانه ی موهای ابرو که ابرو های شما را مرتب تر و یکدست تر نشان می دهد.
مشاهده مطلب
عوارض کاشت ابرو در خانم ها و مراقبت های آن

افرادی که عمل زیبایی eyebrow transplant انجام داده اند بهتر است قبل از اصلاح ابروی خود با پزشک متخصص پیوند ابروی خود مشورت کنند زیرا در ماه های اولیه باید از اصلاح ابرو ها پرهیز کرد.

 

اهمیت و تاثیرات شیوه درست اصلاح بعد از کاشت ابرو

همانطور که می دانید داشتن ابروی مناسب چهره ی شما، تاثیر بسزایی در زیبا به نظر رسیدن چشم های شما دارد و رعایت قالب کلی ابرو در اصلاح ابرو یکی از مهمترین ملاک ها می باشد.

افراد به دلیل خطا در اصلاح ابرو های خود برای همیشه زیبایی صورت خود را به نحوی در خطر می اندازند و مجبور به کاشت ابرو می شوند.

کاشت ابرو طبیعی ترین روش برای بازگرداندن موهای ابرو می باشد به شرطی که در انتخاب مراکز عمل زیبایی eyebrow transplant دقت کنید.

اصلاح ابرو بعد از کاشت ابرو نیز وجود دارد همانطور که می دانید بیشتر افراد به دلیل پسند نکردن مدل ابروی خود به مراکز عمل زیبایی eyebrow transplant مراجعه می کنند زیرا تنها روشی است که برای همیشه ابروی دلخواه شما را برایتان ایجاد می کند.

باید در نظر داشته باشید که اگر شما بعد از کاشت ابرو در اصلاح ابروی خود دچار خطا شوید ممکن است موهایی که با پیوند ابرو به ابروی شما اضافه شده اند را دوباره از دست بدهید و دوباره ابروی شما فرم دلخواهتان نباشد در این صورت مجبور هستید دوباره عمل زیبایی eyebrow transplant انجام دهید.

اما از طرفی اصلاح ابرو بعد از پیوند ابرو نیز به طریقی در زیبایی چهره ی شما تاثیر دارد چرا که موهایی که از پشت سر شما برای ابروی شما پیوند شده اند، ممکن است بلند شوند و ابروی شما را نامرتب نشان دهند و یا موهای اضافی اطراف ابرو ممکن است رشد کند و به نوعی قالب ابروی شما را به هم بریزد، اصلاح ابرو بعد از کاشت ابرو در مرتب نشان دادن ابروی شما تاثیر دارد و کاشت ابرو طبیعی به نظر می رسد.

 

 نکات و توصیه های مهم در مورد اصلاح بعد از کاشت ابرو

عمل زیبایی eyebrow transplant راهی نجات بخش برای افرادی است که از ابرو های خود راضی نیستند. گاهی بعضی از افراد ابروی کم پشتی دارند، برخی از افراد ریزش ابرو دارند، برخی از افراد بر اثر زخم و یا دلایلی قسمتی از ابروی خود را از دست دادند.

این افراد با انجام عمل زیبایی eyebrow transplant به نوعی اعتماد به نفس خود را به دست می آورند اما قابل ذکر است بعد از عمل زیبایی eyebrow transplant باید در اصلاح ابرو های خود دقت کافی داشته باشند تا کاشت ابرو طبیعی به نظر برسد اگر کاشت ابرو طبیعی به نظر نرسد رضایت افراد را نیز به خود جلب نمی کند.

مشاهده مطلب
ماندگاری کاشت ابرو

بعد از پیوند ابرو برای اینکه اصلاح ابرو انجام دهید باید چند نکته را لحاظ کنید تا کاشت ابرو طبیعی به نظر برسد این نکات شامل:

 1. قبل از انجام پیوند ابرو حتما با پزشک متخصص هماهنگ کنید.
 2. اجازه دهید دوره ی رشد ابرو به پایان برسد سپس اقدام به اصلاح ابرو کنید.
 3. برای داشتن ابروهایی منظم ماهانه آنها را کوتاه کنید.
 4. برای اصلاح ابرو از یک فرد متخصص در این امر کمک بگیرید.
 5. حین اصلاح ابرو مراقب ابروهای کاشت شده باشید تا به فولیکول های آن آسیب نرسد.
 6. بهترین روش استفاده از وکس اصلاح ابرو می باشد.
 7. هرروز ابرو های خود را با برس ابرو شانه کنید تا ابرو ها خوش فرم تر به نظر برسند.

رعایت این نکات و توصیه ها می تواند به طریقی در طبیعی بودن ابرو هایتان تاثیر بگذارد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *