درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

لیپوماتیک و کاربرد آن در بخش های مختلف بدن

لیپوماتیک و کاربرد آن در بخش های مختلف بدن

عمل زیبایی پیکر تراشی که با نام علمی لیپوماتیک در ایران شناخته می شود به دلیل نتایج شگفت انگیز و موثری که در توازن اندام دارد این روزها بسیار رواج یافته است. طبق تحقیقات علمی و نتایج آماری که هر ساله توسط موسسات سلامت و بهداشت ارائه می شود افراد زیادی دارای اضافه وزن هستند.

 

کاربرد لیپوماتیک در بخش های مختلف بدن

 

درگیر شدن با چاقی و چربی بسیاری را به این فکر می اندازد که با روشی مطمئن از دست وزن اضافه خود خلاص شوند. Lipomatic روشی نسبتاً جدید و کم دردسرتر از روش های قدیمی مانند لیپوساکشن است.

در لیپوماتیک، چربی از بدن استخراج می شوند و علاوه بر کاربرد آن به عنوان یک عمل زیبایی به نوع مکمل دیگر اعمال جراحی چون تزریق چربی هم به شمار می رود.

افرادی که پیکرتراشی را انجام می دهند غریب به اتفاق معتقدند که علاوه بر رسیدن به اندامی که شاید سال ها آرزوی آن را داشتند به تجربه زندگی بهتر و با کیفیت تر به همراه سلامت رسیده اند. همانگونه که می دانید اضافه وزن علاوه بر ظاهر نامناسب سلامت قلب، کلیه و بسیاری از اندام را تحت تأثیر قرار داده و تا سال ها آنها را درگیر بیماری می کند.

درست به همین دلایلی که گفته شد؛ لیپوماتیک روشی مطمئنی برای بازیابی زیبایی و سلامت همراه با هم به شمار می رود.

مزیت بزرگ این عمل زیبایی استفاده از ابزار مدرن و کم خطرتر است تا نواحی مختلف درگیر این مشکل را به تناسب برساند.

 

کاربرد های لیپوماتیک برای بخش های مختلف بدن

همانگونه که گفته شد لیپوماتیک یک عمل زیبایی برای از بین بردن چربی های اضافه است که نتایج آن در مقایسه با شیوه های سنتی تر بسیار متفاوت است. چرا متفاوت تر؟

زیرا در دیگر روش ها از لیزر تا گرما برای شکستن سلولهای چربی استفاده می شود که خطرات خاص خود را دارد اما در این عمل زیبایی فرآیند استخراج و پیکرتراشی به آرامی و با خطر کمتری صورت می گیرد.

Lipomatic، در واقع با حرکات 360 درجه کانولا، باعث تخلیه طبیعی چربی زیر جلدی می شود که به دلیل تحریک کلاژن سازی شاهد افتادگی پوست نیستیم و بلافاصله بعد از پیکرتراشی پوست به خاطر همین کلاژن خاصیت ارتجاعی یافته به حالت اولیه خود باز می گردد.

 

کاربرد های لیپوماتیک برای بخش های مختلف بدن

 

در طول این عمل زیبایی هم امواج دستگاهی که به وسیله آن لیپوماتیک انجام می شو نوعی بی حسی را القا می کنند تا بدن درد کمتری را تحمل کند.

مشاهده مطلب
لیپوماتیک شکم چیست و چه فوایدی دارد

عروق و عصب و عضله هم از آسیب های احتمالی در امان هستند. این نوع عملکرد پیکرتراشی علاوه بر کاربردهای زیبایی باعث بهبود سلامت نیز شده و خاصیت درمانی نیز برای افرادی که نمی توانند با هیچ روش از دست چربی ها خلاص شوند دارد.

کاربرد آخر آن هم برای افرادی است که کاندید تزریق چربی هستند و چون سلول های چربی در Lipomatic آسیب چندانی نمی بینند، برای پیوند مناسب هستند. پیکرتراشی به نوعی مکمل دیگر انواع عمل زیبایی مانند تزریق چربی هم می تواند باشد.

 

نواحی مناسب جهت انجام لیپوماتیک

تجمع چربی در بدن مشکلی عجیب و غریب نیست اما گاهی هیچ کدام از روش های مرسوم برای کاهش آن اثر بخش نیست. درست همین جاست که لیپوماتیک به کمک فرد می آید تا بدنی ایده آل را نصیب او کند.

افرادی هستند که ژنتیکی چاق هستند، بسیاری از تجمع چربی در یک ناحیه خاص رنج می برند که تقارن بدنشان را بهم ریخته است، عده دیگری هم هستند که سوخت و ساز بدن آنها حتی در صورت ورزش، فعالیت یا رژیم غذایی چربی از دست نمی دهد. برای تمام این کیس ها عمل زیبایی لیپوماتیک یک انتخاب مناسب برای برگشت به زندگی عادی است.

اندامی مانند بازوها، ران ها، شکم و پهلو، سینه و باسن اصولاً بیشترین تجمع چربی دارند. مزیت بزرگ Lipomatic این است که حیطه عملکرد گسترده ای دارد و برای تمام نواحی ذکر شده برای خلاص شدن از دست چربی های مزاحم انتخابی ایده آل و درست است.

شرط اساسی موفقیت آمیز بودن این عمل برای تمام نواحی ذکر شده در قدم اول انتخاب کلینیک زیبایی دارای مجوزهای رسمی و پزشکان متخصصی است که پیکر تراشی را با نهایت دق و ظرافت انجام دهند.

رعایت این شرط در کنار مشاوره های قبل از این عمل زیبایی و مراقبت های آن باعث می شود دیگر تجمع ترجبی و اضافه وزن را در نواحی ای که ذکر شد، شاهد نباشید.

 

مزایای استفاده از لیپوماتیک برای بخش مختلف بدن

از دید روانشناسان زندگی سالم و ثبیت وزن در کنار دیگر عوامل زندگی را زیباتر و فرد را سالم تر و سرپاتر نگه می دارد. لیپوماتیک مقدمات داشتن جسم سالم در کنار امنیت روانی است. علاوه بر این مزیت بزرگ به صورت کلی پیکر تراشی نتایج و مزایای فوق العاده دیگری نیز دارد که در ادامه به صورت موردی به آنها اشاره می کنیم.

  1. تنها چند ساعت بعد از lipomatic مرخص شده، بعد یک روز قادرید حمام کنید و روال عادی کارهایتان برگردید.
  2. عوارضی مانند درد و تورم و کبودی در این عمل زیبایی نسبت به شیوه های قدیمی تر بسیار کمتر خواهد بود.
  3. لیپوماتیک به دلیل تحریک کلاژن سازی شل شدن و افتادگی پوست را در پی ندارد.
  4. اندام مناسب که با لیپوماتیک به شما اعتماد به نفس بالاتری که تاکنون تجربه نکرده اید می دهد.
  5. لیپوماتیک به رعایت برخی نکات و ورزش منظم ماندگاری و دوام بسیار بالایی دارد.
  6. عصب و عضله شما در حین این عمل زیبایی به دلیل نحوه کار آسیبی نخواهد دید.
  7. خارج شدن چربی از بدن نه فقط زیبایی بلکه سلامت و دور شدن از بیماری هایی چون سکته قلبی و تصلب شرایین را نیز به همراه خواهد داشت.
  8. پیکر تراشی سبک زندگی شادتر، لباس پوشیدن ایده آل و حضور راحت تر در جمع ها و اندام جذاب را به شما هدیه خواهد داد.
مشاهده مطلب
تفاوت لیپوماتیک و بادی جت در چیست

برای حفظ این نتایج عمل زیبایی لیپوماتیک کافیست در سبک زندگی قبلی خود کمی تجدید نظر کرده و از عواملی که باعث اضافه وزن می شد دوری کنید. یکی از عوامل مهم در حفظ این مزایا و نتایج خود شما هستید و مراقبت های بعد از lipomatic راهنمای خوبی هستند تا همیشه با ظاهری که آرزو داشتید زندگی کنید.

 

آیا هزینه لیپوماتیک برای بخش های مختلف بدن یکسان است؟

در ابتدا باید گفت که شما با لیپوماتیک به زندگی بهتر و سلامت بیشتر دست می یابید که این امر خود ارزش بسیاری دارد. با انجام این عمل زیبایی شما در واقع هزینه ای صرف نمی کنید بلکه در حال سرمایه گذاری بر روی بدن خود هستید.

شک نکنید که بعد از پیکرتراشی شما از لحاظ روحی نیز وضعیت بهتری را جربه خواهید کرد که بر کار و سبک زندگی و حضور پررنگ تر شما در جمع های مختلف اثر گذار بوده و به همین دلیل نوعی سرمایه گذاری تلقی می شود.

در مورد قیمت و پولی هم که برای لیپوماتیک باید درنظر بگیرد چند عامل بیرونی بسیار اثر دارد ابتدا مرکزی که انتخاب می کنید و در وهله بعد هر چقدر ظرافت، تخصص و مهارت پزشک بیشتر باشد هزینه هم بیشتر خواهد بود.

البته در عوارض جانبی کمتر آن و نتایج مطلوب تر هم موثر است و سوم میزان چربی و تعداد جلسات Lipomatic مورد نیاز برای استخراج چربی ها در کاهش و افزایش هزینه های آن تاحد زیادی موثر است. فراموش نکنید ارزش سلامت و زیبایی شما بیشتر از آن است که یک عمر با اندام نامتوازن و با گوشه نشینی از بین برود.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیپوماتیک خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

لیپوماتیک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *