درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق ژل در زیر چشم و فواید آن

تزریق ژل در زیر چشم و فواید آن

با افزایش سن، زیر چشم گود افتاده و رنگش تیره می شود که البته افراد در سنین پایین هم به دلایل دیگری می توانند این مشکل را داشته باشند. قطعا این گودی و تیرگی، ظاهری خسته به همراه داشته و شادابی و جوانی چهره را از بین می برد.

 

تزریق ژل در زیر چشم و فواید آن

 

تزریق ژل زیر چشم راه حلی برای این مشکلات بوده که به پر کردن گودی ها و تا حد امکان رفع سیاهی زیر چشم کمک می کند.

ناحیه ی زیر چشم، پوستی حساس و نازک دارد که خیلی آسیب پذیر است. به همین دلیل علائم پیری زودتر از پوست دیگر نقاط بدن، در این ناحیه خود را نشان می دهد.

 

تاثیرات تزریق ژل زیر چشم

عمل زیبایی filler injection برای افرادی که از ظاهر ناخوشایند اطراف چشم شکایت دارند به عنوان موثرترین راه حل شناخته می شود. تاثیرات تزریق ژل زیر چشم با توجه به نوع ژل استفاده شده متغیر خواهد بود. همچنین مواردی مثل سن و بافت پوست مراجعه کننده نیز نتایج را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

ماندگاری انواع مختلف ژل برای پر کردن گودی زیر چشم متفاوت است. بعد از معاینه توسط پزشک، مراجعه کننده خواسته ها و انتظارات خود را با پزشک خود در میان میگذارد و از این طریق روش درمانی مناسب انتخاب خواهد شد.

 

تاثیرات تزریق ژل در زیر چشم

 

تزریق ژل زیر چشم در افرادی که به منظور رفع سیاهی زیر چشم و چین و چروک مراجعه می کنند نیز جوابدهی مطلوبی داشته است. اینکه تزریق ژل در ناحیه زیر چشم تا چه میزان برای رفع این مشکلات موثر خواهد بود به شدت سیاهی و عمق چین و چروک بستگی دارد که با مشاوره توسط پزشک می توانید از میزان تاثیر این روش بنا به شرایط تان مطلع شوید و اطلاعات دقیق تری بدست آورید.

با توجه به نتایج عمل زیبایی filler injection تا به امروز، در صورت مراجعه به کلینیک زیبایی معتبر با پزشکان مجرب، نتایج مطلوبی حاصل شده و مراجعه کنندگان از ظاهر بهبود یافته و طبیعی خود در کوتاه ترین مدت، راضی بوده اند.

تزریق ژل زیر چشم برای افرادی که می خواهند بدون آرایش هم نگاه های با نشاطی داشته و با خلاصی از گودی زیر چشم به ظاهر جوان تری دست یابند روش بسیار موثری محسوب می شود.

 

دلیل نیاز به تزریق ژل زیر چشم برای رفع گودی و کبودی

 

دلیل نیاز به تزریق ژل زیر چشم برای رفع گودی و کبودی

بسیاری از افراد با گودی و سیاهی زیر چشم شان دست و پنجه نرم می کنند و دائما سعی می کنند با آرایش سیاهی ها را پوشش دهند. آیا تا به حال پیش آمده به خاطر ظاهر خسته ای که  مشکلات زیر چشم به همراه دارد اطرافیانتان بپرسند که آیا شب را نخوابیده اید یا سرماخوردگی دارید؟ قطعا این سوالات شما را آگاه می کند که ظاهر سرحال و شادابی ندارید و این مسئله قطعا شما را آزرده خواهد کرد. در صورتی که جای هیچی نگرانی و ناراحتی ای وجود ندارد و این مشکل با تزریق ژل زیر چشم به راحتی قابل حل است.

مشاهده مطلب
تزریق ژل ضد چروک و مزایای آن

افرادی که برای انجام عمل زیبایی تزریق ژل زیر چشم به کلینیک های زیبایی مراجعه می کنند معمولا افرادی هستند که مدت ها در تلاش بوده اند تا علت گودی و سیاهی زیر چشمشان را ریشه یابی کرده و درمان کنند ولی به نتیجه مطلوبی دست نیافته اند.

بیشتر افراد سعی می کنند با رعایت برخی موارد در رژیم غذایی سیاهی زیر چشم را خفیف تر کنند و یا وقت و پول خود را صرف پیدا کردن لوازم آرایشی می کنند که این سیاهی را پوشش دهند. همچنین کرم هایی برای رفع تیرگی زیر پوست وجود دارد. همه ی این موارد بسته به علت سیاهی و شدت آن می توانند برای خفیف کردن آن موثر باشند اما مشکل گودی زیر چشم را حل نخواهد کرد.

عمل زیبایی filler injection راه حل مناسبی برای این دسته افراد می باشند که مشکل گودی زیر چشم دارند و همچنین افرادی که از امتحان کردن روش های متعدد برای رفع سیاهی زیر چشم خسته شده و به دنبال راه حل قطعی هستند.  این افراد با تزریق ژل زیر چشم، در کوتاه ترین مدت به نتیجه ی دلخواه خواهند رسید.

 

آمادگی های قبل از تزریق ژل زیر چشم

 

آمادگی های قبل از تزریق ژل زیر چشم

رعایت برخی نکات قبل از تزریق ژل برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب بسیار موثر خواهند بود. اگر می خواهید به  پزشک خود کمک کنید هر چه زودتر شما را به ظاهر دلخواهتان برساند به موارد زیر توجه کنید:

 1. آبرسانی کامل پوست با نوشیدن آب فراوان به منظور آماده سازی پوست برای تزریق بسیار مفید خواهد بود.
 2. دریافت روزانه 2000 میلی گرم ویتامین C از مدت ها قبل از تزریق ژل باعث دست یافتن به نتایج بهتری خواهد شد که به احتمال زیاد توسط پزشک مربوطه توصیه خواهد شد.
 3. اگر داروهایی مثل امگا 3، ویتامین E، ایبوپروفن، کپسول گیاهی Ginkgo Biloba و یا آسپرین مصرف می کنید از یک هفته قبل از جلسه ی تزریق ژل مصرف آن را قطع کنید.
 4. از یک هفته قبل از تزریق ژل از مصرف زردچوبه و سیر پرهیز کنید.
 5. از نوشیدن مشروبات الکلی حداقل از 4 روز قبل جلسه ی تزریق ژل دوری کنید.
 6. ممکن است داروی گیاهی آرنیکا توسط پزشک تجویز شود که باید طبق دستور پزشک مصرف می شود.
 7. اگر کرم شب یا هر کرم موضعی دیگر زیر چشم خود استفاده می کنید بهتر است با پزشک خود در میان بگذارید.

 

فواید عمل زیبایی تزریق ژل زیر چشم

 

فواید عمل زیبایی تزریق ژل زیر چشم

عمل زیبایی filler injection یک روش درمانی کم خطر و با حداقل عوارض احتمالی محسوب می شود که به نواحی حساسی مانند زیر چشم نیز بدون هیچ گونه نگرانی اعمال می شود. تزریق ژل زیر چشم باعث از بین رفتن گودی و سیاهی زیر چشم شده و برای خفیف کردن  چین و چروک اطراف چشم نیز کاربرد دارد.

مشاهده مطلب
تزریق ژل یا چربی برای خط خنده؟

این روش در یک جلسه و در مدت زمانی کمتر از نیم ساعت در کلینیک های زیبایی انجام می شود. همچنین مراجعه کنندگان از درد چندانی در حین تزریق ژل شکایت ندارند.

یکی  دیگر از دلایلی که این روش معمولا توسط افراد با مشکل گودی زیر چشم انتخاب می شود این است که ظاهری کاملا طبیعی به چهره شما می دهد که این موضوع نظر مراجعه کنندگان را بیشتر از مزیت های دیگر این روش جلب می کند. همچنین زمان ریکاوری بعد از تزریق ژل  هم بسیار کوتاه مدت خواهد بود.

علاوه بر موارد ذکر شده، اثر ژل تزریقی تا 1 سال شاید بیشتر باقی خواهد ماند و این مدت زمان ماندگاری نسبتا بالایی محسوب می شود.

 

مراقبت های بعد از تزریق ژل زیر چشم

 

مراقبت های بعد از تزریق ژل زیر چشم

برای جلوگیری از هرگونه تورم و التهاب بعد از عمل زیبایی filler injection لازم است که به نکاتی توجه شود:

 1. تا 4 ساعت بعد از تزریق ژل زیر چشم از خم کردن سر خود بپرهیزید.
 2. تا 10 روز بعد از جلسه ی تزریق ممکن است تورم جزئی زیر چشم دیده شود به همین دلیل از مالیدن چشم خود و هرگونه فشار اطراف چشم خودداری کنید.
 3. از حمام کردن و همچنین تحرک زیاد تا 6 ساعت بعد از تزریق ژل دوری کنید.
 4. توصیه می شود به منظور جلوگیری از تماس نواحی اطراف چشم با بالش، ترجیحا به پشت بخوابید.
 5. قرار دادن کمپرس یخ در ناحیه زیر چشم می تواند باعث جلوگیری از کبودی احتمالی شود.
 6. صرفا داروهایی برای جلوگیری از کبودی و تورم باید مورد استفاده قرار گیرد که توسط پزشک تجویز خواهد شد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق ژل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *