درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

برجسته شدن لب با تزریق بوتاکس

برجسته شدن لب با تزریق بوتاکس

تزریق ژل های پرکننده پوستی، تزریق بوتاکس و تزریق چربی همه روش هایی هستند که امروزه مردم برای تقویت لب های نازک خود استفاده می کنند. نازک بودن لب می تواند از اول تولد همراه فرد باشد یا بر اثر روند پیری و افزایش سن به وجود آمده باشد. Botox injection روشی کارآمد تر نسبت به روش های دیگر است که باعث برجسته شدن لب های نازک می شود.

 

 

تاثیرات تزریق بوتاکس به لب برای برجسته شدن

بوتاکس مورد استفاده در درمان زیبایی تزریق بوتاکس در واقع شکل آرایشی توکسین ترشح شده ی باکتری بوتولنیوم است. درمان زیبایی Botox injection با تاثیر ماده ی شیمیایی بوتاکس باعث فلج کردن اعصاب و در نتیجه شل شدن عضلات می شود.

به این دلیل که در مواقعی که اعصاب فعال هستند با ارسال پیام و سیگنال به عضلات باعث منقبض شدن عضلات می شوند و زمانی درمان زیبایی تزریق بوتاکس انجام می گیرد با فلج شدن اعصاب دیگر پیام و سیگنالی به عضلات ارسال نمی شود در نتیجه عضلات شل می شوند.

شل شدن و منبسط شدن عضلات در طی درمان زیبایی تزریق بوتاکس باعث بزرگ شدن لب ها می شود البته این که چگونه درمان زیبایی تزریق به لب، ظاهر لب شما را تغییر می دهد بستگی به محل انجام درمان زیبایی Botox injection دارد.

در برخی موارد دیده شده است که درمان زیبایی تزریق بوتاکس باعث شده ناحیه ای که درمان زیبایی بوتاکس انجام شده است بعد از انجام درمان زیبایی Botox injection دچار تورم و کبودی شده است.

 

تاثیرات تزریق بوتاکس برای برجسته شدن لب

 

اما معمولا کبودی و تورم حاصل از تزریق بوتاکس موقتی است و بعد از یک هفته فروکش می کند اما معمولا پزشکان متخصص زیبایی برای این که از ایجاد تورم و کبودی بعد از انجام درمان بوتاکس جلوگیری کنند قبل از انجام درمان در طی یک جلسه مشاوره توصیه هایی دراین باره به شما می کنند.

برخی از توصیه هایی که اغلب پزشکان متخصص قبل از انجام درمان زیبایی تزریق بوتاکس می کنند این است در پایین برای شما ذکر شده است.

 1. قبل از انجام درمان زیبایی Botox injection از رقیق کننده های خون مصرف نکنید. رقیق شدن خون احتمال ایجاد کبودی را افزایش می دهد.
 2. از مصرف داروهایی مانند داروهای گیاهی، آسپرین و ایبوبروفن خودداری کنید. در صورتی که دارویی برای درمان بیماری خاصی مصرف می کنید حتما با پزشک متخصص زیبایی خود درمیان بگذارید.
مشاهده مطلب
تزریق بوتاکس برای لیفت ابرو چیست

در صورتی که نکات گفته شده را رعایت کنید نه تنها باعث جلوگیری از عوارض درمان زیبایی تزریق بوتاکس می شوید بلکه نتایج درمان زیبایی Botox injection ماندگار تر می کنید.

 

ماندگاری تاثیرات تزریق بوتاکس به لب برای برجسته کردن

پزشک متخصص زیبایی پوست شما برای انجام درمان زیبایی تزریق بوتاکس، چندین واحد را تزریق می کند. وقتی عضلات شل می شوند، لب شما به سمت بالا می پیچد. این باعث می شود لب فوقانی شما بلند شود و بدون افزودن حجم لب، لب شما بزرگتر به نظر برسد.

یکی از مزایایی که درمان زیبایی Botox injection نسبت به سایر روش های برجسته کردن لب دارد تاثیر فوری درمان زیبایی تزریق بوتاکس است.

زمانی که طول می کشد درمان زیبایی تزریق بوتاکس انجام شود بستگی به ناحیه ای دارد که قرار است بر آن درمان زیبایی بوتاکس انجام گیرد اما طبق مطالعات انجام شده مشخص شده است که درمان زیبایی Botox injection معمولا بین 10 الی 15 دقیقه طول می کشد.

بعد از انجام درمان زیبایی تزریق بوتاکس در 10 الی 15 دقیقه به محض اتمام درمان زیبایی Botox injection شما می توانید نتیجه درمان زیبایی تزریق بوتاکس را مشاهده کنید.

همانطور که گفته شد انجام درمان زیبایی تزریق بوتاکس توسط پزشک متخصص زیبایی در زمان کمی انجام می شود اما نتیجه حاصل از انجام درمان زیبایی Botox injection تا مدت ها ماندگار است.

طبق بررسی های انجام شده بر اشخاصی که درمان زیبایی تزریق بوتاکس را انجام داده اند مشخص شده است که معمولا نتایج درمان زیبایی بوتاکس تا 6 ماه ماندگار است اما این عدد برای هر فردی می تواند متفاوت باشد.

ماندگاری درمان زیبایی تزریق بوتاکس در واقع به موارد مختلفی وابسته است اگر زیاد حرف بزنید یا نکات مراقبتی بعد از انجام درمان زیبایی بوتاکس را رعایت نکنید ممکن است ماندگاری نتایج درمان زیبایی Botox injection برای شما کمتر از 6 ماه طول بکشد.

 

عوارض جانبی برجسته کردن لب با تزریق بوتاکس

با توجه به روش انجام درمان زیبایی تزریق بوتاکس معمولا از Botox injection روشی ایمن به شمار می رود به این دلیل که روش انجام درمان زیبایی بوتاکس نمی تواند مانند انجام عمل های زیبایی عوارض زیادی به دنبال داشته باشد.

در واقع درمان زیبایی تزریق بوتاکس هنگام انجام حرفه ای پزشکی دارای مجوز بی خطر است. همه پزشکان متخصص زیبایی موظف هستند دستورالعمل های ایمنی را که توسط سازمان غذا و دارو تهیه شده است، پیروی کنند.

اما در صورتی که پزشک مناسبی را برای انجام درمان زیبایی بوتاکس انتخاب نکرده باشید و متخصص نباشد ممکن است حجم کافی از بوتاکس را برای شما در طی درمان زیبایی تزریق بوتاکس تزریق نکند.

مشاهده مطلب
کاربرد های تزریق بوتاکس

در این صورت ممکن است شما نتیجه دلخواهتان را از انجام درمان زیبایی Botox injection بدست نیاورید و حتی ممکن است انجام درمان زیبایی بوتاکس با عوارض و خطراتی به دنبال داشته باشد. در پایین به چند مورد از عوارض جانبی و خطرات احتمالی درمان زیبایی تزریق بوتاکس اشاره شده است.

 1. بی حسی در محل تزریق
 2. کبودی در محل تزریق
 3. تورم که می تواند باعث شود موهای شما موقتاً بزرگتر از حد انتظار ظاهر شود
 4. حساسیت
 5. سردرد
 6. حالت تهوع

برخی از خطرات خاص برای درمان زیبایی تزریق بوتاکس در اطراف دهان وجود دارد. در پایین مثال هایی از خطرات درمان زیبایی Botox injection به لب گفته شده است.

 1. اثر شل کننده ای که باعث ضعف عضلات لب می شود.
 2. می تواند مانع از توانایی شما در سوت زدن، مکیدن و غیره شود.
 3. ممکن است روی گفتار تأثیر بگذارد.
 4. حتی در مواردی گزارش شده است که برخی از افرادی که تحت درمان زیبایی بوتاکس قرار گرفته اند گفته اند که در بعضی مواقع لبهای خود را ناخواسته گاز می دهند.

 

نکات مهم بعد از برجسته کردن لب ها با تزریق بوتاکس

برای این که نتیجه ماندگارتری از انجام درمان زیبایی تزریق بوتاکس داشته باشید و با عوارض جانبی و خطرات احتمالی آن مواجه نشوید لازم است نکاتی را رعایت کنید. در پایین به این نکات پرداخته شده است.

 1. یخ یا کمپرس سرد را برای کاهش تورم در منطقه تحت درمان قرار دهید.
 2. هیدراته بمانید
 3. مقدار زیادی آب بنوشید
 4. روی خوردن غذاهای سالم مانند میوه و سبزیجات تازه تمرکز کنید.
 5. ویتامین ها و مواد معدنی به روند بهبودی کمک می کنند.
 6. 24-48 ساعت بعد از درمان از ورزش شدید و دمای شدید گرم خودداری کنید.
 7. برای دو روز اول پس از درمان از استفاده بیش از حد از نمک پرهیز کنید به این دلیل که استفاده بیش از حد از نمک باعث کم آب شدن شما می شود.
 8. سیگار نکشید و از قرار گرفتن در معرض دود سیگار خودداری کنید.
 9. تا چند روز آرایش کردن را کنار بگذارید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق بوتاکس خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق بوتاکس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *