درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربی در افراد لاغر

تزریق چربی در افراد لاغر

عمل زیبایی تزریق چربی یکی از متداول ترین عمل ها و روش هایی است که برای کنترل چین و چروک نواحی مختلف بدن و یا پوشاندن نقص های بدن مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

در عمل زیبایی تزریق چربی ابتدا پزشک متخصص از بدن بیمار سلول های چربی مناسبی را از سایت های اهدا کننده سلول های چربی استخراج خواهد کرد چس از استخراج این سلول های چربی توسط دستگاه های پیشرفته ای تصفیه شده و پس از پاکسازی کامل در ناحیه مورد نظر بیمار تزریق خواهند شد.

 

آیا فکر می کنید برا تزریق چربی بیش از اندازه لاغر هستید

 

حجم استفاده شده از سلول های چربی در عمل های زیبایی می تواند متفاوت و متنوع باشد و هیچ معیار مشخصی برای آن وجود نخواهد داشت.

برخی افراد ممکن است با چند سی سی به نتیجه دلخواه خود برسند و برخی نیز نیازمند مقدار تزریق چربی بیشتری خواهند بود.

اما در این بین هستند کسانی که وزن کمی دارند ولی باز هم با این اوصاف تمایل دارند که نسبت به انجام عمل زیبایی fat injection اقدام نمایند.

شاید اولین چالشی که این افراد برای انجام عمل زیبایی تزریق چربی با آن روبرو خواهند شد وزن کم و لاغری باشد و همین موضوع ممکن است آن ها را در مسیر خود کمی دچار یاس و ناامیدی کند.

اما دقت داشته باشید که این پایان راه افراد لاغر نخواهد بود و آن ها نیز می توانند از نتایج خیره کننده عمل زیبایی fat injection نهایت استفاده را داشته باشند و چه بسا بسیاری از این افراد به واسطه تناسب بدنی و وضعیت اندام ها با کمی تزریق چربی زیبایی خیره کننده ای را به دست آورند!

 

آیا فکر می کنید برای انجام تزریق چربی بیش از اندازه لاغر هستید؟

آیا برای انجام عمل زیبایی تزریق چربی بیش از اندازه لاغر هستم؟

شاید این سوالی باشد که در ذهن شما نیز در حال گردش است و ذهنتان را بسیار مشغول کرده است.

هیچ گاه یک پزشک نمی تواند اعلام کند که شما برای انجام عمل زیبایی fat injection به اندازه کافی سلول های چربی ندارید زیرا همواره تکنیک ها و روش هایی وجود دارد که این اجازه را به شما خواهد داد بتوانید از چربی های قسمت های مختلف بدن خود استفاده کنید و با کنار هم قرار دادن آن ها مقدار مشخصی و معینی را برای تزریق چربی به دست آورید.

اگر مشخص شود که شما چربی مورد نیاز را در بدن خود ندارید که معمولا به ندرت اتفاق خواهد افتاد به جای استفاده از سلول های چربی بدن فردی دیگر پیشنهادات دیگری پیش روی شما قرار داده خواهد شد.

مشاهده مطلب
تزریق چربی به ران

زیرا استفاده از سلول های چربی فردی دیگر می تواند باعث بروز مشکلاتی مانند عوارض ناگهانی، عفونت، حساسیت و ناسازگاری شود. با این اوصاف باید گفت که بافت چربی عمدتا از سلول های ریزی تشکیل شده است که دارای حیات می باشند.

سلول های داخلی و بافت چربی در افراد چاق تر کمی درشت تر است و این سلول ها تنها در افراد لاغر ریز تر خواهد بود.

در نتیجه بدن افراد لاغر نیز می تواند دارای مقدار مورد نیاز چربی برای استخراج باشد تا پس از آن بتوان با تصفیه کردن آن عمل زیبایی تزریق چربی را انجام داد.

 

تاثیر استفاده از تزریق چربی برای افراد لاغر

 

تاثیر استفاده از تزریق چربی برای افراد لاغر

هیچ دلیلی وجود ندارد که بتواند مانع از موفقیت عمل زیبایی تزریق چربی و نتایج آن شود.

زیرا استفاده از عمل زیبایی fat injection می تواند تاثیر به سزایی در ظاهر فرد داشته باشد و این موضوع هیچ ارتباطی به لاغر بودن و یا چاق بودن فرد نخواهد داشت.

افراد چاق تنهای دارای سلول های چربی متراکم تر و بزرگتری هستند و عملیات استخراج سلول های چربی از بافت این دسته از افراد کمی آسان تر خواهد بود و در مقابل افرادی که لاغر تر هستند کمی کار جراح را برای استخراج سلول های چربی سخت تر خواهند کرد اما نتایج به دست آمده کاملا یکسان و زیبا خواهد بود.

تزریق چربی در افراد  لاغر می تواند استخوانی بودن صورت آن ها را از دید افراد دیگر مخفی نماید و همچنین می تواند در کنار این مزیت باعث شود که صورت فرد دیگر هیچ چین  و چروکی را بر روی پوست خود مشاهده نکند.

عمل زیبایی fat injection در افراد لاغر باعث می شود تا صورت آن ها فرمی دیگر گرفته و کمی تو پر تر نمایش داده شود.

همین موضوع را می توان به عنوان یک مزیت حیاتی در نظر گرفت چرا که افراد لاغر بیشتر از دیگران نسبت به ظاهر صورت خود نارضایتی دارند و استخوانی بودن بافت های صورتشان آن ها را آزار می دهد.

پس از عمل زیبایی تزریق چربی دیگر خبری از بافت های استخوانی نبوده و می توانند شاهد یک صورت لطیف و پر باشند که به طور کلی چهره آن ها را نیز دگرگون خواهد کرد.

 

هر شخصی میتواند کاندید انجام تزریق چربی باشد

 

هر شخصی می تواند کاندید انجام تزریق چربی باشد

شاید این عنوان کمی تعجب آور باشد اما کاملا درست است. سوالی که در مقابل این عنوان قرار خواهد گرفت این است که چطور ممکن است یک فرد لاغر نیز بتواند یک کاندید مناسب برای انجام عمل زیبایی تزریق چربی در نظر گرفته شود؟

مشاهده مطلب
رفع جای جوش با تزریق چربی

پاسخ این سوال به خودی خود مشخص خواهد شد و در واقع واضح و مبرهن است.

اگر می خواهید یک حجم مشخصی را به قسمتی از بدن خود مانند صورت، باسن، سینه و دیگر نواحی بدن اضافه کنید عمل زیبایی تزریق چربی می تواند بهترین گزینه باشد.

حال بدیهی است که شما باید در ابتدا چربی ها و سلول های چربی مورد نیاز برای عمل زیبایی تزریق چربی را از بدن فرد خارج نمایید که این موضوع برای بیمارانی که چربی کمتری در زیر پوستشان وجود دارد نیز صدق خواهد کرد.

فرض کنید یک بیما تنها 50 کیلو گرم وزن داشته باشد پاسخ برای چنین بیماری نیز مثبت خواهد بود زیرا در چنین مواردی پزشک متخصص می تواند به جای استخراج چربی از یک ناحیه، از چند بانک سلول چربی استفاده نماید و در مجموع از تمامی سلول های استخراج شده برای عمل زیبایی تزریق چربی استفاده نماید.

 

فکر کردن در مورد وزن را متوقف کنید زیبایی در کانتور خلاصه شده است

 

فکر کردن در مورد وزن را متوقف کنید! زیبایی در کانتور خلاصه شده است!

اگر قصد دارید تا بدن خود را دگرگون کنید و زیبایی بدن خود را بدست آورید بهتر است توجهی به وزن نداشته باشید، وزن شما تنها یک محدودیت روحی و ذهنی برای شما ایجاد خواهد کرد در صورتی که هیچ محدودیتی در علم پزشکی برای افراد لاغر وجود ندارد و آن ها نیز مستحق استفاده از مزایای عمل های زیبایی مختلف از جمله عمل زیبایی تزریق چربی خواهند بود.

عمل زیبایی ترمیمی یا کانتورینگ نتیجه ای است که در انتها حال خواهد شد و به همین دلیل فرد بهتر است پیش از فکر کردن به مشکلات و معضلات پیش رو به این موضوع دقت کند که در پایان روز شما هیچ توجهی به وزن خود نخواهید داشت و تنها در روبروی آینه از نتایج عمل زیبایی تزریق چربی لذت خواهید برد.

این آینه است که می تواند پاسخ شما را به بهترین نحو ممکن منتقل نماید.

فکر کردن به وزن تنها یک محدودیت بوده و زیبایی نهایی عمل زیبایی fat injection مهم خواهد بود.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *