درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

لیپوماتیک زانو

لیپوماتیک زانو

بسیاری از مردم عمل زیبایی لیپوماتیک را معجزه ای برای خلاصی از دست چربی های ماندگار، عده ای امکانی برای بازگشت سلامتی و بهبود فعالیت های بدنی خود و عده ای اکسیری برای دستیابی به فرم و اندام ایده آل خود می دانند.

 

لیپوماتیک زانو

 

عمل زیبایی لیپوماتیک زانو در برآورده کردن آرزوی همه ی افراد در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین عوارض و آسیب های احتمالی، موفقیت آمیز عمل خواهد کرد.

 

لیپوماتیک چیست و چگونه انجام می شود؟

زانو ها همواره عضوی از بدن می باشند که کم ترین توجه ها به آن ها خواهد شد اما یک زانوی سالم خوش فرم نقش چشم گیری در جذابیت اندام و زیبایی شما ایفا خواهد کرد.

در بدن برخی از افراد، تکه هایی از چربی زیر زانو تجمع یافته است که حاصل از شرایط مختلفی است و به دلایل مختلفی چون سبک زندگی ناسالم، دلایل ژنتیکی و یا تغییرات هورمونی به وجود آمده است.

حذف این چربی ها با ورزش و رژیم های مختلف همواره موفقیت های ناچیزی را به دنبال خواهد داشت.

امروزه عمل های زیبایی لیپوماتیک زانو با هدف رفع نواقص و اصلاح فرم و قالب زانوها، از طریق حذف چربی های اضافی با روش های مختلف به یکی از محبوب ترین عمل های دنیای جراحی های زیبایی تبدیل شده است.

لیپوماتیک زانو همواره در مسیر اصلاح فرم زانو و حذف چربی های اضافی آن موفق بوده و نتایج مثبت ثابت و طبیعی را در این زمینه به دنبال خواهد داشت.

روش های مختلفی برای انجام عمل زیبایی lipomatic وجود دارد که همگی آن ها مبتنی بر یک روش واحد عمل می کنند.

طی عمل لیپوماتیک زانو، چربی های اضافه از طریق سوراخ های ایجاد شده، توسط یک لوله ی نازک و ایجاد یک فشار منفی و مکش قوی توسط دستگاه، از بدن افراد خارج خواهد شد.

انتخاب روش عمل زیبایی lipomatic در افراد مختلف بسته به تشخیص پزشک متفاوت خواهد بود.

 

نتایج و تاثیرات لیپوماتیک زانو

عمل زیبایی لیپوماتیک زانو امروزه به دلایل مختلف، طرفداران مخصوص به خود را دارد.

عوارض و آسیب های محدود، دوره نقاهت کوتاه و نتایج و تاثیرات مثبت فرایند lipomatic زانو از جمله دلایل محبوبیت این اقدام در بین مردم می باشد.

عمل زیبایی لیپوماتیک زانو به عنوان طبیعی ترین راه دستیابی به فرم اندام دلخواه برای ناحیه ی زانو و اطراف ران شناخته شده است.

طی فرایند lipomatic زانو، حذف چربی های اطراف زانو باعث اصلاح قالب زانو شده و آن را از حالت بد شکل و پر از توده های چربی خارج می کند و به آن قالبی ایده آل می بخشد.

مشاهده مطلب
ابدومینوپلاستی یا لیپوماتیک کدام بهتر است

عمل زیبایی لیپوماتیک زانو به عنوان بهترین و مفید ترین موقعیت برای حذف چربی هایی که از بین بردنشان ساعت ها ورزش و تمرین را نیاز دارد، محسوب می شود.

تاثیرات عمل زیبایی lipomatic روی سلامت شما نیز غیر قابل انکار است.

 

نتایج و تاثیرات لیپوماتیک زانو

 

پس از انجام فرایند لیپوماتیک زانو، شما راحت تر می دوید، ورزش می کنید و حتی راحت تر گام خواهید برداشت.

از طرفی از تاثیرات چشمگیر ویژگی های ظاهری، روی اعتماد به نفس و روحیه ی افراد نمی توان غافل شد.

عمل زیبایی lipomatic زانو با تاثیرات شگرفی که در اصلاح فرم اندام و دستیابی به فرم دلخواه شما دارد، نقش موثری روی افزایش سطح اعتماد به نفس و در نهایت بهبود کیفیت زندگی و روابط شما ایفا خواهد کرد.

 

مراقبت های بعد از انجام لیپوماتیک زانو

دوران نقاهت عمل زیبایی لیپوماتیک زانو ممکن است بین 3 الی 4 هفته به طول بیانجامد. با توجه به فاصله ی موقعیت زانو و از قلب و تاخیرات جزئی در خون رسانی، فرایند ترمیم بعد از عمل lipomatic ممکن است کمی بیشتر نیز طول بکشد.

به طور کلی طول دوران نقاهت بسته به عوامل مختلفی چون نوع عمل لیپوماتیک، ناحیه ی مورد عمل، وضعیت عمومی سلامتی فرد و مواردی از این دست می تواند متغیر باشد.

نکته ای که در این دوران اهمیت دارد رعایت نکات و مراقبت های توصیه شده برای هر چه بهتر سپری شدن فرایند ترمیم عمل lipomatic و حصول بهترین نتیجه می باشد.

موارد زیر، چندی از مراقبت های بعد از عمل لیپوماتیک می باشند:

ماساژ های ملایمی را در ناحیه ی زانو داشته باشید. این حرکت بعد از عمل lipomatic زانو، با تحریک سیستم گردش خون باعث ترمیم تورم و تسریع بهبودی خواهد شد.

با مشورت پزشک تمرینات ملایمی را بعد از عمل لیپوماتیک تکرار کنید. این کار نیز به تسریع فرایند بهبودی کمک خواهد کرد.

تا سه هفته بعد از انجام عمل زیبایی lipomatic از وارد کردن هرگونه فشار اضافی به زانو جدا خودداری کنید.

از ورزش های سنگین و فعالیت های شدید بدنی بعد از لیپوماتیک زانو تا زمانی که به صلاح دید پزشک این امر ممکن باشد، پرهیز کنید.

می توانید از گن های طبی در ناحیه ی زانو استفاده کنید. این باند ها با حفظ فشار مداوم روی زانو بعد از عمل lipomatic، تورم و کبودی را به حداقل خواهند رساند.

 

عوارض جانبی و خطرات ناشی از لیپوماتیک زانو

همانند هر اقدام جراحی دیگری، عمل زیبایی لیپوماتیک زانو نیز دارای موارد آسیب احتمالی و عوارض جانبی جزئی می باشد.

مشاهده مطلب
آیا عفونت در لیپوماتیک ممکن است

بخشی از این عوارض، عوارض عمومی عمل lipomatic می باشند و در صورت انتخاب ناحیه ی زانو برای انجام این عمل، احتمالات دیگری به لیست خطر افزوده خواهند شد.

از جمله احتمالات آسیب عمومی عمل لیپوماتیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. احتمال بروز سوختگی و تاول علی الخصوص در روشی از lipomatic که از اشعه لیزر استفاده می کند وجود دارد.
  2. در صورت وجود مقادیر بیش از حد لیدوکائین در ماده ی تزریق شده، بدن نمی تواند این مقدار را تجزیه کند و ممکن است مسمومیت رخ دهد.
  3. در یکی از روش های لیپوماتیک که در آن از تزریق مایع استفاده می شود، ممکن است بر اثر تزریق بیش از حد مایع، تجمع مایع در ریه اتفاق بیفتد.

در کنار عوارض عمومی عمل زیبایی lipomatic، اگر این عمل زیبایی در ناحیه ی زانو اتفاق بیفتدف احتمال بروز خطرات دیگری نیز وجود دارد.

این خطرات عبارت اند از:

  1. حرکت کانولا ممکن است باعث آسیب به بافت حساس اطراف مفصل زانو شود.
  2. التهاب و سوختگی شدیدتر و طولانی مدت ممکن است بعد از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک مشاهده شود.
  3. از طرفی ممکن است تا زمان های طولانی بعد از انجام عمل زیبایی lipomatic شکل زانو ها نامتقارن به نظر رسیده و ظاهری یکسان نداشته باشند.

اما به خاطر داشته باشید که در صورت انتخاب یک جراح با تجربه، یک کلینیک و معتبر و با خدمات کافی و رعایت نکات مراقبتی بعد از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک عوارض و آسیب های احتمالی بعد از انجام عمل زیبایی lipomatic زانو به حداقل خواهد رسید.

 

هزینه های لیپوماتیک زانو

هزینه ی انجام عمل زیبایی لیپوماتیک زانو در افراد مختلف عدد ثابتی نمی باشد.

انجام عمل زیبایی lipomatic زانو فرد به فرد تغییر کرده و با توجه به شرایط و عوامل مختلفی متفاوت می باشد.

پیشینه ی سلامتی فرد، وضعیت جسمانی وی، مقدار چربی ای که لازم است تخلیه شود، پزشک مورد نظر، کلینیک انتخاب شده و مدت زمانی که عمل لیپوماتیک انجام می شود از جمله مواردی است که موجب متغیر بودن میزان هزینه ی عمل زیبایی lipomatic در اشخاص مختلف می باشد.

عمل زیبایی لیپوماتیک با روش های مختلف انجام می شود و حتی روش انتخاب شده برای انجام عمل lipomatic در افراد مختلف نتایج متفاوتی را از لحاظ هزینه ی این فرایند برای آن ها به دنبال خواهد داشت.

هزینه های عمل زیبایی lipomatic زانو توسط بیمه پوشش داده نخواهد شد چرا که عمل لیپوماتیک جز جراحی های زیبایی دسته بندی شده و مفهوم درمانی ندارد.

مشاهده مطلب
تاثیر بارداری بعد از لیپوماتیک

مهم ترین بخش های یک پروسه ی لیپوماتیک، میزان تخصص و تجربه ی پزشک و سطح کیفیت خدمات کلینیک انتخاب شده می باشد. توجه داشته باشید که برای داشتن یک خروجی کم هزینه و کاهش هزینه های عمل زیبایی lipomatic، از کیفیت این دو مورد مذکور غافل نشوید.

چرا که در صورت عدم انتخاب درست پزشک و کلینیک معتبر، نتیجه ی دریافتی از عمل زیبایی لیپوماتیک ایده آل ترین نتیجه ی ممکن نخواهد بود.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو مارال” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیپوماتیک خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144120537 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

لیپوماتیک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *