درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

اقدامات اولیه بعد از تزریق ژل به خط لبخند

اقدامات اولیه بعد از تزریق ژل به خط لبخند

برای اینکه بتوانیم همواره بهترین نتایج را از عمل زیبایی تزریق ژل کسب نماییم باید آگاه باشیم که صرفا filler injection کافی نبوده و باید از نتایج به دست آمده مراقبت شود.

مراقبت ها و دستورالعمل هایی که پس از عمل زیبایی تزریق ژل توسط پزشک متخصص ذکر می شود می تواند تاثیر بسیار زیادی در دائمی بودن و ماندگاری نتایج داشته باشد.

 

مراقبت های بعد از انجام تزریق ژل به خط خنده

 

گاها مشاهده شده که افرادی بدون هیچ مشکلی برای عمل زیبایی تزریق ژل به پزشک مراجعه کرده اند اما به دلیل عدم رعایت نکات و دستورالعمل های ذکر شده نتیجه دلخواه خود را کسب نکرده اند.

مراقبت های بعد از عمل زیبایی تزریق ژل مختص یک ناحیه نیست و باید در زمان انجام filler injection به تمامی نواحی از جمله خط لبخند از آن استفاده شود.

به عنوان مثال دقت داشته باشید که عمل زیبایی تزریق ژل به خط لبخند برای رفع مشکلات ناشی از چین و چروک و اصلاح خط لبخند انجام می شود.

حال اگر در چنین شرایطی فرد نتواند مراقبت های لازم را به نحو احسن انجام ندهد در نتیجه ممکن است تمامی تغییرات به دست آمده بی فایده شده و حتی در دوران کوتاهی نیاز به انجام مجدد عمل زیبایی تزریق ژل به خط لبخند باشد.

اقدامات اولیه و دستورالعمل های مهم پس از عمل زیبایی filler injection به خط لبخند اهمیت بالایی دارد.

 

مراقبت های بعد از انجام تزریق ژل به خط لبخند

به صورت کلی روش های مراقبتی و نکاتی که برای پس از عمل زیبایی تزریق ژل به لبخند در نظر گرفته می شود در نواحی دیگر نیز استفاده خواهد شد.

به یاد داشته باشید که تجربیات پس از filler injection به خط لبخند در افراد مختلف متغیر خواهد بود زیرا شرایط و حالات هر یک از افراد متفاوت بوده و همین موضوع می تواند در نتایج عمل نیز تغییراتی را ایجاد نماید.

مهم ترین و اصلی ترین نکته ای که در مورد مراقبت های پس از عمل زیبایی تزریق ژل به خط لبخند وجود دارد این است که شما باید از پزشک خود در مورد تمامی اطلاعات مورد نیاز و دستورالعمل های پس از تزریق ژل سوال بپرسید و جمع بندی نهایی را به خاطر بسپارید.

داشتن آگاهی کافی مهم ترین موضوعی است که می تواند شما را در روند بهبودی و دوران نقاهت filler injection به خط لبخند یاری نماید.

مشاهده مطلب
تزریق ژل به زانو

انتظار نداشته باشید که نتایج بلافاصله پس از تزریق ژل کاملا یکنواخت و هموار باشد، زیرا تورم و کمی کبودی در ناحیه تزریق در ساعات و یا روز های اولیه عمل زیبایی filler injection به خط لبخند مشاهده خواهد شد.

 

کاهش تورم و کبودی پس از تزریق ژل به خط لبخند

 

کاهش تورم و کبودی پس از تزریق ژل به خط لبخند

یکی از مهمترین مواردی که پس از رخ خواهد داد کبودی و تورم است.

کبودی ها و تورم در هفته های ابتدایی پس از انجام عمل زیبایی تزریق ژل به خط لبخند کاملا طبیعی بوده و جای هیچ نگرانی در مورد این موضوع وجود ندارد.

مهم ترین موضوع این است که اطمینان حاصل کنید از دستورالعمل های پزشک متخصص خود برای بهبود این وضعیت استفاده خواهید کرد.

یکی از عواملی که می تواند باعث کاهش تورم و کبودی در هفته ابتدایی پس از عمل زیبایی تزریق ژل به خط خنده شود استفاده از کمپرس سرد و همچنین قرار دادن سر در ارتفاعی بالاتر از بدن با استفاده از چند بالش است.

به اصطلاح متخصصان زیبایی هیدارته بودن یکی از روش های نوین و کاملا طبیعی است که می تواند به بهبود وضعیت تورم و کبودی ناشی از عمل زیبایی تزریق ژل به خط خنده کمک نماید.

هیدراته کردن به این معنی است که شما باید در طول دوران نقاهت خود مقدار زیادی آب بنوشید و همچنین از سبزیجات و میوه های تازه استفاده کنید تا بدن شما بتواند املاح و مواد معدنی را به همراه ویتامین های مورد نیاز به صورت کاملا طبیعی جذب نماید.

طبیعی بودن مواد دریافتی تاثیر به سزایی در روند بهبودی تورم و کبودی در دوران نقاهت خواهد داشت.

دقت داشته باشید برای جلوگیری از تشدید تورم، کبودی، خون ریزی و عفونت برای چند هفته قبل و بعد از عمل زیبایی تزریق ژل از مصرف داروهای ضد انعقاد خون و مکمل های گیاهی پرهیز نمایید زیرا چنین مواردی می تواند احتمال بروز مشکلاتی از این قبیل را افزایش دهد.

 

رژیم های غذایی و رفتاری پس از تزریق ژل به خط لبخند

 

رژیم های غذایی و رفتاری پس از تزریق ژل به خط لبخند

سعی کنید در هفته ابتدایی پس از عمل زیبایی تزریق ژل به خط لبخند از انجام فعالیت های شدید ورزشی یا کاری خود داری نمایید.

انجام فعالیت های شدید باعث خواهد شد تا تورم و کبودی افزایش پیدا کند.

همچنین مصرف غذای های تند و ادویه دار، استعمال دخانیات، سیگار کشیدن و مصرف مشروبات الکلی می تواند روند بهبودی شما را به طرز سخت گیرانه ای کاهش دهد.

یکی دیگر از مواردی که می تواند در نتایج حاصل از عمل زیبایی filler injection به خط لبخند تاثیر گذار باشد مربوط به عادت های رفتاری فرد می باشد.

مشاهده مطلب
تزریق ژل به باسن

به عنوان مثال بهتر است عمل زیبایی تزریق ژل به خط حنده را زمانی انجام داده که بتوانید برای آن وقت کافی اختصاص دهید، برای نمونه می توان گفت که سعی کنید وقتی که در تلاش برای برگزاری مراسم عروسی خود هستید و یا یک پرواز و سفر در پیش دارید نسبت به انجام عمل زیبایی تزریق ژل به خط لبخند یا هر نقطه ی دیگری از بدن اقدام نکنید زیرا این موضوع نیازمند مراقبت های خاصی است که به بهبودی شما کمک کرده و نتیجه های رضایت بخشی را به ارمغان خواهد آورد.

 

باید ها و نباید های بعد از تزریق ژل به خط لبخند

 

باید ها و نباید های بعد از تزریق ژل به خط لبخند

به منظور کاهش کبودی و تورم پس از عمل زیبایی تزریق ژل به خط خنده اقدامات اولیه و البته مهمی وجود دارد که انجام آن ها و یا اجتناب از برخی موارد می تواند بسیار مهم و حائز اهمیت باشد.

قبل از تزریق سعی کنید تا یک هفته مصرف داروهای خاص خود مانند آسپرین و مشتقات آن را متوقف کنید.

دقت داشته باشید که داروهای ضد بارداری نیز می تواند خطرناک باشد.

اگر از داروهای خاصی مصرف می کنید حتما پزشک متخصص خود را از این موضوع با خبر نمایید.

خبردار بودن پزشک متخصص شما در مورد تمامی جوانب عمل زیبایی تزریق ژل به خط لبخند می تواند باعث شود تا با دقت بیشتری تصمیم گیری های لازم را انجام داده و در صورت لزوم برخی داروهای خاص را متوقف یا مصرف آن را تغییر دهد تا هیچ مشکلی برای شما رخ ندهد و دچار حساسیت های دارویی و غیره نشوید.

از اصلاح کردن موهای زائد، اپیلاسیون، خارش پوست و مواردی مشابه در 2 روز قبل از انجام عمل زیبایی filler injection به خط لبخند خود داری نمایید و همچنین مصرف مشروبات الکلی را کنار بگذارید.

این موضوع قبل از انجام عمل زیبایی تزریق ژل به خط خنده نیز وجود دارد و تا بعد از آن ادامه خواهد داشت.

اگر مبتلا به زخم های صورت، دیابت، بیماری های خاص و غیره هستید حتما پزشک خود را مطلع نمایید زیرا ممکن است در روند انجام عمل زیبایی تزریق ژل به خط لبخند شما تغییراتی به وجود آید تا شما هیچگونه درد و مشکلی را احساس نکنید.

به طور قطع انجام عمل زیبایی filler injection به خط لبخند برای مادرانی که در دوران شیر دهی نوزاد خود قرار دارند، افراد باردار، افراد دارای اختلالات پوستی و افراد دارای آلرژی پیشنهاد نمی شود.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

مشاهده مطلب
تزریق ژل به گونه

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق ژل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *