درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق ژل در پیشانی

تزریق ژل در پیشانی

یکی از راه های رفع چین و چروک پیشانی که بر اثر افزایش سن به وجود آمده است درمان زیبایی تزریق ژل های پر کننده است. البته راه های دیگری هم برای رفع چین و چروک پیشانی مانند درمان زیبایی تزریق بوتاکس وجود دارد ولی روی همه ی چین و چروک ها تاثیر گذار نیستند ولی از درمان زیبایی Filler injection پر کننده می توان برای انواع چین و چروک های حاصل از افزایش سن استفاده کرد.

 

تزریق ژل در پیشانی

 

تزریق ژل در پیشانی چگونه انجام می شود؟

با افزایش سن همه ی بافت ها شروع به تحلیل رفتن می کنند. یکی از بافت هایی زودتر از همه تحلیل می رود بافت چربی زیر پوست است. با تحلیل رفتن بافت چربی زیر پوست و خالی شدن فضای زیر پوست چین و چروک به وجود می آید که باعث می شود شما به انجام تزریق ژل های پرکننده فکر کنید.

در درمان زیبایی تزریق ژل های پر کننده، ژل های پر کننده متنوعی وجود دارد که همگی از مواد طبیعی هستند که در بدن هم وجود دارند. پزشک متخصص زیبایی قبل از انجام تزریق فیلر های پر کننده با توجه به بدن شما ژل پرکننده طبیعی را انتخاب می کند و سپس به انجام تزریق پرکننده می پردازد.

معمولا یکی از ژل های پر کننده ای که بیشتر در انجام درمان زیبایی Filler injection پر کننده استفاده می شود ژل پر کننده هیالورونیک اسید است که برای درمان زیبایی تزریق ژل های پر کننده رفع چین چروک کاربرد دارد.

 

تزریق ژل در پیشانی چگونه انجام می شود

 

درمان زیبایی تزریق ژل های پر کننده توسط پزشک متخصص زیبایی به این صورت انجام می شود که پزشک بعد از انتخاب نوع ژل پرکننده، ژل پرکننده را به مقداری که لازم است در ناحیه مورد نظر تزریق می کند.

در صورتی که پزشک مناسبی را برای انجام درمان زیبایی تزریق ژل های پرکننده انتخاب نکرده باشید ممکن است نتواند تشخیص درست دهد و به مقدار مورد نیاز ژل پرکننده را در طی درمان زیبایی تزریق فیلر های پرکننده به پوست تزریق نکند.

شما نتیجه مورد نظرتان را از انجام درمان زیبایی تزریق ژل های پر کننده بدست نیاورید. حتی ممکن است با تشخیص نادرست پزشک ژل پرکننده نامناسبی به بدن شما تزریق شود و شما دچار با خطرات احتمالی درمان زیبایی تزریق پرکننده ها مواجه شوید.

 

آیا برای تزریق ژل در پیشانی از بی حس کننده موضعی استفاده می شود؟

انجام درمان زیبایی تزریق ژل های پر کننده معمولا به اندازه انجام عمل های زیبایی مختلف درد ندارد ولی معمولا پزشکان متخصص زیبایی برای این که احتمال ایجاد درد را برای شما کمتر بکنند معمولا قبل از انجام درمان زیبایی Filler injection پر کننده ماده بی حسی به بدن شما تزریق می کنند.

مشاهده مطلب
تزریق ژل در زیر چشم و فواید آن

مانند همانطور که گفته شد به این دلیل که انجام درمان زیبایی تزریق ژل های پر کننده با درد زیادی همراه نیست بنابراین معمولا بیهوشی به صورت موضعی و فقط در ناحیه ای که قرار است درمان زیبایی تزریق فیلر های پر کننده انجام شود صورت می گیرد.

سپس بعد از تاثیر گذاری ماده بیهوشی پزشک متخصص درمان زیبایی تزریق ژل های پر کننده را آغاز می کند. معمولا هر کلینیک برای انجام درمان زیبایی تزریق پر کننده ها یک پزشک متخصص ندارند بلکه یک گروه پزشکی دارند.

بنابراین انجام همه ی کار های درمان زیبایی تزریق ژل های پر کننده بر عهده پزشک متخصص زیبایی نیست. برای مثال انجام تزریق ماده بیهوشی قبل از شروع درمان زیبایی تزریق فیلر های پر کننده توسط پزشک متخصص بیهوشی انجام می گیرد.

بنابراین برای اینکه نتیجه خوبی را از انجام درمان زیبایی تزریق ژل های پر کننده داشته باشید قبل از انجام درمان زیبایی Filler injection پرکننده علاوه بر پزشک متخصص زیبایی در انتخاب کلینیک زیبایی و تیم درمان زیبایی تزریق پر کننده ها کلینیک زیبایی هم دقت کنید.

 

چه مدت طول می کشد تا تاثیرات تزریق ژل در پیشانی نمایان شود؟

معمولا به محض اتمام درمان زیبایی تزریق ژل های پرکننده تاثیرات و نتایج حاصل از انجام درمان زیبایی Filler injection پر کننده قابل مشاهده است اما اگر بعد از انجام درمان زیبایی تزریق فیلر های پر کننده با کبودی و تورم مواجه شدید به طور کامل نمی توانید نتیجه درمان زیبایی تزریق پرکننده مشاهده کنید.

اما بعد از بهبودی کبودی و تورم حاصل از درمان زیبایی تزریق ژل های پر کننده که معمولا 3 یا 4 روز بیشتر طول نمی کشد می توانید نتیجه کامل درمان زیبایی تزریق فیلر های پر کننده را مشاهده کنید.

اگرچه در همان 3 یا 4 روز بهبودی کبودی و تورم حاصل از انجام درمان زیبایی تزریق ژل های پر کننده هم برخی از تاثیرات حاصل از انجام درمان زیبایی Filler injection پر کننده قابل مشاهده است.

برای مثال بعد از افزایش سن پوست کدر و کم آب می شود اما بعد از انجام درمان زیبایی تزریق ژل های پر کننده شما می تواند درخشان شدن، شاداب شدن و لطیف شدن پوست را مشاهده کنید.

همچنین بعد از انجام درمان زیبایی تزریق ژل های پرکننده کم آبی پوست شما هم برطرف می شود. در انتها بعد از فروکش کردن تورم و کبودی هم نتیجه اصلی درمان زیبایی تزریق پرکننده که کاهش چین و چروک های صورت شما است را می توانید مشاهده کنید و از نتایج درمان زیبایی Filler injection پر کننده لذت ببرید.

مشاهده مطلب
تزریق ژل برای قوز بینی

 

دوام و ماندگاری تزریق ژل در پیشانی

همانطور که گفته شد در انجام درمان زیبایی تزریق ژل های پر کننده از ژل های پر کننده طبیعی استفاده می شود به همین دلیل احتمال این که نتایج حاصل از انجام تزریق فیلر های پر کننده به طور دائم ماندگار باشد بسیار کم است.

به این دلیل که بدن بعد از انجام درمان زیبایی تزریق ژل های پر کننده در مواجه با ژل های پرکننده طبیعی سعی می کند و تا زمانی که همه ژل های پرکننده تزریق شده را از بین نبرد به کار خود ادامه می دهد.

اما ماندگاری نتایج حاصل از درمان زیبایی تزریق ژل های پرکننده به موارد مختلفی مانند عملکرد بدن هر فرد، کیفیت ژل، نوع ژل، سبک زندگی فرد و محل ناحیه ای که Filler injection انجام شده است بستگی دارد؛ بنابراین نمی تواند عدد دقیقی برای ماندگاری درمان زیبایی تزریق فیلر های پرکننده نمی توان گفت.

اما طی تحقیقاتی که بر افراد تحت درمان زیبایی تزریق ژل های پرکننده انجام شده است مشخص شده که ماندگاری نتایج حاصل از درمان زیبایی تزریق پر کننده ها برای انواع ژل ها حداقل 6 ماه است اما ژل پرکننده ای هم وجود دارد که ماندگاری آن به 2 سال هم می رسد.

البته بعد از انجام هر بار درمان زیبایی تزریق ژل های پر کننده در هر دفعه ماندگاری نتایج حاصل از انجام درمان زیبایی تزریق فیلر های پرکننده بیشتر از دفعه قبل می شود.

شما هم می توانید با انجام نکات مراقبتی درمان زیبایی تزریق پرکننده ها، ماندگاری نتایج حاصل از درمان زیبایی تزریق ژل های پرکننده را افزایش دهید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق ژل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *