درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربی به روش بادی جت

تزریق چربی به روش بادی جت

معمولا برای پر کردن نقاطی از بدن و صورت مانند پروتز لب و پروتز سینه از روش هایی مانند تزریق ژل های پر کننده و عمل زیبایی تزریق چربی استفاده می شود اما به دلیل بیشتر بودن خطرات ناشی از تزریق ژل های پر کننده، عمل زیبایی fat injection رواج بیشتری پیدا کرده است.

 

تزریق چرب به روش بادی جت

 

عمل زیبایی fat injection به روش های مختلفی انجام می شود. یکی از راه های عمل زیبایی fat injection صورت می گیرد، عمل زیبایی fat injection به روش بادی جت است.

برای انتقال چربی از چربی های خود بدن شخصی که می خواهد عمل زیبایی تزریق چربی انجام دهد استفاده می شود تا نتیجه بهتری از انجام عمل زیبایی fat injection داشته باشد.

به این دلیل که اگر از چربی های خارجی یا بدن شخص دیگری برای عمل زیبایی انتقال چربی استفاده شود ممکن است بدن شخص نسبت به تزریق چربی انجام شده واکنش منفی نشان دهد و با مشکلاتی مواجه شود.

 

تزریق چربی به روش بادی جت چیست؟

همان طور که گفته شد برای انتقال چربی از چربی های خود شخص استفاده می شود؛ بنابراین قبل از شروع عمل زیبایی تزریق چربی، پزشک متخصص fat injection مقدار چربی مورد نیاز برای عمل زیبایی انتقال چربی به بدن شخص را از بدن خود شخص مورد درمان خارج می کند.

 

تزریق چربی به روش بادی جت چیست

 

پزشک متخصص تزریق چربی می تواند از 3 روش برای خارج کردن چربی از بدن شخص تحت درمان استفاده کند. به توضیحی از هر یک از 3 روش پرداخته شده است.

 1. خارج کردن چربی از طریق عمل زیبایی لیپوساکشن

پزشک متخصص fat injection برای انجام عمل زیبایی لیپوساکشن از دستگاه مخصوص لیپوساکشن استفاده می کند. پزشک متخصص تزریق چربی دستگاه مخصوص لیپوساکشن را در محلی که می خواهد از چربی آن استفاده کند قرار می دهد.

سپس پزشک متخصص تزریق چربی توسط دستگاه مخصوص لیپوساکشن سلول های چربی منطقه مورد نظر را ذوب می کند و در انتها سلول های چربی ذوب شده را از بدن شخص تحت درمان خارج می کند.

 1. خارج کردن چربی از طریق عمل زیبایی لیپوماتیک

پزشک متخصص تزریق چربی برای خارج به روش لیپوماتیک از لوله توخالی و باریکی به نام کانول استفاده می کند و سپس با تکان دادن، لرزش و مکش چربی های منطقه مورد نظر را برای انتقال چربی خارج می کند.

 1. خارج کردن چربی از طریق روش جدید به نام بادی جت
مشاهده مطلب
تزریق چربی در پیشانی و جزئیات آن

پزشک متخصص تزریق چربی برای خارج کردن چربی از طریق بادی جت هم از دستگاه مخصوص بادی جت استفاده می کند. دستگاه بادی جت با آب کار می کند.

دستگاه بادی جت با فشار زیادی که با آب به سلول های چربی منطقه مورد نظر وارد می کند سلول های چربی را جدا می کند.

 

تفاوت های تزریق چربی روش بادی جت با روش های سنتی

تزریق چربی با روش های گفته شده باهم تفاوت اساسی دارند و هر کدام خطرات و عوارضی را به دنبال دارند که به توضیح هر کدام پرداخته شده است.

انتقال چربی با لیپوساکشن به این دلیل که گرما سلول های چربی را ذوب می کند ممکن است به بافت و اندام های اطراف آن ناحیه آسیب جدی وارد کند و fat injection با لیپوماتیک فشار زیادی به بافت ها وارد می کند.

به همین دلیل ممکن است بعد از عمل زیبایی لیپوماتیک با تورم و کبودی مواجه شوید؛ اما در تزریق چربی با بادی جت فشار آب فقط به سلول های چربی منطقه مورد نظر وارد می شود و آسیبی به بافت دیگر و اندامی وارد نمی کند.

fat injection با روش بادی جت روش کمتر تهاجمی نسبت تزریق چربی با روش های لیپوساکشن و لیپوماتیک است و زمان دوران نقاهت کمتری هم دارد.

شما بعد از انجام fat injection با روش بادی جت سریع تر از fat injection با روش های لیپوساکشن و لیپوماتیک بهبود پیدا می کنید.

انتقال چربی با روش های لیپوساکشن و لیپوماتیک با درد زیادی همراه است به همین دلیل معمولا پزشکان متخصص fat injection قبل از انجام عمل های زیبایی لیپوساکشن و لیپوماتیک مواد بیهوشی به شخص تحت درمان برای درمان عمومی تزریق می کند.

اما تزریق چربی با روش بادی جت با درد زیادی همراه نیست و بیشتر با بیهوشی موضعی انجام می شود.

fat injection با روش بادی جت نسبت به تزریق چربی با روش های لیپوساکشن و لیپوماتیک عوارض کمتری دارد و بعد از انجام fat injection با روش بادی جت با نتایج بهتری هم مواجه می شوید.

به همین دلیل با توجه به نکات گفته شده پزشکان متخصص تزریق چربی روش بادی جت را بیشتر از fat injection با روش های لیپوساکشن و لیپوماتیک پیشنهاد می کنند.

البته انتخاب پزشک مناسب هم در نتیجه عمل زیبایی انتقال چربی شما موثر است و اگر پزشک متخصص و با تجربه ای را برای تزریق چربی انتخاب نکرده باشید ممکن است با برخی از عوارض عمل های زیبایی مواجه شوید.

مشاهده مطلب
مرحله دوم تزریق چربی چیست

 

مراقبت های بعد از تزریق چربی به روش بادی جت

برای این که انتقال چربی شما نتیجه پایانی خوبی داشته باشد و مانند نتیجه دلخواه شما باشد باید نکات مراقبتی عمل زیبایی تزریق چربی را رعایت کنید. در پایین برخی از این نکات مراقبتی fat injection ذکر شده است.

 1. همان طور که گفته شد fat injection با بادی جت با درد زیادی همراه نیست ولی اگر با درد زیادی مواجه شدید بدون تجویز پزشک متخصص تزریق چربی از قرص های ضد درد استفاده نکنید و حتما از پزشک متخصص fat injection خود برای مصرف آن سوال کنید.
 2. تا 2 هفته بعد از انجام عمل زیبایی انتقال چربی از آسپرین قرص های ضد التهاب مصرف نکنید.
 3. از استعمال سیگار تا 3 هفته پس از انجام انتقال چربی خودداری کنید. سیگار کشیدن و جویدن تنباکو گردش خون شما را مهار می کند و می تواند نتیجه جراحی شما را به میزان قابل توجهی به خطر بیاندازد.
 4. در صورتی که بعد از انجام تزریق چربی تورمی مشاهده کردید برای کاهش آن می توانید از کمپرس سرد یا تکه ای یخ استفاده کنید و روی محل متورم بمالید.
 5. در صورتی که پوست الاستیکی و محکم ندارید ممکن است بعد از خارج کردن سلول های چربی از بدنتان با شل شدگی پوست مواجه شوید به همین می توانید طبق تجویز پزشک متخصص زیبایی از لباس های فشرده سازی استفاده کنید.

در صورتی که نکات گفته شده را رعایت کنید می توانید بعد از حدود 6 ماه که نتیجه عمل زیبایی تزریق چربی شما به طور کامل مشخص می شود، بهترین نتیجه را مشاهده کنید.

 

هزینه تزریق چربی به روش بادی جت

هزینه fat injection شما به موارد مختلفی بستگی دارد که با تغییر هر کدام هزینه های مصرفی تزریق چربی شما تغییر می کند. در ایین به برخی از عواملی که باعث متغییر بودن هزینه های چربی می شود پرداخته شده است.

 1. مقدار چربی برداشته شده و تزریق شده
 2. تعداد نواحی که انتقال چربی انجام شده
 3. هزینه پزشک
 4. هزینه بیهوشی
 5. هزینه بیمارستان
 6. تحت پوشش بیمه قرار گرفتن

معمولا به این دلیل که تزریق چربی هم نوعی عمل زیبایی است تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد اما در برخی موارد مانند پر کردن جای زخم ایجاد شده می توان آن را تحت پوشش بیمه قرار داد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

مشاهده مطلب
تزریق چربی به خط اخم

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *