درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
1 (2 رای)

تزریق چربی به ساق پا

تزریق چربی به ساق پا

داشتن پاهایی زیبا و بدون عیب آرزوی همه است. گاهی ممکن است به دلیل لاغری بیش از حد پاهایتان مجبور شوید پاهای خود را با لباس های بلند و یا شلوار های گشاد بپوشانید.

 

تزریق چربی به ساق پا

 

امروزه با استفاده از تزریق چربی های بدن خودتا به ساق پاهایتان می توانید به ساق پای دلخواه خود برسید و از اندام زیبای خود لذت ببرید.

تزریق چربی به ساق پا چگونه انجام می شود؟

 

تزریق چربی به ساق پا چگونه انجام می شود؟

آیا پاهای لاغرتان احساس بدی به شما منتقل می کند؟ آیا از فرو رفتگی های مادرزادی ساق پاهایتان خجالت می کشید؟ ساق پاهای شما حالت پرانتزی دارد؟

دیگر نگران نباشید با پیشرفت علم و تکنولوژی، با انجام عمل زیبایی تزریق چربی به ساق پاهای خود، با استفاده از چربی های سایر قسمت های بدن خودتان مشکل ساق پاهایتان حل می شود.

تزریق چربی به ساق پا نوعی عمل زیبایی محسوب می شود. عمل زیبایی fat injection به ساق پا امروزه به دلیل تقاضای بسیار مردم گسترش یافته است. بیشتر افراد از ساق پاهای لاغر خود رنج می برند و به این جهت در مهمانی ها همیشه پاهای خود را می پوشانند.

با استفاده از عمل زیبایی تزریق چربی می توانید پاهای زیباتری برای خود ایجاد کنید و از زیبایی پاهای خود لذت ببرید.

عمل زیبایی fat injection ساق پا در واقع نوعی باز سازی و برجسته سازی ساق پا می باشد.

عمل زیبایی تزریق چربی به ساق پا علاوه براینکه لاغری پا را پوشش می دهد گاهی ممکن است در پاهای شما حالت های مادرزادی و یا کمی حالت پرانتز نیز وجود داشته باشد، با استفاده از عمل زیبایی fat injection به ساق پا می توان این مشکلات را نیز حل کرد.

امروزه با پیشرفت علم متخصصان عمل زیبایی تزریق چربی برای انجام عمل زیبایی fat injection از چربی های خود فرد استفاده می کنند تا فرد به هیچگونه حالت آلرژیک دچار نشود و چربی ها به درستی در محل زنده بمانند و حالت خود را حفظ کنند.

بهترین کاندید برای تزریق چربی ساق پا

عمل زیبایی fat injection ساق پا برای اینکه بتواند به طور کامل دوره تزریق چربی را طی کند باید از نظر جسمی و روحی دارای شرایطی باشد تا بتواند نتیجه تزریق چربی ساق پا را مشاهده کند.

هر فردی کاندید مناسب برای عمل زیبایی fat injection نیست و فرد کاندید جهت تزریق چربی به ساق پا و یا تزریق چربی به سایر قسمت ها باید شرایط زیر را دارا باشد، شما نیز باید برای انجام این عمل زیبایی شرایط زیر را داشته باشید:

  1. یک مکان مشخص جهت تزریق چربی برای خود در نظر گرفته باشید.
  2. برای انجام عمل زیبایی fat injection ساق پا چربی کافی در سایر قسمت های اهدا کننده داشته باشید.
  3. باید از نظر جسمی و روحی سلامتی کامل داشته باشید
  4. هیچگونه بیماری قلبی و عروقی و یا بیماری خاص نداشته باشید و اگر بیمار هستید در اسرع وقت با پزشک خود در میان بگذارید.
  5. باید از عمل زیبایی fat injection انتظارات بیش از حد نداشته باشید.
مشاهده مطلب
فاصله بین جلسات تزریق چربی

اگر شما تمامی این شرایط را مطالعه کرده اید و دارای شرایط بالا هستید می توانید برای انجام عمل تزریق چربی کاندید مناسبی باشید و جهت انجام عمل زیبایی fat injection به ساق پاهای خود اقدام کنید.

بررسی این شرایط بهتر است زیر نظر پزشک متخصص باشد تا شما نیز با اطمینان کامل عمل زیبایی خود را انجام دهید و مطمئنا در این صورت از عمل زیبایی خود راضی خواهید بود.

آمادگی قبل از تزریق چربی ساق پا

برای انجام عمل زیبایی fat injection ساق پا باید آمادگی های لازم را برای مواجه شدن با برخی شرایط داشته باشید. در بیشتر موارد تزریق چربی به ساق پا و یا تزریق چربی به سایر قسمت های بدن همراه با بیهوشی می باشد و تا آن جایی که می دانید بیهوشی می تواند تا حدودی خطرناک باشد ولی درصد تحمل درد شما را بالا می برد.

در برخی شرایط عمل زیبایی fat injection ممکن است به صورت نامتوازن شود و شما باید خود را آماده این صحنه کنید. هرچند هیچ یک از این شرایط همیشگی نیست و ممکن است حدود 4% این اتفاق ها بیفتند.

جهت تزریق چربی ساق پا بهتر است توسط متخصصان عمل زیبایی fat injection مورد آزمایش قرار بگیرید و متخصصان از قبل جهت آمادگی شما تمام شرایط را برای شما بازگو می کنند وبا توجه به مدل پای شما مدل حدودی پاهای شما را بعد از تزریق چربی ساق پا به شما نشان می دهند.

همچنین شما باید از نظر روحی و روانی در حالت عادی باشید و با میل و خواسته خود تن به این عمل زیبایی بدهید. 1 ماه قبل از عمل زیبایی تزریق چربی عادت های سیگار کشیدن را ترک کنید.

روش انجام تزریق چربی ساق پا

در تزریق چربی متخصصان عمل زیبایی fat injection جهت تزریق چربی به ساق پا، بعد از آزمایشات لازم، بیمار را به اتاق عمل منتقل می کنند. در اتاق عمل بیمار برای دقایقی تویز تکنسین بیهوشی بیهوش می شود تا متخصص عمل زیبایی fat injection برای شروع کار خود اقدام کند.

ابتدا به میزانی که مراجعه کننده خواسته است تا تزریق چربی به ساق پایش انجام شود، چربی از محل اهدا کننده ساکشن می شود. بهتر است بدانیم محل اهدا کننده کجاست؟

محل اهدا کننده در عمل زیبایی تزریق چربی به شکم، پهلو و ران و باسن گفته می شود که چربی هایی اضافی است و یا تجمع چربی در این قسمت ها زیاد است.

بعد از ساکشن کردن چربی از محل اهدا کننده چربی در سانتریفیوژ جداسازی می شود. سپس در محلی که قرار است چربی تزریق شود چند برش کوچک باز می کنند تا با استفاده از سرنگ های مخصوص حاوی چربی، یه محل مورد نظر چربی تزریق می شود.

مشاهده مطلب
تزریق چربی به زیر چشم و فواید آن

تزریق چربی باید کاملا یکدست باشد. بعد از عمل زیبایی fat injection به ساق پا، ساق پاهای شما حجم می گیرد و به سایز دلخواه شما می رسد.

در تزریق چربی از 700 میلی حدود 350 میلی ان جذب بدن می شود و برای رسیدن به حجم دلخواه باید 2 الی 3 بار عمل fat injection صورت بگیرد. چون بافت چربی از بافت بدن خودتان است با حجم گرفتن بدن شما این چربی ها نیز حجم می گیرند و در صورتی که لاغر می شوید این چربی ها نیز با اندام شما لاغر می شوند.

تزریق چربی به ساق پا چه کاربردی دارد؟

اکثرا عمل های زیبایی با توجه به اسمی که دارند جهت زیبایی و ایجاد اعتماد به نفس شما هستند و در اکثر مواقع افراد برای اینکه ایراد های جزئی بدن خود را بپوشانند دست به این عمل های زیبایی می زنند.

تزریق چربی به ساق پا نیز یک عمل زیبایی محسوب می شود؛ و مشکلات ساق پاهای شما را حل می کند و باعث می شود شما از ساق پاهای خود لذت ببرید.

در بعضی موارد مشکل پاها می تواند به صورت مادرزادی و یا استفاده مداوم از کفش های غیر استاندارد ایجاد شود. تزریق چربی بر ساق پا می تواند این مشکلات جزئی را برطرف کند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
1 (2 رای)

تزریق چربی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *