درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربی در گونه و مزایای آن

عمل زیبایی تزریق چربی در گونه

گونه ها نقش مهمی در زیبایی و تقارن چهره هر شخصی دارد، داشتن یک گونه زیبا و متناسب می تواند باعث شود تا حتی لبخند زیباتری نیز داشته باشید.

تاثیر گونه بر چهره در حدی است که حتی می تواند باعث شود چشم های شما نیز زیبا تر جلوه داده شود.

در نتیجه به همین سادگی می توان نتیجه گرفت که تغییر در ظاهر گونه با روش هایی مانند عمل زیبایی تزریق چربی می تواند تاثیر چشم گیری در زیبایی صورت شما داشته باشد.

 

تقویت گونه با تزریق چربی در گونه

 

تقویت گونه با تزریق چربی در گونه

معمولا کسانی که نسبت به انجام عمل زیبایی تزریق چربی اقدام می کنند ممکن است دلایل مختلفی برای این کار داشته باشند اما به طور کلی دلایل زیر را می توان به عنوان مهمترین مواردی نام برد که باعث می شود افراد نسبت به انجام عمل زیبایی تزریق چربی تمایل داشته باشند.

بر کسی پوشیده نیست که عمل زیبایی fat injection باعث زیبایی چهره افراد خواهد شد اما برخی برای رفع نقش های صورت خود از عمل زیبایی تزریق چربی استفاده می کنند.

  1. عمل زیبایی تزریق چربی برای تغییر در شکل چهره و تعریف عنصر جدید در صورت
  2. انجام عمل زیبایی fat injection برای اصلاح تقارن بین دو گونه و یا تقارن کلی صورت که در نتیجه می توان شاهد متعادل بودن اجزای صورت بود.
  3. گاهی عمل زیبایی تزریق چربی برای فرار از پیری و رفع چین و چروک های صورت انجام خواهد شد و می تواند ظاهری جذاب تر و جوان تر را برای فرد به ارمغان آورد. پیری و افزایش سن باعث خواهد شد تا گونه ها به سمت پایین کشیده شده و دچار افتادگی شوند، در چنین شرایطی زیر چشم گود شده و چین و چروک هایی در خطوط کنار چشم و اطراف دهان ایجاد می شود.

دقت داشته باشید که تقویت گونه ها  و به دست آوردن زیبایی تنها در صورتی اتفاق خواهد افتاد که عمل زیبایی تزریق چربی توسط یک جراح متخصص و ماهر انجام شود.

در صورتی که جراح زیبایی شما تخصص و تجربه کافی را برای انجام عمل زیبایی fat injection در اختیار نداشته باشد نتایج رفته رفته از بین می رود و ممکن است ماندگاری مناسبی نداشته باشد.

همچنین عدم تخصص کافی پزشک می توان باعث بروز برخی عوارض جانبی و خطرات در حین و بعد از عمل زیبایی تزریق چربی گردد، لذا در نظر داشته باشید که مهم ترین بخش از هر عمل زیبایی انتخاب یک کادر پزشکی و تیم مطمئن برای انجام فرآیند ترمیم و درمانی است.

مشاهده مطلب
تزریق چربی به واژن

 

تزریق چربی به گونه چگونه انجام خواهد شد

 

تزریق چربی به گونه چگونه انجام خواهد شد؟

اگر چه امروز می توان با استفاده از ایمپلنت های مختلفی به نوعی کاشت گونه انجام داد اما همواره طبیعی تر بودن نتایج و کاهش خطرات و عوارض یکی از اصلی ترین پارامتر هایی است که افراد برای انجام هر نوع عملی در نظر خواهند گرفت. بیشتر افراد به دنبال راه حلی هستند که در کنار زیبایی سلامتی ان ها را نیز به خطر نیندازد.

عمل زیبایی تزریق چربی یکی از بهترین روش هایی است که می توان برای کاشت گونه و ترمیم این بخش از صورت مورد استفاده قرار داد.

در روش های سنتی و یا ایمپلنت از مواد مصنوعی و شیمیایی برای این کار استفاده خواهد شد که همین موضوع باعث افزایش احتمال وقوع عوارض خواهد شد.

در عمل زیبایی fat injection ابتدا پزشک متخصص با استفاده از روش های مختلفی نسبت به استخراج سلول های چربی مورد نیاز برای عمل زیبایی تزریق چربی از نواحی مختلف بدن اقدام خواهد کرد.

معمولا سلول های چربی مورد نیاز برای fat injection از بافت هایی که بیشترین چربی را دارند استخراج خواهد شد، به عنوان مثال می توان از سلول های چربی باسن، پهلو، شکم یا ران برای عمل زیبایی تزریق چربی استفاده نمود.

پس از استخراج چربی ها مورد نیاز برای تزریق توسط یک دستگاه سانتریفیوژ فرآیند پاکسازی و فرآوری سلول های چربی انجام خواهد شد، پس از این مرحله سلول های چربی آماده انتقال و تزریق به محل جدید زندگی خود هستند.

عملیات تزریق چربی به آرامی انجام خواهد شد و در هر بار fat injection شاهد انتقال مقدار کمی چربی به بافت های زیر پوست خواهیم بود. به دلیل سازگاری بیشتر سلول های چربی در محل جدید خود از مقادیر کمتر در هر مرحله استفاده خواهد شد.

 

مزایای تزریق چربی به گونه

 

مزایای تزریق چربی به گونه

انتقال چربی به گونه توسط عمل زیبایی تزریق چربی یک روش کاملا طبیعی محسوب شده و از این حیث مشمول مزایای بسیار زیادی خواهد بود.

ماده ای که برای تزریق در عمل زیبایی fat injection استفاده می شود از بدن خود بیمار گرفته خواهد شد و همین موضوع خطر ابتلا به حساسیت، عفونت و ناسازگاری را تا حد زیادی کاهش خواهد داد و هیچ گاه این مواد تزریق شده توسط بدن ببیمار پس زده نخواهد شد.

اگر چه ممکن است برخی از سلول های چربی تزریق شده در عمل زیبایی تزریق چربی به گونه جذب بدن شود اما به طور معمول نتایج حاصل از آن به نسبت نمونه های مصنوعی مشابه بسیار زیبا تر، منعطف تر و ماندگار تر خواهد بود.

مشاهده مطلب
تزریق چربی معمولا از کدام ناحیه گرفته می شود

در حالت کلی اصلی ترین مزیت استفاده از روش عمل زیبایی fat injection طبیعی بودن مواد استفاده شده در تزریق است اما می توان به مواردی مانند کبودی و درد کمتر نیز اشاره نمود که در نوع خودش جذاب خواهد بود.

 

آیا تزریق چربی به گونه دائمی است؟

برای عمل زیبایی تزریق چربی به گونه در ابتدا باید توسط روش هایی که به بافت های چربی آسیبی وارد نمی کنند سلول های آن از بدن و سایت اهدا کننده فرد استخراج شود.

سپس نیاز است تا سلول های چربی استخراج شده پاکسازی و آماده تزریق گردند.

با توجه به معیار های موجود بین 10 تا 15 سی سی چربی برای تزریق به هر گونه کافی بوده و می تواند نتایج مناسب و طبیعی ای را رقم بزند.

توجه داشته باشید از آن جایی که برخی از سلول های چربی تزریق شده در آینده جذب بدن خواهد شد ممکن است برای دائمی بودن نتایج آن نیاز به انجام مجدد عمل زیبایی تزریق چربی به گونه باشد که البته این موضوع کاملا عادی است. بافت های چربی طبیعی بوده و می تواند به مرور زمان جذب بدن شود.

در هر صورت نتایج حاصل از عمل زیبایی تزریق چربی می تواند تا چند سال ماندگاری داشته باشند اما سعی کنید برای حفظ دوام نتایج وزن خود را ثابت نگه دارید.

 

دوران نقاهت تزریق چربی به گونه

 

دوران نقاهت تزریق چربی به گونه

در عمل زیبایی تزریق چربی هیچ گونه برش عمیقی وجود ندارد و تمامی روند درمانی با بی حسی موضعی انجام می شود و همین موضوع باعث می شود تا فرد دوران نقاهت کوتاه تری را تجربه نماید.

عدم ایجاد برش های عمیق  باعث می شود تا کمترین درد و تورم پس از عمل زیبایی تزریق چربی به گونه حس شود.

هیچ گونه آسیبی به بافت های اطراف محل تزریق وارد نشده و فرد می تواند به راحتی به زندگی عادی خود بازگردد.

البته بهتر است برای ماندگار بودن نتایج حاصل از عمل زیبایی تزریق چربی به گونه از مالش ناحیه تزریق خودداری نمایید تا سلول های چربی تغذیه مجدد خود را آغاز کرده و در بافت جدید خود بتوانند زنده بمانند.

برای جلوگیری از کبودی و خون ریزی حین عمل زیبایی تزریق چربی و همچنین عدم ابتلا به عفونت بهتر است از مصرف داروهای ضد انعقاد خون مانند آسپرین و مشتقات آن برای چند هفته خودداری نمایید.

همچنین عدم استعمال دخانیات و سیگار کشیدن نیز می تواند کمک شایانی به روند بهبود و جلوگیری از ابتلا به عفونت داشته باشد.

مشاهده مطلب
تزریق چربی به زیر چشم و فواید آن

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *