درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)

آیا تزریق چربی دائمی است

آیا تزریق چربی دائمی است

امروزه انجام انواع عمل های زیبایی و جراحی های پلاستیک به شدت رواج یافته و طرفداران بسیاری به ویژه میان خانم ها دارد چرا که زیبایی ظاهری افراد یکی از مهم ترین دغدغه های آن ها بوده و تاثیر چشم گیری در زندگی روزمره و اجتماعی آن ها دارد.

 

آیا تزریق چربی دائمی است

 

تزریق چربی نیز یکی از روش های بدون خطر و تاثیر گذار انجام این کار به شمار می رود که به شما توصیه می شود در ادامه با مطالعه مطالب زیر از نتایج و ماندگاری آن آگاهی های لازم را کسب کنید.

 

نتایج حاصل از عمل زیبایی تزریق چربی

عمل زیبایی تزریق چربی یکی موثرترین و بهترین روش های حال حاضر برای اصلاح و بهبود بخش هایی از بدن با استفاده از چربی های بدن خود فرد می باشد، به همین دلیل از محبوبیت بالایی میان افرادی که می خواهند جراحی پلاستیک انجام دهند دارد.

در عمل زیبایی تزریق چربی یا Fat Injection بافت های چربی از قسمت های مختلف بدن خود بیمار مانند ران ها، شکم، پهلو ها و باسن که دارای بافت چربی غنی هستند به روش لیپوساکشن برداشته شده و توسط برش های بسیار کوچک و تزریق به اندام مورد نظر انتقال می یابند.

انجام عمل زیبایی Fat Injection به دلیل مزیت ها و برتری هایی که نسبت به دیگر روش های جراحی پلاستیک مانند کاشت ایمپلنت دارد به مراتب بیشتر به افراد متقاضی به ویژه خانم ها توصیه می شود.

 

نتایج حاصل از عمل زیبایی تزریق چربی

 

همچنین لازم به ذکر است که عوارض و خطرات ناشی از تزریق چربی در مقایسه با روش های دیگر کمتر بوده و نتایج بهتری را به دنبال دارد.

تزریق چربی را می توان در نواحی مختلف بدن که مورد نیاز است انجام داد اما با توجه درخواست فرد بیمار به طور عمده بر روی صورت و پستان ها صورت می گیرد و انجام Fat Injection در این نواحی از محبوبیت بالایی میان خانوم ها برخوردار است.

کشیدن پوست صورت و تزریق برخی مواد پر کننده مانند ژل از روش های موثر اضافه کردن حجم به قسمت های مختلف صورت، افزایش انعطاف پذیری پوست و کاهش نشانه های پیری پوست صورت هستند اما باید در نظر داشته باشید که این روش ها دارای ماندگاری و طول عمر پایینی هستند.

از طرفی تزریق چربی دارای نتایج دائمی تر و بهتری خواهد بود، در انجام عمل زیبایی تزریق چربی بافت های چربی از بدن فرد بیمار استخراج شده و برای افزایش حجم و رفع افتادگی پوست به نواحی مختلف صورت مانند لب ها، گونه ها، گودی زیر چشم و غیره تزریق می شود.

مشاهده مطلب
تزریق چربی در افراد لاغر

در حالی که انجام عمل زیبایی Fat Injection بر روی صورت و سایر قسمت های بدن سال ها جزو روش های متداول و معمولی بوده، در سال های اخیر با پیشرفت علم پزشکی تزریق چربی به پستان ها نیز امکان پذیر شده.

در این روش با استخراج حجم بیشتری از چربی های بدن پزشکان قادر خواهند بود تا مقدار بیشتری از سلول های چربی را در سینه ها تزریق کنند.

با تزریق چربی به پستان ها سلول های چربی گرفته شده از بدن خود بیمار بطور طبیعی به رشد خود ادامه خواهند داد و نتایج آن بسیار اثر بخش تر از دیگر روش ها مانند تزریق ژل و ایمپلنت خواهد بود.

 

آیا نتایج ناشی از تزریق چربی دائمی است؟

انجام عمل زیبایی Fat Injection یکی از بهترین روش های جراحی پلاستیک و انتقال چربی در سال های اخیر بوده است هرچند یکی از اصلی ترین و مهم ترین دغدغه های بیماران ماندگاری چربی های تزریق شده و نتایج حاصل از آن است.

تزریق چربی باید تحت شرایط مناسب و به دست یک پزشک متخصص معتبر انجام گیرد و نکات لازم رعایت شوند تا نتایج دلخواه حاصل شود و بیمار نگران تحلیل یا از بین رفتن چربی های تزریق شده به بدن خود نباشد.

 

آیا نتایج حاصل از تزریق چربی دائمی است

 

سلول های چربی به وسیله انجام عمل لیپوماتیک با فشار کمی مکیده و برداشته می شوند.

سپس چربی های گرفته شده به سانتریفیوژ های آزمایشگاهی انتقال داده شده و چرخانده می شوند، پس از آن توده های چربی توسط پزشک مورد بررسی قرار می گیرد تا ناخالصی ها و سلول های غیر قابل استفاده در تزریق چربی از آن جدا شوند.

سپس چربی ها طی چند مرحله و در مقادیر پایین به وسیله ی سوزن های کوچک به قسمت های مورد نظر فرد بیمار تزریق می شود تا فرآیند تشکیل رگ های خونی به درستی صورت گیرد. در نهایت نباید هیچ فشاری به مناطقی از بدن بیمار که تزریق چربی در آن صورت گرفته، وارد شود.

با رعایت موارد بالا توسط پزشک و بیمار عمل زیبایی Fat Injection به بهترین شکل انجام گرفته و با موفقیت به اتمام خواهد رسید در نتیجه اثرات و نتایج حاصل از آن دائمی یا طولانی مدت خواهد بود و مورد رضایت فرد بیمار قرار خواهد گرفت.

پس از انجام عمل اثرات ظاهری آن بلافاصله قابل مشاهده است و بیمار بدون نیاز به بستری شدن می تواند مرخص شده و به فعالیت های روزانه خود ادامه دهد، تورم ناشی از تزریق چربی نیز پس از گذشت چند روز از بین رفته و حجم آن به اندازه اصلی و مورد نظر خواهد رسید.

مشاهده مطلب
عوامل ماندگاری تزریق چربی چیست

 

راهکار هایی برای ماندگاری بیشتر عمل زیبایی تزریق چربی

برای انجام عمل زیبایی Fat Injection راهکار ها و نکاتی وجود دارند که رعایت و عمل به آن ها موجب ماندگاری بیشتر تزریق چربی و بهبود اثرات آن می شوند.

 

راهکار هایی برای ماندگاری بیشتر عمل زیبایی تزریق چربی

 

برخی از این موارد باید از طرف پزشک معالج رعایت شود و برخی توسط بیمار، توصیه می شود تا این نکات و راهکار های ماندگاری بیشتر عمل زیبایی تزریق چربی را مطالعه کنید چرا که بدون شک به طول عمر و ماندگاری آن کمک خواهد کرد:

  1. کلینیک زیبایی که به آن مراجعه می کنید باید مجوز مربوطه را داشته و معتبر باشد. همچنین پزشکی که برای انجام عمل زیبایی Fat Injection انتخاب می کنید باید متخصص باشد تا تزریق چربی را به درستی انجام دهد تا در نهایت شما را به نتیجه دلخواه برساند.
  2. برای ماندگاری بیشتر چربی های تزریق شده در انجام Fat Injection بهتر است که از سانتریفیوژ های آزمایشگاهی در جهت جداسازی ناخالصی ها غلیظ تر شدن چربی ها استفاده شود.
  3. افزودن PRP یا پلاسمای سرشار از پلاکت های خونی که از بدن خود فرد بیمار گرفته می شود. تزریق PRP به همراه تزریق چربی به ناحیه مورد نظر از بدن بیمار صورت می گیرد که در صورت انجام آن کمک خوبی به ماندگاری چربی های انتقال داده شده خواهد کرد.
  4. یکی دیگر از راهکار های مهم و تاثیر گذار تزریق چربی یا Fat Injection در جهت ماندگاری بالای آن تزریق طی چندین مرحله است. در این روش چربی های گرفته شده از بدن بیمار در مقادیر کم تر و طی مراحل بیشتر توسط سوزن های کوچک به قسمت مورد نظر انتقال داده می شوند.
  5. به دلیل این که هنگام تزریق چربی بخشی هایی از آن زنده نمانده و انتقال نمی یابند بهتر است که انجام این عمل زیبایی به تعداد دفعات لازم تکرار شده تا نتایج مورد نظر حاصل شود.
  6. به مدت چند روز پس از انجام تزریق چربی بیمار باید تلاش خود را بکند تا فشار اضافی به نواحی تزریق شده اعمال نشود تا چربی های انتقال یافته بافت آن قسمت پیوند خورده و در جای خود بنشینند.

در پایان لازم به ذکر است که تزریق چربی یکی اثر گذار ترین روش های جراحی پلاستیک بوده که از ماندگاری بالا و طولانی مدتی برخوردار است و در کنار مشاوره با یک پزشک متخصص انجام آن توصیه می شود.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

مشاهده مطلب
مرحله دوم تزریق چربی چیست

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)

تزریق چربی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *