درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)

تزریق ژل به چانه و مزایای آن

تزریق ژل به چانه

امروزه انجام جراحی های پلاستیک و عمل های زیبایی متخلف طرفداران بسیاری داشته و راه حل ثمر بخشی برای بهبود زیبایی و فرم اندام ها و بدن افراد است، عمل زیبایی تزریق ژل یکی از این راه حل های موثر است که به بیماران آقا و خانم در سنین مختلف توصیه می شود، در ادامه امکان، تاثیرات و ماندگاری انجام این تزریق بر روی چانه مورد بحث و بررسی قرار می گیرد که به شما توصیه می شود با مطالعه موارد زیر آگاهی های لازم را در این زمینه کسب کنید.

 

تزریق ژل به چانه و مزایای آن

 

آیا تزریق ژل در چانه امکان پذیر است؟

چانه یکی از اجزای مهم صورت است که فرم و شکل آن تاثیر بسزایی در زیبایی صورت دارد، اما ممکن است چانه شما با ترکیب صورت شما همخوانی و شکل مناسبی نداشته باشد، از فرم چانه خود راضی نباشید و یا بر اثر افزایش سن و پیری بافت های نرم چانه از بین رفته و چانه ی شما به عقب رفتگی دچار شود، برای رفع این مشکلات انجام عمل های زیبایی مانند تزریق ژل بر روی چانه بهترین راه حل است.

عمل زیبایی Filler Injection یا همان تزریق ژل یکی از انواع جراحی پلاستیک می باشد که در صورت انجام تحت شرایط مناسب نتایج رضایت بخش و ماندگاری به دنبال خواهد داشت، همانند دیگر جراحی های پلاستیک مانند ایمپلنت، تزریق ژل نیز بر روی قسمت های مختلف بدن و صورت از جمله چانه قابل انجام است .

 

آیا تزریق ژل در چانه امکان پذیر است

 

هدف از انجام Filler Injection بر روی چانه بهبود و تغییر شکل چانه در تناسب با صورت و زیبایی است.

با در نظر گرفتم همه مزایا و عوارضی که انجام عمل زیبایی تزریق ژل به دنبال دارد، این عمل به دلیل نتایج خوب و رضایت بخشی که پس از انجام آن بدست می آید از محبوبیت بالایی بین افراد مختلف دارد.

چرا که Filler Injection امکان این را فراهم می کند تا شما با استفاده از این روش به آسانی و بدون نیاز به بیهوشی فرم و شکل اندام مورد نظر خود را تغییر داده و یا به آن حجم دهید که تزریق ژل به چانه نیز از این قاعده مستثنا نیست.

 

تاثیرات ناشی از تزریق ژل به چانه

انجام عمل زیبایی Filler Injection بر روی چانه مجموعه ای تاثیرات و عوارضی را به دنبال دارد که پس از انجام عمل تزریق ژل قابل مشاهده خواهند بود، این تاثیرات ناشی از تزریق ژل کاملا طبیعی بوده و مشاهده آن ها مورد انتظار است.

مشاهده مطلب
تزریق ژل به سینه

 

تاثیرات ناشی از تزریق ژل به چانه

 

برخی از این اثرات مربوط نتایج مورد نظر انجام عمل زیبایی بوده و برخی دیگر جزء عوارض ناشی از انجام آن که نگرانی از وقوع آنها وجود ندارد هستند.

پس از تزریق ژل به چانه و اتمام پروسه، در نواحی تزریق شده و اطراف آن ورم و کبودی اتفاق می افتد که پس از گذشت چند روز بعد از عمل این ورم ها و کبودی ها به آرامی کشیده شده و چانه به حالت اصلی و طبیعی خود باز خواهد گشت.

همان طور که گفته شد مشاهده این علائم کاملا مورد انتظار بوده و جزء روند انجام عمل زیبایی Filler Injection و دوره نقاهت پس از آن می باشد که با رعایت برخی نکات رفع می شوند.

به منظور بهبود و رفع این اثرات ناشی از تزریق ژل بهتر است که از فعالیت های روزانه خود به ویژه ورزش و همچنین وارد کردن فشار به چانه و لمس یا ماساژ آن اجتناب کرده، از دارو های تجویز شده توسط پزشک خود استفاده کنید و دستورالعمل های ارائه شده توسط وی را دنبال کنید.

پس از سپری کردن دوره بهبودی بعد از انجام عمل زیبایی Filler Injection نتایج آن قابل مشاهده خواهند بود، پس از رفع ورم و کبودی ها چانه شما به حالت اصلی و مورد نظر خواهد رسید و می توانید با نگاه کردن به آینه و مقایسه تصاویر قبل و بعد از عمل تزریق ژل چانه خود تفاوت را حس کرده و از ظاهر چانه جدید خود لذت ببرید.

 

فرم دهی صورت با تزریق ژل به چانه

 

فرم دهی صورت با تزریق ژل به چانه

با استفاده از عمل زیبایی تزریق ژل می توان فرم و شکل چانه را تغییر داده و بهبود بخشید که در نهایت منجر به فرم دهی و بهبود شکل صورت و زیبایی آن می شود، برای فرم دهی و بهبود شکل چانه از طریق انجام عمل زیبایی Filler Injection به چند روش مختلف می توان اقدام نمود:

  1. تغییر اندازه کلی و حجم چانه : با استفاده از تزریق ژل به چانه می توان حجم آن را به اندازه دلخواه افزایش و اندازه آن را تغییر داد.
  2. تغییر اندازه طول چانه: برخی از افراد دارای چانه کوتاه هستند و ممکن است بخواهند آن را تغییر دهند، برای افزایش طول چانه های کوتاه و بهبود آن از تزریق ژل های پرکننده استفاده می شود.
  3. افزایش استحکام و رفع فرورفتگی چانه: بسیار رایج است که به تدریج افزایش سن چانه شخص فرسوده شده و یا دارای فرورفتگی و پسروی باشد، در بهبود و رفع این موارد از تزریق ژل استفاده می شود تا بافت چانه را قوی تر کرده و پس روی آن رفع شود.
  4. بهبود فرم و شکل چانه: بیمار ممکن است نیاز به افزایش عرض یا طول چانه داشته یا نیاز به تغییر زاویه چانه باشد، هر بیمار به طور دقیق مورد بررسی قرار می گیرد و طی این بررسی پزشک متخصص بهترین راه را برای بهبود فرم و شکل چانه پیدا کرده و سپس با بیمار در میان می گذارد، پس از مشاوره و تایید اقدام به انجام تزریق ژل به عمل می آید.
  5. متقارن کردن چانه: با استفاده از عمل زیبایی Filler Injection می توان چانه های نامتقارن را بهبود بخشید و متقارن سازی کرد.
مشاهده مطلب
آیا تزریق ژل لب درد دارد؟

 

نتایج حاصل از تزریق ژل به چانه دائمی است

 

نتایج حاصل از تزریق ژل به چانه دائمی است؟

هنگام اقدام به انجام یک عمل زیبایی مانند تزریق ژل این سوال پیش می آید که آیا نتایج و اثرات حاصل از انجام این عمل ها دائمی است؟ ماندگاری و طول عمر عمل زیبایی Filler Injection چقدر است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که نتایج حاصل از تزریق ژل دائمی نبوده زیرا در صورت دائمی بودن به علت پایین بودن عمر مفید ژل ها و پرکننده های تزریقی باعث بروز مشکلاتی می شوند.

هرچند برخی ژل های تزریقی وجود دارند که ماندگاری بالا و بسیار طولانی دارند اما تزریق این ژل ها به دلیل قرار گرفتن طولانی مدت در زیر پوست که موجب برخی واکنش ها با بدن بیمار شده و عوارض و خطراتی را به دنبال دارد توصیه نمی شود.

ماندگاری و طول عمر نتایج حاصل از انجام عمل زیبایی تزریق ژل بستگی به کیفیت و نوع ژل مصرفی، ناحیه تزریق شده، مقدار آن و همچنین نحوه تزریق توسط پزشک متخصص دارد.

بازه زمانی تعریف شده برای ماندگاری حاصل از تزریق با توجه به موارد گفته شده بین 12 الی 24 ماه است، در صورت سپری شدن مدت ماندگاری و از بین رفتن اثرات آن می توان بار دیگر برای تزریق ژل اقدام نمود که این روش بی خطر بوده و آسیبی به سلامت بیمار نمی رسد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)

تزریق ژل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *